Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc grudnioweczki, jak sie dzis czujecie? wszystkie orpocz Iwonki sie rozpakowalyscie? Iwonko, nie przejmuj sie, widac Twoj facet w ten sposob odreagowuje bo napewno tez sie denerwuje ze jeszce nie urodzilas ale to nie zmienia faktu ze powinien Cie teraz wspierac. Niestety faceci sa juz tacy.... chociaz na mojego nie narzekam, jest super i takich facetow Wam zycze.
Zobaczysz Iwonko, juz niedlugo bedziesz miala swoja pocieche i wszystko inne bedzie mniej wazne a i czasu nie bedzie zeby sie z mezem kłocic. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze Wam wszystkiego naj w nowym roku, oby byl lepszy od poprzedniego. Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguś ja też karmię tak Alę w nocy jak kazał Ci lekarz na moment zabieram jej butlę pukam po pleckach jak się odbije to wtedy znów dostaje butlę i nie ulewa się jej ani nie wymiotuje. Moja Pipa teraz śpi bo w nocy cudaczyła 🙃 My już powoli myślimy o chrzcinach mamy już salę upatrzoną tylko Mama musi mi datę u księdza zabukować i wtedy zabukujemy salę 🙂 Dam Wam link powiecie jak się Wam podoba sala 🙂
http://www.clubimpresja.eu/index_glowna.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny,
Iwonka, sprobuj nie brac wszystkiego tak bardzo do siebie, sprobuj odreagowac ta sytuacje np muzyka.... moze twoj maz tez bardzo przezywa ostatnie dni przed porodem i nie umie sobie z tym poradzic. ja wiem, ze to nie powinno byc wytlumaczenie, bo teraz Ty i dziecko jestescie najwazniejsi, ale sprobuj sie za bardzo nie nakrecac, nie jest Ci to teraz potrzebne i jak mowily dziewczyny - niedlugo bedziesz miala skarbka przy sobie, o wszystkim zlym zapomnisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki i Iwonka 😉 🤪
Witam Was w Nowym Roku 2011 🙃
Moja Ola Nowy Rok przywitała z cycem w usteczkach 🤪 😉, więc nie bardzo widziałam fajerwerki 🥴. A zaraz po jedzeniu się ulalao i musiałam przebrać , więc jak Ola zasnęła to juz przestali puszczać fajerwerki ha ha ha ha ha .
Mi lekarka tez kazała karmic Olę na raty , w trakcie karmienia brac do odbijania i znów karmić 😉. Juz mniej jej sie ulewa 🤪 🤪 🤪. Ale też mialam akcję że przez całe dnie ją przebierałam. A ja z obu cycków zciągam od 50 ml. do 90 ml.
Moja mała ma teraz ogromny apetyt 😲 Co dwie godziny domaga sie jedzenia i zjada ok. 80 ml. Rośnie mi malutki pączuszek hihihi.
Mojej Oli odpadł kikut pępkowy jak miała połtora tygodnia, i do teraz jej przemywam spirytusem bo troszkę się gnoi .
Aga Mini kolaż jest śliczny !!!!!!!!!!!!!!! A nasze maluchy kochane są boskie, śliczne , cudowne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka, nie martw się, może to taki sposob na odreagowanie, chociaz nie wlasciwy 😞. Trzymam kciuki, zeby sie wszystko ulozylo. Nasz Maly to Aniolek w dzien, spi po 3 godz i potem po karmieniu prawie od razu, gorzej wieczorami, zobaczym jak dzis 🙂. A ja Pawelka nie moge odbic, po prostu zadne sposoby nie dzialaja 😞 potem mu sie troche ulewa 😞 Dzieciaczki nasze przesliczne! Ale mam chec na cos slodkiego, a nie mam nic co moglabym zjesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Iwonka, nie martw się, może to taki sposob na odreagowanie, chociaz nie wlasciwy 😞. Trzymam kciuki, zeby sie wszystko ulozylo. Nasz Maly to Aniolek w dzien, spi po 3 godz i potem po karmieniu prawie od razu, gorzej wieczorami, zobaczym jak dzis 🙂. A ja Pawelka nie moge odbic, po prostu zadne sposoby nie dzialaja 😞 potem mu sie troche ulewa 😞 Dzieciaczki nasze przesliczne! Ale mam chec na cos slodkiego, a nie mam nic co moglabym zjesc...


Aga ja się zajadam słodyczami bez czekolady 🤪
Mojej Oli tez nie zawsze sie odbija , i czesto bywa że zaraz po odbiciu ma czkawke i w trakcie czkawki jej się ulewa 😞
Lecę szykować małej kąpanie bo juz sie obudziła i głodna jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczescie nie mam problemu z ulewaniem (zobaczymy jak bedzie dalej), do butelki pokarmu nie sciagam - mala ladnie sobie daje rade. malenstwo za to robi mi psikusy z kupkami. zdaze ja przebrac, a ona zaraz sie napnie i.... peilucha pelna 🙃 potrafi tak np 2 razy z rzedu, a potem mam spokoj na jakis czas 🤢
w srode ide na badanie sluchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
My kąpiemy dzieciaki o 20 🙂 co do słodyczy to też się obiadałam babką piaskową ☺️ od wczoraj jestem na diecie dla mam karmiących mam nadzieje że coś zejdzie bo mąż micały czas mówi że wyglądam jak bym była w ciąży 🤢

a to miły ten mąż nie ma co:/ ja już chodze w ciuchach sprzed ciąży ale powoli zaczynam tyć bo sobie folguje, dzisiaj obżarłam się waflem domowym z masą krówkową, a moja mała dzisiaj na pierwszym spacerze 3 minutowym bo jej tatuś panikował 🤪 no i od 13:30 śpi, przez sen ją tylko 3 razy karmiłam, teraz się wyśpi w nocy będzie dym, aż się boję 🤢 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ciągu dnia ściągam pokarm dwa razy rano i wieczorem i zawsze jest tego z obydwu piersi jakieś 130-140 ml 🤪 Opijam się bawarką, koprem, rumiankiem, melisą i wodą mineralną i jem wszystko wiadomo oprócz tych typowo zabronionych rzeczy i Mała nie ma kolek, ani bóli brzuszka także jest jak na razie super oby nie zapeszyć 😮 🙃 🤔 Też śpi prawie cały dzień i w nocy będzie mi buszować 🙃 😮 Dzisiaj kąpiel jeszcze przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
ja na szczescie nie mam problemu z ulewaniem (zobaczymy jak bedzie dalej), do butelki pokarmu nie sciagam - mala ladnie sobie daje rade. malenstwo za to robi mi psikusy z kupkami. zdaze ja przebrac, a ona zaraz sie napnie i.... peilucha pelna 🙃 potrafi tak np 2 razy z rzedu, a potem mam spokoj na jakis czas 🤢
w srode ide na badanie sluchu.


Ha ha ha ha ja tez mam niespodzianki kupkowe 🤪 Najbardziej mnie wkurza gdy w nocy Ola zrobi kupkę ja jej zmienie pieluchę a ona za 1 minutę zrobi znów kupke hihihi.
Ja też zaczynam znów nabierać wagi 😠 😠 😠 bo 1,5 kg mi sie przytyło 😞 Bio też sobie pozwalam i opycham się ciastami piaskowymi 🤢. A ja brzuch już zgubilam po ciąży, nie widać że dwa tygodnie temu rodziłam 🤪 🤪 😁 Moj Tomuś mnie chwali że bardzo ładnie wyglądam 😉
Agatka moja Ola od drugiego dnia świąt juz zaczela spacery w oknie hihi. A po dwóch dniach już w wózku wyjechała na pierwszą przejażdzkę 🤪 A Tomek też panikuje - bo Ola sie przeziębi , zmarznie , albo jej za ciepło itd hihihihi

Kasia ty bardzo dużo ściągasz 😮 😉 Ja cały czas sciągam z cycków 😉 W ciągu doby modyfikowane daję 3 razy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Moje laleczki już po kąpieli,Kropka my też kąpiemy dzieciaczki między 19-20,nie kiedy o 17 😁
Kasia i o to chodzi by jeść wszystko,ja w środe się zapisze do ginekologa,już czas 😉
musze iść by przepisał mi zastrzyki i skierowanie na poziom żelaza,bo ostatnio cały czas bym siedziała w łóżku ☺️
dziś z łóżka wyszłam o 10,a od 16 do 19 spałam teraz.... 🤢
Niby w ciągu dnia funkcionuje jak robot,wszystko zrobie,posprzątam itp,ale stale jestem śpiąca...


Aga ja tez juz bym chciała do gina iść na kontrol 😉 I być już po połogu 😉 Bo nie mogę się doczekać aż będe mogła" przytulić" się do Tomka hihihi.
Moja mała ładnie spi w nocy i w dzień tez nie mogę narzekać - choć juz budzi się w dzień na coraz dłużej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tak samo jak Kafinka 🤔 Małej się poprzestawiało w głowie 🤪 🙃 😮 Ja jem wszystko. Jedzenie, które uszykowałam Mariuszowi i pozamrażałam to sama teraz jem np. zwijki bo odgrzewam je w garnku z wodą i już nie są smażone 🙂 Ostatnio nawet zjadłam 4 truskawki i nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Moje laleczki już po kąpieli,Kropka my też kąpiemy dzieciaczki między 19-20,nie kiedy o 17 😁
Kasia i o to chodzi by jeść wszystko,ja w środe się zapisze do ginekologa,już czas 😉
musze iść by przepisał mi zastrzyki i skierowanie na poziom żelaza,bo ostatnio cały czas bym siedziała w łóżku ☺️
dziś z łóżka wyszłam o 10,a od 16 do 19 spałam teraz.... 🤢
Niby w ciągu dnia funkcionuje jak robot,wszystko zrobie,posprzątam itp,ale stale jestem śpiąca...


Aga ja tez juz bym chciała do gina iść na kontrol 😉 I być już po połogu 😉 Bo nie mogę się doczekać aż będe mogła" przytulić" się do Tomka hihihi.
Moja mała ładnie spi w nocy i w dzień tez nie mogę narzekać - choć juz budzi się w dzień na coraz dłużej 🤪


A ja nie mam ochoty na "przytulanie" 😁 mój mąż chodzi struty brakiem seksu,a dla mnie może go wogóle nie być już 😁
Z niespodzianek kupkowych...to ja przebieram Maje a ona np w tym momencie sobie puści kupke taką fontanną że i ja do przebrania i ona 🤪


Ha ha ha śmieszne takie niespodzianki są 🤪 Ja jeszcze nie zostałam zakupciana 😁, ale dziś jak jej zmieniałam pieluszke to Paulinka mówi - mamo fajnie by było gdyby Ola nasikała na Ciebie . i Jak podniosłam jej pupkę to ona zrobiła mi siusiu prosto w garść ha ha ha ha .
Na przytulanie to i Tomek nie może sie doczekać , ach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Mini nieźle Cie Maja potrafi urządzić, mi się nic takiego nie zdarzyło, ale kupka w ręcznik po wyjęciu z wody - norma 🙂
ja mam lekkiego doła, właśnie była teściowa uświadomić nas że trzeba zaczać oszczędzać na ogrzewaniu bo wegla brak, cholerka pali się raptem 2 razy dziennie, pomiędzy okresami palenia zimno jak w psiarni, ale nic oszczędzać dalej będziemy..:/ a dziecko, a niech się rozchoruje co to kogo węgiel wazniejszy bo musi cos zostać na przyszła zime 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Dobrze że złoto 🤪 a nie brązik hihihihi
A co jest z Adą ?????????? Bo dawno sie nie odzywałą na brzuszku ???????? Czyżby znów nie miała ładowarki ????


Ada pewnie ma teraz dużo na głowie,ale później napisze do niej smsa co u niej,póki mam jeszcze na kącie coś 😁 Majuchna jak zrobi w pieluche to śmierdzi jak by się stary chłop ze... 😁 🤪


H aha ha ha moja Ola jak zrobi kupke to nie czuć jeszcze . Tomek nie wywącha jej kupki 🙂Jeszcze pachnąco robi 🤪 🤪 🤪 Dobra idę bo dzieco głodzę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki i jednopaczku 🙂 My dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze. Małą kąpiemy między 19, a 20 czyli chyba standardowo 😉 Mi się tak cycki zmniejszyły jakby były wypompowane do końca a mała jak karmię często płacze jakby mi mało leciało mleka więc zaczęłam dokarmiać modyfikowanym...Teraz coś popłakuje więc idę ją poprzytulać 🙂 A co do wymiotów to mi też Gabrysia wymiotowała więc staram się właśnie robić przerwy w trakcie karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Dziewczyny krwawicie jeszcze, bo ja tak i to czasami mocno 🥴 poradźcie coś na odparzoną dupkę, bo już chyba wszystkie kremy wypróbowałam i nadal ma czerwoną dupkę to przez to, że w nocy robi ze cztery razy i to czasami pod rząd 🤢


Moja Ola odparzyła sobie pupę przez pieluchy rossmana, i Tomek kupił jej krem JOHNONS BABY zielony NATURALS i po 2 - 3 dniach jej się wygoiła , sprubój Aga . Ja jestem z niego zadowolona 😉
Ja jeszcze krwawie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, Pamper Premium Care są najlepsze i ich używam a do pupci sprawdził mi się Sudocrem choć próbowałam Bepantenu i Linomagu. A jak miała odparzoną pupcię to zamiast chusteczek nawilżających przemywałam rumiankiem pupcię aż zeszło odparzenie i jest od tamtej pory jest super i używamy chusteczek Pampers Sensitive 🙂 P.S. Ja już raczej nie krwawię tylko takie lekkie upłay mam więc używam wkładek tylko- w końcu koniec z podpaskami...aż do okresu ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Dziewczyny krwawicie jeszcze, bo ja tak i to czasami mocno 🥴 poradźcie coś na odparzoną dupkę, bo już chyba wszystkie kremy wypróbowałam i nadal ma czerwoną dupkę to przez to, że w nocy robi ze cztery razy i to czasami pod rząd 🤢


Aga próbowałaś nivea do pupki? polecam też pampersy (białe) premium care,bo maja siateczke która odciąga kupke od skóry 🙂


Próbowałam nivea i pampersy też zmieniłam na premium care, ale nadal ma czerwoną dupkę 😞 spróbuje jeszcze tego johnons baby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...