Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini Ty już może się lepiej nei wypowiadaj o tym co jesz, bo jak patrze na Ciebie to i tak Ci nie wierze 🤪


Psi ja tam nadal jem za dwóch 😁 bo musze małej robić zapasy w cycach 😁 i pomyśleć że tak dobrze mi się ją karmi że tylko czekam aż się obudzi i opróżni swoje papu 😉

ściemniaj ściemniaj, przyznaj się że żeby tak wyglądać po porodzie żyjesz o samym chlebie i wodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini Ty już może się lepiej nei wypowiadaj o tym co jesz, bo jak patrze na Ciebie to i tak Ci nie wierze 🤪


Psi ja tam nadal jem za dwóch 😁 bo musze małej robić zapasy w cycach 😁 i pomyśleć że tak dobrze mi się ją karmi że tylko czekam aż się obudzi i opróżni swoje papu 😉

ściemniaj ściemniaj, przyznaj się że żeby tak wyglądać po porodzie żyjesz o samym chlebie i wodzie 🤪


Nie ma takiej opcji żebym z głupoty musiała głodzić Majeczke... ja nigdy nie używałam żadnej diety,i zawsze ważyłam tyle samo...zero rozstępu,a po ciążach moment znikało wszystko tak jakbym nigdy nie rodziła...

to moze nie rodziłaś tylko nasz oszukujesz?? moze miałaś jakąs surogatke 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ładnie wygląda widać, że jest zmęczona jeszcze i dochodzi do siebie, ale z czasem wszystko zniknie 🙂 A Ala no to mały kotlecik ha ha ha 😁 Tłuściutka taka i śliczna, aż dziw, że takie dziecko choruje. Ja tez tam będę szprycha po porodzie, ale taka nie od roweru tylko kombaina 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my dzis bylismy u moich rodzicow, wiec teraz nadrobilam, ale duzo nie napisalyscie. Przywiezlismy komode do zlozenia, a nastepnym razem lozeczko, bo sie nie zmiescilo. Sylwia - wozek fajny, nasz jest u rodzicow, przywieziemy go chyba pozniej, bo u nas mało miejsca...Aga Mini - Ty nas nie denerwuj swoja figurą po porodzie i w ogole 😁 szkoda, ze Sebus Ady nadal w szpitalu, oby sie szybko poprawilo i oby Ola szybko wyszła z Alą! Nasz syneczek ostatnio bryka jak szalony, acha, chyba w końcu sie zdecydowalismy na imię i będzie Pawełek 🙂 🙂 Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Wpadłam Wam powiedzieć, że Was nie lubię... hi ha ho 🙂

Buty kupiłam 🙂 Nałaziłam się i dalej nic, chyba na sanki się wybiorę albo na łyżwy hahahha 😁

no nei wiem to będą musiały być żelazne sanki żeby ciężar wytrzymały, a ja sobie zrobiłam romantyczny relaksujący prysznic ze świeczką i muzyką 😁 świeczka jak dla mnie mało pachniała, ale chociaż chwile było przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baby a tu znów cisza !! Nina żeby się później nie okazało, że buty dwa rozmiary za duże ha ha 😁 🤪 🙃 Bo jak pisałam wcześniej mi stopy urosły 🤪 😮 🙃 Ja właśnie będę podawać mężowi obiadek 🙂 Psa już zabrali szkoda mi go, ale w końcu będeę mogła pełną parą ruszyć z zakupami i szykowaniem jedzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😉
Wpadłam na chwilkę powiedzieć dobranoc.
Nie mam siły was nadrabiać 😞 Jestem taka zmęczona że juz się wykąpałam i idę do łóżka.
Widziałam zdjęcie Alusi i jej mamy FOKI 🤪 Alusia jest śliczna a te włosy??????? Boska jest 🤪. W ogóle te nasze dzieci grudniowe są piękne 🤪 🤪 🤪
No więc dobrej nocy, do jutra 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka grubasy 😜 Weszłam tylko powiedzieć dobranoc bo mąż pojechał do pracy więc mam całe łóżko dla siebie więc się rozłożę jak królewna ha ha 😁 Ja nadal oprócz bólu pachwin przez który ciężko mi się ruszać- wszystko bez zmian 😉 Ninka- 8 mego chyba jednak nie urodzę więc zwalniam miejsce- Ty idź na jakiś kulig z mężem i na porodówkę za 2 dni 🤪 Aga super, że w końcu zdecydowaliście się na imię. Teraz albo Ty, albo Nina albo Sylwia musi urodzić bo Sebuś na razie jedyny rodzynek się urodził więc do dzieła 😁 😉 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też przyszłam powiedzieć dobranoc 🙂
Alusia słodka choć mało ją widać na tym zdjęciu... foka się wepchała i zasłoniła Alicję 😁
Dziś ogarnął mnie szał sprzątania aż wstyd mówić ale całą niedzielę przelatałam ze ścierką !!! No i powyjmowałam świąteczne ozdóbki 🤪 i już tak nastrojowo pomału robi ... jutro wywiesimy lampki na balkon bo potem to nie wiadomo jak czas pozwoli...
Ciekawe jaki poród miała Beatka Kasia może ty coś wiesz na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka miała dobry poród 🙂 Nie lekki nie ciężki taki normalny 🙂 Sama nie wiem jeszcze za dużo szczegółów ale wiem, że tego samego dni co urodziła wyszła do domku bo Malutka zdrowiutka i Beatka nawet nie pękła a więc Obydwie miały się super 😁
Aguś ja też dzisiaj sprzątałam a raczej odkurzałam i też wywiesiłam już kilka Świątecznych rzeczy 🙂 🙂 Wczoraj prawie lizałam mieszkanie a więc dzisiaj podłogi robiłam jak co dzień przez te granatowe wykładziny 🤔 Jutro do lekarza na 12:00. Aguś muszę zmieć Tabelkę z Czekamy... na Pawełek 😁 A tu już cichutko się robi jak zawsze ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja właśnie zdycham w łóżku, mąż w nocy nie wytrzymał mojego skrzeku i poszedł spać do drugiego pokoju, brzuch mnie boli, ale nie jak skórcze, tylko jakby mi ktos w brzuch wlozył wielki kamien i ten kamien sie nie miescił, przyduszał wszystko i skóra twarda i jakby zdretwiała i oczywiscie niedobrze, jutro wizyta zobaczymy co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 Ja tam też uskuteczniam od rana akcje czas na wyjście synku hehe 😉 wczoraj nie zaglądałam za bardzo bo moja siostra u nas spała, ale nadrobiłąm zaległosci 😎
Kasia łóżeczko sliczne! No to dziś Agnieszka Kropka i Gosia ruszajcie ja mogę do środy poczekać bo w środe mam lekarza ciekawe co mi powie 🤔 mam nadzieje, że coś się już będzie działo!
Agata dobrze, że masz jutro lekarza bo to przeziębienie długo już trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Grubaski 🙂, ja dziś dla odmiany znów się nie wyspałam...spie lepiej co drugą noc - jakos mocniej mnie boli podbrzusze, w czw gin, zobaczymy co powie. Na dodatek nie ma wody w calym domu chyba, a ja nic nie wiedzialam, wiec mam 1 butelke i chyba zaczne roztapiac snieg z balkonu 😁, jakas polprzytomna jestem...czekamy na wiesci od Agi Kafinki dzis! Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Oceanarium 🙂

Aguś, pewnie urodzisz, także nie dotrwasz do poniedziałku 😁 Jak napisałaś, że Foka zasłoniła Alę na zdjęciu, to myślałam, że wpadnę pod biurko 😁

Ja wstałam nawet w dobrym humorze, nic mnie nie boli 😜 Żyć, nie umierać 😉
Kasia, kołyska super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej grubasy 😜 🤪 🤪
Sylwuś wózek jest super - ja podobny kupię 😉
Kasia kołyska śliczna 🙂
Ja jeszcze w łóżku leżę jakoś nie mam chęci wstać 😞 W nocy aż 4 razy wstawałam na siku 😠.
Jestem jakaś przybita, bez humoru dziś 😮, nic mi się nie chce.
U mnie na poród się nie zapowiada - niestety. Ja już straciłam nadzieję że urodzę. Chyba ciąża bedzie mi toważyszyła do końca życia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej grubasy 😜 🤪 🤪
Sylwuś wózek jest super - ja podobny kupię 😉
Kasia kołyska śliczna 🙂
Ja jeszcze w łóżku leżę jakoś nie mam chęci wstać 😞 W nocy aż 4 razy wstawałam na siku 😠.
Jestem jakaś przybita, bez humoru dziś 😮, nic mi się nie chce.
U mnie na poród się nie zapowiada - niestety. Ja już straciłam nadzieję że urodzę. Chyba ciąża bedzie mi toważyszyła do końca życia 🤢

ej no z tym noszeniem do końca życia to tylko tak w depresji palnęłam a teraz wszystkie chcą tak 🤪 🤪 🤪
Ja łóżko w pokoju dziennym rozłożyłam i leże i oglądam ddtvn, jestem dzisiaj jak niedobita zimowa mucha, a wogóle to wczoraj szłam z płaczem spać i pół nocy przepłakałam ze ten koszmar się nigdy nie skonczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...