Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Ja też się boję bólu ale wole już mieć za sobą niż cały czas myśleć o tym.


ty jestes juz calkiem bliziutko, wiec nie wlasciwie nie dziwie sie, ze chcialabys miec juz soba.
ale czesc z nas ma odleglejsze grudniowe terminy i moze sie zdazyc, ze dzieciaczki urodza sie nawet w styczniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Ja też się boję bólu ale wole już mieć za sobą niż cały czas myśleć o tym.


No własnie bo przeciez dzidzia musi wyjść , a nie koniecznie musi bolec jak cholera 😉 A potem po cierpieniu jaka niespodzianka nas czeka 🙂 Ja pamietam jak Paulinka sie urodzila i mi ją dali - byłam taka szczesliwa 🤪
Tak wiec juz nie mysle o bolu, biore Tomka ze sobą i na pewno bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też dziś śliczna zimowa pogoda i napewno jeszcze przed obiadem wyjde z domu sie dotlenic tylko najpierw musze dokonczyc przygotowywac obiad 🙂
też już bym chciała mieć synka przy sobie ale jeszcze pewnie troche czasu upłynie, bólu boje się ale narazie nie mysle o tym wcale zresztą podchodzę do tego w ten sposób że ból będzie i minie a mały juz będzie ze mną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
tak wiec juz nie mysle o bolu, biore Tomka ze sobą i na pewno bedzie dobrze 😉


o tym jestem przekonana - na pewno bedzie dobrze, ale chodzi mi tylko o to, ze najzwyczajniej w swiecie sie boje.


To jest zrozumiałe że się boisz i nie dziwie się , ja też sie boję, ale mam to w nosie i nie mysle juz o tym - chce byc po . Nastawiam się pozytywnie 🙂 🙂 🙂
A jakis czas temu trząsłam się jak galareta jak pomyslalam o porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
U mnie też dziś śliczna zimowa pogoda i napewno jeszcze przed obiadem wyjde z domu sie dotlenic tylko najpierw musze dokonczyc przygotowywac obiad 🙂
też już bym chciała mieć synka przy sobie ale jeszcze pewnie troche czasu upłynie, bólu boje się ale narazie nie mysle o tym wcale zresztą podchodzę do tego w ten sposób że ból będzie i minie a mały juz będzie ze mną 😁

Masz rację nie mysl o tym 😉 ja już sprzatam ze trzy godziny i n ie mogę skończyć hihihi. A i u mnie jest śliczna zima 🤪 🤪. Tez wyjde na dwór, pochodzic po śniegu - może i snieg mi pomoze w szybszym urodzeniu ha ha ha .
Ide sprzatac dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za sprzatanie wezme sie po obiedzie tzn chce łazienke dzis wypucować 🙂 wiec duzo do roboty nie mam a ja obiad mam zawsze na 14 bo Paweł tak wraca z pracy wiec bede miala cale popołudnie żeby to zrobic 😉
a i jeszcze dla teściów musze prezent na swieta wymyslec kurcze żebym nie została bez niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no no jakie cudowne wieści w ostatni dzień Listopada 🤪 A dopiero co wczoraj pisałam, że na porodówkę ma zmykać Aga bo w końcu czekała na wypłatę męża i tak jak chciała- urodziła we wtorek!! Super 😁 🤪To wychodzi na to, że co trzy dni dzieciaczki będą przychodziły na świat więc kto następny ??? Kropek czy Ola??? 🙂 A może Kafinka bo nie ma od niej wieści już urodziła 🤔 Ma ktoś do niej telefon ?????? Ja gotuję zupkę warzywną i już się nie mogę doczekać. Wszystkie chcą nagle rodzić ha ha. Ja bym chciała 8 grudnia choć u mnie się nie zapowiada na poród więc dopiero na badania do szpitala mam skierowanie na 13 grudnia 😜 Gosia- daj znać co z tym wnioskiem o kredyt 🙂 A tu cisza jak makiem zasiał bo wszystkie się męczą byle już urodzić 😁 Haalloooo poczekajcie do jutra bo w końcu grudzień się zaczyna 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja tez chce ciagle 8 rodzic juz 🙂 mam tego dnia wizyte u lekarza i bym bardzo chciala ☺️ właśnie byłam troszke na dwórku ale zimno ale tak przyjemnie 🙂 nawet do koni poszłam chwile pogadać hehe tylko że wróciłam do domu i od razu skurcz mam chyba spacerki za długie już nie dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
jak tam?? znowu 24 strony nadrobienia, ale zaraz nadrobie, ja sie dalej mecze z kaszlem, byłam dzisiaj na badaniach wieczorem wyniki, poza tym u fryzjera bo potem podobno mi się nie uda, a ogólnie mam nędzny nastrój i jakies złe przeczucia
[URL=http://img545.imageshack.us/i/obraz0270.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8115/obraz0270.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agatka 🙂 Fryzurka super i pewnie Ci trochę humor poprawiła co ? 😉 Ja też dzisiaj jakaś poddenerwowana się czuję i wszystko mnie wkurza 😠 Poza tym od wczoraj kręgosłup mnie boli tzn całe plecy i cały czas myślę, że do porodu tyle zostało czasu bo pewnie przenoszę 😉 Na pewno nie zdążymy się wyprowadzić na swoje przed porodem bo tych formalności z kredytem jest , że ho ho ale i tak zależałoby mi urodzić bliżej terminu. Zobaczymy co napisze scenariusz życia 😜 Już dwie grudnióweczki urodziły więc kolej na Olę i resztę a ja pewnie poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
O ja no to super mamy już pewnie nową grudnióweczkę na świecie 🤪 😁 😁 😁
Beatka fajnie że do nas zajrzałaś wieki cię nie było 😉
A może byście mnie tam gdzieś wcisnęły po między siebie ! Ja też chcę rodzić !

Aguś, Ty miałaś być czwarta ale nie było wtedy tylu nowych dziewczyn. Póki co idzie tak jak mówiłam :d Pleć dzieciaczków wywróżyłam a teraz terminy 😁
Ja sobie wybrałam na poród 4 grudnia ale akurat znajomi nas zaprosili na urodziny synka i Maksiu choruje więc trzeba będzie przełożyć niestety 😉
Wspominałam dziewczynom że jak Ada urodzi to założe dla Naszych bobasków watek , więc jak juz są dwa to ten czas nastał 🙂 Tak ze zapraszam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hej Agatka 🙂 Fryzurka super i pewnie Ci trochę humor poprawiła co ? 😉 Ja też dzisiaj jakaś poddenerwowana się czuję i wszystko mnie wkurza 😠 Poza tym od wczoraj kręgosłup mnie boli tzn całe plecy i cały czas myślę, że do porodu tyle zostało czasu bo pewnie przenoszę 😉 Na pewno nie zdążymy się wyprowadzić na swoje przed porodem bo tych formalności z kredytem jest , że ho ho ale i tak zależałoby mi urodzić bliżej terminu. Zobaczymy co napisze scenariusz życia 😜 Już dwie grudnióweczki urodziły więc kolej na Olę i resztę a ja pewnie poczekam 🙂

No nie bardzo poprawiła, jakaś płaczliwa dzisiaj jestem, nie mam powodu a mam doła ryczeć mi się chce i wogóle źle mi, to pewnie przez chorobe a mała też mi popalić daje, moje żeberka cierpią a najgorzej jest wnocy jak sie wypcha, brzuch na sztorc i przekręcić się nie moge, a jak juź sie przekrece to ona sie budzi i kopie po żebrach, czkawke ciągle ma no i mi ciągle niedobrze 😞
No to już doczytałam, fajnie tej naszej Mini, ona se zaplanuje i hop a my se możemy zaplanowywać...córeczki tatusia wszystko zgodnie z wzorem na ostatnią chwilę
u nas biorą na badania dopiero tydzien po terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...