Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
A ja czekoladki wcinam, całą ciąże słodkie jem kilogramami 😁 jak nie zrzucę to się załamie 😉


I niby słodkie to na dziewczynkę 😉 Ja też jem słodkie 😉 A ile przytyłaś?


ważyłam się 2.11 na wizycie i wtedy było już 12 to teraz lepiej o tym nie myślec. Do ślubu prawie nie było widać a teraz tyje i rosnę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
A ja czekoladki wcinam, całą ciąże słodkie jem kilogramami 😁 jak nie zrzucę to się załamie 😉


I niby słodkie to na dziewczynkę 😉 Ja też jem słodkie 😉 A ile przytyłaś?


ważyłam się 2.11 na wizycie i wtedy było już 12 to teraz lepiej o tym nie myślec. Do ślubu prawie nie było widać a teraz tyje i rosnę 😞


My się tu chwalimy tak co tydzień brzuszkami, pochwal się i Ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
A ja czekoladki wcinam, całą ciąże słodkie jem kilogramami 😁 jak nie zrzucę to się załamie 😉


I niby słodkie to na dziewczynkę 😉 Ja też jem słodkie 😉 A ile przytyłaś?


a ile masz w brzuszku? mi lekarz mówi że mam mały brzuch a mam aż 94cm, oni to nie wiem ile by chcieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
A ja czekoladki wcinam, całą ciąże słodkie jem kilogramami 😁 jak nie zrzucę to się załamie 😉


I niby słodkie to na dziewczynkę 😉 Ja też jem słodkie 😉 A ile przytyłaś?


ważyłam się 2.11 na wizycie i wtedy było już 12 to teraz lepiej o tym nie myślec. Do ślubu prawie nie było widać a teraz tyje i rosnę 😞


zaraz jakąś fotkę pstryknę to wkleję

My się tu chwalimy tak co tydzień brzuszkami, pochwal się i Ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej brzucholki 🙂witam nową grudnióweczkę 🙂 widzę, że gwarno się zrobiło 🙃 załatwiłam sobie położną i jestem już spokojniejsza, bo mogę zadzwonić nawet w nocy jak się coś zacznie 🙂


To Aga tylko czekać na TEN dzień haha 😁


Powiem Ci Nina,że byłam wczoraj u fryzjera i złapały mnie skurcze myślałam, że niewyrobie, bo bolało, wzięłam no-spe i przeszło, a dzisiaj też były, ale przez chwilę także chyba zbliża się godz. zero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
naylaaa napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej brzucholki 🙂witam nową grudnióweczkę 🙂 widzę, że gwarno się zrobiło 🙃 załatwiłam sobie położną i jestem już spokojniejsza, bo mogę zadzwonić nawet w nocy jak się coś zacznie 🙂


To Aga tylko czekać na TEN dzień haha 😁


Powiem Ci Nina,że byłam wczoraj u fryzjera i złapały mnie skurcze myślałam, że niewyrobie, bo bolało, wzięłam no-spe i przeszło, a dzisiaj też były, ale przez chwilę także chyba zbliża się godz. zero


Jeszcze Twój suwaczek pokazuje, że zostały 23 dni 🤪 🤪 A u Ciebie to w każdej chwili się może wydarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepiej by było jakby się urodziła pod koniec listopada albo w terminie, bo 3 grudnia się przeprowadzamy, a ja z rana mam jeszcze wizytę także jest nie wesoło, bo domek jeszcze nieukończony, co chwilę coś się przekłada, a to montaż drzwi albo schodów jeszcze pracownicy pyskują 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Najlepiej by było jakby się urodziła pod koniec listopada albo w terminie, bo 3 grudnia się przeprowadzamy, a ja z rana mam jeszcze wizytę także jest nie wesoło, bo domek jeszcze nieukończony, co chwilę coś się przekłada, a to montaż drzwi albo schodów jeszcze pracownicy pyskują 🤢


My też się mamy przeprowadzać ale nie wiem czy przed świętami zdążymy, a też chce żeby dzidzia już do nowego mieszkanka przyjechała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Kasiu, a w sumie to jakie objawy miałaś?? 😘


Mega zgaga, rozwolnienie, mdłości, bolał mnie kręgosłup, żebra, mostek, nie mogłam oddychać, byłam poddenerwowana, miałam w sobie jakiś taki niepokój i lęk a do tego nie wiedziałam jak się ułożyć nie mogłam sobie miejsca znaleźć a do tego jeszcze lekko ale pobolewało podbrzusze i szyjka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Kasiu jak będziesz się znowu tak źle czuła to dzwoń do położnej albo do szpitala, bo to może znaczyć, że już czas….


No trochę się Aguś wystraszyłam w nocy nie ma co. Niby skurczy nie było, ale dzisiaj mam jakiś dziwny brzuch 🤨 Nie boli ani nic ale czuję, że go mam tak jakoś dziwnie nie umiem tego wytłumaczyć 🤨 Teraz ogólnie czuję się dobrze tylko zmęczona jestem i kręci mi się w głowie. Ale Alusia rusza się normalnie niby trochę mniej niż zawsze ale wierci się.
A cieszę się, że załatwiłaś sobie położną bo bałaś się o opiekę w szpitalu a teraz jesteś spokojna na duszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
u mnie bez zmian, jeszcze w dwupaku 😉

Iwonka nie stresuj się dzidzia przyjdzie w swoim czasie 🙂 ja urodziłam syna prawie 2 tyg. po terminie i było wszystko ok 🙂

ja nie moge tak dlugo czekac na swoja kruszynke bo mam cukrzyce ciążową, takze mysle ze jutro podejma decyzje co ze mna dalej zrobic bo to juz tydzien po terminie a jutro ide na ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Iwonka oj to czekanie jest dobijające. A jak się czujesz ??
Ja się czuję dzisiaj bardzo źle 🤨 Jestem słaba bardzo aż kręci mi się w głowie 🤨 Mam nadzieje, że Alusia posiedzi tam do chociaż 28 listopada bo wtedy zaczynam 37 tydzień.
Aguś śietną sprawą jest obejrzeć szpital przed porodem. Ja swój zwiedziła i we wszystkim jestem zorientowana i dzięki temu dużo spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...