Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A po porodzie na żywo w Polsacie, jak tylko Iwonie podadzą do cyca małego, wyskoczy Kasia Cichopek i będzie kazała jej ćwiczyć, żeby szybko wróciła do formy 🤪 🤪 🙃 🙃 hahah Sexy Mama buhahahhaha 😁

Aga, mi kazali patrzeć i liczyć skurcze i później to wydawało mi się, że te skurcze to są bez przerwy hahahha 🤪 🙃 Jest tylko skurcz i skurrrrrczzzzzzzz i skurrrczzzzz bez przerwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I jeszcze mnie do sądu poda o zniszczenie wizerunku medialnego i karze zwracać kupę kasy którą na te wszystkie zabiegi odmładzające wydał... lepiej nich się już przygląda tylko, bo mój synek jakby miał go zaraz po urodzeniu zobaczył to by jeszcze zamknął się w sobie przez taqk traumatyczne przeżycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A po porodzie na żywo w Polsacie, jak tylko Iwonie podadzą do cyca małego, wyskoczy Kasia Cichopek i będzie kazała jej ćwiczyć, żeby szybko wróciła do formy 🤪 🤪 🙃 🙃 hahah Sexy Mama buhahahhaha 😁

Aga, mi kazali patrzeć i liczyć skurcze i później to wydawało mi się, że te skurcze to są bez przerwy hahahha 🤪 🙃 Jest tylko skurcz i skurrrrrczzzzzzzz i skurrrczzzzz bez przerwy 😉


cichychłopek 😁 będzie Iwone trenował?? O nie to nie mamy z nią szans 😁


O nie, cichopkowej nie zniosłabym... jeszcze bym jej kiedyś nie zauważyła na treningu i zadeptała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
I jeszcze mnie do sądu poda o zniszczenie wizerunku medialnego i karze zwracać kupę kasy którą na te wszystkie zabiegi odmładzające wydał... lepiej nich się już przygląda tylko, bo mój synek jakby miał go zaraz po urodzeniu zobaczył to by jeszcze zamknął się w sobie przez taqk traumatyczne przeżycie 😁
no to by była trauma,psycholog od niemowlaka? 🤢


Ja się jednak na zwykły poród rodzinny piszę, zawsze mogę do polsatu jakieś zdjęcia dostarczyć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A po porodzie na żywo w Polsacie, jak tylko Iwonie podadzą do cyca małego, wyskoczy Kasia Cichopek i będzie kazała jej ćwiczyć, żeby szybko wróciła do formy 🤪 🤪 🙃 🙃 hahah Sexy Mama buhahahhaha 😁

Aga, mi kazali patrzeć i liczyć skurcze i później to wydawało mi się, że te skurcze to są bez przerwy hahahha 🤪 🙃 Jest tylko skurcz i skurrrrrczzzzzzzz i skurrrczzzzz bez przerwy 😉


cichychłopek 😁 będzie Iwone trenował?? O nie to nie mamy z nią szans 😁


O nie, cichopkowej nie zniosłabym... jeszcze bym jej kiedyś nie zauważyła na treningu i zadeptała 😁 😁 😁


mrówka nie da rady słoniowi 😁


dlatego nie będę pchała się do Polsatu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Hahahah w ogóle jaki pseudonim - mrówka 😁 że też wcześniej się z tego nie śmiałyśmy hahah 😁 Mrówką to może kiedyś była... a było to ponad 40 tygodni temu 😜 Biedna, nadal żyje w nieświadomości i myśli, że jest szczupła 😉


Odezwała się ta, co jeszcze niedawno stóp swoich nie mogła dostrzec 😁 😁 😁 Poczekaj, poczekaj... jeszcze ci oko zbieleje z zazdrości jak schudnę 🙂 🙂 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe widze że humorki dopisują, mi też mąż mi dał pieniążki na jakies zakupy, az się doczekać nie moge kiedy sobie coś kupie, ale kurcze ruszyć się z domu nie moge 😞wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór, a moja mała siedzi ze mna w domu bo u nas ani słonca ani nic, mróz na poziomie -10 codziennie i się boję z nią wychodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
A do jadła nadal śmigam, bo jeszcze mogę 😁 😁 😁 😁 Teraz jem laysy paprykowe, ale dobre.... mniam..... też byście chciały, ale chuderlaki nie mają tak dobrze 😁 😁 😁


a załóż się 😁 ja wczoraj zjadłam kilka od męża 😁


Ale kura na pewno chciałaby sobie dziobnąć trochę, ale nie może 😁 😁 😁
Mi zwykła szara porodówka wystarczy, ja nie zwierzak z zzo żeby mnie ludzie oglądali kiedy chcą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
A do jadła nadal śmigam, bo jeszcze mogę 😁 😁 😁 😁 Teraz jem laysy paprykowe, ale dobre.... mniam..... też byście chciały, ale chuderlaki nie mają tak dobrze 😁 😁 😁

a ja w ciągu 3 dni zjadłam wielką 200g paczkę lejsów solonych 🙂
moja mała dzisiaj już się tak nie darła jak wczoraj, to chyba przez witaminy, ja tez ich w ciąży nie trawiłam, ale teraz moge jeśc jej widać nie słuzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
hehe widze że humorki dopisują, mi też mąż mi dał pieniążki na jakies zakupy, az się doczekać nie moge kiedy sobie coś kupie, ale kurcze ruszyć się z domu nie moge 😞wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór, a moja mała siedzi ze mna w domu bo u nas ani słonca ani nic, mróz na poziomie -10 codziennie i się boję z nią wychodzić


Teraz to chyba za zimno na spacery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
hehe widze że humorki dopisują, mi też mąż mi dał pieniążki na jakies zakupy, az się doczekać nie moge kiedy sobie coś kupie, ale kurcze ruszyć się z domu nie moge 😞wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór, a moja mała siedzi ze mna w domu bo u nas ani słonca ani nic, mróz na poziomie -10 codziennie i się boję z nią wychodzić


przy takiej temperaturze nie jest wskazane wychodzić z dzieckiem...

no i kicha, pewnie po nowym roku pojedziemy i zostawie ją u mamy bo nei zapowiada się na poprawe pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zamówiłam sobie komplecik biżuteri
http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1384130194
bo mąż powiedział że ładny jest i mogłabym sobie kupić, bo wiecie on neichce żebym była matką polką w dresie, no i nie chodze w dresie ale w spódnicy tylko musiałam ją zmienić bo wczoraj mnie 3 razy zażygała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
hehe widze że humorki dopisują, mi też mąż mi dał pieniążki na jakies zakupy, az się doczekać nie moge kiedy sobie coś kupie, ale kurcze ruszyć się z domu nie moge 😞wy wychodzicie z dzieciaczkami na dwór, a moja mała siedzi ze mna w domu bo u nas ani słonca ani nic, mróz na poziomie -10 codziennie i się boję z nią wychodzić


przy takiej temperaturze nie jest wskazane wychodzić z dzieckiem...

no i kicha, pewnie po nowym roku pojedziemy i zostawie ją u mamy bo nei zapowiada się na poprawe pogody


no a werandujesz ją w domku?

no werandowałam, ale teraz coraz gorsza pogoda i dałam sobie na wstrzymanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ręka mi odpada od główki Maji 😁


taka ciężka?


NO już tak 😁 zwłaszcza jak długo się trzyma 😁


niedługo będę mogła coś o tym powiedzieć


jeszcze troszke,ale jeden plus... twój maluszek będzie najmłodszy i maleńki a nasze już dużżże...i bedziesz dłużej cieszyła się okresem niemowlęcym 😉


I będę mogła z wszego doświadczenia korzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ja z tego oczekiwania i nudów to się tylko obżeram, buzia mi mielić nie przestaję 😁 😁 😁
Będę miała co zrzucać 😁 😁 😁


Pare kilo się przyda 😁 ja lece kąpać maluchy 🙂 i kolacje jeść 😁 😘


Takie mrozy, to mnie te dodatkowe kilogramy grzeją 😁 😁 😁 Smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale napisalyscie! nie nadazam nadrabiac... Pawelek ma kolki 😞 bardzo dlugo sie wije po jedzeniu; ja mam juz wiecej pokarmu i zastanawiam sie jak teraz zrobic, czy probowac go karmic tylko piersia, mimo, ze moze byc malo i potem odkladac i ew karmic czesciej jesli zasnie, czy dokarmiac sztucznym, jesli widac, ze nadal jest glodny?? 😮 🤢
a w ogole zastanawiam sie co moge zrobic do jedzenia na Sylwestra 🙂 z uwagi na te kolki nie chce szalec z jedzeniem i eksperymentowaniem..
Iwonka - rozpakowywuj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...