Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Hej, ale napisalyscie! nie nadazam nadrabiac... Pawelek ma kolki 😞 bardzo dlugo sie wije po jedzeniu; ja mam juz wiecej pokarmu i zastanawiam sie jak teraz zrobic, czy probowac go karmic tylko piersia, mimo, ze moze byc malo i potem odkladac i ew karmic czesciej jesli zasnie, czy dokarmiac sztucznym, jesli widac, ze nadal jest glodny?? 😮 🤢
a w ogole zastanawiam sie co moge zrobic do jedzenia na Sylwestra 🙂 z uwagi na te kolki nie chce szalec z jedzeniem i eksperymentowaniem..
Iwonka - rozpakowywuj sie 🙂


Moja niby ma a niby nie ma tych kolek i nie wiem co właśnie z tym dokarmianiem??? Jakieś rady dziewczyny??? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! 🙂 🙂 🙂 Iwonka- szybkiego i łatwego porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śliczne te nasze grudniowe maluchy 🙂 Gratulacje dziewczyny jeszcze raz 😁
Iwona, może to już czas?? 🙂 Czekaj na rozwój wydarzeń 😁 Tylko proszę nas ładnie poinformować, jak będziesz jechała do szpitala i czy rodzisz 😁

Agata, jakie dresy?? Jakie szlafroki?? Ja mam nienaganną fryzurę, makijaż i wieczorem wbijam się w jakąś sukienkę i szpilki hahah 😁 Z tym ubraniem to żartuję 🙃 🙃 Pewnie wybije Północ, a ja będę cycem karmić, albo pieluchę zmieniać hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj cieplutko jest wiec byłyśmy z Olą na spacerku, zjadłysmy obiadek i mam chwilkr dla siebie 😉 bo Ola spi sobie.
Martuś ja dokarmiam Olę mlekiem NAN bo mysle ze nie zawsze mam pełne cycki mleka 😞 Ale sztuczne mleko daje ze trzy góra cztery razy na dobę.
Agatka a c jeśli chodzi o smoczka to moja Ola gdy jej wypadnie smoczek to steka i szuka z otwarta buzka hihihihi.
Ninka około północy moja Ola też się dopomina jedzenia hihihi, wiec na pewno Ola będzie wisiała na cycu lub bede ja bytla zapychała 🤪 🤪 🤪 Także NOWY ROK powitam z gołym cycuchem hahahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Zajrzałam na moment 🙂 Moje dziecko w dzień to Anioł 😁 Tatuś kupił jej boncerek- fotelik ale jeszcze Jej nie wsadzaliśmy bo śpi cały czas. Wytańcowałam się z Nią i padła jak betka 😁


Kasiu a nie obawiasz się że Alusia przyzwyczai sie do bujania i pozniej bez bujania ani rusz???? Ja tak z Paula mmiałam a Ola zasypia sama bardzo ładnie bez bujania w swoim łóżeczku 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

Agatka a c jeśli chodzi o smoczka to moja Ola gdy jej wypadnie smoczek to steka i szuka z otwarta buzka hihihihi.

uu dobrze że ktoś poza mną też daje smoka bo miałam wyrzuty sumienia że nie powinnam, tylko kurcze mam wrażenie że mała ma smoka to mniej je, na pewno rzadziej, wczesniej co półtorej czy co godzine a teraz potrafi 5-6 godzin np w nocy nie jeść tylko se cucha smoka i aż czasem się boję
naylaaa napisał(a):

Agata, jakie dresy?? Jakie szlafroki?? Ja mam nienaganną fryzurę, makijaż i wieczorem wbijam się w jakąś sukienkę i szpilki hahah 😁 Z tym ubraniem to żartuję 🙃 🙃 Pewnie wybije Północ, a ja będę cycem karmić, albo pieluchę zmieniać hahaha.

hehe moja raczej koło 1 domaga się jeść więc ja przywitam nowy rok z cycem schowanym 🤪 haha nawet mąż mi picolo kupił bo niechciałam zostać na lodzie jak ostatnio jak mi obiecałaś że wyślesz a nie wysłałaś 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wpadłam na moment, bo udało mi się uspic Malego; te kolki to straszne 😞 Maly sie mecyz, prezy i usypia w 30-1,5 gh 😞 wiec Nowy Rok oby nie przywitac z kolka 🙂 Zycze Wam rowniez wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby dzieciaczki sie zdrowo chowały, a my miały duzo sily 🙂 I wszystkiego Naj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nie przesadźcie z Piccolo Mamuśki haha 😁
Agata, nie kłam że taka mała księżniczka o twarzy anioła daje wam popalić 😘 😘

Nina przespaliśmy 12 z wielką radością że mała w koncu przestała płakać poszła spać i mamy chwile na sen, tzn ja, bo Paweł ostatnio unika jej jak ognia, kąpac pomoże i tyle, wystarszył sie jak wtedy niby tą kolke miała i koniec...a wogóle to mój mąż chodzi wściekły bo chce się pokiziać a tylko zacznie do mnie coś mała już sie budzi i płacze i wczoraj to samo i poszedł spać obrażony i dzisiaj dalej chodzi z fochem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was w Nowym Roku 🙂

Agata mi mąż pomaga w dzień, przebierze małego, wieczorem przy kąpieli on wszystko robi, tj. kąpie, oliwkuje, zakłada pieluchę i ubiera w ciuszki. A noce są moje hahah 😜 Dla Twojego męża to nowa sytuacja, też musi się trochę oswoić. Daj mu czas na razie. Chyba jest mądry i wie, że dziecko to nie jest zabawka, której można wyjąć baterie, jak jest za głośno 😉

A u mnie bal mleczny skończył się o 23, także o północy byliśmy na balkonie i oglądaliśmy fajerwerki 😁
Niech ten rok będzie dojny, żebyśmy miały mleko hahaha 😁 I żeby nasze dzieciaczki rosły zdrowe 😁 A my żebyśmy były jeszcze piękniejsze niż jesteśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki, wita was w Nowym Roku dwupaczek 😉 😉 🙂 😁
Mini, zrób tak jak mi ostatnio radziłaś, zasadź mu kopa w dupę i to ze szpilki 😁 😁 😁
Ja nowy rok zaczęłam obzarstwem i tak nadal wcinam....
Mój Mały w nocy jak się rozszalał to całą noc tańczył w brzuchu i nie widać żeby chciał wychodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki w Nowym Roku !
U mnie noc była bardzo ładna. Mała obudziła się dwa razy a trzeci to już o 8:00 rano 🙂 Ja też rozpoczęłam chujowo nowy rok pokłócona z Mariuszem 🤨 Ja siedziałam o 12:00 sama a On poszedł obrażony spać bo mu nie pozwoliłam wypić kolejnego drinka !! 😠 🙃
Mi Mariusz bardzo dużo pomaga przy Ali. Aż jestem w szoku ! 🤪 🙃 Wstaje do niej w nocy razem ze mną, nosi na ręcach, krami, przebiera a do tego jestem w Nią wpatrzony jak w obrazek !!! Teraz robi obiadek a ja siedzę hihi 😁
Ja jak nie miałam pokarmu tak teraz jestem dojna Krowa !! W ciągu 20 minut ściągam ponad 100ml mleka z obydwu cyców dla mnie to dużo jak jeszcze dwa dni temu prawie nic nie było. Ale pokarm ściągam i daję Ali w butelce bo Ona szybko się męczy przy cycu i denerwuje i płacze a z butli je jak ta lala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki i nasz jedyny Dwupaczku w Nowym Roku! U nas też noc super, poza tym, że wieczór średni, zrobiłam kolację, usiedliśmy zaczelismy jesc i łe, łe 🙂 tak więc pólnoć była pod znakiem płaczu, ale od 1 było już dobrze 😁. Mi też mój Mąż bardzo pomaga, głównie go usypia i uspokaja jak płacze p karmieniu, kąpie, przebiera itp - noce też są moje, bo mało mi może pomóc 😉. Iwonka - mi przed porodem Mały szalał jak szalony, stweirdziliśmy, że na pewno nie będzie wychodził i zjedliśmy pizze 😁 a o 1 odeszły mi wody - mój Maz mowi, ze to po pizzy 🤪 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, a co ile Wam sie maluchy budza w nocy i czy je budzicie? bo ja sie dzis zastawnaialam, czy budzic jak spal 5 godzin - nawet nie chodzi o niego tylko czy ok dla laktacji, szczegolnie, ze mi sie dopiero od 2 dni piersi rozkrecily i Maly jest tylko na cycu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, niby mówią że trzeba budzić, jeśli chodzi o laktację. Ale ja jestem niedoświadczona,także ciężko mi Ci pomóc 😮 😮 A jakie piersi miałaś po tych 5 h ??
Mi się budzi co 3-4 godziny w nocy. A w dzień to jest jedna wielka niewiadoma, bo już coraz mniej śpi, tylko chce sobie pogaworzyć, poleżeć z nami 🙂
Mini i Kasia, to nieciekawie zaczęłyście ten rok, oby to nie rzutowało na cały rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki w Nowym Roku !
U mnie noc była bardzo ładna. Mała obudziła się dwa razy a trzeci to już o 8:00 rano 🙂 Ja też rozpoczęłam chujowo nowy rok pokłócona z Mariuszem 🤨 Ja siedziałam o 12:00 sama a On poszedł obrażony spać bo mu nie pozwoliłam wypić kolejnego drinka !! 😠 🙃
Mi Mariusz bardzo dużo pomaga przy Ali. Aż jestem w szoku ! 🤪 🙃 Wstaje do niej w nocy razem ze mną, nosi na ręcach, krami, przebiera a do tego jestem w Nią wpatrzony jak w obrazek !!! Teraz robi obiadek a ja siedzę hihi 😁
Ja jak nie miałam pokarmu tak teraz jestem dojna Krowa !! W ciągu 20 minut ściągam ponad 100ml mleka z obydwu cyców dla mnie to dużo jak jeszcze dwa dni temu prawie nic nie było. Ale pokarm ściągam i daję Ali w butelce bo Ona szybko się męczy przy cycu i denerwuje i płacze a z butli je jak ta lala 😁


Ci faceci to banda pojebów 😠 mój osioł do tej pory gnije i nawet nie myśli wstać!!! a ja mam to już w dupie,obiad podgrzewam tylko dla siebie i Oliwi a on niech idzie na łąke akurat jest odwilż i się trawy nażre! 😠 🤪


W końcu mąż Krowy hahahah 🙂 Także trawką się zadowoli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze masz trochę czasu, żeby mieć ochotę na amory 🙂 Pewnie do tego czasu Ci złość przejdzie i sama będziesz chciała hahah. Kurde, jak pomyślę o antykoncepcji to aż mnie trzęsie ... Ufam głównie tabletkom, ale nie chcę ich brać, bo znowu przytyję od nich... Idę karmić Małego Głoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...