Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem na moment bo tu i tak będzie pewnie cisza 😁
Ninka w Anglii nie mierzą dzieci bo uważają, że rozciąganie takiego maluszka zaraz po porodzie nie jest za fajne dla niego i dają mu spokój 🙂 Mierzą tylko głowę, klatkę piersiową i brzuszek 🙂
Beatka tak się cieszę, że jest wszystko dobrze. Potrzeba czasu żeby Mała doszła całkowicie do siebie, ale na pewno będzie wszystko dobrze 😘 😘
Dzieciaki super !!! A mini ma cyce jak prawdziwa KROWA 😁 😁
Ola zazdroszczę CI tego seksu hi hi bo mi się chce jak cholera !!!!! 🤪 🤪 🙃 😮 😁 Ja nie chce spirali chociaż w Anglii jest za darmo, ale i tak będę brać tabletki 🙂
A mój mąż właśnie tańczy z Alą przy piosenkach Fasolek ha ha ha 😁 🤪 🙃 😜
Sebastianek Ady to też mały grubasek jak cała reszta dzieciaczków 😁 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć IdioDki gUpie 🙂

wpadłam się przywitać 😁 Pierwsza dziś jestem 😁 Ale nie mam czego nadrabiać 😞
Ponarzekam od rana, że napieprza mnie ząb i kręgosłup 😞 masakra 😞 nie wiem który ból gorszy 😞 wzięłam Ibum, bo czytałam że można, ale nie wiem czy na taki silny ból to pomoże... echh... idę dalej spać, póki mój Kurczaczek śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mleczarnie ha ha ha 😉
U nas nocka była jak zwykle dobra ha ha ha . Ola zasnęła o 23 :00 z nami w łóżku bo jak szła do swojego to odrazu się budziła 🤪. Więc spała z nami połowę nocy do butli, a póznej poszła do siebie 🤪 🤪 🤪.
No Sebuś Ady to pulpet jest 🤪 Ha ha ha grudniowych dzieci nie ma szczuplutkich, same grubaski z dwiema brodami 🤪 🤪 🤪
A u mnie znowu zima wróciła, śnieg pada.
Aga Mini ty to masz te wymiona, u mnie śladu nie ma po wymionach 😞
No to miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema Dom Wariatów 😜 😉 Agatka- badanie słuchu miała Gabrysia w szpitalu i wszystko jest prawidłowo, ale ze względu na to, że miałam opryszczkę w ciąży to wysłali nas na kontrolę, po której okazało się, ze jest prawidłowo jedno i drugie uszko ale jeszcze jedna kontrol nas czeka jak ukończy pół roku 🙂 Póki co zmykam dać mężowi prezent na urodziny i imieniny ode mnie i córeczki a kupiliśmy u radio z cd do samochodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Siema Dom Wariatów 😜 😉 Agatka- badanie słuchu miała Gabrysia w szpitalu i wszystko jest prawidłowo, ale ze względu na to, że miałam opryszczkę w ciąży to wysłali nas na kontrolę, po której okazało się, ze jest prawidłowo jedno i drugie uszko ale jeszcze jedna kontrol nas czeka jak ukończy pół roku 🙂 Póki co zmykam dać mężowi prezent na urodziny i imieniny ode mnie i córeczki a kupiliśmy u radio z cd do samochodu 🤪

zaskoczyłas mnie z tą opryszczka, nigdy nikt mi nic takiego nie mówił
mała nie chce zasypiac bez cyca wiec w nocy jest meksyk, a dziaj znowu wzdecia i sie napinala po jedzeniu i zwrocila wszystko i sporo z nocy 😞 teraz kolysze ja bo nie spi i placze ciagle 😞 espumisan ani planteks nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski, wszystkiego najlepszego dla Agnieszek, ja dziękuję za zyczenia tez 🙂 u nas noc srednia, wczroaj Pawelek dlugo marudzil i nie chcial zasnac, a w nocy tez jakos marudzil, poza tym ciagle sie napina przyjedzeniu i jeczy, placze, a jak zrobi kupke/gazy to mu lepiej..hmm, jako, ze notuje wszystko, musze zobaczyc jak z tymi porami, moze mu sie poprzestawialo i ew sprobowac jakis nowy rytm...a Wy karmicie przed czy po kapieli?? nam teraz wypada tak, ze przed, wiec kapiel super spokojna, a potem dokarmiany, tylko Maly jest wtedy spiacy i zasypia na chwile i potem znow sie budzi na jedzenie, wiec to musze chyba zmienic...
Aga Kafinka - Mala slodka, Renatka - gratulacje, duzy chlopak! wlasnie tez jestem ciekawa czy sn czy cc.. milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Siema Dom Wariatów 😜 😉 Agatka- badanie słuchu miała Gabrysia w szpitalu i wszystko jest prawidłowo, ale ze względu na to, że miałam opryszczkę w ciąży to wysłali nas na kontrolę, po której okazało się, ze jest prawidłowo jedno i drugie uszko ale jeszcze jedna kontrol nas czeka jak ukończy pół roku 🙂 Póki co zmykam dać mężowi prezent na urodziny i imieniny ode mnie i córeczki a kupiliśmy u radio z cd do samochodu 🤪

zaskoczyłas mnie z tą opryszczka, nigdy nikt mi nic takiego nie mówił
mała nie chce zasypiac bez cyca wiec w nocy jest meksyk, a dziaj znowu wzdecia i sie napinala po jedzeniu i zwrocila wszystko i sporo z nocy 😞 teraz kolysze ja bo nie spi i placze ciagle 😞 espumisan ani planteks nie pomaga 😞


Gabrysi podajemy Esputicon ale chyba też nie działa, podaliśmy krople INFACOL ale po nich wymiotowała więc nie dajemy, obecnie pije DEBRIDAT na receptę i jest o ciut lepiej. Od wczoraj się męczy z gazami i kupką więc jej czopek włożyliśmy ale nic nie zrobiła do tej pory a minęło jakieś 45 minut 🤨 Próbowałaś suszarkę ???????????? Moja zasypia przy niej i się bardzo uspokaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć jednopaki z gratisami 😁
U mnie noc spokojna,mimo że mój mąż wojował wpierw by uspić Oliwke,a gdy Oliwka zasnęła to się obudziła Maja 😁 no ale zrobił trzecie podejście i mimo ze się bałam że będzie mnie bolało czy coś to jednak było super 😜 😁 a on cieszył się jak dziecko z cukierka 🤪
Kacha ty i tak masz pewnie jeszcze większe dojary,ale się ciesze że moje przestały być jak gąbczaste ściery 😜 🤪
Beata ciesze się że z małą już lepiej,chociaż piszesz że nie dokońca,i ja osobiście pewnie wolała bym dłużej być w szpitalu do póki całkiem malec nie wyzdrowieje ale widać że lekarze tam są nic niewarci...
Nina ciebie ząb boli a ja musze iść założyć plombe i nie mam kiedy,bo u nas dentystka jest akurat w takich godzinach że mój najczęściej w pracy siedzi 🥴

Aga, wypuscili nas szybciej zeby nie narazac małej na nowe zarazki. Wiesz jak jest, przychodza nowi chorzy z nowymi zarazkami i dziecko znowu zarażone bo jest osłabione, tak ze wolą tego uniknąć. Ja mowiłam ze mogę zostac tak długo jak trzeba no ale widać juz jest mała na tyle bezpieczna ze woleli nas wypisać. Katarek nadal ma ale juz lżejszy, za to ja juz 7 noc w plecy...
Miłego dnia dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Zwierzaki 😁
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AGNIESZEK !!!! 😘 😘 😘 😘 😘
U mnie noc super. Mała spała od 23 do 6 rano później obudziła się po 9:00 a ostatecznie wstała o 11:00 😁
Zaraz dam Wam fotkę mojej Niuni bo dawno nic nie dawałam 🙂
Aga moje wymiona nie są za duże 🤔 Są większe niż przed ciążą, ale zobaczymy jak długo się to utrzyma 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey krówki swinki i inne stworzonka 😁

sto lat dla Agnieszek!!!!!!!!!!
hmmm dzisiaj moje rodzice maja ierwszy raz swieto dzień babci a jutro tata dzień dziadka hihihi 😁
kupiłam ramki wydrukowałam zdjęcia Ali i pięknie ustroiłam i im dam 🙂 znaczy sie Ala da 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, wcześniej nie dałam rady. Kajtek leży sobie i podziwia świat a ja mam chwilę 🙂 Mieliśmy iść dziś na pierwszy spacer ale jest zimno więc dziś chyba jeszcze werandowanie a spacer odłożymy do jutra 😞 jeszcze nie zdążyłam nadrobić dzisiejszych postów ale zaraz postaram się was nadgonić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłam obiadeczek rybkę w pieczarkach i śmietance z serkiem i rosołek 🙂 i dwie surówki:P a mój mały kjójik spi ale już się kreci wiec zaraz bedzie wołać o korytko 😁
🤪
nom a ogólnie dzisiaj zmeczona jestem choc mała nocki dobrze przesypia budzi sie o 2 i 6 wiec jest ok 🙂 i grzecznieje to najważ niejsiejsze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuuuu Ja wczoraj nie wytrzymałam, bo wiem że nie można, ale spróbowaliśmy z mężem igraszek 😉 Nawet nie bolało mnie ale nic z tego nie wyszło bo macica jak mia się napinała to pod raną tak się dziwnie parzące uczucie robiło więc sobie odpuściliśmy 😞 Wiem że jestem w gorącej wodze kąpana, mam nadzieję że sobie nie zaszkodziłam 😞 A do gina mogę iść np. po 4 tygodniach czy muszę po 6 dopiero?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Iwona czy można iść po 4, czy najlepiej po 6. Najlepiej ginekologa się zapytaj 😁 Po co masz dwa razy chodzić 🙂


No dobra... Niech Wam będzie.... Żeby nie było, że jestem niekulturalna .... Też życzę naszym Agnieszkom wszystkiego dobrego 😉 haha 🙃 🙃A u nas co druga to Agnieszka haha 😁 Agnieszka= Burek hahhahahaha 😁

Byłam u dentysty i powiedziała, że mam zdrowe zęby i nie wie czemu mnie bolą 😮 😮 Może osłabione ciążą. Kurczak znowu tacie dopalacze podkradł i nie śpi od 5 godzin i nadal ma energię na gadanie 😉
Za to mi energii brak i myślę tylko, żeby się walnąć spać 😁

Ola, zaśliniłam klawiaturę... jeszcze raz napisz, że robisz coś smacznego 😠 😠 😜
Pigi, Alicja jakie miny strzela 😁 hihi mały chochlik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Mini ty już rozdziewiczona hahahahaha , a ja za tydzień sie pochwalę 🤪
Wróciłam od pediatry: Paulinka ma początki grypy a Ola prawdopodobnie dostała tych krostek od czapeczki lub od oliwki 😞.
Ja także składam życzenia imieninowe naszym AGNIESZKOM, wszystkiego najlepszego i zawsze uśmmiechniętej buzi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Cześć Mamuśki 😉

Z okazji imienin Agnieszki, wszystkim Agnieszkom (a jest ich tu dość sporo) życzę dużo zdrowia, uśmiechu, pociechy z mężczyzn i z dzieci, żadnych zmartwień i spełnienia wszystkich marzeń 🙂

buziaki!

Ha ha dziękuje i życze Twojej Agnieszce małej mnóstwo uśmiechów na twarzy i dużo zdrówka 🙂


Dziękuję i również życzę malutkiej Agusi wszystkiego, co najlepsze i dużym Agusiom też 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...