Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byliśmy wczoraj u pediatry i Adusia waży 4260kg 🤪 więc ładnie przybiera na wadze po za tym wszystko dobrze pani doktor powiedziała że dzidzia na 10 🤪 zapisałam już na pierwsze szczepienie na 3 lutego te płatne za 200 zł , muszę jeszcze zadzwonić i zapisać na bioderka 🙂
Co do spania to ja nie narzekam 😁 wstaje tylko raz w nocy około 2 a potem obie wstają po 7 gdzie mąż do nich wstaje a ja śpię do 9 😁.
Pisałyście o kupkach moja za dużo to się nie wypróżnia bo tylko raz na dwa dni i nie są takie po pachy 🤢 no ale na szczęście jej brzuszek nie dokucza... a jak podejrzewam że może ją brzuszek boleć to kładę ją na nim i masuję plecki 🤪
Już coraz mniej śpi w dzień i więcej wymaga noszenia na rączkach 🙂
Ewcia nadal rozkochana w siostrze we wszystkim pomaga, przynosi , podaje potrzebne rzeczy...
Jednym słowem nie narzekam na moje kochane aniołeczki 🤪
A ja już przestałam krwawić mam tylko plamienia... no i zaczęłam ćwiczyć ... a i musiało mi parę kilo spaść bo mieszczę się się w swoje największe spodnie z przed ciąży 😁 😁 😁
A o Iwonce coś wiadomo bo chyba coś przegapiłam...
No i co u Ady wie ktoś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To samo miałam napisać, że ma włosy czarne jak węgiel 🙂 🙂
Aga, oby tak dalej Ewunia pomagała przy siostrze 🙂 Ja podziwiam Was dziewczyny, że macie dwoje małych dzieci i dajecie radę 🤪 🤪 Ja wiem, że tak prędko bym się na pewno nie zdecydowała. Ciąża, poród i kolejne dziecko to dla mnie na razie temat zamknięty 😉

Dziewczyny, co do przytulania dzieci i noszenia na rękach, to wiadomo że ja tez przytulam swoje dziecko jak najczęściej, a chodziło mi tylko, że jeśli chodzi o zasypianie, to chcę żeby zasypiał sam w łóżku, bez mojej pomocy, czyli bujania. Mam czasem myśli, że pozostawiam go samym sobie i jestem złą matką, ale przytulam go najczęściej jak mogę, także staram się odganiać złe myśli.
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadoma sprawa, że dziecko trzeba przytulać, kochać, pokazywać mu miłość poprzez obecność jak najczęstszą, ale jest różnica między okazywaniem miłości a rozpieszczaniem i przyzwyczajaniem do brzydkich nawyków typu bujanie czy usypianie na rękach. Jest odpowiedni czas na noszenie na rękach także Ninka nie musisz się Kochana tłumaczyć bo robisz bardzo dobrze. Ja tez tak robię. W dzień wykocham Alę aż się denerwuje czasem tak jak wycałuje haha ale gdy przychodzi czas na spanie nie ma rączek tylko łóżeczko. Bo teraz nasze dzieci ważą po 4 kilo ale jeszcze trochę będą ważyć po 10 kilo i co wtedy ?? kto będzie miał siłę bujać takiego klocka na rękach przed kilka godzin 🤔 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłam zupkie grzybową i smazę teraz placuszki z jabłuszkami 🙂 a moja zasnęła...na dworze spała 2 h obudziła się zjadła i dalej śpi w leżaczku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂 dawno do Was zaglądałam. Jak maluchy? 🙂 Wszystkie zdrowe?
Aaa i co z Alą i Sebkiem? Musiała mi gdzieś umknąć jakaś informacja na ich temat...

Kasiu, masz 100% rację co do usypiania. My młodą nauczyliśmy zasypiania na rękach lub przy piersi i teraz mamy problemik 🙃 malutki, ważący 9 kg 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty mi nie rób ochoty na te placki 😠 😠 😠 Bo mi się dupy nie chce ruszyć po jabłka 😉
Mam coś z lewą piersią... Nadmiar pokarmu 🤨 😠 a prawa zdechła jak szmata. Nie wiem co jest grane, bo karmię tak jak do tej pory. Odciągam trochę i za chwilę znowu prawie jak kamień. hmmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wiadoma sprawa, że dziecko trzeba przytulać, kochać, pokazywać mu miłość poprzez obecność jak najczęstszą, ale jest różnica między okazywaniem miłości a rozpieszczaniem i przyzwyczajaniem do brzydkich nawyków typu bujanie czy usypianie na rękach. Jest odpowiedni czas na noszenie na rękach także Ninka nie musisz się Kochana tłumaczyć bo robisz bardzo dobrze. Ja tez tak robię. W dzień wykocham Alę aż się denerwuje czasem tak jak wycałuje haha ale gdy przychodzi czas na spanie nie ma rączek tylko łóżeczko. Bo teraz nasze dzieci ważą po 4 kilo ale jeszcze trochę będą ważyć po 10 kilo i co wtedy ?? kto będzie miał siłę bujać takiego klocka na rękach przed kilka godzin 🤔 🙃 😮


przepraszam że się wtrące ŚWIĘTE SŁOWA 😎 bardzo dobrze powiedziane mimo że moja kruszynka waży może z 7 kg już mdleja ręce a dzieciaczki w jej wieku już ważją ok. 9kg i niestety poprzestawiało się jej po chrzcie i się darła w niebogłosy jak tylko ją kładłam do łóżeczka i tak dziecko zostało nauczone usypiania na rękach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Foce znowu dźwig potrzebny hahahha 😁


a mi potrzebny filet z kurczaka ale nie ma kto iść 😁


weś od kury piersi 😁 😁 i tak ma ich dużo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
nad czym ubolewam bo miała być piekna po mamusi... 🙂 🤪 😁 a teraz do tescia mojego podobna a mąż mój do ojca jest wiec ma tylko od szyi w dół po mamuci:P


he he chociaż coś będzie miała po mamie chyba że sobie wacka przeszczepi 😁

żarty na poziomie Miniatury 😜 haahha czyli -10 poziom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...