Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
Gosiu nie denerwuj sie mały zaśnie to napiszesz 😘 😘 😘

on zaśnie góra na godz a ja mam prac i licencjat do ruszenia;( chyba doła łapię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia naprawdę walczę sama ze sobą żeby się nie dołować.. ale naprawde boję się, że tego nie ogarnę i dlatego tak smęcę..
Ehhh... może mi piątkowy fryzjer humor poprawi... bo do tych wszystkich problemów ja wyglądam jak zombi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gosia naprawdę walczę sama ze sobą żeby się nie dołować.. ale naprawde boję się, że tego nie ogarnę i dlatego tak smęcę..
Ehhh... może mi piątkowy fryzjer humor poprawi... bo do tych wszystkich problemów ja wyglądam jak zombi:/



hahaha zombi atakuje kryć się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słonko moje dziecie ma prawie 2 miesiace a ja dziaisaj 1 raz sie pomalowałam w chaupie burdel ale co tam mam to w dupie jak dziecko potrzebuje uwagi to mu ją poświęcam wiem ze jest ciezko przy 2 takich małych maluchów i chyle czoła przed tobą znamy sie nie od wczoraj i wiem ze dasz sobie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiej się Magda - jakbyś mnie widziała to szok - jak śmierć wyglądam.. blada, oczy podkrążone... A ciemne odrosty tylko to podkreślają..
Mój zwykle też śpi tak od 10.30 (11) do 13.30... Ale zwykle tzn. wtedy kiedy ja nie mam nic pilnego.. bo jak mam to spać nie chce...

Dzwoniła położna jak jej się uda to wpadnie wieczorkiem a jak nie to w czwartek 😉 spoko babka z niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
słonko moje dziecie ma prawie 2 miesiace a ja dziaisaj 1 raz sie pomalowałam w chaupie burdel ale co tam mam to w dupie jak dziecko potrzebuje uwagi to mu ją poświęcam wiem ze jest ciezko przy 2 takich małych maluchów i chyle czoła przed tobą znamy sie nie od wczoraj i wiem ze dasz sobie rade 🙂

Ja się teraz nie maluje bo przy mojej "zdrowej" cerze teraz to taki kontrast by był, że masakra.. 😜
Chwała komuś tam, że poprasowałam wczoraj bo przynajmniej tyle mam na dzisiaj z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
to ja jestem lepsza gocha b ja nawet się nie czeszę tylko przed i po myciu włosów ☺️ ☺️ ☺️ a ostatni raz byłam pomalowana jak poszłam do szpitala 😁

Pełen szacun;p ja bym nie dała rady 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na mikołajki sprawiłam nową deskę do prasowania więc teraz lubię to bardziej 😁 bo nie telepie mi się i wygodniej jest 😁 A tak to robię to praktycznie co drugi dzień żeby się nie nazbierało...

Kur. machnęłam się i zamiast normalnego chleba zjadłam cebulowy;( chyba będę rzygać..;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Ja sobie na mikołajki sprawiłam nową deskę do prasowania więc teraz lubię to bardziej 😁 bo nie telepie mi się i wygodniej jest 😁 A tak to robię to praktycznie co drugi dzień żeby się nie nazbierało...

Kur. machnęłam się i zamiast normalnego chleba zjadłam cebulowy;( chyba będę rzygać..;(


hahahah to teraz Mateuszek będzie mieć cebulowy oddech 😁 😁 😁 ja takiego pysznego mleczka poje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...