Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
Kobitki nie śpieszcie sie nigdzie... W Y S Y P I A J C I E
S I Ę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

łatwo mówić bo Ty masz juz swoje malenstwo przy sobie a poza tym ciezko jest spac, ciagle wstajac w nocy na siku i budzac sie jak chce sie boczek zmienic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
z sexem to mialabym problem bo brzuch mi przeszkadza, jest taki ogromny ze nie mam ochoty juz na sex a co do sprzatania to wcale sie nie oszczedzam, ciagle cos robie, smieje sie ze przy mopie urodze a tu nawet mop nie pomaga, juz mysle o myciu okien i chyba tak zrobie.


Jestes dopiero 4 dni po terminie a masz czas do 10 dni. Jesli maluch sam nie bedzie wychodził to ci ja wyjmą na siłe hihih. Tak więc nie martw się - bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszła paczka i już jest rozpakowana 😁 JUŻ MAM WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 HURA !!!!!!!! Teraz mogę czekać spokojnie na Alusie 😁 Wyprałam sobie staniki i jutro będę pakować walizkę 😁 😁 A ile rzeczy dla Alusi było 🤪 Moja mama wydała fortunę bo więcej było prezentów od babci niż rzeczy które kazałam kupić i wysłałam na to kasę hi hi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Przyszła paczka i już jest rozpakowana 😁 JUŻ MAM WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 HURA !!!!!!!! Teraz mogę czekać spokojnie na Alusie 😁 Wyprałam sobie staniki i jutro będę pakować walizkę 😁 😁 A ile rzeczy dla Alusi było 🤪 Moja mama wydała fortunę bo więcej było prezentów od babci niż rzeczy które kazałam kupić i wysłałam na to kasę hi hi 😉

Kasienka to juz jutro będziesz miała zajęcie 😜 pranie a potem prasowanie i pakowanie walizki 🙂
Ja juz spakowana jestem i tylko teraz czekam na poród 😉
Idę do łóżka dobranoc.
Do jutra 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Studio Energia w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza kobiety w ciąży do udziału w nowych zajęciach.

Od 26 listopada ruszają zajęcia AKTYWNA MAMA – jest to autorski program ćwiczeń dla przyszłych mam, które aktywnie chcą przygotować się do porodu.

Zajęcia z elementami Pilates, Body Ball, Jogi, są zakończone ćwiczeniami oddechowymi i relaksem. Proponowany trening jest bezpieczny, nie zagraża zdrowiu matki jak i dziecka.

Panie, które są aktywne, dużo łatwiej znoszą ciążę i wolniej się męczą. Ruch usprawnia układ krążenia i oddechowy. W trakcie ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi przez macicę i łożysko, co wpływa pozytywnie na rozwój płodu.

Wszelkie informacje dotyczące zajęć są dostępne na stronie internetowej www.studioenergia.com.pl
oraz pod numerami telefonów: 32 244 58 94 lub 0 600 384 268
lub
[email protected]
Studio Energia
ul. Obrońców Westerplatte 36
41 - 710 Ruda Śląska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak jutro bedzie pranie prasowanie to pewnie pojutrze jak to poschnie no i torbe jutro skauje na bank chyba, że z Mariuszem w końcu pojadę do centrum załatwić sprawy urzędowe bo jakoś się nie możemy zebrać 🙃 No i muszę jeszcze niestety jechać do centrum kupić sobie czarne dresy na wyjście ze szpitala żeby mi było wygodnie bo w dzinsach to nie za bardzo 🤨 No tak u Was w Polsce już po 23:00 u mnie godzinka wcześniej 😁 Dobranoc Laseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

My już po śniadanku 😁
Wypisu wczoraj nie odebrałam,bo prof. nie podbił pieczątki,niepotrzebnie jechałam w ulewie 😠,odbiorę przed lekarzem w piątek...choć mąż się nabija,bo mówi,że sobie załatwił juz transport karetką z pracy na porodówkę 🤪 😁...w środę tak zrobił,kumpel go na sygnale z pracy do mnie przywiózł,o 13 kończy a o 13.20 był juz pod porodówką jak mnie na oddział wieźli 🤪 😮

Skurcze mam znowu od rana a od paru dni to brzuch już co chwilę twardnieje,nawet w nocy...ha ha a my w sobote na te urodzinki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey wielorybiki...
mam dzisiaj na 12.30 wizyte u ginekologa... cholera tylko njie bedzie mojego tylko drugi inny,, orydynator cały tak go nie lubie jest tak nie miły że szok... ale co musze isc do niego...;/ w sumie może powie mi wiecej niż mój;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyczesałam i wykąpałam psa...co przy bokserze jest nie lada wyczyn ale już patrzeć nie mogłam...teraz mam całą łazienkę do sprzątania...wszędzie pełno sierści 😠 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
wiesz Ola czasem lepiej isc tez do innego lekarza bo on czasem mowi wiecej albo nawet cos innego, a jak juz musisz isc do tego to nic nie poradzisz a może powie Ci że idziesz juz rodzic 😉


to główny orydynatror oddziału wiec mam nadzieję 😜 że mie wiecej powie... ale wredny jest ma niemiłe teksty...;/ ale ugryze sie w jezorek i wytrzymam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
właśnie wyczesałam i wykąpałam psa...co przy bokserze jest nie lada wyczyn ale już patrzeć nie mogłam...teraz mam całą łazienkę do sprzątania...wszędzie pełno sierści 😠 🤪


Ada ty za psem się uganiasz chcesz urodzic?? no ładnie toś się nagimnastykowała i sama sobie pracy dodałaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola nie jest tak źle,wyczesałam go w łazience a do wanny sam wskoczył i potem wyskoczył...no 25 kg to bym nie podniosła 🤪
teraz wstawiłam rosołek,popołudniu chcę znowu galart zrobić,bo ten co robiłam "jakimś cudem" zniknął w 2 dni 😜 😁...trzeba się najeść,bo nie wiadomo ile można sobie folgować jeszcze 🙃 🤨
potem łazienkę umyje jak mały zaśnie,pozamiatam i umyje podłogi...jeszcze mi cholerna kanapa do czyszczenia została ale chyba nie dam rady dzisiaj 😞

dziś jest u nas mecz Polska-Wybrzeże kości Słoniowej i znowu sie bloki zatrząsą 🤪 😁ha ha

ola daj znać po lekarzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Cześć Mamuty 🙂
Mój mąż wczoraj w nocy oznajmił mi że coś czuje że nie wytrwam do grudnia 😮 bo wczoraj znów miałam skurcze... a na dodatek dziś przed ginekologiem mam znów dentystke bo musi zęba dokończyc,i pewnie znów zatruje bo boli nadal...a że to tylnie,to mają najwięcej nerwów do zatrucia... Poza tym jak mi dziś ginekolog wymiesza to szok....


ja sie boje bo mnie dzis inny bedzie badał...;/ jest wredny i niewiem... choc dzis moze miły bedzie... mam nadzieje ze powie pani do domu po torbe i do rodzenia biegusiem hahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...