Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuska_D napisał(a):
To mieszkanie ma 49,1 metrów na pierwszym piętrze, balkon nie za duży ale jest i kosztuje 125 tyś do negocjacji. Co prawda kuchnię i łazienkę można byłoby wyremontować w zależności od gustu ale można się od razu wprowadzać 🙂


po pierwsze 1 petro nie parter czyli ok wózka daleko targac nie trzeba i zimno z dworu nie leci... po 2 balkon naważniejszy po 3 remontowac jak juz kupićie mozecie do konca zcia... a 125 tyś to jak za darmo... a okolica spokojna Martucha??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okolica spokojna jak na moje oko i z tego co się słyszy no i szkoła na tej samej ulicy więc Gabi będzie miała raptem 5 minut drogi 🙂 No nic- dzięki dziewczyny za opinię- dużo to dla mnie znaczy 😉 Aaaa mojej siostry koleżanka dzisiaj urodziła a termin miała na 18 listopada bo dziecko nie przybierało na wadze ale nie wiem czy cesarka czy naturalny bo ponoć bóle miała w nocy. Najlepsze, że nie wiedziała kto mieszka u niej w brzuszku bo lekarz nie mógł określić więc miała niespodziankę dzisiaj 😉 No i druga sprawa- czekała na ostatnią chwilę z kupieniem wszystkiego i okazuje się, że nic praktycznie nie ma... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj najgorsze coś takiego jest moim zdaniem chociaż niektórzy mają tak ze nic przed urodzeniem nie kupują... a potem zonk albo mąż lata ale wescie mąż skąd mąż ma wiedzieć wszystko... a pozatym ile kasy trzeba naraz wydać... ja musze tylko pieluszki wykupić i podkłady poporodowe i wózek i mam wszystko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia moja mama ma takie mieszkanie niecałe 50 m2, dwa pokoje z kuchnią, łazienka i wc osobno i powiem Ci, że jak dla mnie to mieszkanie jest duże. Myślę, że spokojnie dacie radę mieszkać tam sobie nawet z dwójką dzieci. Tylko, że u mojej mamy jest mała kuchnia jak to najczęściej w blokach za to salon bardzo duży !! Balkon też ma mały ale na tyle fajny, że krzesło można wystawić i posiedzieć, czy zimą garnki z jedzeniem bo mieszka na drugim piętrze. My trzy lata temu daliśmy za to mieszkanie 75 tysięcy z oknami plastikami ale reszta była do remontu. Jeszcze pamiętam jak zdzierałam tapetę w mały pokoju hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też zostały już tylko drobnostki do kupienia i to dla siebie do szpitala. Dla Ali mam już wszystko. Oczywiście jeszcze tylko kasa na wózek pójdzie. Tak poza tym w piątek kupię rzeczy dla siebie, w sobotę odbieramy łóżeczko i jeszcze muszę kuriera na paczkę mamie zamówić bo już ma kupione wszystko co chciałam z Polski ściągnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak nic nie kupuję przed urodzeniem dziecka , a potem wszystko naraz trzeba zakupić. I kupe kasy wydac trzeba na raz. Ja jeszcze stanik do karmienia,koszulę do porodu,kocyk cieplutki,i trochę tetrówek dokupić muszę. No i ja chyba też wszystko, chyba. A i wózek oczywiście.W połowie listopada już zamawiac będziemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszce tetrowych pieluch z 10... a tak wsio mam... jutro komoda przyjdzie to sobie poprasuje wszystko i powkladam i gites czekac na mała tylko wózek kupim po porodzie bo mama mówi ze wózka sie wczesniej nie kupuje:P i ze jak bede w szpitalu ona pojedzie i kupi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola moja mama też mówi, że się nie kupuje przed porodem wózka ale czemu to nie mam zielonego pojęcia jakiś kolejny zabobon. Mi ostatnio mama kupiła pół koc taki cieplutki w pastelowych kolorkach z krótkim włosiem i dała tylko 65 zł. Będę go używać zamiast kołderki do wózka tylko będę go oblekać w poszewkę. Pieluch tetrowych mam 15 ale jak uznam, że to za mało jak już Ala będzie to dokupię 🙂 Staniki do karmienia mam dwa. Ile kupujecie albo macie koszul do szpitala? Ja chce kupić dwie ale nie wiem czy to nie za mało bo to różnie bywa poplamię albo cóś 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Ola mnie trzeci dzień też rypią plecy 🙃 😮 Jak nigdy bo ja jeszcze nie narzekałam na ból pleców 🤨 Acha Gosiu Ty doświadczona wiesz najlepiej 😉 To ja też kupię dwie 😁 W ogóle rozglądałam się za takimi szerokimi podkładami poporodowymi ale tu nie ma nic takiego 🤔 Wszystkie podpaski jakie są podpisane, że dla mam po porodzie są wąskie tylko, że bardzo długie- po plecach mi na pewno nie pocieknie jak coś ha ha 😎 I tak wiem, że będę ciągle latać do kibelka i ciągle się podmywać bo wiem jak było przy okresie robiłam tak samo. A teraz niech jeszcze nie daj Boże oczywiście będzie rana to już w ogóle będę latać 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam kupić to Tantum Rose ale dwie saszetki kosztują prawie 10 zł a wiadomo dwie nie wystarczą 🤨 Ja mam kupiony Rywanol i na pewno kupię sobie jeszcze rumianek jak by bardzo bolało to będę sobie napary robić z rumianku. I oczywiście tylko szare mydło będę używać do podmywania, nie jest perfumowane, nie ma w sobie żadnej zbędnej chemii, która by mogła podrażniać ranę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...