Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
rozwarcie 2,5 miałam dopiero po 13stej godzinie porodu 😁 😁


No właśnie mi się pomyliło i źle wpisałam 😁 Ola ma 1,5 😁


uff 😁
kurde, ale zleciało.. i już GRUDZIEŃ się zaczyna sypać 😜
któraś nie chce mi zrobić prezentu na urodziny i urodzić 11stego?! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
rozwarcie 2,5 miałam dopiero po 13stej godzinie porodu 😁 😁


No właśnie mi się pomyliło i źle wpisałam 😁 Ola ma 1,5 😁


uff 😁
kurde, ale zleciało.. i już GRUDZIEŃ się zaczyna sypać 😜
któraś nie chce mi zrobić prezentu na urodziny i urodzić 11stego?! 🤪


Mi pasuje ten 11. grudzień 😉
No to Ola się Nam rozkracza powoli 😁 Ja spałam trochę bo w nocy nie było mi to dane niestety. Poza tym nerka mnie boli ta stara kur.... nie ma kiedy tylko teraz jak ja i tak ogólnie chujowo się czuję 🤨 🤔 Idę sobie ciasta ukroić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wózków to Sylwia w Twoim się po prostu zakochałam !!!!!!!!!!!!!!!!! Ile za niego daliście jeśli można spytać bo nie chce mi sie na tej stronie cennika szukać o ile jest. Ninka a Twój tez piękny sama kiedyś dawałam Wam z nim linka, że mi się podoba i swojego czasu był nawet dostępny na angielskim ebay-u 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Agatka a co tobie jest ??????? Bo ja z ciekawości zerknęłam na ten LACIDOZONE i on jest na :

Działanie

Preparat wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, reguluje skład mikroflory jelitowej, zapewnia prawidłowy transport jelitowy, stymuluje motorykę jelit oraz zapewnia ochronę przewodu pokarmowego.

Wskazania

Preparat jest zalecany w przypadku antybiotykoterapii ( w trakcie lub po), w nieregularnej pracy jelit oraz w przypadku osłabienia funkcji naturalnej bariery jelitowej.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia: 1-3 kapsułki dziennie.

to lacidozone to ochronnie przy antybiotyku którym jest teb duomox, mi nie wiem czy to pomoże bo wziełam jedną dawke i strasznie mi zatoki rozsadza, aż się boje co to będzie, co do tamtum verde mam jakieś uczulenie na to, po 17 wracam do domu to sobie cytryne w miodzie zjem i inhalacje zrobie, narazie rozbita jestem ale gorączki na szczęście odpukać nie mam bo tylko 37,2, a tak wogóle ciekawe czy mój mąż pojedzie na spotkanie z kolegą czy ze mną zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ola nam rodzi juhuuuuu 😁 🙃 🙃 Kurde, ona ma 1,5 rozwarcia, ja mam 1 i nic się nie rusza u mnie 😠 😠


Ja nie wiem co tam dzieje się z moją cipką i może i lepiej bo się nie muszę o nic wkurzać 😁 Kochana teraz to każda ma odpowiedni gabaryt przed sobą 😉 Mnie już plecy bolą strasznie ale najgorzej to w nocy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No super niech rodzi bo już za bardzo nam tu jęczała 😁 😁 😁
Teraz czekamy na Adę 🤪 🤪 🤪 ja raczej nie będę stosować tego oleju... troszkę się boję o dzidzie 😮 muszę sobie kupić te liście malin 🤪
To sobie posiedziałam już mąż zgania więc ja pewnie wieczorkiem się pokarzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola nam rodzi juhuuuuu 😁 🙃 🙃 Kurde, ona ma 1,5 rozwarcia, ja mam 1 i nic się nie rusza u mnie 😠 😠


Torbo jeszcze nie rodzi 😁 napisałam jej że się słabo stara 😁 🤪


Jak dla mnie to rodzi Torbo 😉 Ma krwisty czop, także wszystko idzie w dobrą stronę.

Dla mnie cały czarny wózek to nic złego 😁 sama pewnie będę mieć cały czarny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie na moje nogi i brzuch względem nich 🤪 🙃 Wyglądam jak potwór, taki niewymiarowy potwór 🤪 🤪 Mierzyłam się.... mam 115 cm 🤪 🤪

[URL=http://img231.imageshack.us/i/listopad0398.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1401/listopad0398.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem 🤪 Cieszycie się 😁 😁 😁 😁
Ja jakbym miała chłopczyka to kupiłabym czarny wózek - podobają mi się bardzo. I nie widać na nim brudu ha ha ha ha
A ja myślę o tym wózku http://images50.fotosik.pl/342/d6a3c184375c98f7.jpg

A Tomekowi podoba się ten http://www.raf-pol.com.pl/aukcja/foto/firma/FENIX/fenix23.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Iwonka cały czarny czemu nie ?? Mało brudliwy spacerówka później fajna bo właśnie dziecko tak szybko nie ubrudzi nóżkami. A wiadomo, że w środku będziesz Dzidziusia na jasno trzymać a więc to wszystko się wyrówna 😉 Rozejrzyj się za takimi fajnymi narzutami na wózek zaraz dam Ci linka jak to mniej więcej wygląda w Anglii jest to strasznie modne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej jestem 🤪 Cieszycie się 😁 😁 😁 😁
Ja jakbym miała chłopczyka to kupiłabym czarny wózek - podobają mi się bardzo. I nie widać na nim brudu ha ha ha ha
A ja myślę o tym wózku http://images50.fotosik.pl/342/d6a3c184375c98f7.jpg

A Tomekowi podoba się ten http://www.raf-pol.com.pl/aukcja/foto/firma/FENIX/fenix23.jpg[/quote

A do dziewczynki to już nie pasuję? Mój mąż się śmieje że to uniwersalny kolor i że w razie czego będzie i dla dziewczynki, bo on się śmieję, że mogę nie zdążyć się odzwyczaić od brzucha a będzie nowy 😉 A ja mu powiedziałam, że jak tak szybko chce drugie to on będzie w ciąży teraz chodził, tak żeby sprawiedliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...