Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ano tak to jest z kredytem- ryzyk fizyk ale jeśli byłoby coś nie tak z pracą to rodzice moi nam pomogą 🙂 Ja nie jestem przekonana do wynajmu bo płaciłam 500 zł + czynsz 350 przez 2 lata a więc właściciel zarobił na nas 12000 a obcej osobie wolę nie dawać. Poza tym uczucie, że masz coś na własność jest piękna. Ja Aga mam 27 lat, mąż 26 lat więc nie możemy zwlekać bo im dłużej tym będziemy mieli mniejszą zdolność kredytową. Wy jesteście młodzi więc macie jeszcze czas 😉 Właśnie Gosiu- pisałaś kiedyś o jakimś małym mieszkanku co mąż ma ????


No właśnie ja nie mam możliwości pomocy ze strony kogokolwiek,teściowie sami by z nas cyckali,a moja mama by i pomogła ale nie z moim ojcem bo to idiota...


I ja tez nie mam co liczyc na pomoc rodziców,moja mama ma emeryture, a Tomka mama czasem od Tomka kase dostaje, bo jej ciezko jest 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mhhh ciężkie to życie Aga 😞 Cieszę się ż chociaz moge liczyc na moja mame jak do pracy wroce, bedzie zajmowala sie Ola. bo na tesciowa nie moge liczyc 😞 hehe ona na nas liczy.


No a masz dobry kontakt z teściową? Bo ja dla mojej jestem k...s... i pare innych ciekawych epitetów.... 😠


Ja zadko ja odwiedzam a ona do nas w ogole nie przychodzi ale taki w miare kontakt mamy.
A co do twojwj tesciowej to za takie slowa to do domu bym nie wposcila albo z domu bym wygnala babe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u mnie ta sama sytuacja- od teściów liczyć na pomoc to graniczy z cudem, raz, że sami nie zapytają co nam potrzeba, dwa- nawet jeśli byśmy coś chcieli to nam nie dadzą. To jest rodzaj ludzi, którzy by wszystko oczekiwali od innych a sami nic nie dawają! Ja nawet czekolady na Święta od nich w życiu nie dostałam i powiedziałam mężowi, że dzień dziecka się skończył i dla jego rodziny prezentów w tym roku nie robię! Co prawda utrzymują się tylko z jednej emerytury ale mieszkają na wsi więc co za opłaty do cholery mają?!To mnie tak wkur... że nie macie pojęcia bo gdyby nie moi rodzice to byśmy tylko na siebie mogli liczyć. Książkę by można było o tym napisać więc się nie rozpisuję tym bardziej, że szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jaka zołza wstretna 😠 Nie musi Cie uwielbiac ale powinna sznowac bo jestes zona jej syna, a jak reagóje na małą inakolejne wasze dziecko???


Gosia oni oboje mają gdzieś moje dzieci,w ciąży z Oliwią mój maż oznajmił że będzie miał córeczke a mój teść na to "ja chce chłopaka a nie dziewuche" 😠 jsk urodziłam i się dowiedział że na 100% dziewczynka to powiedział "jakby nie mogła chłopca urodzić"...teraz też się spytał "jak to jest że tylko dziewczynki umiecie robić" 😠 przed narodzinami Oliwi mieliśmy na kącie odłożone pieniądze na karcie płatniczej,i mąż postanowił mnie upoważnić i mieli mi karte przesłać i kod pin... wysłali idioci na jego adres stały siostra przejęła karte,i pin wypłaciła kase,czyli nas okradła,nie zwróciła i jeszcze nas wyzwała i nam wygrażała. powiedziała że ona ma 4 dzieci na utrzymaniu i nie odda(500zł) i że stać na na to! 😠 a ta franca teściowa zamiast stanąć po naszej stronie powiedziała mojemu mężowi że nie ma z rodzeństwem się kłócić! 😠


Aga wspolczuje ci miec takich tesciow. Tesc powinien byc szczesliwy ze Oliwka zdrowa sie urodzila,i co to za roznica czy wnuk czy wnuczka?????? Aga to cała rodzina meza jest przeciwko wam, przykre to jest.Na szczescie ze wy sie kochacie i mozecie zawsze liczyc na siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No Gosia całe szczęście że on zawsze jest za mną...ale ja już chwilami myślałąm o rozwodzie i rozstaniu tak miałam dośc już jego rodziny...
Nic lece wałkować ciasto 🙂

Aga on nie jest winny ze ma taka rodzine.
Lec zrob chrust i sie podziel 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Ja dzisiaj wyjątkowo już zupełnie późno zaglądam, ale jakoś nie mam werwy do pisania. Już od trzech dni boli mnie podbrzusze i bardzo rwie i szczypie szyjka, ale cały czas sobie powtarza, że i tak przenoszę jeszcze 🙂 Wydaje mi się, że to Alicja mnie tak główką tam maltretuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja i tak wiem, że nie urodzę przed terminem i datego tak myślę, że to Aluśka mi tak dokucza hi hi Na prawdę czasem jak zacznie główką kręcić to jakby mi się wwiercić w szyjkę chciała i już wyjść. Ja tak to też czuję się super no ale to kucie i szczypanie szyjki nie jest za przyjemne 🤨 Ale mąż mi to wynagrodził i kupił mi dwa kilo MANDARYNEK ha ha ha 😁 😁 A teraz dzwonił facet i chyba jeszcze dzisiaj będę mieć swoją paczkę a najpóźniej jutro o 9 rano 😁 😁 😁 Ale tam będzie rzeczy dla Alusi i prezenty dla mnie i męża hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosiu ja i tak wiem, że nie urodzę przed terminem i datego tak myślę, że to Aluśka mi tak dokucza hi hi Na prawdę czasem jak zacznie główką kręcić to jakby mi się wwiercić w szyjkę chciała i już wyjść. Ja tak to też czuję się super no ale to kucie i szczypanie szyjki nie jest za przyjemne 🤨 Ale mąż mi to wynagrodził i kupił mi dwa kilo MANDARYNEK ha ha ha 😁 😁 A teraz dzwonił facet i chyba jeszcze dzisiaj będę mieć swoją paczkę a najpóźniej jutro o 9 rano 😁 😁 😁 Ale tam będzie rzeczy dla Alusi i prezenty dla mnie i męża hi hi 😁


Te mandarynki to furrorę robią u grudniowiczek ha ha ha . Wsztskie się nimi zajadają 🤪 🤪 🤪
Kasia i znów bedziesz prała i z żelazkiem stała hihihi.
Moja Ola od niedzieli bardzo aktywna się zrobiła, prawie caly dzię daje o sobie znać 🙂 i co dzię rano ma czkawkę hihihihi Kasia ja to bym chciała lada dzień rodzić. Tzn aby donosić do 37 tyg. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosiu ja i tak wiem, że nie urodzę przed terminem i datego tak myślę, że to Aluśka mi tak dokucza hi hi Na prawdę czasem jak zacznie główką kręcić to jakby mi się wwiercić w szyjkę chciała i już wyjść. Ja tak to też czuję się super no ale to kucie i szczypanie szyjki nie jest za przyjemne 🤨 Ale mąż mi to wynagrodził i kupił mi dwa kilo MANDARYNEK ha ha ha 😁 😁 A teraz dzwonił facet i chyba jeszcze dzisiaj będę mieć swoją paczkę a najpóźniej jutro o 9 rano 😁 😁 😁 Ale tam będzie rzeczy dla Alusi i prezenty dla mnie i męża hi hi 😁

Zajrzę mmoże pózniej, muszę zwolnić kompa Pauli - jej kolej hihihihi 😉

Te mandarynki to furrorę robią u grudniowiczek ha ha ha . Wsztskie się nimi zajadają 🤪 🤪 🤪
Kasia i znów bedziesz prała i z żelazkiem stała hihihi.
Moja Ola od niedzieli bardzo aktywna się zrobiła, prawie caly dzię daje o sobie znać 🙂 i co dzię rano ma czkawkę hihihihi Kasia ja to bym chciała lada dzień rodzić. Tzn aby donosić do 37 tyg. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie nic nie jest więc nie wiem czy to znaczy, że urodzę nagle czy przenoszę 🤪 😁 Tylko zgaga mnie męczy 😉 Kasiu jak dostaniesz paczkę pochwal się od razu prezentami 🙂 😆 Moja mała dzisiaj o dziwo nie miała czkawki i jakoś słabo się rusza 😞 Wypycha się tylko pod żebrami i to wszystko- z reguły co prawda jest aktywna wieczorem więc mam nadzieję, że jest po prostu leniwa jak mama 😜 Póki co idę zjeść śledzie w śmietanie tym bardziej, że nikgo nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dawaj Agata opowiadaj 😁
Martusia Wam się dzieciaczki wypychają pod żebrami a moja Alicja wierci mi dziurę na dole tak jakby już się do kanału wpychała 😮 Czuję normalnie jak kręci główką i się pcha do dołu 🙃 Gosiu ja też chce byle do 37 tygodnia donosić no ale to jeszcze półtorej tygodnia. Zrobię Wam fotkę jak otworzę pudło jak przyjdzie 😁 Paczka ma 15 kilo i wszystko jest tylko dla Alusi a więc będzie trochę tego 🤪 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):

Co za pytanie!? 🤪 Zasypuj wiadomościami 🙂 😉

Zosia waży już 3kg, więc jest troszke do przodu, ale jakbyście się tak obżerali czekoladą jak ja też byście mieli takie małe pulpeciki 😁
szyjka zamknięta ale miękka i wygląda na to że czop powoli zaczyna odchodzić więc jest nadzieja że nie przenosze, dostałam już w razie czego skierowanie na porodówke, a mój mąż w szoku jemu się wydawało że bede całe zycie w ciązy, a no i do przyszłej soboty mam bardzo uważać a potem moge szaleć, w koncu zacząć chodzić na spacery i wogóle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
dawaj Agata opowiadaj 😁
Martusia Wam się dzieciaczki wypychają pod żebrami a moja Alicja wierci mi dziurę na dole tak jakby już się do kanału wpychała 😮 Czuję normalnie jak kręci główką i się pcha do dołu 🙃 Gosiu ja też chce byle do 37 tygodnia donosić no ale to jeszcze półtorej tygodnia. Zrobię Wam fotkę jak otworzę pudło jak przyjdzie 😁 Paczka ma 15 kilo i wszystko jest tylko dla Alusi a więc będzie trochę tego 🤪 🙃 😎

hehe no moja też na żebrach i w peirwszej chwili gin do mnie że po terminie bede rodzić, ale po badaniu sie co innego okazało, nam w szkole rodzenia polecali jedno ćwiczonko dziecko wtedy łądnie sie główką układa do kanału i że dzieci lubią to, lekki rozkrok ręce na biodrach i kręcimy kółeczka talią, wiecie jak w szkole na wfie, moja Zośka bardzo lubi to uspokaja się wtedy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...