Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja na wyjscie dla nas tez w domu zostawiam to Pawel zabierze jak bedzie nas zabieral
kurcze jestem ciekawa co mi lekarz powie dzis... do was zajrze pewnie zupełnie wieczorem bo pewnie wracajac zajedziemy do kogo na kawe 🙂
jejku ja tez musze spakowac te torby do szpitala bo jakos ten czas coraz szybciej mi ucieka

No mi się też, niby chce już mieć poród za sobą ale motywacji do pakowania brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata, mi też brak motywacji, ale to dlatego że nie mam dużo rzeczy - koszuli do rodzenia i do szpitala, pieluch itd. i może dlatego mi się nie chce. Ale pipa mnie boli i sobie postanowiłam, że właśnie w tym momencie idę pakować chociaż to co mam 🙂 Ty też się rusz 🙂 hihih.

Także mnie raczej strach zmobilizował 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dwupaki 😉 😉
Torbe do szpitala juz mam spakowaną, w jedną spakowalam siebie i małą. A ubrania na wyjście to Tomek przywiezie dla nas 🙂
Ciekawa jestem która zacznie maraton porodowy hihihi, już na dniach zacznie się rozpakowywanie 🤪 🤪 🤪
Bylam dziś na badaniu krwi i siuski oddałam. Zlazłam się bo Tomek dziś w pracy więc pieszo szłam.I jestem zmęczona i boli mnie kręgosłup.Ja już nie mogę chodzić daleko 😞Ugotowałam zupę i teraz idę się położyć , odpocząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zła jestem ... 😠 😠 😠 😠 😠
nie dość że nie mój lekarz to nie zrobił usg nie zbadał nic nawet nie spojrzał na wyniki moczu...
miałam ktg godzine bo mała nie chciała sie ruszac potem położna mąówi że tetno małej jest bardzo duże i że mam sie nastawić na szpital... na wizyce jak wyzej napisałam pan szanowny doktorek nic mnie nie dotknoł... tylko ktg co tydzień i 1 grudnia okresla mi wage urodzeniową wypisał zwolnienie do 30 listopada i wyrwał karteczkę i nic a ja takie oczy 😮 😮 a onj to ktg obejrzał i nic... urosept kazał brac...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ale zła jestem ... 😠 😠 😠 😠 😠
nie dość że nie mój lekarz to nie zrobił usg nie zbadał nic nawet nie spojrzał na wyniki moczu...
miałam ktg godzine bo mała nie chciała sie ruszac potem położna mąówi że tetno małej jest bardzo duże i że mam sie nastawić na szpital... na wizyce jak wyzej napisałam pan szanowny doktorek nic mnie nie dotknoł... tylko ktg co tydzień i 1 grudnia okresla mi wage urodzeniową wypisał zwolnienie do 30 listopada i wyrwał karteczkę i nic a ja takie oczy 😮 😮 a onj to ktg obejrzał i nic... urosept kazał brac...;/




Ola pojebany ten lekarz!!! Jesteś na końcówce,a gdybys miała już rozwarcie dość duże to co?????? Dziwne ze nie zbadał cie 😮. Pojeb i nic wiecej. Bylas u lekarza i nic sie nnie dowiedziałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale zła jestem ... 😠 😠 😠 😠 😠
nie dość że nie mój lekarz to nie zrobił usg nie zbadał nic nawet nie spojrzał na wyniki moczu...
miałam ktg godzine bo mała nie chciała sie ruszac potem położna mąówi że tetno małej jest bardzo duże i że mam sie nastawić na szpital... na wizyce jak wyzej napisałam pan szanowny doktorek nic mnie nie dotknoł... tylko ktg co tydzień i 1 grudnia okresla mi wage urodzeniową wypisał zwolnienie do 30 listopada i wyrwał karteczkę i nic a ja takie oczy 😮 😮 a onj to ktg obejrzał i nic... urosept kazał brac...;/




Ola pojebany ten lekarz!!! Jesteś na końcówce,a gdybys miała już rozwarcie dość duże to co?????? Dziwne ze nie zbadał cie 😮. Pojeb i nic wiecej. Bylas u lekarza i nic sie nnie dowiedziałaś.


huh... jestem tak wkurw....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale zła jestem ... 😠 😠 😠 😠 😠
nie dość że nie mój lekarz to nie zrobił usg nie zbadał nic nawet nie spojrzał na wyniki moczu...
miałam ktg godzine bo mała nie chciała sie ruszac potem położna mąówi że tetno małej jest bardzo duże i że mam sie nastawić na szpital... na wizyce jak wyzej napisałam pan szanowny doktorek nic mnie nie dotknoł... tylko ktg co tydzień i 1 grudnia okresla mi wage urodzeniową wypisał zwolnienie do 30 listopada i wyrwał karteczkę i nic a ja takie oczy 😮 😮 a onj to ktg obejrzał i nic... urosept kazał brac...;/




Ola pojebany ten lekarz!!! Jesteś na końcówce,a gdybys miała już rozwarcie dość duże to co?????? Dziwne ze nie zbadał cie 😮. Pojeb i nic wiecej. Bylas u lekarza i nic sie nnie dowiedziałaś.


huh... jestem tak wkurw....


No nie dziwie sie ze jestes wściekła, ale nie wkurzaj się Ola, pójdziesz 1 grudnia to juz na pewno zajrzy ci w dziure, i usg zrobi. Chyba ze wczesniej urodzisz hahahaha. A cisnienie i wage sprawdzali????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale zła jestem ... 😠 😠 😠 😠 😠
nie dość że nie mój lekarz to nie zrobił usg nie zbadał nic nawet nie spojrzał na wyniki moczu...
miałam ktg godzine bo mała nie chciała sie ruszac potem położna mąówi że tetno małej jest bardzo duże i że mam sie nastawić na szpital... na wizyce jak wyzej napisałam pan szanowny doktorek nic mnie nie dotknoł... tylko ktg co tydzień i 1 grudnia okresla mi wage urodzeniową wypisał zwolnienie do 30 listopada i wyrwał karteczkę i nic a ja takie oczy 😮 😮 a onj to ktg obejrzał i nic... urosept kazał brac...;/




Ola pojebany ten lekarz!!! Jesteś na końcówce,a gdybys miała już rozwarcie dość duże to co?????? Dziwne ze nie zbadał cie 😮. Pojeb i nic wiecej. Bylas u lekarza i nic sie nnie dowiedziałaś.


huh... jestem tak wkurw....


No nie dziwie sie ze jestes wściekła, ale nie wkurzaj się Ola, pójdziesz 1 grudnia to juz na pewno zajrzy ci w dziure, i usg zrobi. Chyba ze wczesniej urodzisz hahahaha. A cisnienie i wage sprawdzali????????????


ciśnienie 170/90 a waga =3 kilo do przodu moja oczywiscie i to połozna on nawet mnie nie dotknoł jezu ... cała sie trzese z nerwów... 😠 co za palant... i to orydynator szpitala kurwa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem co z małą jedyne co położna powiedziała to że słabo sie rusza i że ma szybkie tetno ... i sama połozna mówiła do mnie że pewnie do szpitala mi da skierowanie a nie dał aż w szoku była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja jak do baby starej ide to ona mnie nie bada. A jak poszlam w lipcu pierwszy raz do innegi gina - ordynatora szpitala w ktorym bede rodzila to on na kazdej wizycie sam mnie wazy , mierzy cinienie, oglada wyniki badan, robi pomiary macicy, mierzy obwód pasa i zawsze kaze na foyel włazić.Jestem z niego zadowolona . A ci twoi lekarze to chyba z obowiazku przyjmuja pacjentki aby tylko odhaczyc ze taka tu byla . Masakra. Aby tylko nie byl przy porodzie, bo sam ci bedzie kazał poród odebrać. Nie wkurzaj sie bo na Ale wpływa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola ja jak do baby starej ide to ona mnie nie bada. A jak poszlam w lipcu pierwszy raz do innegi gina - ordynatora szpitala w ktorym bede rodzila to on na kazdej wizycie sam mnie wazy , mierzy cinienie, oglada wyniki badan, robi pomiary macicy, mierzy obwód pasa i zawsze kaze na foyel włazić.Jestem z niego zadowolona . A ci twoi lekarze to chyba z obowiazku przyjmuja pacjentki aby tylko odhaczyc ze taka tu byla . Masakra. Aby tylko nie byl przy porodzie, bo sam ci bedzie kazał poród odebrać. Nie wkurzaj sie bo na Ale wpływa.


qwa jak mój by gin był to by mnie zbadał usg zro bił i pogłaskał na koniec a ten skurwiel nawet nie dotknął reki mojej;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola ja jak do baby starej ide to ona mnie nie bada. A jak poszlam w lipcu pierwszy raz do innegi gina - ordynatora szpitala w ktorym bede rodzila to on na kazdej wizycie sam mnie wazy , mierzy cinienie, oglada wyniki badan, robi pomiary macicy, mierzy obwód pasa i zawsze kaze na foyel włazić.Jestem z niego zadowolona . A ci twoi lekarze to chyba z obowiazku przyjmuja pacjentki aby tylko odhaczyc ze taka tu byla . Masakra. Aby tylko nie byl przy porodzie, bo sam ci bedzie kazał poród odebrać. Nie wkurzaj sie bo na Ale wpływa.


qwa jak mój by gin był to by mnie zbadał usg zro bił i pogłaskał na koniec a ten skurwiel nawet nie dotknął reki mojej;/


Bo nie jestes jego pacjentką i ma w dupie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola ja jak do baby starej ide to ona mnie nie bada. A jak poszlam w lipcu pierwszy raz do innegi gina - ordynatora szpitala w ktorym bede rodzila to on na kazdej wizycie sam mnie wazy , mierzy cinienie, oglada wyniki badan, robi pomiary macicy, mierzy obwód pasa i zawsze kaze na foyel włazić.Jestem z niego zadowolona . A ci twoi lekarze to chyba z obowiazku przyjmuja pacjentki aby tylko odhaczyc ze taka tu byla . Masakra. Aby tylko nie byl przy porodzie, bo sam ci bedzie kazał poród odebrać. Nie wkurzaj sie bo na Ale wpływa.


qwa jak mój by gin był to by mnie zbadał usg zro bił i pogłaskał na koniec a ten skurwiel nawet nie dotknął reki mojej;/


Bo nie jestes jego pacjentką i ma w dupie 🤢


no qwa onn orydynatorem jest... to powinien normalnie a nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola a za wizyte u gina płacisz?????????????
nie za taka wizyte to bym nawet nie dała mu zlamanego grosza...;/



Dobrze ze kasy płacisz za wizyty , ja za kazda wizyte i doktora płacę 100 zł+USG 100 zł. Ale to i tak on tanio bierze bo moja koleżanka w ciąży płaciła 300 zl za wizytę z USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola teraz masz 38 tydz. a 1 grudnia to będzie koniec 39 albo juz 40 tydzien, więc to już pozno bedzie. A zapisałas sie juz na ta wizyte 1 grud. ???? Moze wczesniej idz jak twoj lekarz bedzie


mam 24 ktg z polozna... a 1 wizyte polozna sama ustalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola teraz masz 38 tydz. a 1 grudnia to będzie koniec 39 albo juz 40 tydzien, więc to już pozno bedzie. A zapisałas sie juz na ta wizyte 1 grud. ???? Moze wczesniej idz jak twoj lekarz bedzie


mam 24 ktg z polozna... a 1 wizyte polozna sama ustalala


To musisz tydzien czekac do ktg. Na pewno wszystko dobrze bedzie. Tylko tez dziwne ze na grudnia masz dopiero na wizyte skoro to bedzie tydzien ciązy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola teraz masz 38 tydz. a 1 grudnia to będzie koniec 39 albo juz 40 tydzien, więc to już pozno bedzie. A zapisałas sie juz na ta wizyte 1 grud. ???? Moze wczesniej idz jak twoj lekarz bedzie


mam 24 ktg z polozna... a 1 wizyte polozna sama ustalala


To musisz tydzien czekac do ktg. Na pewno wszystko dobrze bedzie. Tylko tez dziwne ze na grudnia masz dopiero na wizyte skoro to bedzie tydzien ciązy 🥴
40 tydzien ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Przyszłam się przywitać. I ruszam z pracą w domku bo na dzisiaj dużo rzeczy sobie zaplanowałam 🙂 Olu nie denerwuj się niestety brak odpowiedzialności niektórych lekarzy jest oburzający ale denerwując się podnosisz sobie ciśnienie i nie wiadomo czy dziecku tym samym też nie podnosisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Kobietki 🙂
Przyszłam się przywitać. I ruszam z pracą w domku bo na dzisiaj dużo rzeczy sobie zaplanowałam 🙂 Olu nie denerwuj się niestety brak odpowiedzialności niektórych lekarzy jest oburzający ale denerwując się podnosisz sobie ciśnienie i nie wiadomo czy dziecku tym samym też nie podnosisz.


Ty nie szalej z porzadkami w domku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola teraz masz 38 tydz. a 1 grudnia to będzie koniec 39 albo juz 40 tydzien, więc to już pozno bedzie. A zapisałas sie juz na ta wizyte 1 grud. ???? Moze wczesniej idz jak twoj lekarz bedzie


mam 24 ktg z polozna... a 1 wizyte polozna sama ustalala


To musisz tydzien czekac do ktg. Na pewno wszystko dobrze bedzie. Tylko tez dziwne ze na grudnia masz dopiero na wizyte skoro to bedzie tydzien ciązy 🥴


a w dupie dam sie bzyknac mężowi i szybciej pojade... nakaże mu mnie tak bzyknąć żeby podziałało cał ą noc ma mi pchać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...