Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwonka musisz powiedzieć, że jesteś tyle dni po terminie i nie wiesz co się dzieje bo nikt do tej pory nie zrobił Ci ktg. U mnie ktg nie robili ale ciągle Doplerem Małą sprawdzali.
Moja kupy wali jak stodoły 🤪 🙃
Mi się laktacja ruszyła i mogę karmić 😁 😁 😁 😎 😎 😜 Tylko sutki bolą i będę musiała nakładki kupić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img525.imageshack.us/i/cimg1197j.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4007/cimg1197j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Macie moją Małą Hello Kitty 😁


Kasia jaka masz cudną córeczkę 🤪 warto było czekac tyle czasu 🙂 Jeszcze raz gratuluję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Iwonka musisz powiedzieć, że jesteś tyle dni po terminie i nie wiesz co się dzieje bo nikt do tej pory nie zrobił Ci ktg. U mnie ktg nie robili ale ciągle Doplerem Małą sprawdzali.
Moja kupy wali jak stodoły 🤪 🙃
Mi się laktacja ruszyła i mogę karmić 😁 😁 😁 😎 😎 😜 Tylko sutki bolą i będę musiała nakładki kupić 🤔


Kasia mnie cycochy bolałay strasznie około 4 dni, az strupy mi sie porobiły na sutkach 🤢. W nakładkach Ola nie chciała ciągnąć 😞. Alke po kilku dniach 🙃przestały boleć.
Moja Ola też nie miała problemów z kupkami , tylko wyjątkowo od wczoraj nie robiła, ale nniedawno się zkupciała 🤪 🤪
Kasia a Alusia grzeczna jest????????????? I jak Ty się czujesz ???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ja nie mam żadnych bóli, ale bardzo często mi się brzuch napina i do tego tak mi jakoś gorąco strasznie... ja mogę nie czuć tych bóli??? bo to dziwne, brzuch jak skała, ledwie chodzę wtedy tak mi ciężko ale żadnych bóli


Iwonka ja juz kiedys tu pisałam że moja koleżanka jak rodziła to nie czuła żadnych skórczy , a aparat ktg pokazywał bardzo duże skurcze i dziewczyna skonczyła z cc. Więc jest to możliwe. A Ty jedz do szpitala i napewno Ci zrobią KTG. Bedziesz pewna że małemu nić nie jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzia Gosiu, że pytasz. Ala grzeczna śpi całe dnie. W nocy budzi się dwa razy. Dzisiaj wyjątkowo wstała o 5 rano i nie spała do 8 szukała towarzystwa u Taty 😁 Ja czuję się super. Tak jak pisałam już prawie nie krwawię, szwy tylko ciągną i nogi napuchnięte do kostek ale to samo musi minąć 🙂 Dziewczyny a chciałam się spytać czy sok z pomarańczy też zakazany ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
No właśnie nie wiem czy jechać już dziś i o ktg poprosić czy poczekać do jutra albo już do poniedziałku bo mam się i tak stawić, już sama nie wiem


Iwona najlepszy sposób na ktg,i usg to powiedz im że cały dzień nie czujesz ruchów 😉 odrazu zrobią ci ktg i usg 😁


No ja dziś prawie wcale ruchów nie czuje, parę raptem i to takie wolne i słabo wyczuwalne, jak sama go trochę do poruszania się zmuszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Może wreszcie się szykuje do wychodzenia, albo ta ja już świrować zaczynam 😞 Siedzę sama w domu od rana do nocy to już ma coś na głowę może padać 😞 boję się że przegapię, że to już trzeba jechać 😞


Biedna Iwonka,domyślam się jak się czujesz,że jako ostatnia zostałaś do porodu,ale nie martw się napewno nie przeoczysz tej chwili 🙂


Nie wiem, może ja za bardzo chcę urodzić już i przez to mam jakąś blokadę, może muszę przestać o tym myśleć 😞 Mi do tej pory nawet czop nie odchodzi 😞 😞 😞
Jak do was przyszłam to mówiłam, że ostatnia będę i wykrakałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ooo... teraz się ruszał, pewnie żebym się nie martwiła 🙂
A wy powinnyście jutro jakąś Sylwestrową imprezę dla waszych dzieci zorganizować 😁


No bal mleczny 😁 🤪


Ważne że bal 🙂 Tyle dzieciaczków, impreza byłaby na całego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Może wreszcie się szykuje do wychodzenia, albo ta ja już świrować zaczynam 😞 Siedzę sama w domu od rana do nocy to już ma coś na głowę może padać 😞 boję się że przegapię, że to już trzeba jechać 😞


Biedna Iwonka,domyślam się jak się czujesz,że jako ostatnia zostałaś do porodu,ale nie martw się napewno nie przeoczysz tej chwili 🙂


Nie wiem, może ja za bardzo chcę urodzić już i przez to mam jakąś blokadę, może muszę przestać o tym myśleć 😞 Mi do tej pory nawet czop nie odchodzi 😞 😞 😞
Jak do was przyszłam to mówiłam, że ostatnia będę i wykrakałam 😞


Iwonka a może twój Maluszek będzie pierwszym noworocznym dzidziusiem 😁


Może i tak, urodzi się 1 stycznia 2011r o godz. 00:01 hahaha
nie mam nic przeciwko, Sylwestra na pewno mielibyśmy niezapomnianego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Może wreszcie się szykuje do wychodzenia, albo ta ja już świrować zaczynam 😞 Siedzę sama w domu od rana do nocy to już ma coś na głowę może padać 😞 boję się że przegapię, że to już trzeba jechać 😞


Biedna Iwonka,domyślam się jak się czujesz,że jako ostatnia zostałaś do porodu,ale nie martw się napewno nie przeoczysz tej chwili 🙂


Nie wiem, może ja za bardzo chcę urodzić już i przez to mam jakąś blokadę, może muszę przestać o tym myśleć 😞 Mi do tej pory nawet czop nie odchodzi 😞 😞 😞
Jak do was przyszłam to mówiłam, że ostatnia będę i wykrakałam 😞


Iwonka a może twój Maluszek będzie pierwszym noworocznym dzidziusiem 😁


Może i tak, urodzi się 1 stycznia 2011r o godz. 00:01 hahaha
nie mam nic przeciwko, Sylwestra na pewno mielibyśmy niezapomnianego 🙂 🙂


Iwona a przewidujesz poród rodzinny?? Czy tak jak Ola TVN? 😁


Na wszystko dzieciom pozwalać nie można, więc podzielam Twoje zdanie. A najgorsze jak rodzice w domu pilnują żeby dzieci nie broiły, a jak już są u kogoś to im nic nie przeszkadza.

Ja planuję rodzinny poród ale ciekawe co z tego wyjdzie, nie mam nic ciekawego do zaoferowania żeby tvn chciał go transmitować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli się nic nie ruszy to ja będę siedziała z mężem w domu pewnie, ale co z tego jak on jutro pracuje do 18 a w Nowy Rok idzie na 12. W głowach nam nie zaszumi bo ja to wiadomo, a on musi być kierowcą w gotowości 🙂 🙂 🙂 Może jak się będę dobrze czuła to pojedziemy na trochę na wrocławski rynek bo tam będzie największy w Polsce Sylwester z gwiazdami, ale tam będą takie tłumy więc nie wiem czy Przemek nie będzie się bał mnie nawet na trochę tam zabrać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Może wreszcie się szykuje do wychodzenia, albo ta ja już świrować zaczynam 😞 Siedzę sama w domu od rana do nocy to już ma coś na głowę może padać 😞 boję się że przegapię, że to już trzeba jechać 😞


Biedna Iwonka,domyślam się jak się czujesz,że jako ostatnia zostałaś do porodu,ale nie martw się napewno nie przeoczysz tej chwili 🙂


Nie wiem, może ja za bardzo chcę urodzić już i przez to mam jakąś blokadę, może muszę przestać o tym myśleć 😞 Mi do tej pory nawet czop nie odchodzi 😞 😞 😞
Jak do was przyszłam to mówiłam, że ostatnia będę i wykrakałam 😞


Iwonka a może twój Maluszek będzie pierwszym noworocznym dzidziusiem 😁


Może i tak, urodzi się 1 stycznia 2011r o godz. 00:01 hahaha
nie mam nic przeciwko, Sylwestra na pewno mielibyśmy niezapomnianego 🙂 🙂


Iwona a przewidujesz poród rodzinny?? Czy tak jak Ola TVN? 😁


Na wszystko dzieciom pozwalać nie można, więc podzielam Twoje zdanie. A najgorsze jak rodzice w domu pilnują żeby dzieci nie broiły, a jak już są u kogoś to im nic nie przeszkadza.

Ja planuję rodzinny poród ale ciekawe co z tego wyjdzie, nie mam nic ciekawego do zaoferowania żeby tvn chciał go transmitować 😁 😁 😁


Oni nawet u siebie nie pilnują...do nich jak wejdziesz to codziennie jakby armagedon przeszedł...kupa okruchów na podłodze,ława umazana...a oni nic sobie nie robią z bałaganu itp...
Iwona zaoferuj im poródn w drzwiach bo w oknie już był 😁 albo na lodowisku 😁


Jak zaoferuję poród podczas Imperium gwiazd czyli Sylwestrze we Wrocławiu to mnie w tvp 2 pokażą na żywo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jeśli się nic nie ruszy to ja będę siedziała z mężem w domu pewnie, ale co z tego jak on jutro pracuje do 18 a w Nowy Rok idzie na 12. W głowach nam nie zaszumi bo ja to wiadomo, a on musi być kierowcą w gotowości 🙂 🙂 🙂 Może jak się będę dobrze czuła to pojedziemy na trochę na wrocławski rynek bo tam będzie największy w Polsce Sylwester z gwiazdami, ale tam będą takie tłumy więc nie wiem czy Przemek nie będzie się bał mnie nawet na trochę tam zabrać 🙂 🙂 🙂


Lepiej nie idź w taki tłum bo cie czasem staranują,albo dostaniesz z butelki od szampana... 🤢


W tłum to nie miałam zamiaru nawet się pchać, tylko gdzieś tak z boku popatrzeć i posłuchać, ale zimno będzie, to samo w tv mogę zobaczyć i posłuchać.
Tylko jak pójdę tam i acznęrodzić to może mnie gwiazdą wieczoru okrzykną 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
żyję melduje się ... nie ja za gruba na gwiazde sylwestrową jestem 😁 😁 😁 😁 😁 🤪


A to ja dopiero będę wieeeeelką gwiazdą 😁 😁 😁 Na scenie na pewno byłoby mnie dobrze widać bo bym jej z połowę zajmowała 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 hehe Iwonka najpóźniej za tydzień bedziesz miała dzidzkę ze sobą kożystaj z wolności bo moja to Taka Towarzyska że aż za bardzo rodzicom nie da pogadac 😁 😁
a mówiłam że krwawić przestaje?? już tylko takie lekkie upławy mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Czy jak ci się brzuch napinał to bolał cię brzuch u góry??? bo mnie często boli, ale może dlatego że dziecko już duże, bo znów mnie żebra bolą a już miałam spokój 😞


MNIE BOLAŁO W DOLE GŁÓWNIE...


to ja jakaś odwrotna jestem chyba 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...