Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przepraszam bardzo, ale na tym zdjęciu byłam w 6 miesiącu bodajże, więc miałam brzuch 😁 Wtedy myślałyśmy, że mamy taaaaaakie wielkie brzuchy 🤪 🤪 🙃 🙃
Kasia, wiesz co.... nawet nie wiem jak Ciebie nazwać 😠 😠 Ty takie smakołyki robisz, że chyba Ciebie zatrudnię na etat w mojej kuchni 🤪 🙃 Plecy pewnie Ci wysiadają...ale co tam 😜 wszyscy wiedzą, że Ty tak specjalnie robisz, żeby padać na ryj po całym dniu i żeby urodzić szybciej, a Ci nie wychodzi.
U mnie cisza.... może to cisza przed burzą?? 😉 Żadnych bóli, nic 😜 Jedyne co, że nie mogę chodzić, bo pachwiny mnie rozrywają i dojście z punktu A do punktu B to nie lada wyczyn. Śpicie, czy co?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a ja zaczęłam sprzątać w końcu żeby do końca tygodnia się ze wszystkim wyrobić 🙂 Nie będę gorsza bo wszystkie sprzątają albo gotują 😜 Aga jutro na porodówkę i bez gadania bo blokujesz kolejkę 😁 Dzisiaj może Kafinka urodzi jeszcze- ktoś się z nią wymienił numerem tel ??? 😉 Ninka- chciałabyś mieć taki brzuch haha ale Cię rozczaruję !- już koniec ciąży i czas się rozpakować 🤪 😁 Urodzisz 8- mego i mąż jeszcze syna zobaczy 🙂 Miałam jechać do Tesco z moim ale nie wiem czy mi się jeszcze chce bo dopiero wrócił z fuchy a ja skończyłam sprzątać. Może to na jutro przełożę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, prześpijcie się i jedźcie w nocy do Tesco 😁
Chyba nikt się nie wymienił numerami z Agą 🤨
Aga kropka blokuje kolejkę i zawiesza Brzuszek, bo to nasz "najstarszy" i "najcięższy" kaliber 😉 A zresztą to jej kolej 😉
Marta, jak ja patrzę na swoje zdjęcia z przed ciąży, to ja się zastanawiam, dlaczego ja myślałam, że jestem gruba 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, tak... Kuchareczka Katarzyna zrobiła te pyszności tylko sobie 😜 A ja ani myślę stać w kuchni i cokolwiek robić, bo taki leń ze mnie ☺️ ☺️ ☺️
Marta, to Ty dobrze chowasz te 20 kg, bo nie wiem gdzie Ci się schowały 🤪 🤪 Ja mam 10 na plusie, obwisłe cycki i cellulit 😉 Taki pakiecik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cellulit to jest moja zmora 🤪 Reszta da się przeżyć bo rozstępów nie mam ale jak zgubię te 20 kg to cycki będą mi sięgać do kolan 😁 😁 😁 Mąż mnie zgania z kompa bo też chce sobie poużywać ha ha 😜 Dobranoc 😉 P.S. Jutro wchodzę i ma któraś być rozpakowana albo ja ruszę całą ta kolejkę he 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ruszaj Marta śmiało 🙂 Ciekawe czy jak będzie bolało to też taka odwaga Ci zostanie 😁 Ja jutro muszę być na chodzie i 8 też, ale w sumie 8 wieczorkiem mogę sobie rodzić 😁 taa z moich planów to będą nici, jak zwykle 😉 Biednemu zawsze wiatr w oczy i pod górkę 😉

Teraz jakoś tak dziwnie u nas na forum, nie mam żadnych przeczuć, która następna urodzi. Na chłopski rozum to nasza Kropeczka powinna 😉 Myślę, że Kafinka ją może wyprzedzić 😉

Uciekam spać. Dobranoc Wariatki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zwykle bezsennosc, z chipsami solonymi w tle, jak znam życie mąż mnie jutro podpierdzieli do gin że je jadłam :/
myśle ze forum nam zamiera i to jest wiekszy problem niż stanie kolejki, bo jakbyśmy cłąy dzien siedziały i naparzały w klawisze zamiast czekać na poród to non stop by któraś rodziła a tak siedzimy w domu próbujemy przyśpieszyć i wyszukujemy objawów 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga moze ten strach wywoła u Ciebie porod 😉 Ja dziś chyba jade u nas na otwarcie jyska z Pawłem i małe zakupy w bierdonce zrobie. Ale dzien musze zaczac od rozłożenia na części pierwsze dwóch kurczaków bo zamówiłam ostatnio u nas u takiego pana i wczoraj wieczorem przywiózł ale ja już na nie sił nie miałam 😞 a z piersi chce de volaie (czy jak to sie tam pisze hehe) zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Mnie dziś też coś bezsenność złapała nie śpię od 2 no niesamowicie już mi ciężko 😞 Tak leżałam i myślałam że ja to niesamowicie się boję tego porodu może dlatego wam zablokowałam kolejkę 😞

no gdzieś czytałam że strach przed porodem może opóźnić poród, ale nie przejmuj się wiecznie tam siedzieć nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
I od samego rana o jedzeniu nie dość że w nocy zołza zrobiła mi ochotę na chipsy to teraz na devolaie ... ja też nie wiem jak to się piszę 😁 Idę zrobić śniadanko 🙂

Aguś ty to dzisiaj chyba masz termin to śmigaj na porodówkę i nie bądź przeterminowana drugi raz 🙂oklask dla ciebie żeby się ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie cisza tu 😮 u mnie szwagierka byla na herbatce rano wiec dopiero zabieram sie za sniadanko i te nieszczesne kurczaki ech nie chce mi sie no ale przy okazji dzis obiad bede miala zrobiony 😉 bede tu zagladala i was podczytywałą co chwila hehe 🙂
Aga pamietaj po lekarzu sie odezwac! Trzymam kciuki! Ja mam jutro na 16.40 wizyte u mojego gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dwupaki 🙂 Eh taka cwana byłam Nina wieczorem, że aż skurczy w nocy dostałam i myślałam, że na porodówkę pojadę ale się bałam 🤪 Na poważnie dziewczyny to obudziłam się przed 3 w nocy poszłam siku i zauważyłam z moczem krew !! Miałam jakieś przedziwne bóle brzucha jak na @ i nie spałam z tego wszystkiego do prawie 7 rano...Miałam przy tym biegunkę i wrażenie, że coś mi wyleciało i to był chyba Czop ! 🤪 Mąż mierzył częstotliwość skurczy ale w konsekwencji zasnęłam. Gdyby to były typowo porodowe skurcze to nie dałyby mi usnąć chyba, no nie? 🙂 Teraz też dziwnie czuję ból jak na @ i nie wiem co robić 🤔 Piję więc kawkę i poczytam trochę w necie o tych dziwnych objawach... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...