Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie- dzisiaj już 20 listopad i nic się nie dzieje więc bierz się Ada porządnie za męża i jutro smsa z porodówki napisz 🤪 😉 Gosiu a Ty fotkę wstaw jak będziesz jakąś miała możliwość zrobić byśmy zobaczyli jaka piękna jesteś 🙂 😆 A Ty Iwinka ładnie męża edukujesz we wspólnym czytaniu 😁 Agatka- pediatra w szkole rodzenia odradzał nam te chusty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A mój mnie wkórzył,ale i tak postawiłam na swoim i mi przeszło 🙂
Pisałam wam kiedyś że jak jego brat chciał łóżeczko przewieźć to mój pożyczył samochód od szefa transportowy i miał wypadek,na szczęście nic mu się nie stało ale straty oszacowane samochodu wyniosły 14 tysięcy całe szczęście że szef miał AC....
A dziś jego braciszek go zaczął namawiać by z nim pojechał szefa samochodem,tym razem innym 6 osobowym,i dostawczym w jednym Vivaro po jego tłustą żonke i dzieciaki! Bo ona pojechała z dzieciakami do matki autobusem,siedziała miesiąc a teraz nie ma jak się zabrać,a mój idiota chciał się zgodzić!
Naprawde raz mu było chyba za mało a też jechał z tym idiotą i jego maciorą,a tym bardziej ten samochód jest nówka i na dodatek nie byle jaki!
Powiedziałam by jego brat pożyczył sobie 2 osobowy dostawczy stary od szefa i sam niech jedzie,niech weźmie córeczke ze sobą i bagaże a grubas niech dojedzie z małym pks to tylko pół godziny jazdy! A on ma cholera siedzieć w domu jak ma wolne a nie ja zaczne rodzić czy coś a on sobie kursy urządzać będzie!


A mój znalazł i przeczytał mi instrukcję obsługi żony, nie dobry 🙂
Ale teraz go na spacer wyciągam a on mnie skarpetkami obrzucał, głupawka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No właśnie- dzisiaj już 20 listopad i nic się nie dzieje więc bierz się Ada porządnie za męża i jutro smsa z porodówki napisz 🤪 😉 Gosiu a Ty fotkę wstaw jak będziesz jakąś miała możliwość zrobić byśmy zobaczyli jaka piękna jesteś 🙂 😆 A Ty Iwinka ładnie męża edukujesz we wspólnym czytaniu 😁 Agatka- pediatra w szkole rodzenia odradzał nam te chusty 😉


Zawsze jak mnie tym oglądaniem ciągłym tv wkurzy to mu książkę daję i czyta mi na głos, bo w końcu dziecku też czytać powinien, a jak poczyta o dzieciach to i się podszkoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po kolacji jestem, ale się najadłam, chyba pęknę.
Martuś ha ha ha ha piękna to może byłam 8 miesiący temu 😞 A taeraz wyglądam jak bałwan - taka okrągła jestem ha ha ha ha ha . Ale jutro porobie sobie zdjęcia aby mieć pamiatkę po brzuchu 😉
A tak w ogóle to chciałabym isc do fotografa na sesje. Rewelacyjne zdjęcia ma Tomka siostra jak w 8 miesiący była. To jest dopiero pamiątka 🙂 Ale to kosztuje niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Pytanko, jak wy fotki wstawiacie tu??? bo ja już któryś raz próbuje mój brzusio umieścić i nie mogę 😞


Wejdz tu http://imageshack.us/ naciśnij BROWSE i wybierz z komputera zdjęcie - dobrze je trochę zmniejszyć. naciśnij prześlij teraz. I pod obrazkiem zkopiuj KOD FORUM i wklej tu gdzie do nas piszesz. No chyba dobrze Ci napisałam jak to zrobić 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 Ale jestem padnięta nachodziłam się po tym centrum jak głupia 🙃 Widzę, że dzisiaj wszystkie złe na mężów ja na swojego też !! Ma szczęście, że jak wróciłam to śpi bo by dostał taki opierdol, że głowa mała !!!!!!!!!!! 😠 😠 A tu widzę, że akcja porodowa chociaż wszystkie jeszcze mamy czas 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
http://zapodaj.net/3c962222753c.jpg.html


to właśnie mój brzusio 🙂



Jaki dużży i widać jak już szalejesz za maluszkiem pełno fotografi usg 🙂


Duży, duży,wczoraj mierzyłam, dokładnie 93cm 😞 a zdjęcia dziecka wszystkie zbieram, to i tak nie wszystkie, mam ich dużo bo usg to już z 10 razy miałam bo to przez te badania prenatalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img822.imageshack.us/i/35tci6dzie1.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2716/35tci6dzie1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu moje 110cm 🙂 Jutro zaczynam 36 tydzień kurcze to już 9 miesiąc !!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Agatka- pediatra w szkole rodzenia odradzał nam te chusty 😉

no właśnie nie wiem bo z kolei zawitkowski ten pierwszy polski fizjoterapeuta bardzo polecał i ja zbaraniałam
a tak wogóle lece już spać, namieszłam najadłam się chrupek, potem kanapki i grzybki w occie potem ciasto krówkowe a wczesniej pikolo i rafaello i niedobrze mi, będzie cięzka noc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img822.imageshack.us/i/35tci6dzie1.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2716/35tci6dzie1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu moje 110cm 🙂 Jutro zaczynam 36 tydzień kurcze to już 9 miesiąc !!!! 🤪 🤪 🤪


Kasia Alicja ma gdzie się wiercić 😜 duże twoje 110 cm jaaaaaaa 🤪

Iwona a twój brzucszek ma 93 cm nie dużo 😉
A ja cały czas mam 100 cm równe ha ha ha , ale waga rosnie 😠 😠 😠 Boże jak ja to zrzucę ????????? I kiedy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gosia dasz rade 😁 ja przytyłam 15 kilo mała waży 2700 plus minus 300 gram,ale lekarz mówił że raczej na plus to mu wygląda bo duża dzidzia 😮 czyli możliwe że Maja już waży 3 kilo 🤪

Aga ale Ty wyglądasz w 9 miesiącu ciąży tak jak ja przed ciążą hihihi ja też mam 15 na + a jeszcze miesiąc przede mną 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Gosia dasz rade 😁 ja przytyłam 15 kilo mała waży 2700 plus minus 300 gram,ale lekarz mówił że raczej na plus to mu wygląda bo duża dzidzia 😮 czyli możliwe że Maja już waży 3 kilo 🤪

Aga ale Ty wyglądasz w 9 miesiącu ciąży tak jak ja przed ciążą hihihi ja też mam 15 na + a jeszcze miesiąc przede mną 😠


Gosia ja chce zobaczyć twój brzuszek 😁 a mi się tak opuścił że taka łezka jest 🤪


Aguś jutro sobie zrobię zdjęcie i wstawie, bo dziś juz mi się nie chce to zobaczysz jaki wielorybik.
Ale Ty masz bardzo nisko Maję , bardzo się opuścił 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img822.imageshack.us/i/35tci6dzie1.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2716/35tci6dzie1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu moje 110cm 🙂 Jutro zaczynam 36 tydzień kurcze to już 9 miesiąc !!!! 🤪 🤪 🤪


Kasia Alicja ma gdzie się wiercić 😜 duże twoje 110 cm jaaaaaaa 🤪

Iwona a twój brzucszek ma 93 cm nie dużo 😉
A ja cały czas mam 100 cm równe ha ha ha , ale waga rosnie 😠 😠 😠 Boże jak ja to zrzucę ????????? I kiedy 😮


No właśnie się dziwię że to tylko 93cm, bo wygląda na dużo więcej, a przynajmniej ja czuje się na dużo więcej 🙂 Wczoraj mąż mierzył moje wymiary 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Dobra ja też dam zdięcie,takie pieżamowe 😁

[URL=http://img337.imageshack.us/i/img0280l.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1336/img0280l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ale ty chuda jesteś, zazdroszczę, ja to nie wiem czy do poprzedniej wagi wrócę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...