Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To same przeprowadzki widzę 😁 Iwonka, Marta, Krowa, Kaffinka. Ja bym też się z chęcią wyprowadziła do jakiejś willi 😁 tylko w totolotka coś nie trafiam 😜 😜

Anglia Wam na mózgi działa Kasieńki 😜 takie elokwentne jesteście, że czuję się jak idioDka przy Was 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nadrobilam Was 😘 ale za wiele nie pamietam co mialam napisac ☺️ napewno gratuluje Gabi ząbka 😁 no i Nina Łukasz to kawał chłopa 🤪 ale fajny z niego facet 😁 Gosiu niech Olenka zdrowieje!!! No i Mrówka nareszcie kochana zajrzalas, oby Kajtus szybko wyzdrowial no i żeby na nowym Wam się zaczęło wszystko układać!!! Mini przeprowadzki są okropne, ale zobaczysz jak juz bedziesz w nowym domku to poczujesz się tak świetnie jak w raju 😉 no Kasiu miłego powrotu do domu no i oczywiście czekamy na fotki 😁 Ola i jak dieta da sie wytrzymac?? lece pomeczyc mojego mezusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Mam do juitra neta,tylko niemam czasu,mam teraz popołudniówki,rano Seba do złobka,potem go odbieram i do pracy.
Nie poczytam co u Was,botylko na moment jestem.
Ucałujcie Wasze dzieciaczki,na pewno już duże i coraz sprawniejsze 🙂
u nas tak w skrócie-ja pracuje tam gdzie pracowałam a mąż dostał 16.08 dyscyplinarke,ale czekamy na rozprawę w sądziepracy,bo niesłusznie dostał.
Oskar jest w domu,do złobkaw październiku,o byśmy finansowo nie dali rady,Seba ma razie chodzi,na razie jest płacz 😞,ale pewnie będzie lepiej 🙂
Maluchy zdrowe,w miarę grzeczne 🙂

Uciekam...Busiaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey laseczki 🙂
o czesc Ada:*
Sylwia da sie wytrzymać jest całkiem nieźle 🙂 dzisiaj waga pokazała mi 77.4 jestem wniebowzieta... wiadomo w dzien podskoczy od jedzenia ale jutro bedzie taka sama albo mniejsza
:P

dzisiaj dzien z warzywami lecem zjesc coś bo padne:P coś mnie głowa boli....

Ale łukaszek duży już jaaaaaaa:* słodziaczek...
aaaaaa zapomniałam oddali portwel taki pan starszy znalaz i odniósł:P nic nie zginęło ale i tak zablokowalismy wszystko dowód nowy musi zrobić ale karte odblokowac mozna:P uffff kofam wasssssss....

wczoraj jeździłam na roweryczku stacjonarnym i biegałam i sie przesiliłam;/ albo to albo to bo inacze boli mnie kregosłup;/ 🤢 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja cos sie dzis zle czuje jakas zmeczona i glowa boli a Dominik chce non stop na rece juz nie mam sil go dzwigac 🤢 a do tego robi mi wszedzie porzadki wszytsko sciaga ze stolikow fotelow i wogole tam gdzie siegnie i na ziemie rzuca 😠 😎 no ale co zrobic hehe lece obiad robic jakis powoli po poludniu jedziemy do moich rodzicow bo dawno nie bylismy. Ada fajnie ze zajrzalas 😆 no Ola napewno to jest przyjemne jak waga spada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu pustki ostatnio ja tez Was zaniedbuje bo trzeba korzystac z ostatnich pieknych dni 😉 a mi szwagierka dzis jeszcze nie oficjalnie powiedziala ze planuja chrzciny malej na 25 wrzesnia 🤢 a moj ma byc chrzestnym no i znowu kasa poleci a myslalam ze zrobia tak jak planowali wczesniej w listopadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Ja za 2 godzinki jadę do Poznania 🙂
Jeszcze tylko jedzenie Alusi dopakuje i już z głowy pakowanie 🙂 Paczki stoją uszykowane. Przeraża mnie podróż samotnie z małym dzieckiem, ale mam nadzieje, że nie będzie tak źle 🙂 Odezwę się do Was pewnie jutro pod wieczór 🙂
Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoooooo !!!!!!!!!!!!!!
O jaaaaaaaa , Ola była u pediatry z mamą i na szczęście osłuchowo wsio ok. Zaczerwienione gardło no i ten katar okropny 😠. Dwie nocy - masakra, płakał bo oddychac nie może. Dziś troche lepiej , katar mniejszy 🙂
Oj i Łukaszek też cierpi i Kajtuś 😞. Biedne te dzieciaczki.
Kasia szczęśliwej podróży, Mini siły jeszcze troszkę musisz znalezć, juz niedługo sie przeprowadzicie 🙂
Witam także Adę 🤪 🤪 🤪 🤪
I pytanie : czy wasze dzieci jak stoją to stópki mają prosto ??? Tak jak nasze gdy stoimy ??? Bop moja Ola wygina stópki do środka i stoi na mmmm.... nie wiem jak to nazwać ??? Stoi na rantach rantach stópy. Trochę się niepokoję, nie wiem czy to jest normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm Gosiu Dominik teraz to juz normalnie ładnie na calych stopach staje, a wczesniej pamietam na palcach stawal ale nie wykrzywial tak nozek, moze warto poradzic sie pediatry bo im szybciej sie zauwazy ze cos jest nie tak tym lepiej, ale mysle, że dzieci mają to do siebie, że koślawią nóżki jak uczą sie stawac itd. Kasiu milej podrozy !!! A w zasadzie to juz pewnie niedługo w domu bedziesz 😉 lece na piwko do meza bo oglada tv i musze powoli ustalic menu na jego 30-stke fakt dopiero pierwszego pazdziernika robimy ale musze powoli zaczac kupowac wszystko bo z Dominikiem to nie duze zakupy moza tylko robic. Buziaki i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 M odebrał wynik i jest nieprawidłowy wysłali do sanepidu i znów trzeba czekać 4 tyg 😞. Dzieciaki zdrowe odpukać 🙂 Oli poszedł do przedszkola (zerówki) i jak go pytam jak było to zaczyna mi opowiadać o Bogu, że Bóg nas kocha i, że umarł za nas... codziennie to samo chyba księdzem zostanie 😁.
Spokojnej nocki 🙂 😘
zdrówka dla dzieciaczków 😘 😘 😘
Kasiu miłego lotu 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baby 😉
U mnie noc wreszcie spokojna 🙂, Ola spała ładnie, tylko o 5 mnie obudziła, zapaliłam lampke a ona siedziała w łóżeczku i marudziła 😁 😁 😁. Zrobiłam jej mleczko , napiła sie i do 8 spałyśmy 😁 😁 Ale dziś wylazł jej kaszel mokry, narazie nie kaszle często, no ale ten kaszel sie pokazał , i jak do jutra będzie tak samo to znów do lekarza.
No to moja Ola ma coś nie tak ze stópkami, bo je wygina do środka 😞 😞 😞 Koniecznie do lekarza z nią muszę póść. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu , bo teraz nie mam kiedy 😞
Ja mam dziś drugą zmianę,więc już nie zajrzę 😞
\Ola dieta zakończy sie sukcesem u Ciebie 🤪 Powodzenia dalej 😘 😘
Miłego dnia kochane 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Kasia do Poznania jechałaś,trzeba było na kawę wpaść 😉
Ola trzymam kciuki za Twoją dietę 🙂
Seba wczoraj zaczął chodzić przy jeździku 🙂Obiadków robionychprzeze mnie nie chce 😞,ale za to z mojego talerza je ziemniaki,mięsko i np.kalafiora..wcina wszystko
Dziś dzwoniłam po Oskara wyniki i jest uczulony na pleśnie i roztocza i największe zaskoczenie-nie jest na mleko uczulony 😮 🙂
jutroneta oddaję,ale może rano zajrzę,niestety nie jestem a stanie nadrobić wszystkiego w 2 dni 😞
Miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Oj Gosiu biedna Olka jak nie katar to kaszel 😞 Kafinka trzymam kciuki, żeby Twoj M był szybko zdrowy!!! A synus chyba pranie mózgu w zerowce przeszedl heheh 😉 Mini czekam na jakies fotki 😁 Hmmm cos mialam jeszcze napisac.... aaa Ola nie martw sie u nas noc tez do dupy ;/ lece bo sprzatam maly pokoj bo sie w nim jakas graciarnia zrobila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...