Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Idę laski będę pitrasić łakocie na Święta 😁
Dzisiaj robię gołąbki, mielone ze startą papryką i pieczarkami do tego zwijki ze schabu z środku z szynką i pieczarkami mniam mniam 😁 😁 Na jutro albo pojutrze zostaną mi tylko do uszykowania piersi z kurczaka zawijane w środku z ogórkiem konserwowym, papryką i serem 🙂 Mąż przed Świętami zrobi sałatkę jarzynową. Ciasta zamawiam i śledziki symbolicznie kupuje gotowe tylko na wigilię bo mąż nie lubi a ja może nawet nie zjem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewuszki jestem 🙂 Nina- sytuacja taka dwojaka bo kasa potrzebna ale mąż również no ale są priorytety i trzeba się nimi kierować nawet jeśli czasowo są dla nas niewygodne. W konsekwencji tak będzie lepiej i tą myślą trzeba żyć 🙂 Kasiu- no sytuacja jest jaka jest i nie poradzimy że Twoja Alusia Ci psikusa wywinęła na same Mikołajki ale na następną okazję jaką są Święta obróci się prawidłowo więc po cóż teraz się tym martwić 😉 Agatka- narobiłaś mi ochoty na śledzie więc chyba się też skuszę bo mandarynki już jadłam 🙂 Aha - zrobiłam już prawie wszystkie prezenty tylko dla rodziców mi zostały i mojej małej bo mężowi jeszcze myślę co kupić 🤔 🙂 Dzisiaj może wezmę się za pakowanie bo kupiłam papier, wstążki i kokardki i się pobawię. Chcę mieć już gotowe wszystko do końca tygodnia. To chyba tyle 🙂 Jest ktoś w ogóle ???? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Idę laski będę pitrasić łakocie na Święta 😁
Dzisiaj robię gołąbki, mielone ze startą papryką i pieczarkami do tego zwijki ze schabu z środku z szynką i pieczarkami mniam mniam 😁 😁 Na jutro albo pojutrze zostaną mi tylko do uszykowania piersi z kurczaka zawijane w środku z ogórkiem konserwowym, papryką i serem 🙂 Mąż przed Świętami zrobi sałatkę jarzynową. Ciasta zamawiam i śledziki symbolicznie kupuje gotowe tylko na wigilię bo mąż nie lubi a ja może nawet nie zjem.


No Ty to Kasiu potrafisz apetytu narobić !! Takie pyszności 🤪 Poszczuła i poszła ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie, Kasia, podziwiam, tyle pichcenia 😁; a Twoja malutka moze sie obroci jeszcze, wiec sie nie martw na zapas. Nina - to faktycznie sytuacja, dziwie sie, ze chca tak przed Swietami, zeby juz zaczal prace, myslalam, ze za granica to w ogole jest martwy okres (oczywiscie zalezy od branzy) i od 1.01 raczej sie wszystko bedzie krecic. Mi juz lepiej jak polezalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Aguś, że lepiej się czujesz 🙂 Dzisiaj może Kafinka urodzi 🙂 No i Kropka ma już prawie 40- sty tydzień a jej mała uparta i wyjść nie chce 😁 W ogóle wszystkie sprzątają jakby to miało im pomóc ha ha 😜 Hej, a wiecie jaki jest patron ciężarnych ??? Ja się dopiero dowiedziałam, że to Św. Dominik 🤪 Można się pomodlić zamiast siebie lub mężów zamęczać od rana do wieczora 😁 😁 😁 A w ogóle to Sylwia- Twoje dziecko będzie nosić imię patrona ciężarnych więc do dzieła z tym rodzeniem hej 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Dobrze Aguś, że lepiej się czujesz 🙂 Dzisiaj może Kafinka urodzi 🙂 No i Kropka ma już prawie 40- sty tydzień a jej mała uparta i wyjść nie chce 😁 W ogóle wszystkie sprzątają jakby to miało im pomóc ha ha 😜 Hej, a wiecie jaki jest patron ciężarnych ??? Ja się dopiero dowiedziałam, że to Św. Dominik 🤪 Można się pomodlić zamiast siebie lub mężów zamęczać od rana do wieczora 😁 😁 😁 A w ogóle to Sylwia- Twoje dziecko będzie nosić imię patrona ciężarnych więc do dzieła z tym rodzeniem hej 😜 🙂


to prawda, jak ja poroniłam, to Ksiadz mi kiedys powiedzial, zeby sie pomodlic do Sw Dominika z Savio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Dobrze Aguś, że lepiej się czujesz 🙂 Dzisiaj może Kafinka urodzi 🙂 No i Kropka ma już prawie 40- sty tydzień a jej mała uparta i wyjść nie chce 😁 W ogóle wszystkie sprzątają jakby to miało im pomóc ha ha 😜 Hej, a wiecie jaki jest patron ciężarnych ??? Ja się dopiero dowiedziałam, że to Św. Dominik 🤪 Można się pomodlić zamiast siebie lub mężów zamęczać od rana do wieczora 😁 😁 😁 A w ogóle to Sylwia- Twoje dziecko będzie nosić imię patrona ciężarnych więc do dzieła z tym rodzeniem hej 😜 🙂


to prawda, jak ja poroniłam, to Ksiadz mi kiedys powiedzial, zeby sie pomodlic do Sw Dominika z Savio

no, ja gdzieś nawet pasek św dominika mam, który dziecko ma w brzuszku chronić,
Nina ma przechlapane, ale może zaraz się rozpakuje i mąż zdąży zobaczyć syneczka 🙂
ja jestem zła jak diabli, nie przezyje kolejnej nocy w tym pierdzielonym łózku, dlaczego wszystko zawsze jest po czasie o ile wogóle jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie rozpisalyscie !!!!!

Kasiu, nie rob tyle w kuchni tylko idz i poloz sie na boczku 😎 troche na lewym, troche na prawym...
pytalas mnie wczesniej o lozeczko : tak, kupilismy kolyske w mysl zasady - im ciasniej dla noworodka, tym lepiej. poza tym takie male lozeczko jest latwo przestawiac, ustawiac, malo miejsca zajmuje.... za ok. pol roku planujemy przeniesc mala do jej pokoju i tam bedzie miala cotbed. taki juz do 6-7 roku zycia.

Nina, co masz wyjscia, musisz urodzic, zanim maz wyjedzie, albo nagrac caly porod zeby nic go nie ominelo.
ja dzis bawilam sie w Mikolaja i bylam u corki z prezentem dla kochanego Nikiego. 😘
jechalo mi sie srednio komfortowo, ale dalam rade. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
ale sie rozpisalyscie !!!!!

Kasiu, nie rob tyle w kuchni tylko idz i poloz sie na boczku 😎 troche na lewym, troche na prawym...
pytalas mnie wczesniej o lozeczko : tak, kupilismy kolyske w mysl zasady - im ciasniej dla noworodka, tym lepiej. poza tym takie male lozeczko jest latwo przestawiac, ustawiac, malo miejsca zajmuje.... za ok. pol roku planujemy przeniesc mala do jej pokoju i tam bedzie miala cotbed. taki juz do 6-7 roku zycia.

Nina, co masz wyjscia, musisz urodzic, zanim maz wyjedzie, albo nagrac caly porod zeby nic go nie ominelo.
ja dzis bawilam sie w Mikolaja i bylam u corki z prezentem dla kochanego Nikiego. 😘
jechalo mi sie srednio komfortowo, ale dalam rade. 😜

Może Nina się skusi na poród tvn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzie poszłyście, jak ja jestem ?? Na chwilę wpadłam, bo muszę kanapki mojemu Chochlikowi na podróż zrobić. Może ze stresu przez jego wyjazd urodzę szybciej?? 😉 Jeszcze zawsze mamy ten problem, że mu nie mogę zdjęć za granicę na komórkę wysłać i nawet ta myśl, że nie będzie mógł zobaczyć swojego dziecka, nawet na zdjęciu mnie przytłacza 🤨 🤨
Może się uwinę do środy?? 😉 hahha, ale nie sądzę... Straciłam nadzieję, jak My Wszystkie Tutaj... takie Zrezygnowane, Zawiedzione, Zniecierpliwione... 😉
Myślę, żeby napisać list do Św. Dominika co jest grane i czym jest tak zajęty, że zapomniał o grudniowych mamuśkach?? 😉 Ale mu pociśniemy... od razu się przestraszy hahahahhaah 😁 I zaczniemy rodzić jedna po drugiej 😁
Aga Kropka - w środę minie Twój termin i będziesz jako użytkowniczka, która urodziła 😉 hihi
Współczuję Ci, 40 tydzień i myślisz tylko jak jest ciężko, grubo, duszno, niewygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Nina nowa sweet focia?? 🤪 🤪 🤪


To jest stara SŁITAŚNA focia 🙂 hahhaha

no tak sie zastanawiałam ze jakoś brzucha nie bardzo widać i myślałam ze może aż tak Ci opadł 🤪
ja ide próbować spać chociaż raczej nic z tego nie będzie bo kaszel dusi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny niech, któraś mi powie czy ja mam jeszcze plecy????????????? Bo ja z bólu to już ich nie czuje 🤪 🙃 😮 Zrobiłam 26 mielonych z papryką i pieczarkami, 18 zwijek ze schabu nadziewane szynką i pieczarkami, ale zwijki takie duże, że jednego się zje i koniec nic więcej nie wejdzie !! 🤪 Do tego chyba z 10 gołąbków ale jeszcze ich nie skończyłam bo mi kapusty zabrakło i muszę jutro dokończyć 🙃 Już wysprzątałam kuchnie nawet śladu nie ma po szykowaniu jedzenia 😁
Kasiu to ja pytałam się o łóżeczko 🙂 Ja też mam wiklinowy koszyczek do sypialni koło łózka bo nic innego by nie weszło, ale łóżeczko też już mam w salonie takie 140na70 i da się przerobić później na łóżko dla starszego dziecka 🙂
Ja zaraz kąpiel i do łóżka na jakiś film 🙂 A tu pewnie będzie już cisza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...