Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Marta 🙂 Majka zjadła dosłownie parę łyżeczek tego deserku naliczyłam dziś 8 kupek jak jutro tak będzie to chyba pójdę do lekarza, bo może jakiegoś wirusa złapała 😮


Nooo to w zasadzie dziwne... parę łyżeczek i taka jazdaaa 😮 Lepiej to skonsultować z pediatrą tak czy tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu, kwiatki kupilam w sklepie, nie pamietam nazwy, ale napewno go znajdziesz - jest w kazdym shopingu - z duperelami dla kobietek - duzo spinek, kolczykow, malych torebeczek,bransoletek, gumek do wlosow.... nawet nie spodziewalam sie, ze znajde cos dla takiego malucha, bo tam wlasnie bardziej dla kogos wiekszego. mysle, ze wiesz o jaki sklep chodzi. ale sa tez na ebayu i chyba nawet tansze. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiele nie mialam do nadrabiania 😁 oj Mini ciekawe czy Majka będzie alergiczką ale może jej to przejdzie... ja uciekam prasowac poki maly spi bo jedno pranie juz na dworze wisi a drugie sie pierze wiec jak wyschna to bede miala sterte wyzsza od siebie do prasowania 🤪 no ale prasuje kolo komputera wiec bede miala was na oku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
druga 🙂
pomimo, ze kaya tylko na mleku - dzis znowu rano kupka rzadziuchna, zobaczymy ile ich dzis bedzie. 🤢 ale chtba dzis tez nic nie dostanie innego 🥴
Aga, a moze to chyc tez katar chroniczny, czytalam, ze dziecko, nie musi miec alergii, a katarek caly czas ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziś jestem trzecia 🤢
No to tak:
Chyba częściej będę wstawiała swoje fotki bo można się baaardzo dowartościować czytając tyle komplementów 😁 😁 😁 😁 😁 Dzięki za wszystkie hahaha. No Tarzan musi mieć sprawną lianę hahaha, małpy lubią się wieszać na lianach 😁 😁 😁 😁 😁
Dziś rano położyłam Olusię na swoim łóżku i jak co dziennie włączyłam jej tv i poszłam do kuchni zrobić sobie kawę a Oli herbatkę. I nagle słyszę buch i płacz Oli 😮 Spadła z łóżka na podłogę 😞 😞 😞. Boziu jak ona płakała 😞 😞 😞 Paulinka szybko pobiegła do niej i na ręce ją wzieła.Tak się bałam że coś się jej stało. Na szczęście nic, przestraszyła się bardzo i tylko ją bolał boczek (upadła na bok) Po dłuszżym utulaniu się uspokoiła i znów się uśmiechała. Moja kochana ale mi tracha napędziła :blink Głupia ja nie pomyślałam że ona może się turlać też na łóżku 😠 😠Ale byłam wściekła na siebie 😠:. Teraz tylko będzie bezpieczna w łóżeczku lub na podłodze.
A ja gotuję dziś trzy obiady 🤢 🥴 Pauli krupnik, Tomkowi fasolkę szparagową i kotleta i Olusi dwie zupki: z fasolką szparagową i z cukinnią 😉
A teraz moje dziecko drzemkę ma a ja jestem w trakcie sprzątania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Jejku, Czita, wyobrażam sobie co przeżyłaś 😞 dobrze, że się dobrze skończyło i Ola jest radosna 😁 Co do fotek, to tarzan ma kogo bronić w swojej dżungli!! 3 piękne panny!! Ilu adoratorów w różnym przedziale wiekowym 🙃 🙃 Paulinka na pewno jest Twoją siostrą, tylko ją adoptowałaś 😮 😮 a nam wciskasz kit, że masz tyle lat. Nieładnie tak, nu nu!! 😉
Kaya z tą opaską jak mała modnisia 😁 A na łabędziu jak sztywno się trzyma 🤪
Pewnie coś miałam jeszcze napisać, ale zapomniałam 😮 😮

A wiecie co Pigi robi na tym kursie?? Ona siedzi pod stołem!! Tak, pod stołem u prowadzącego kurs 😎 😎 😎 😎 Kazała mi nie mówić, ale co mi tam, powiedziałam Wam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Kasia!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE KUPIŁAŚ ŁABĘDZIA????????????????


no labedzia to kupil M jak jeszcze Kaya w brzuszku byla ( nawet wtedy sie pochwalilam i zdjecie zrobilam 😉 ), nie wiem dokladnie gdzie kupil, byl na zakupach, zobaczyl i.... jest 🙂

nie wiem, z tymi kupkami moze i przesadzam, ale czy to mozliwe, zeby na zabki az tyle kupek dziennie bylo? 😮 bo nie pamietam az tylu. przestraszylam sie troche, tym bardziej ze we wczorajszej porannej byl sluz, a czytalam, ze to nie jest ok. w kazdym razie w dzisiejszej sluzu nie bylo 🙂
bozzze ile o kupach pisac mozna ☺️

Gosiu, wyobrazam soebie, ile strachu sie najadlas jak Olcia spadla. dobrze ze wszystko jest w porzadku, ucaluj ja od cioc brzuszkowych 😘 😘 😘

a ja dzis rano sobie pogadalam z moim kochanym Nikim. skubaniec juz jakis czas temu nauczyl sie odblokowywac Pauliny telefon, a ze to tuch screen, to pewnie dlatego nie ma problemu wybierac sobie polaczenia do dzwonienia. zawsze wiadomo bylo, ze jak jest wczesnie rano, dzwoni paulina a nikt sie nie odzywa, tzn, ze to niko. ale tym razem bylo inaczej - w zwiazku z cisza w sluchawce, wiedzialam o co chodzi, wiec zaczelam go zagadywac, wiec zaczal mi odpowiadac, a to jak kurka robi, piesek.. itakie tam.... potem sie pytam - a mama spi? a niko -taaaaa i zaczal sie smiac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
papkowata jest. jakby byla taka wodnista, to pewnie juz bym u lekarza siedziala. w polsce tez pewnie bym poszla juz skonsultowac, ale tutaj.... z ich podejsciem.... jeszcze poczekam mysle na samym mleku, bo ona zachowuje sie jak zwykle i nie goraczkuje.....

nie wymiotuje ci??
to może rzeczywiście na ząbek....


jak ona tak na kazdy zabek bedzie srac, to ja bede produkowac nie jeden kontener pieluch tygodniowo, ale chyba ze trzy 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj 😮 😮 stracha miałam niesamowitego, ale Paulinka jak była maluśka tez upadła na podłoge 😞. Tylko z rąk ojca bo ten po prostu zasnal trzymajac ja 😠 😠 A Olusia jest swoja 🤪 🤪 zachowuje sie normalnie 😆
Kasiu moja Ola robi różne kupki. Bywa ze są jak kamyki , małe i twarrrde, a bywa ze zrobi rzadka jak woda. Tylko ze ona zrobi góra dwie kupy na dzień.
Kasia ja mysle ze to zabki sa sprawcami tych kupek.
Oj o kupach to mozna by ksiazke napisac 😁 😁 😁 😁 😁
Ja pamietam fotke łabedzia gdy Kayi jeszcze nie było 🤪Łabedz jes super, mnie tez sie podoba 😆
A Pigi siedzi pod biurkiem ??????????: 😮To ja nie wiedziałam, ale ja jestem naiwna i jej uwierzyłam 😁 😁 😁 😁 😁
Mucko czy ty dajesz Majusi juz wasze zupki??? 🙂 I jak ona je toleruje??? no pewnie dobrze skoro jej dajesz hahaha.
Kuro dzis Tarzan tez twoje piersi bedzie mamłał hahaha. Chyba stane sie zazdrosna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe temat kupek 😁 Dominik tak jak Ola robi raz twarde a raz luzne 🙂 Oj musiałas sie Gosiu wystraszyc, ale dobrze, ze nic jej nie jest. A juz kiedys mialam tez zapytac czy podczas placzu wasze dzieci sie zanosza? bo Dominikowi zdarzyło sie juz pare razy 😞 Kasiu ja tez pamietam tego łabędzia śliczny jest 😁 a musimy sporo dzis pisac hehe żeby Pigi sie troszke wkurzala ze ma co nadrabiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
haaaaaaaaaaaa Tarzan zakochał się w kurzych cyckach 🙂 Wiadomo, że to lepsze niż Twoja świecąca dupa 😁
Kasiu, jak Łukaszek dostawał zęba, to robił dość luźne, żółte kupki, a jak wyglądają dziąsła Kai??


dziasla chyba raczej sie szykuja na przejscie zabkow, ale niech w takim razie one sie szybciej przedzieraja 😠

zobaczcie co znalazlam na forum mamusiek




😮 😮 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Kasia!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE KUPIŁAŚ ŁABĘDZIA????????????????

nie noooo jestem w szoku ty tutaj z rana???? 😲 😲 😲

URLOP MAM HAHAHAHA 😁 😁 😁

Kffi jak to urlop?? Przeciez ty nie pracujesz, a dilujesz 24 na dobe i przz okragly rok 😁 😁 😁 😁 😁
Moja Ola zadko płacze 🙂, mocno marudzi i krzyczy , wiec nigdy mi sie nie zanosiła.Nawet dzis jak spadła to sie nie zannosiła tyko mocno plakała az kataru dostała i z noska banki szły 😞
Kura ale i ja uwielbiam twoje piersi ☺️ sa mmmmm takie delikatne 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
naylaaa napisał(a):
haaaaaaaaaaaa Tarzan zakochał się w kurzych cyckach 🙂 Wiadomo, że to lepsze niż Twoja świecąca dupa 😁
Kasiu, jak Łukaszek dostawał zęba, to robił dość luźne, żółte kupki, a jak wyglądają dziąsła Kai??


dziasla chyba raczej sie szykuja na przejscie zabkow, ale niech w takim razie one sie szybciej przedzieraja 😠

zobaczcie co znalazlam na forum mamusiek




😮 😮 😮




Ooooo 😮 😮 😮 😮 😮Co to ?????????
hahahaha straszne to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My wstałyśmy po 9:00 🙂
Na kurs nie poszłam. Uzgodniłam z Mariuszem, że tak będzie lepiej. Po pierwsze kurs miał trwać od 10 do 16 a więc jakieś 7 godzin nie było by mnie w domu z dojazdami. Po drugie to wczoraj ten facet wyjaśnił na czym będzie polegała ich ,,pomoc,, dla mnie w otworzeniu firmy i wyszło, że nie będą mi pomagać w niczym tylko będą mi mentorować, czyli mogę do nich zadzwonić sobie pogadać, ale nie prosić o pomoc. Zawiodłam się trochę bo na stronie piszą co innego. Poza tym ten facet na kursie powiedział, że to jest pierwsza tura kursu kolejny był miała od 5 do 8 lipca znów i powiedział, że może to trwać do 18 miesięcy a my chcemy do końca roku już coś rozkręcić.
Dzisiaj u mnie znów brzydko.
Ala je ciasto 🙂
Kasiu moja też nie raz robi zieloną i ze śluzem, ale to jest albo na ząbki albo czegoś dziecko może nie tolerować, ale jak dajesz tylko mleczko to myślę, że jednak ząbki. Podaj Jej może coś to troszę utwardzi kupkę.
Moja Ala też je z nami zupki, które my jemy. Zaprawiam je mlekiem nie śmietaną i można dziecku taką zupkę podać. Moja Ala jadła z nami już nawet ogórkową i żurek bo to zupy na naturalnym zakwasie 🙂 Dzisiaj mam biały barszcz i tez dostanie spróbować. Bo wiadomo, że nie dostaje dużych ilości, ale chociaż z kilka łyżeczek z ziemniaczkiem lub makaronem do smaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu mi się udało zrobić fotkę telefonem Ali zęba 😁
[URL=http://img801.imageshack.us/i/img00176201106151129.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8822/img00176201106151129.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...