Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Aga, niby mówią że trzeba budzić, jeśli chodzi o laktację. Ale ja jestem niedoświadczona,także ciężko mi Ci pomóc 😮 😮 A jakie piersi miałaś po tych 5 h ??


właśnie nie jakieś b twarde...hmm, właśnie sama nie wiem, tak mi było fajnie, ze spi, ale moze lepiej chociaz sprobowac budzic po jakis 4 godz, bo potem mi ta laktacja się zawiesi?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agusia mi Mała śpi nie raz po 5 godzin i ja jej nie budzę, ale ja w nocy cyca nie daję tylko butle z moim mlekiem a drugą z modyfikowanym bo wiadomo w nocy nie będę się doić 😁 🙃 Ale myślę, że nie musisz Synka budzić bo On wie najlepiej kiedy jest głodny a Twojej laktacji się nic nie stanie na pewno.
Ninka ja brałam tabletki anty i nie przytyłam nawet 1 kilo. Brałam Yasminelle nie Yasmin czy jakoś tak bo są jakieś podobne do nich. Czułam się super, nie przytyła i jak na puls dla mnie to piersi urosły 😁 Ja na pewno powrócę do tabletek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img826.imageshack.us/i/cimg1213y.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6918/cimg1213y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A moja właśnie teraz tak śpi 😁

Ninka Łukaszek słodki i jak oczka szeroko otwiera z zaciekawieniem patrzy na mamę 😁 Moja kocha lampki na choince 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img24.imageshack.us/i/zmiany.png/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7233/zmiany.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Poprawiona tabelka 🙂
Jak jest gdzieś jakiś błąd to piszcie to poprawię 🙂


nasz 58 cm 🙂 nie wiem gdzie ja go zmieściłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski i Iwonka 🙂 U mnie Dominik przespał północ 😁 my sobie siedzielismy w gronie rodziny a o północy Paweł został ze mna w domku i z okna podziwialiśmy fajerwerki!
Mam mało czasu żeby tu zagladac bo ciagle gosci jeszcze przyjmujemy ale mam nadzieje, że juz niedługo sie to ustabilizuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Agata moja Majka ma takie same śpioszki jaK ZOŚKA NA NK-TE RÓŻOWE Z MISIEM 🤪 🤪

hehe bo to śpioszki dla super lasek 🤪 🤪 🤪
kurcze dzisiaj cały dzien wisi na cycu, teraz śpi, daje jej 2 minuty tyle dzisiaj trwają jej drzemki, padam, kręgosłup mi wysiada, musze coś wymyśleć zanim padne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezdemmm 🙂 Nadrobię co naskrobałyście. Mała z babcią, mąż gra na play-u a ja korzystam z wolnego czasu między karmieniami 🙂 Moja koleżanka z forum Kalisza urodziła wczoraj córeczkę! Sylwestrowo hehe 🙂 Moja Gabi wczoraj spała od 21:30 do 2:30 , później wstała o 5 i koło 8 a w konsekwencji wstaliśmy przed 11 🤪Także udane wejście w Nowy Rok 😉 A Wy nadal balujecie??? Chyba, że wszystkie dzieciaczki na cycu wiszą ha ha 😁 Kurczę,mi pokkrzywka wyszła i nie wiem czy to zaraźliwe dla małej. Mam nadzieję, że nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że chwaliliście mężów więc i ja pochwalę swojego- mam wrażenie, że potrafi więcej ode mnie i pomaga mi we wszystkim -dosłownie! Oprócz karmienia rzecz jasna ha ha 😁 Teraz od poniedziełku idzie do pracy bo skończyłamu się opieka nade mną i dzieckiem więc więcej obowiązków spadnie na mnie. A tak było mi wygodnie 😜 Wszystko co dobre szybko się kończy... Ale jeszcze tatusiowe zostanie do wykorzystania ale to jak się przeniesiemy na swoje,może na czas przeprowadzki weźmie...zobaczymy 🙂 Tatusiowego jest nadal 1 tydzień tak??? Aha,po ilu dniach Mini dostałaś pesel Maji ??? Bo muszę to becikowe złożyć. P.S. Gabrysi pępuszek odpał po 11 dniach od narodzin dokładnie 21 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja, podczytuje sobie tu wasze posty i jem 😉 Aga2010 ja też mam dziś straszną ochotę na pizze ale to może na jutro ją odłożę bo dziś już tyle zjadłam że niedługo ruszać się nie będę mogła 😁 😁 😁 Mój mąż teraz śpi bo siedzieliśmy długo w nocy a potem na rano był w pracy, ale niedługo go obudzę bo mi spacer obiecał 🙂 🙂 🙂 Muszę skłonić mojego Maluszka do wyjścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem i ja, podczytuje sobie tu wasze posty i jem 😉 Aga2010 ja też mam dziś straszną ochotę na pizze ale to może na jutro ją odłożę bo dziś już tyle zjadłam że niedługo ruszać się nie będę mogła 😁 😁 😁 Mój mąż teraz śpi bo siedzieliśmy długo w nocy a potem na rano był w pracy, ale niedługo go obudzę bo mi spacer obiecał 🙂 🙂 🙂 Muszę skłonić mojego Maluszka do wyjścia 🙂
no zwłaszcza że już styczeń 🤪


No właśnie, choć mam wrażenie że wreszcie zaczęła mi się szyjka otwierać bo wcześniej była ciągle zamknięta. Wiem, że to jeszcze może długo potrwać ale jak na mnie to chociaż to nareszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
robie nowy kolaz grudniówek i nie mam twojej fotki


Poczekaj z tym nowym kolarzem na mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
robie nowy kolaz grudniówek i nie mam twojej fotki


Już myślałam że mnie z grudniówek chcesz wykluczyć za ociąganie się z porodem 🙂
Poczekaj z tym nowym kolarzem na mnie 🙂


Robie mamuśki 😁 maluszki narazie zostawiam w spokoju 😁 a Twoje zdięcie mam z nk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
robie nowy kolaz grudniówek i nie mam twojej fotki


Poczekaj z tym nowym kolarzem na mnie 🙂


Robie mamuśki 😁 maluszki narazie zostawiam w spokoju 😁 a Twoje zdięcie mam z nk 😁



Już myślałam że mnie z grudniówek chcesz wykluczyć za ociąganie się z porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
robie nowy kolaz grudniówek i nie mam twojej fotki


Poczekaj z tym nowym kolarzem na mnie 🙂


Robie mamuśki 😁 maluszki narazie zostawiam w spokoju 😁 a Twoje zdięcie mam z nk 😁



Już myślałam że mnie z grudniówek chcesz wykluczyć za ociąganie się z porodem 🙂


Nie moge bo bym musiała wyrzucić Ade,Ole i siebie też bo my listopadówki jesteśmy 😁 🤪


No właśnie 🙂 Choć moja dzidzia będzie już rok młodsza od waszych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
witajcie dziewczyny w Nowym Roku.
Iwonka, Ty wciaz w dwupaku? bedziesz miala bobaska styczniowego 🤪
Kayka skonczyla wczoraj tydzien, dzis odpadl jej pepek 😁
jest bardzo grzeczna i oczywiscie jak wszystkie nasze dzieci przekochana. w nocy budzi sie co 3 - 3,5 h karmie tylko cycem. och.... macierzynstwo jest cudowne 😘
robie nowy kolaz grudniówek i nie mam twojej fotki


Poczekaj z tym nowym kolarzem na mnie 🙂


Robie mamuśki 😁 maluszki narazie zostawiam w spokoju 😁 a Twoje zdięcie mam z nk 😁



Już myślałam że mnie z grudniówek chcesz wykluczyć za ociąganie się z porodem 🙂


Nie moge bo bym musiała wyrzucić Ade,Ole i siebie też bo my listopadówki jesteśmy 😁 🤪


No właśnie 🙂 Choć moja dzidzia będzie już rok młodsza od waszych 🙂


Ja nie moge Twój maluszek pójdzie rok później do przedszkola niż nasze 😁 😮


Będzie cały rok młodszy 🙂 🙂 🙂 🙂 ale tak na prawdę to ok miesiąca więc różnicy roku nie będzie widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...