Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak z Maksiem byłam w ciąży to skoczyło mi mocno ciśnienie więc pojechaliśmy na Polną. Zbadali mnie wzdłuż i poprzek, 2godzinny KTG, padania, usg ale na szczescie dostałam receptę na tabletki obniżające ciśnienie którymi się potem ratowałam. Najlepsze ze kazali mi żebym została od razu po powrocie do Szkocji zbadana przez lekarza i jak nie trudno się domyslić, oczywiście nie zostałam gdyż położna nie widziała takiej konieczności 😠 O tabletkach nic nie mówiłam bo by zabroniła nic prócz paracetamolu brać nie wolno...
Dzisiaj się źle czuje, potwornie śsie mnie w zołądku az do mdłości.
Maksiu czuje się na szczęście lepeij. Cały dzień byłam z nim wczoraj na spacerze więc się chłopaczek dotlenił. Testowaliśmy nowa spacerówkę Jane Energy. Jaja były jak zamiast podnieść hamulec podniosłam zabezpieczenie które powoduje składanie wózka. Jadę i się zastanawiam czemu ten wózek się jakoś składa, koleżanka mówi że chyba sie wozio składa i faktycznie ale na szczeście Maksiu nie został uwięziony bo szybko zareagowałyśmy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeju naprawdę nieciekawie tam u Ciebie 😞
Odpoczywaj dużo...jeku ja też niby mam się do tego stosować tylko jak przy małym,który wszędzie biega???
Mi znowu słabo,nie wiem czy zdążę do lekarki,bo maż załatwia sprawy i jak nie zdąży wrócić to dupa 😞

Z małym sukces...zjadł pół miseczki kaszki...łyżeczką 🤪....szok,no ale mam sposób-Holly Dolly...był krzyk i płacz a potem jadł 🙂
Oby tak dalej to potem zaczniemy obiadki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przestań, ja i odpoczywanie. Mój nawet palcem w domu nie ruszy. Musze zapierdalać a on tylko żono to żono tam to. Nie dociera do lenia że ja jestem tu SAMA i nie mam sztabu sprzataczek, praczek i gotowaczek wokół więc mógłby czasem ruszyć dupę i coś zrobić. Zajął cały pokój na swoje gówna i jeszcze wszystkich klientów ciągnie mi do kuchni albo dużego pokoju ale posprzątać tam to już nie bo poco. Jak on sobie my,sli że będe zapierdalać z dwójką małych dzieci a on nadal nic nie będzie robił to się bardzo myli. Zatrudnię pomoc i niech jej płaci jak mu tyłka szkoda ruszyć leń śmierdacy. Całymi dniami tylko przed lapem wisi i to całe jego życie. Normalnie łeb był ukręciła gówniarzowi. Dobra, już się nie żalę.
Ide koleżankę namówić na spacer żeby jego gęby nie iglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej znam to...mój mąż to straszny bałaganiarz 😠gorszego nie widziałam,normalnie chodzę za nim i sprzeątam i też nie dociera!!!!
Aaaa już wiecej nie mówię,bo jak się naktręcę to referat napiszę 😠 😠 😠

Do lekarza się nie dostałam,bo skończyły się numerki,więc liczę,ze jeszcze w poniedziałek nie pójde do pracy,bo mam wizytę rano 🙂

Bagira ja już nie wiem jak liczyć te moje tygodnie 😞...bo z okresu wychodzi dzisiaj 10 tydzień i teraz nawet tak wyszło na usg a ja mam suwaczek na 8...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
No Kropeczek zaginęła,zresztą widziałam,ze jest więcej grudniówek ale się nie odzywają 😞

Bagira ostatni okres miałam 25 lutego i to wychodzi 10 tydzień i 1 dzień,a na jedym kalkulatorze wyszło mi nawet 11 tydzień.

Jak się czujesz dzisiaj???
Ja piję kawkę,jem śniadanko i zaraz wyruszam do medycyny pracy i do kierowniczki...trzymaj kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie , według mojego kalkulatora tez wychodzi 10 tydzień ale wtedy wychodzi że jesteś z listopada, opuścisz mnie ? 😞 Zostań z nami !!!
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze.
Ja się czuje w miarę chociaż w głowie sie nadal kręci. A grunióweczkami sie nie przejmuj, pewnie wolą nie zapeszać ale na pewno dołączą 😉
Jaka u Was pogoda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

A mi wychodzi 10 tydzień i termin na 6 albo 8 grudnia 🙂

Mama doła...z pracą nici 😞 😞 😞
Już byłam załatwiać i jak miałam podpisać umowę to się okazało,że to umowa na czas zastępstwa(kobiety,która jest w ciąży)...no a przy takiej umowie pracodawca nie przedłuża umowy do dnia porodu i nie ma macierzyńskiego 😞...no i dupa...jestem załamana,co ja mam zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, a mi wyszło ze termin byś miała na 26 listopada 🤨 ale dobrze ze zostajesz z nami, a właściwie ze mną bo póki co tylko my we dziw jesteśmy aktywne 😉
Strasznie mi przykro ze z praca tak wyszło a może ostatecznie coś przez agencje ? Teraz jest sporo pracy ale sezonowej chociaż z drugiej strony sporo osób będzie jechało na wakacje czy za zarobkiem mięc może akurat się coś zwolni ? Może poczekaj z miesiąc jeśli możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Musiałam nadrobić zaległości w czytaniu bo się rozpisałyście 🙂
Nie było mnie bo Mama wczoraj była w szpitalu miała zabieg... usuwali jej kamienia bo został po operacji jeden...
Po za tym to wczoraj moja Ewunia nabiła sobie guza 😞 strasznie płakała no i dziś ma nad okiem porządne limo.
Co do dolegliwości to ja nadal chodzę senna...
Dbajcie o siebie i maleństwa Mamuśki 🙂 jutro do was zajrzę 😘
No i też myślę że niedługo dołączą do nas grudnióweczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O! Kropeczek, żyjesz, jak fajnie :d
Przykro mi z powodu mamy, oby szybko wróciła do zdrowia.
Guza mała nabiła powiadasz, nono uważaj bo do wiezienia pójdziesz :P A tak na poważnie to co sie stało ??? Mój często spada z łózka ale na nim chwała Bogu wszystko bardzo szybko się goi. W razie czego pamiętaj żeby nie pozwolić dziecko zasnąć przez 3 godziny po takich mocnych uderzeniach głowy. Jakiś czas temu nawet chciałam kupić małemu hełm żeby się już tak nie tłukł ale już jest lepiej na szczęście, jak spada to głowę do przodu nachyla. Eh te nasze dzieciaki.
Kurcze, Wy juz 9 tydzień a ja dopiero 7 😞 Ale szybko zleci.
Dbajcie mamuśki o siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochane grudnióweczki 🙂

Kropeczek jak fajnie,zejesteś 🙂
Jej,dużo zdrówka dla mamy...wiem co to te operacje,moja teściowa w poniedziałek kolejna na nogę 😞
Co do guzów to Oskar też ciągle gdzieś się uderzy,jużraz nawet miał limo koło oka 😞...to są ciężkie chwile 😞

Bagira mi na jednym kalkulatorze wyszło na 26 czy 28 listopada,ale jakoś dziwnie,wszędzie wychodzi 6 albo 8 grudnia.
W środę ide do lekarza na 10.50
A z pracą to jutro pojeżdzę po galeriach a jak nie to dzwonię do mojej firmy i pójdę na miesiąc,potem na L-4,tylko niestety nie będę miała macierzyńskiego,no ale jakośdamy radę te 5 miesięcy 🙂
Jutro jeździmy po sklepach,mały z siostrą moją,bo planujemy remont (mąż dostał pożyczkę remontową w pracy),mieszkamy tu dopiero 3 miesiące i potrzebny jestgeneralny remont...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
My dzisiaj 6 godzin po sklepach łaziliśmy ;D To znaczy sąsiedzi się wybierali i my tak do towarzystwa, więc ja nic nie kupiłam ale przynajmniej Maks miał rozrywkę. Sąsiadka chcę swoja pannę do wyjścia pobudzić , na dzisiaj ma termin 😉 Magda nic, a nasza trójka wygięta :d Eh, starość nie radość.
Aduś, obyś dostała robotę przynajmniej będziesz spokojniejsza.
Patrzyłam, na forum jest sporo grunióweczek z czego 3 maja ten sam termin co ja ;D No dziewczyny, nie ukrywać się, nie gryziemy 😉
Jak samopoczucie Wasze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,dziewczyny się ukrywają a my tu same...no ale dajemy radę 😁
Ja aż się boję tego łażenia,bo mi słabo od rana 😞
Aaa i weszłam na wagę...47,8 🤪,wczoraj 48,1,codziennie chudnęo trochęajem normalnie

Małemu się ostatnia 4 przebija...maruda troszkę w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
nie było mnie wczoraj bo nie odpalałam nawet kompa 🙂
Miałam zabiegany dzień jak to sobota trzeba posprzątać...
Również musiałam ugotować obiadek większy bo goście byli z zaproszeniem na wesele 🤪
a wieczorkiem wyszliśmy sobie na spacerek. Jak przyszliśmy to wykąpaliśmy Ewunie i padłam po całym dniu 🙂
A teraz właśnie córcia poszła spać więc mam chwilkę 🙂 Potem wybieramy się do Wilanowa pospacerować mam nadzieję że nie będzie padać.
A co do wagi to ja wcinam dużoooo i na razie dzięki Bogu nie przytyłam .
Do lekarza wybieram się pod koniec tygodnia jak będe miała wyniki a jak nie to na początku przyszłego...
A jeszcze dziewczyny co do pracy....
Ja jestem na wychowawczym teraz ale mojego męża księgowa powiedziała żebym złożyła podanie o powrót do pracy w dniu... i żebym od tego dnia dała zwolnienie l4 ... a potem to już normalnie macierzyński i znów wychowawczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
Byliśmy cały dzień u znajomych na grillu i dopiero wróciłam. Rano się zle czułam bo sie nie wyspałam ale jest ok.
Adus, chudniesz pewnie przez złe samopoczucie, ja z Maksiem w tym okresie schudłam 3 kilo teraz nawet nie wiem bo nie wchodziłam na wage ale nic nie utyłam bo czuje po ciuchach 😉 Jem normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Tak sobie Was czytam i Bagira-kask ochronny to nie jest glupi pomysl 🙂 JA dla mojego Piotrusia kupilam no i musze powiedziec ze jest super 🙂 Glowka ochroniona,a kask leciutki wiec i kregoslupika nie obciaza 🙂
http://allegro.pl/item995858980_kask_ochronny_do_nauki_chodzenia_thudguard_wys_0.html

Pozdrawiam grudnioweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...