Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeztemmmmm juz 🤪
Byliśmy w TESCO i kuzwa nic nie kupiliśmy a 2 stówki poszły 😠 😠 😠 Kilka serków , mięso jakies mleko i dla Oli oliwka , Nan mleko i kupiliśmy jej przecudną kurteczkę na wiosnę z przezeny za 17,50 🤪 🤪 😉 I 4 kaftaniki . No i 2 stówki pękły 😞 Kasa idzie jak woda - masakra.
Ja też muszę się dowiedziec o chrzciny, pogadać z księdzem tylko możemy mieć problem bo nie mamy slubu 😞 A wezmiemy tylko cywilny bo kosztuje około 40 zł. A kościelny jest za drogi 😞 niestety.Ja bym chciała chrzciny zrobić jak bedzie już cieplej i od razu byśmy ślub wzieli 🙂

Ja dziś byłam zapytac o becikowe, musze isc w piatek do gina aby wypełnił mi świstek ze byłam pod opieka lekarz i musze złożyć w MOPS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cholera a co do odwiedzin to do mnie cały czas pielgrzymki przychodzą . Dziś czekam na siostre Tomka . I w ogóle jeszcze polowe rodziny nas nie odwiedziło , więc jeszcze nie prędko się uwolnie od odwiedzin 😞 Mam nadzieje ze do Swięt Wielkanocnych juz się skończą pielgrzymki ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu my tez mamy problem z załatwieniem chrzcin a raczej będziemy go mieć jak pójdziemy do księdza bo mamy tylko ślub cywilny 🤔 Dla mnie to debilizm bo jeśli kościół uważa, że NIBY żyjemy w grzechu bo bez ślubu kościelnego to dlaczego ksiądz każe nam ten grzech jeszcze bardziej pogłębiać poprzez nie ochrzczenie dziecka 🤔 🤨 My chcemy Alę ochrzcić tak na początku maja wcześniej nie da rady bo musimy jej paszport zrobić bo i nie chcemy żeby za wcześnie leciała samolotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosiu my tez mamy problem z załatwieniem chrzcin a raczej będziemy go mieć jak pójdziemy do księdza bo mamy tylko ślub cywilny 🤔 Dla mnie to debilizm bo jeśli kościół uważa, że NIBY żyjemy w grzechu bo bez ślubu kościelnego to dlaczego ksiądz każe nam ten grzech jeszcze bardziej pogłębiać poprzez nie ochrzczenie dziecka 🤔 🤨 My chcemy Alę ochrzcić tak na początku maja wcześniej nie da rady bo musimy jej paszport zrobić bo i nie chcemy żeby za wcześnie leciała samolotem.


Ja tez tak myślę. Ksiądz powinien się cieszyc że chce się ochcić dziecko, a on jeszcze problemy robi 😠 😠 😠 Beznadzieja poprostu. Ja też muślę o maju na chrzciny, albo czerwiec . Jeszcze zobaczymy 😉 Dobra zmykam bo idzie juz do nas Siostra Tomka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tymi księżmi bywa różnie, jak jeden nie da to drugi 🙂 ja tego problemu nie mam bo mamy ślub kościelny ale mam zastrzeżenia do księdza, ale jak sie zdenerwuje to odwale numer jak do ślubu, ściągnęłam własnego księdza 😁 haha bo mojej mamy brat cioteczny jest księdzem 🤪
ale pewnie tak jak Ola będę chrzcić bo się boję jak mała będzie większa to będzie jeszcze bardziej zwiercona, ale ostnio gadałam z mamą o chrzcinach bo mój mąż to on tylko brata i rodziców chce zaprosić a reszta rodziny nie liczy,ani babci ani tych co nas zapraszali na chrzciny do siebie no więc z mamą liczyłam i wyszło mi 60 osób 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy już o chrzcinach myślicie 😜 Ja na razie poczekam aż urośnie...a garnitur mam na rozmiar 80 i tak 😉 hahah
Moje dziecko dziś przespało prawie cały dzień, jak nigdy. Aż się boję nocy, że nie będzie chciał spać i sobie poprzestawia 🤪 🤪 To byłby koszmar 🤪 🤪
Iwonka nic nie pisała (chyba, że przeoczyłam).
Spokojnej nocy Mamuśki 🙂 Przespanej 8 godzin nieprzerwanego snu 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 Ale żarcik mi się udał hahahhahaha 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem na chwilkę 😉
Mam wieści od Mrówy 🤪
Dziś przyjeli ja do szpitala i jak nic sie nie ruszy to jutro oksytocyna, a jak nadal nic to w środę kroplówke naskurczowa. Ale jakaś godzine temu odszedł jej czop koloru brazowego. Pozdrawia was.
Ja juz się żegnam z Wami bo Ola mnie wzywa 🤪 🤪 🤪 Muszę z nią troszkę pogadac i przebrać bo się jej ulałao 😞
Więc dobranoc , do jutra mamcie 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ależ ty dowciapna Kuro 😁 he he moja mała i tak ładnie śpi i tylko na cycucha wstaje 🙂


hehe to może ja Ci Zosie dam na troche to mi ją wyszkolisz??
właśnie zasneła ale za pół godziny będzie sie budzić na cyca a ja już padam, ale jakoś trzeba wyczekać mam nadzieje że potem bedzie spać a nie dawać w kość jak cały dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ależ ty dowciapna Kuro 😁 he he moja mała i tak ładnie śpi i tylko na cycucha wstaje 🙂


hehe to może ja Ci Zosie dam na troche to mi ją wyszkolisz??
właśnie zasneła ale za pół godziny będzie sie budzić na cyca a ja już padam, ale jakoś trzeba wyczekać mam nadzieje że potem bedzie spać a nie dawać w kość jak cały dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ależ ty dowciapna Kuro 😁 he he moja mała i tak ładnie śpi i tylko na cycucha wstaje 🙂


hehe to może ja Ci Zosie dam na troche to mi ją wyszkolisz??
właśnie zasneła ale za pół godziny będzie sie budzić na cyca a ja już padam, ale jakoś trzeba wyczekać mam nadzieje że potem bedzie spać a nie dawać w kość jak cały dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaglądam tu do Was ale cisza jakaś wszystkie zajęte Robaczkami 😁 Moja jest Aniołek ma swoje napady ale na prawdę nie mogę narzekać 🙂 Zero kolek, bóli brzuszka a to najważniejsze. Szuka sobie tylko jelenia do towarzystwa czasem w nocy, ale nie śpi z 2 godzinki najwyżej i pada spowrotem 🙂 Dzisiaj jak się obudziła o 4 na butle to nie spała do 5 a później jak usnęła to spała mi do 11:00 !! 🤪 Teraz myślę co zjeść na kolację 🙃 A później kąpiel i spać 🙂 A więc mówię DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 i znowu jak kiedys ja pierwsza 😜 mojemu maluchowi wczoraj oczko zaczelo ropiec i musialam go praktycznie ciagle na rekach nosic no ale noc przespal jak zawsze co 3 godziny budzil sie na jedzonko. Dzis ma byc u mnie polozna i zdecyduje czy mam mu tylko dalej przemywac czy do lekarza trzeba jechac. Moja mama mowila ze jak ja bylam taka malutka to miałam tez tak ale do tego stopnia że miałam w Toruniu kanaliki przepychane mam nadzieje, że Dominik nie będzie musiał tego mieć 🤢
A mojemu synusiowi pępowinka odpadła w niedziele równo tydzień miał 😁 Widziałam, że pisałyście o poduszkach do karmienia. Ja mam tą większą i to jest rewelacyjna sprawa! i małemu wygodnie i mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey co tam mamuśki?? u mnie nocka jak zawsze o 20 zasypia o 10 sie przebudziła ale zasnęła o 12 amku o 2 amku o 4 urzedowała do 5.30 w miedzy czasie sie skupala 😁 😁 i do 8 teraz spi od pół h 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🤪 🤪 🤪
Widze ze wiekszosc maluchów to śpiochy są ha ha ha
Moja Ola dzię też pieknie spała O 22 zjadła i zasnęła, o 2:30 zjadła i zasnęła, i i 6:30 wstała i zasnęła o 7:30 i spała do 9:30 🤪 🤪 🤪 🤪 A teraz najedzona sobie leży i rozgląda sie 😉
Sylwuś mojej też oczka ropiałay ale na szczęśie sól fizjologiczna pomogła i jest już dobrze 🙃
Spadam obiad gotować , włosy umyć i na spacerek z Olą idę 🤪
Zajrzę pózniej mamuśki pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przemywam oczeta mojej małłej naparem z herbaty i ok jest... a co do odparzen bupki to moja miała po szpitalu aż ranki na pupci i ja wyleczyłam tym że zrezygnowałam z husteczek tylko naparem z rumianku myłam pupkę albo ciepłą wodą do tego za każdym razem smarowałam bepanthenem i b czesto wietrzyłam dupcie i zeszło w 4 dni 🙂 a miała aż ranki... i odpukać już dobrze jest ... jak w pachwinkach mi się troszkę odparzyła też bepanthenem wyleczyłam w 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
no właśnie chciałam solą fizjologiczną przemywać ale położna kazała mi narazie naparem ze zwykłej herbaty mam nadzieje, ze przejdzie mu bo widze jak sie meczy przez te oczka i az serce mnie boli 😞

Sylwia spróbuj solą napewno małemu nie zaszkodzi a moze pomóc. Chyba że to jakieś zapalenie lub te kanaliki - oby nie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dzis noc rewelacja 🙂 przetrzymalismy wczoraj Malego po poludniu, wykapalismy przed 19 i padl, obudzil sie o 00.30, potem niestetu dlugo, bo jadl dlugo, z 3 kupy (Maly jest kupo robiacy 🙂) potem chwilek polezal, znow kupa, karmienie i dopiero 3.30 poszlismy spac, ale nie plakal i obudzil sie o 7.30, wiec jestem zachwycona 🙂 za zaraz przychodzi do nas polozna. Jego trzeba wymeczyc w dzien 😁. Sylwia, ja tez przemywam sola fizj oczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...