Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja już miałam dosyć oglądania ogłoszeń z mieszkaniem ale cieszę się, że tak szybko udało się znaleźć super mieszkanie, które mi się podoba i czuje, że to jest to! 🙂 😉 Także życzę wytrwałości i szczęścia 🙂 Co do ubranek to większość mam nowych i część po siostry córce, w tym również wózek więc ten wydatek też mam z głowy 🙂 Komoda rozłożona ale łóżeczko jeszcze czeka 😉 A wszystkie na spacer poszły czy co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sprzątam 😉 wpadłam na chwilkę zobaczyć co się dzieje przy okazji troszkę odpocząć 🙂
No cieplutko to jest 🙂 mi mąż zabrał córcie na spacer więc mogę się ze wszystkim szybciej uporać 😉
Idę dalej się biorę za sprzątanie zajrzę do was potem 🙂
Pamiętam jak my kupowaliśmy i remontowaliśmy mieszkanie 🙂 ta sama myśl że jest TWOJE była cudowna 😉
uciekam buziolki brzuchatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja dostałam 4 torby ciuszków 🙂 Także pralka będzie chodzić na okrągło hehe 🙂 Potem sobie poprasuję 🙂 Jak nie znoszę prasować, tak takie maleńkie ciuszki się z przyjemnością prasuje, bo to znak, że za niedługo się pojawi na świecie 😁
Ja jednego dnia jestem podekscytowana, że już za niedługo "poznam się" ze swoim synkiem, a z drugiego dnia panika czy sobie poradzę i czy mały da mi w kość 🤪 🙃
Zaraz wychodzę do lekarza. Któraś ma dzisiaj wizytę?? Czy znowu wszystkie macie 17 ?? haha 🙃

PS. Ja jestem z natury zakręcona, ale czy przypadkiem dawno nie było u nas Sylwii??

ja mam na jutro tj na 16 🙂 ale wiecie co ja albo dzisiaj urodze albo się przekręce, jest mi słabo kręci siew głowie, jak wstawałam do toalety obudziłam sie na ścianie, dobrze ze sie jej złapałam, butów nie zaloze nogi tak spuchły i buzia też, usta mi sie na maksa powiekszyły i zaczynają wywijać a mi już tak źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Mini- dobrze, że ciśnienie rzeczywiście mam niższe niż wyższe więc nie ma tego złego a co do złego samopoczucia i zawrotów głowy może to ma związek z hemoglobiną 🤔 Daj znać jak odbierzesz wyniki 🙂 Ważne że Maja zdrowa ! 🙂 😁 Aga Kropeczek- jak córcia z tatą na spacerku to mamusia zamiast odpoczywać to biega i sprząta 😉 Ty chyba nie chcesz wywołać wcześniej porodu 😁 Co do mieszkania to już nie mogę się doczekać jak będę je urządzać 🤪 Ok póki co idę zjeść rosołek i zajrzę później 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Wróciłam do Was! Byłam w szpitalu i dlatego nie moglam sie odezwac a maz nie mial czasu za bardzo. A wiec w czwatrek czesto brzuch robil mi sie twardy i troche gorzej sie czulam a w weekend mialam jechac na zjazd wiec Paweł i mama uparli sie ze mam podjechac do szpitala i zapytac czy wszystko jest ok. No wiec w piatek zajechalam i zrobili mi ktg i lekarz mnie zbadal powiedzial tylko że jest malutkie rozwarcie i że mnie namagnesują i puszczą wieć mam isć na ginekolgie sie położyć. Dostałam 2 kroplówki jedna w piatek, a druga leciala mi 12 godzin wiec skonczyla sie w sobote o 4 rano no i na tym sie sknczylo ale nie wypisywali mnie. Zrobili badanie moczu a wczoraj i dzis mocz na posiew. Dziś na obchodzie lekarz powiedzial,że wyniki w środe-czwartek i że czekamy. Na szczęście moja mama poszla z nim pogadać i powiedział, że moge isc dzis do domu więc jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sylwia,widziałam Cię na NK i miałam pisać
A Tynie masz żadnej z nas nr tel? jakby co to Ci podam to zawsze napiszesz 🙂
Dobrze,że wszytsko ok,odpoczywaj dużo!!!!

Aga z Oskarem myłam pod koniec okna,ale robię to tak,żebyrąknie unosić a to o to chodzi,więc spoko 🙂

Oskar zjadł właśnie kaszkę i 2 paluszki rybne a ja jem zupkę i na chwilę zajrzałam....apropo jak nie urodzę do piątku to po sobocie na pewno,bo Oskar idzie na te urodziny na zamknięty plac zabaw,więc można sobie wyobrazić co tam będzie...10 dzieciaków i my latające i pilnujące 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na marginesie taki artykuł do poczytania : http://magazyn.netmama.pl/ciaza/porod/przygotowanie-do-porodu-16517/ 😉 Ja też nie mam numeru do żadnej z Was więc nawet nie miałabym jak napisać jak coś się zacznie dziać 😞 Dałam swój numer na NK Adze Mini ale muszę od któreś z Was jakiś numer wziąć na wszelki wypadek 🙂 Ok zmykam póki co więc zajrzę za pół godzinki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to chyba nic nie wywoła porodu 🙂 Więc sprzątam jak z Ewcią byłam to też non stop latałam ze ścierką bo remonty były dopiero miesiąc przed narodzinami nam się skończyły 🙂 A teraz też trzeba domek przygotować nna przyjście nowego członka rodziny 🙂 uciekam Ewcie nakarmić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem
włosy układałam 😁


A co na randke idziesz?? 😁 kiedy teraz masz do lekarza? też tak jak ja w środe?


Takkk:P pewnie mi łape wkładac w pipe bedzie bede musiała ogolić mysze 😁 😁 znów sie męczyć jAAA mam nadzieje ze mi powie coś konkretnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
jak mnie oczy bola 😞 wogóle nie mam ochoty na nic już dzis,chyba że na mandarynki 😁 ale to później 🤪


ja własnie jem dostałam całą siatkę kilogramową od teściowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babki 🙂
Sorry , ale nie nadrabiam co na skrobałyście bo jeszcze nawet z wczoraja bym musiała nadrabiać 🙂 Ja dzisiaj od rana bardzo popażyłam sobie nadgarstek aż skóra zeszła 😞 teraz boli strasznie aż nie mogę pisać lewą ręką 🤨 Ale zdezynfekowałam nałożyłam Bepanthen i opatrunek mam nadzieje, że będzie dobrze. Aguś kropeczka ja wczoraj umyłam drzwi futryna a jeszcze później wypolerowałam dwie komody i umyłam bardzo duże biórko takie z pułkami, szufladami bo mój mąż dużo miejsca na sprzęt potrzebuje haha No a później myślałam, że odjadę do szpitala bo dostałam takich bóli w podbrzuszu i tak mnie szyjka kuła, że strach koło tyłka miałam bo to jeszcze zawcześnie na rodzenie. Dzisiaj chyba torbę spakuję bo wczoraj tylko przeżywałam, że nawet torba nie spakowana 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o feee:P bolic bedzie;/


co cie będzie boleć?? a cibie lekarz jak bada nie majta ci tam?? 😮 🤪 🤪


no mówiłam ci że na samolocie nie siedziałam jescze w ciąży
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...