Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć ja jeszcze w dwupaku wczoraj dzwoniłam do położnej, co robić, a ona, że czekać potem pojawiły się skurcze brzuszne, co 10 minut przez godzinę i przeszło. Cała noc cisza dopiero rano był jeden mocniejszy skurcz i koniec. Dzisiaj byłam w szpitalu zrobili ktg i tyle kazali obserwować ja myślę, że to się zatrzymało przez stres.

Widzę, że Agusi i Olusi się poszczęściło mają już swoje szczęścia przy sobie 🙂
GRATULACJE DLA WAS 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Oto i Maja, córeczka naszej Agi 🙂

[URL=http://img403.imageshack.us/i/zdjcie0123.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/261/zdjcie0123.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ooooooo jaki słodziak 🤪 🤪 🤪 Śliczna jest, ja już też chcę taka dzidzię 😞



Piękna jest !!!!!!!!! Nie wygląda jak noworodek !!!! 🙂 Taka do całowania po nosku ha ha ha 😁 😁


AGUŚ MASZ ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej grudnioweczki tak was podgladam czasem i czytam co piszecie, jeszcze niedawno ja rozmawialam ze swoimi kolezankami z forum o tych samych problemach 😉 i troszku sie teskni :P

A jesli moge sie wtracic, to ja w waszym cyklu ciazy (tzw. koncówka( z jedzeniem mialam identycznie, juz nie chcialo mi sie az tyle jesc, ale tak juz jest w tych koncowych tygodniach i dniach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Oto i Maja, córeczka naszej Agi 🙂

[URL=http://img403.imageshack.us/i/zdjcie0123.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/261/zdjcie0123.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

No do Mini niepodobna, za słodka 🙂
kurcze ja właśnie robie herbatke na dobry sen,bo koło 24 się obudziłam i zasnać nie moge, kaszel dusi, gnaty bolą,leże i płacze bo już mam dość tego, tyle że odleżyn nie mam, jestem w stanie spać tylko na lewym boku, na prawy jak się przekręce to zaraz mi sie z zołądka ulewa, zgaga męczy, brzuch nieprzyjemnie ciągnie, i jeszcze jak na złość ze wzgl na ocieplenie pokoju śpimy u Jacka w pokoju a tam jakaś taka wersalka dziwna ze jak spie na niej to instynktownie sie napinam i zapieram bo mam wrażenie że się schodzi do środka a ja się zsuwam razem z nią, koszmar...mówie Wam mam mega doła, o i znowu jelita mi się odzywają, ide się może jakoś poloże
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 No Kafinka martwiłyśmy się o Ciebie ale fajnie, że wszystko jest ok. Ja dziś wstałam wyspana już przed 6 😁 teraz poczekam, aż ktoś wstanie może znowu jakieś ciekawe wiadomości będą 😁
Agatka a może Ty się wybierz do lekarza znowu bo kurcze nie chciałabym tak rodzić przeziębiona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Ach a wogóle Maja jest śliczna!!! Jejku już się nie mogę doczekać kiedy ja się moim synkiem pochwalę 😁

wITAJ WIDZE ZE NIE TYLKO JA SIE TAK WCZESNIE BUDZE 🙂JA MAM TERMIN NA 23MAJA A TY JUZ NIE DLUGO ZOSTANIESZ MAMA. POZDRAWIAM.


Jejku jak to dawno było 15 tydzien 🙂 ale zlecialo moment, ani sie obejrzysz a i Ty będziesz na finiszu ! Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny poranek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej 🙂 No Kafinka martwiłyśmy się o Ciebie ale fajnie, że wszystko jest ok. Ja dziś wstałam wyspana już przed 6 😁 teraz poczekam, aż ktoś wstanie może znowu jakieś ciekawe wiadomości będą 😁
Agatka a może Ty się wybierz do lekarza znowu bo kurcze nie chciałabym tak rodzić przeziębiona 😞

hehe nie mów jej że się o nią martwiłyśmy tylko bezczelnie podejrzewałyśmy że rodzi 🤪
ja humor dalej bez zmian, choroba nie wiem męczy mnie ale crp jest 12 przy normie do 10 to tak jakby już koncówka była, w każdym razie zostało 4 dni do końca seri antybiotyku, jak dalej bedzie meczyć zawdzwonie do gin i niech coś z tym robi i nie odsyła mnie do rodzinnego bo tu sie na wizyte tydzen czeka
skończyły mi się mandarynki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nie mam mandarynek tez chyba 3 dzien no ale jutro jade na zakupy z Pawłem i jade prezenty juz na Święta pokupować część już mam ale jeszcze na mikołajki maluchom jakieś drobiazgi no i mężowi coś musze kupić 🙂 mam nadzieje, ze jutro bede sie dobrze czula i bede mogła troche poszaleć na zakupach hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja juz nie mam mandarynek tez chyba 3 dzien no ale jutro jade na zakupy z Pawłem i jade prezenty juz na Święta pokupować część już mam ale jeszcze na mikołajki maluchom jakieś drobiazgi no i mężowi coś musze kupić 🙂 mam nadzieje, ze jutro bede sie dobrze czula i bede mogła troche poszaleć na zakupach hehe 😉

jej ja sie toczyć nie moge, a teraz mi okropnie neidobrze zaraz chyba się shaftuje, próbowałam leżeć ale zgaga zbytnio męczy mam dość;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny, ale ladny i mrozny dzien! ja spalam jakos super, az sie dziwie 🙂. Majeczka sliczna, jak nie taki malutki noworodek czasami 😆.
Aga Kafinka - dobrze, ze wszystko ok, czekamy dalej, wlasnie - dzis 1 grudnia 🙂 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img204.imageshack.us/i/zmianya.png/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9164/zmianya.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


taaak . a mnie tam nie ma 😞

musisz podać do Kasi termin i przewidywane imie i Cie dopisze
ja własnie nogi mocze na ten kaszel i jogurt spróbuje zjeść to może te mdłosci troche ustąpią chociaż wydaje mi sie że to wina Zośki, że mi żołądek uciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img204.imageshack.us/i/zmianya.png/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9164/zmianya.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


taaak . a mnie tam nie ma 😞

musisz podać do Kasi termin i przewidywane imie i Cie dopisze
ja własnie nogi mocze na ten kaszel i jogurt spróbuje zjeść to może te mdłosci troche ustąpią chociaż wydaje mi sie że to wina Zośki, że mi żołądek uciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):

ja własnie nogi mocze na ten kaszel i jogurt spróbuje zjeść to może te mdłosci troche ustąpią chociaż wydaje mi sie że to wina Zośki, że mi żołądek uciska


mi na sama mysl o jogurcie robi sie niedobrze. br....
strasznie dlugo trzyma cie to chorobsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Grubaski 😁 To co?? Planujemy przestój, czy któraś się wybiera na porodówkę?? 🙂
Aga, martwiłyśmy się o Ciebie, ale dobrze że wszystko jest ok 😁 Mała wie, że musi poczekać hihi.
Mamy już zdjęcie Sebastiana i Mai, jeszcze Ola by mogła nam przesłać fotkę swojej Ali 😁
Mi się w głowie nie mieści, że ja też mam w brzuchu takiego małego człowieczka 😮 😮
Mam taką prośbę do Was ................... 🙂 Ja nie chcę rodzić ostatnia hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...