Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! Przepraszam was bardzo , że się wtrącam w wasz wątek , bardzo bardzo. Ale dosłownie przez przypadek weszłam na wasze forum i zobaczyłam zdjęcie ADUŚ na Twoj wózeczek. Proszę odpowiedz mi czy to wózek mutsy?? i ten douseat?? Proszę Cie o odpowiedz bardzo. I czy z tyłu wozisz swojego malutkiego synusia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem... Dzisiaj walentynki... A my z Alcia same... Bedziemy swoimi walentynkami bo o... Ehhhhh... Wozek super Adusia... Praktyczny i zgrabny... Miniatura to wygladalo na brzuszek jakby rzniecia miala mala... Biedulka... Moja spi na dworzu... Na balkonie... A kolo 13 pojde na spacer jeszcze z nia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Iwonka, super że Kajtek już za niedługo będzie w domu 🙂
Ada, wózek świetny, widać że Oskarowi w nim dobrze hihi 😁
Aga, nie wiem co Mai mogło dolegać 😞 Biedna 😞
Olu, coś się stało?????
U nas dzisiaj zimno strasznie, także siedzę w domu 😜 Dzisiaj będę "domowa", nieumalowana i nieuczesana haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Witajcie dziewczyny! Przepraszam was bardzo , że się wtrącam w wasz wątek , bardzo bardzo. Ale dosłownie przez przypadek weszłam na wasze forum i zobaczyłam zdjęcie ADUŚ na Twoj wózeczek. Proszę odpowiedz mi czy to wózek mutsy?? i ten douseat?? Proszę Cie o odpowiedz bardzo. I czy z tyłu wozisz swojego malutkiego synusia??


tak,to jest mutsy duo seat na stelażu urban rider 🙂
maluszek jeździ na drugim siedzisku w specjalnej gondolce mutsy dla noworodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Agata...przeoczyłaś 😁..ja dziś pierwsza byłam 🤪 😁....ha ha
zaraz będę małemu mocz pobierać

hehe znowu mam coś z przeglądarka bo mi pokazuje Twoja wiadomość 9 godz temu 🙂
Mini moja mała w sobote coś podobnego miała tylko krócej trwało, a teraz ma takie dziwne coś że w nocy biore ją do łóżka bo aż się boje tak głową macha prawo lewu fu fu, tak szybko jakby rzucała tą głową i nogami wtedy strasznie macha, zgina do brzuszka i bardzo mocno prostuje
dziewczyny udało mi się niedospanymi wieczorami przeczytać książke "pudełko ze szpilkami" grażyny plebanek, fajnie o kobiecie która mimo urodzenia dziecka próbuje robić kariere za namową znajomej ale to wszystko nie jest taki9e piękne jak się wydaje, polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, ja w końcu uśpiłam Pawełka, który od 7 próbował zasnąć i nic, oczka mu się zamykały, ale walczył 🙂. Aduś - wózek super, zdrowiejcie dalej! Nina - fajny awatarek 🙂, Agatka - fajnie, że Zosia lubi chustę, ja instrukcję mam, ale nie wiem nigdy czy się dobrze omotam, zresztą na razie malutko Pawełka noszę., Aga Mini - to wygląda na ból brzuszka, mały czasem ma to samo. Ola - Ty werandujesz i potem na spacer jak tak zimno? ja chyba jeśli wyjdę to na pół godzinki,m choc ladne sloneczko milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Hej Mamuśki, ja w końcu uśpiłam Pawełka, który od 7 próbował zasnąć i nic, oczka mu się zamykały, ale walczył 🙂. Aduś - wózek super, zdrowiejcie dalej! Nina - fajny awatarek 🙂, Agatka - fajnie, że Zosia lubi chustę, ja instrukcję mam, ale nie wiem nigdy czy się dobrze omotam, zresztą na razie malutko Pawełka noszę., Aga Mini - to wygląda na ból brzuszka, mały czasem ma to samo. Ola - Ty werandujesz i potem na spacer jak tak zimno? ja chyba jeśli wyjdę to na pół godzinki,m choc ladne sloneczko milego dnia

ja też się bałam ale metodą próbowania doszłam do wprawy,
właśnie widziałam przedmioty na ten semestr i 2 nie ma, bede musiała jakoś na boku je sobie zaliczyć a to kicha bo na indywidualny sie wybieram to nie bede jeździć na zajęcia, a prawa budowlanego uczy taki nieinternetowy dziadunio i nic nie załatwie przez portal i bede go musiała jakoś osobiście gdzieś dopaść, a wogóle nie wiem po co ten dziadunio, on uczy na budownictwie i tu go dali na prawo budowlane i gospodarki przestrzennej a dziadunio na wykładzie wykłada nam jak się schody buduje, i stwierdził że jak ktoś nie ma pojęcia o budownictwie to bedzie miał problem zrozumieć przedmiot więc mam nadzieje że mojemu męzowi cierpliwości nie zabraknie w tłumaczeniu mi jak sie robi schody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂 Dzięki za zaangażowanie w temat ha ha. Mieszkanie małe ale nie daje rady już u rodziców a musiałabym tak wegetować do września jak mi nową umowę dadzą 🥴 Myśle, że jeśli wejdę do tego mieszkania i mi przypasi to na początek się na nie zdecydujemy bo te 100 tyś dostaniemy na pewno a to które zamierzaliśmy kupić jest za 125 i niestety bank nam tyle na tą chwilę nie daje...Kasiu- wycieczka do Paryża no no no 🤪 Czyżby prezent na Walentynki? 🙂 Iwonka- ponad 60 metrów to jak salony ha ha- Gratuluję 🙂 Kolejna Grudniówka się usidli we własnym gniazdku 🙂 😜 Noi fajnie, że Kajtuś zdrowieje 🙂 Aga pewnie malutka brzuszek bolał to chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie 🙂 Nina- dzisiaj Walentynki a Ty taka nieogarnięta ha ha 😁 😁 Ja tez bym tak zrobiła ale wieczorem to mieszkanie idziemy obejrzeć a wcześniej może na jakąś kolacje walentynkową więc umalować się trza 🤪 Aduś- wózek super i bardzo funkcjonalny 🙂 Agatka ja widzę, ze na forum specjalistę od spraw nieruchomości mamy 😜 Dziękuję za rade 😉 A z tymi studiami to masz 5 światów i pół Ameryki 😁 Ola a u Ciebie co nie gra? 🤔 Mała moja na leżaczku wibrującym i ją kołyszę nogą bo inaczej bym na kompa dzisiaj nie siadła 🙂 Poniżej fota ze spacerku na wsi jak byliśmy u teściów 🙂 No i aktualne zdjęcie Księżniczki Gabrieli 🙂

http://img29.imageshack.us/i/gabi292.jpg/
http://img337.imageshack.us/i/gabi281.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, Ty to masz niesamowita pamiec, jak oczywiscie o połowie zapomniałam:: a swoją drogą Garbysia ma niesamowite pućki! 🙂 Pawełek od rana nie chce spać i jęczy, jak z nim wyjdę na ten mróz to zaśnie jak nic 🙂. Właśnie Iwonka, dobrze, ze Kajtuś lepiej i 60 metrów to super 🙂 Kasia - a Wy do Paryża sami 😉? ale fajnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Marta, Ty to masz niesamowita pamiec, jak oczywiscie o połowie zapomniałam:: a swoją drogą Garbysia ma niesamowite pućki! 🙂 Pawełek od rana nie chce spać i jęczy, jak z nim wyjdę na ten mróz to zaśnie jak nic 🙂. Właśnie Iwonka, dobrze, ze Kajtuś lepiej i 60 metrów to super 🙂 Kasia - a Wy do Paryża sami 😉? ale fajnie!


Aguś, pewnie brzuszek Pawełka męczy 😞 Moja Księżniczka się obudziła więc idę ją nakarmić 🙂 Ze spacerem się chyba dzisiaj nie wyrobię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta my mamy 40metrów,ciasne ale własne...przedtem wajmowaliśmy 60m ale za 1300 +opłaty 🤪...teraz 400zł tylko...więc jest różnica.
Maluchy mają malusi ten pokoik,ale własny jednak,nie narzekam 😁

Aga może faktycznie brzuszek,albo ma dzień marudy 😞
Sebuś często nie śpi mi w dzień ale dlatego głównie,ze Oskar go budzi...jak tu uśpić dziecko,jak drugi się bawi,przecież mu buzi nie zakleję 😞
Mały teraz leży na kocyku i sobie gada 🙂
A co do wózka to żałuję,ze wcześniej ie miałąm mutsy...rewelacja,ja ten podwójny z2 maluchów jedną ręką prowadzę,śnieg,naszechodniki,nic mi nie straszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 🙂 Niestety mój Szymuś chory... męczy go kaszel i katar od tygodnia więc siedzimy w domu 😞 Dziś byliśmy na kontroli mały waży już 5800g 🙂 Mały smok z niego. A bałam się że przez chorobę straci na wadze bo jadł o połowę mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię fridą,wodą morską,do tego maść majerankowa i Euphorbium
Do tegoznowu pleśniawki,ale troszkę...zaraz muszę mu zrobić,a serca nie mam mu na siłę ścierać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie u mnoe ok ale maz w pracy caly dzien wiec jrestesmy same... Hmmm Ada z tymi plesniawkami kup nestatyne jest niezastapiona albo wsadz malemu w pampersa pieluche niech na nia nasika i tym moczem scieraj pomaga jak nestatyna wiemm bo malej tym wyleczylam i nie wrocily poki co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja dopiero co wyleczyłąmmałemy Nystatyną a od wczoraj widzę,ze znowu są...on długo brał po szpitalu antybiotyk i może po tym,mimo,ze probiotyki cały czas bierze.
robięmu aphtinem na razie...właśnie się obudził,ale go męczy ten katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gupki 😜 🤪 🤪 🤪
O kurde nie wiem od czego zacząć 🤢
Na popczątek to sie stęskniłam za brzuszkiem 😁
Martuś mieszkanko bardzo mi się podoba 🤪, jest czyste i widać że po remoncie, tylko przeszkadza mi że pokoje sa przechodnie 🥴. No ale ja bym sie nie zastanawiała i bym kupiła. Bo cena świetna jak dla mnie 😉Blisko Warszawy są drogie mieszkania - bardzo drogie.
Martus niezla laska z Ciebie 😉, a Gabi poliki ma zarombiste ha ha ha.
Iwonka 61 m. to duże mieszkanie. Ja mam 45. i jest ok. choć nie ukrywam że brakuje trzeciego pokoju dla Oli. Ale cóż cieszę się z tego co mam.
Kasia wycieczka do Paryża ?????? Super ja też bym chciała 😉. Cieszę się razem z Tobą. Spędzicie romantyczne chwile 🤪 🤪 Tylko rodzeństawa nie przywiezcie ha ha ha ha ha.
Aduś wózek bardzo fajny - super , obaj chlopcy są zadowoleni 🤪
Moja Ola robi kupkę - stęka jak stara ha ha ha ha .
Ninka - córeczko dla Ciebie też jest miejsce koło mamusi hihihi i dla wnuka i zięcia mego 🤪
Wspulczuję tym mamom ktorych dzieciaczki są chore 😞, na szczescie moja Ola zdrowa- odpukać!!!!!!!!!
Aga Mini ja myślę że to nie kolki dokukaczy Majeczce, pewnie Ty coś zjadłaś i bolał ją brzuszek. Lub nie pasowało jej nowe miejsce, bała się .
Nie wiem co jeszcze miałąm napisać, zapomniałam ☺️ ☺️
Idę umyć pupę mojej małej.
Aaaaa mój Tomasze kupil mi pęk czerwonych róż na walentynki 🤪 🤪, a ja mu dam moją różę w nocy 🤪 🤪 😁 😜. Zasłużył hihihi. kochany jest.
Lecę zajrzę jeszcze do Was 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂 😘
Do Paryża lecimy z Alusią bo tutaj w Liverpool nie mam żadnej rodziny żeby Ją z kimś zostawić na te 3 dni poza tym nawet bym nie chciała bo bym się zatęskniła za mocno !! 🤪 🙃
Moja Ala ma znów skok rozwojowy bo dzisiaj kończy 7 tygodni i u Niej widzę wszystko jest książkowo. Dzisiaj znów dała w nocy popalić niby była grzeczna, ale nie chciała spać. Dzisiaj jest strasznie marudna, popłakuje bez powodu a do tego w ogóle nie śpi a jak zaśnie to na max. 15 minut 😮 🤨 To do Niej nie podobne a więc na bank znów to gówno się przyplątało 🙃 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...