Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Kurde czekam na dostawe mandarynek, tylko to mi zostało, niedługo zostane sama na tym forum z moim brzuszkiem 😞


A zamówiłaś DHL 😁 jak tak to poczekasz długo 🤪 jaka ja jestem wkór...już bym mogła z małą wyskoczyć na dwór a tu nic 😠

nie, wzięłam opcje odbiór na miejscu, ale odberać się narazie nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪


A co ja wróżka?? 😁 🤪

NIE, CZAROWNICA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪


A co ja wróżka?? 😁 🤪

NIE, CZAROWNICA 🤪


Przy was to chyba wróżka 😁 Grubasy 😁 rozpakować się ale już!!! 🤪

to pomachaj różdzką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉


Marta jest nowoczesna i rodzi w wannie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉


Marta jest nowoczesna i rodzi w wannie 😁


Ha ha ha omal z fotela nie spadłam 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Czarownico ... 😉 Tobie to zawsze jest z górki 😉 A ja wklejam zdjęcie mojej piłki, bo mi się nudzi 😉
[URL=http://img163.imageshack.us/i/listopad0450.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1609/listopad0450.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Sprzedam pajaca świątecznego! 🙂

http://allegro.pl/na-swieta-swiateczny-pajac-pajacyk-gratis-bcm-i1358000890.html

pake dla dziewczynki http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1354363575.html

i pake dla chlopaka praktycznie nowa bo mam coreczke 🙂 http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

w razie pytan zapraszam na gg! jesli ktos zdecyduje sie na kupno prosze dac mi znac ze z brzuszka to dorzuce jakis gratis 🙂

gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia w takiej pozycji możesz dzidzię trzymać w foteliku samochodowym a krzesełko do karmienia to ci się przyda ok 6 miesiąca dopiero...
Moja ciotka ordynatorka dziecięca powiedziała żeby niemowlaki jak najmniej trzymać w takiej pozycji lepiej kłaść na brzuszek lub niech leży na pleckach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Kasia w takiej pozycji możesz dzidzię trzymać w foteliku samochodowym a krzesełko do karmienia to ci się przyda ok 6 miesiąca dopiero...
Moja ciotka ordynatorka dziecięca powiedziała żeby niemowlaki jak najmniej trzymać w takiej pozycji lepiej kłaść na brzuszek lub niech leży na pleckach.


a czytalas to co jest pod spodem? widzialas wszystkie zdjecia? to krzeselko jest akurat od urodzenia - jest to taki lezaczek, tylko na wysokosci, a nie przy samej podlodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...