Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jak nie to dopytuj 😉 ja jako ta niecierpliwa jeszcze dobrze się nie położę do badania a już multum pytań zadaje;p lekarz tylko grzecznie prosi, żeby najpierw sam mógł na spokojnie sprawdzić a potem pokazać mi;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pewnie niech rozrasta nam się swiat 😆 tylko szkoda ze nasze dzieci wychowywac sie beda w tak pojeba... panstwie gdzie rzad do bani, sluzba zdrowia nie kompetentna i na domiar zlego krązą plotki o sprywatyzowaniu szpitali no debilne pomysly juz maja ehh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm wiesz co akurat moja mama pracuje w szpitalu i powiedziała że co do prywatyzacji to problem jest w tym że oni źle przekazują informacje a to na prawde jest korzystniejsze ... bo oni to tak przekazują że wszyscy myślą że za każdą wizyte i pobyt w szpitalu bedzie trzeba płacić a to nie jest tak ... sprawa wyglada następujące że to nie państwo dawałoby i wyznaczało limity przyjęć i zabiegów (jak jest teraz co często powoduje że albo limity są już wykończone albo szpital pracuje nadlimitowo co za tym idzie zadłuża się) a tak każdy szpital sam wyznaczał by sobie nermy jakie opłacałby im fundusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczekaj Darus jak zaczna sie mnozyc to bedzie szał hihihi 😁 u nas tez wszyscy myslesi ze maluszkow dlugo dlugo nie bedzie a tu prosze hehe 😆 narazie jest po równo 1 chl i 1 dzie. z zeszłego roku a w tym maja dwaj chlopcy sie wykluc pierwsi i pozniej dwie dziewuszki hihi no ale we wtorek zobaczymy czy u mnie na 100% dziewuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie rodzina ogromna 😉 zarówno ojciec jak i matka mają po 5 rodzeństwa - z czego każdy ma dzieci - z str ojca są to już dorośli ludzie i praktycznie każdy ma przynajmniej dwójeczkę;0 i rodzi się jeden za drugim;D ja i 2 kuzynki rodziłyśmy w 2-tygodniowych odstępach ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no to jesli w ten sposób na to patrzec to naprawde o wiele kozystniejsze, bo jak lezałam w szpitalu to jeden sam lekarz spedził na oddziale całe 4 dni od piątku do poniedziałku, wpolczuje mu i do tego miał multum cięzarnych do porodu i innych z róznymi dolegliwosciami dróg rodnych do zabiegow i wogole, i to troszke chaotycznie wygladało a tak przynajmniej mieli by wszystko poukladanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dziewczynki - tak naprawdę to i tak wszystko wyjdzie w praniu - bo tu z jednej str wydaje się do kitu, z drugiej super pomysł.. a wiadomo jak to u nas jest - jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś wyszło tak jak zapowiedzieli;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja gdybym liczyła rodzine hmm 'tego pana który jest moim ojcem' bo niestety inaczej o nim powiedziec nie moge to też by 'nas' dużo wiecej 🙂 no ale jak na jedną stronę to i tak nas dużo bo np moja pra babcia jeszcze żyje i to wygląda tak że ma: 4 dzieci, 6 wnucząt , 5 pra wnucząt , i teraz może pra pra wnuk będzie 🙂
w ogole sie uśmiałam teraz profesorek który ma robić mi cc bierze za prywatną wizyte każdorazowo 400 zł chyba oszalał hahahah 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu.. to się facet ceni... moja babcia ze str ojca jak zmarła miała 18 wnucząt i coś koło 60 prawnucząt 😉 Babcia ze str mamy ma 14 wnuków i jak na razie 1 prawnuczka, 2 w drodze 😉 stąd też nagminne rozpieszczanie Kub przez moją mame i babcię - pierwszy wnuk i prawnuk;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bo ja walne 400zl? to sie ceni 😮 a ty Dario bedziesz musiała oplacic cc czy to bedzie refundowane wraz z operacją maluszka?
co do stron rodziców to ja tez nie brałam pod uwage rodziny mojego ojac i jakos nikt za nimi nie przepada takie jakby to powiedziec przemądrzałe snoby ktorym zawsze malo 🤢
no i ja niestety nie mam juz prababci ostatnia ktora znalam w 2000 roku umarla no a pozniej syplo sie babcia i dziadek od strony mamy takze moja dzidzia bedzie miala jedna prababcie babcie mojego Lukasza chyba ze liczyc ta moja babke od strony ojca ale ta to nawet na kolano pewnie nie wezmie ani dobrego slowa nie powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj.. chyba współczuję "tatusiów".. sama z doświadczenia nie wiem jak to jest bo zarówno mój ojciec i jego rodzina to bardzo serdeczni ludzie (górale w końcu;p) ale wiem co przezywa bliska koleżanka - ojciec zostawił ją i jej mame kiedy miała kilka miesięcy, na powrót się mu zebrało jak miał kłopoty finansowe..i w sumie odzywa się tylko w sytuacjach problemowych... o dupę rozbić - lepiej, żeby nie było niż gdyby taki miał być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nie wszystko refundowane ... z tym że nic sama nie załatwiam tylko mój ginekolog...
bo czytałam że kiedyś dziewczyna załatwiała sobie taki sam przypadek sama i ją nie przyjeli ...
to wyglądało tak że chirurg powiedział że najlepiej 36 tydzień ale nie załatwiła niczego w palcówce jeśli chodzi o strone ginekologiczną no i oczyiwiście jak sie zgłosiła na początku grudnia to powiedzieli że mogą ją przyjąć dopiero w styczniu ale pech chciał że dostała skurczy a pogotowie nie chciało jej zawiść do katowic położyli ją w tychach tam stwierdzili ze jednak nie daja tego rady zrobić zawiezli ją do katowic tam nikogo nie powiadomili nikt na nią nie czekał no i niestety maluszek żył podobno 12 minut ale to też sprzeczne bo w akcie urodzenia jest inna godzina narodzin i zgonu w akcie zgonu też inna ... teraz zabrał sie za to prokurator ale co to da mleko już zostało wylane i czasu nie cofną ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam nie mowie moj ojciec jest ok ale jak jest zdala od swojej rodziny hehe

kurcze straszny ten przypadek i oni sobie krzywdy nie zrobili tylko biednej matce i dziecku co za roznica prezciez rownie dobrze mogli ja przyjac i zawiezc odrazu tam do szpitala skoro sami wiedzieli ze bedzie ciezko.. a tak z glupoty doprowadzili do smierci malenstwa
eh ja wole nie myslec co by bylo z moja chrzesnica gdyby nie przewiezli ich tuz przed cc do zielonej gory dobrze ze ordynator ktory sie moja ciotka zajmowal byl w miare kompetentny i wykorzystał swoje znajomosci bo inaczej pewnie malenka tez by umarła bo u nas w slubicach oddział a z tak wyspecializowany nie jest jak tam i dziekowac tylko bogu ze lakarz mial dobre serce i w niecałe dwie godziny załatwil i miejsce w tamtym szpitalu i skolowal karetke bo oczywiscie u nas to braki ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz tak patrze jeszcze nie dawno byłyśmy tu tylko we trzy ja Gosia i Emilia czekałyśmy na pierwsze wizyty usg itd itp ...
a teraz jest nas tak dużo ..
i do tego jeszcze troche i pierwsze z nas zaczną w III trymestr wchodzić masakra jak ten czas leci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 nadrobilam uff 🙂 ale i tak sie pogubilam w tych wnukach, prawnukach itp 🙂 😉
Darus czekam z niecierpliwoscia na pomyslne wiadomosci 30stego 🙂
Mnie dzis od rana tak glowa bolala ze mialam ochote wyskoczyc z balkonu 😞 tylko ze przyjaciolka ktorej synkiem sie zajmuje mieszka na parterze biednemu to zawsze wiatr w oczy ... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nadrabiałam no i wszystko doczytałam już 🙂 Otóż Martuś ja idę 1 lipca do lekarza już się nie moge doczekać 😜 Ale mam jakis zje...ny dziś humor przez zgreda;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałam pilnować małego(mojego brata) i miał jechać ze mną ale się wykręcił że nie chce się widzieć z moim ojcem i tak sobie bez slowa pojechalam to tylko mnie przytulil i rozstalismy sie w bardzo niemiłej atmosferze bo go odpychała później coś mówił żebym dała znać jak będę z domu wyjeżdzać i cisza trzasnęłam drzwiami i odjechałam a jadąc miałam łzy w oczach. i cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...