Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobranoc Laseczki 😉
Mi pani pediatra mówiła, że nie zawsze gryzienie palcy czy zabawek jest na ząbki po prostu dzieciaki wchodzą w tą fazę rozwoju gdzie wszystko ich interesuje a więc najlepiej to też posmakować ;D Moja Ala by musiała mieć chyba już wszystkie na to gryzienie hihi A teraz objada dodatkowo palce u stóp haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja druga 🙂 bo zamiast sie zameldowac nadrabiałam 🙂 u nas noc srednia, bo pobudka o 1 i Pawełęk wstał o 5 😮 a teraz znów przysypia; my dziś na 10 na Klub Mam. Iwonka - wspolczuje calej sytuacji, bo ten Twoj to faktycznie zachowuje sie :"nie w porzadku" ladnie pisząc...a i ja mam ciagle kreske na brzuchu i duzo pieprzykow i takich czerwonych naczyniaczkow i dermatolog powiedziala, ze nie znikną 😞 Dziś ma być ciepło i ładnie, więc fajnie! Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej latarnice i te porzadne 🤪
A mój Tarzan choc chory to stanal na wysokosci zadania 🤪 🤪, i dlatego sie z wami nie porzegnalam.
Dzis faktycznie pieknie , o 9:30 umowiona jestem z kolezanka. wiec gotuje marchwianke z ryzem Tomkowi i uciekam 😉
milego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzecia 🙂
Iwonka, w sumie tak sobie mysle, ze trudno jest radzic, bo znamy relacje tylko jednej strony, a jak powszechnie wiadomo - zawsze prawda jest gdzies po srodku. nie zrozum mnie zle, prosze. wiem to z wlasnego doswiadczenia. bycmoze maz nie dorosl, byc moze sprawy go przerosly, byc moze nawet juz cie nie kocha, ale jaka by tylko byla przyczyna jego zachowania, w zadnym wypadku nie powinnas winy szukac tylko w sobie i zastanawiac sie godzinami co tym razem zle zrobilas. wiesz jak to jest - moze on sie teraz czuje jak "pan i wladca" bo wie ze jestes w jakims stopniu uzalezniona od niego.
a moze porozmawiaj z nim jeszcze, zaproponuj terapie malzenska, a jezeli on tym nie bedzie zaiteresowany - odpocznij chwile - wyjedz z malym do rodzicow . moze wtedy nabierzesz dystansu do waszej sytuacji, moze maz tez cos przemysli jak zacznie za wami tesknic...
czasem jest dobrze zastosowac kuracje wstrzasowa. trzymam kciuki 😘
Kaya ma nadal etap budzenia sie w nocy - dzis obudzila sie o 2 !!!! szalenstwo jakies 😮
dzis ide do denysty, a moja panna na sluzbe do siostry 😉 zobaczymy jak sobie poradza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂jestem i nadrobiłam zobacze czy uda mi się wszystko napisac bo mały cos sie kreci 🙂 no wiec tak Mini ta twoja Majeczka to jak taki cukiereczek słodziutka jest na tych wszystkich fotkach 🤪 Co do jedzenia Domiś też najwięcej je 180 narazie 😁 Mrówka faceci są dziwni, zobaczysz za kilka dni bedziecie sie zachowywac normalnie, pewnie bedziesz miala jakis uraz do niego, ale jeszcze sie dotrzecie 🙂 I wiecie co narazie tylko jedno grudniowe maleństwo ma ząbek 🤪 No a reszta gryzie wszytsk co ma w rękach hehe Kafinka mój mały to paluszki już od dłuższego czasu tak sobie gryzie i moje rece do buzi wkłada a tam nic nie widać, pewnie będą mu się długo przebijały ząbki 🥴 No to lece troche ogarnąć domek i do obiadu przygotowac cos hmmm chociaz moj chce dzis jajka w sosie musztardowym wiec nie mam duzo roboty no i pozniej na dworek trzeba ruszyc bo slicznie dzis i ciepelko sie robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słodkie Kotki i Ty Krowa i Kura i Czita 😁 😁
U mnie noc ładna 🙂 Wieczorem zaczęłam nową książkę i tak mnie wciągnęła, że zasiedziałam się do 1 w nocy 😮
Ja tez myślę, że Iwonka powinna się wyrwać na jakiś czas od stresów i jechać wypocząć. Mój Mariusz jaki jest taki jest i jak się pokłucimy i mówię, że wyjadę to mówi, że może mi nawet bilet kupić, ale później na spokojnie zawsze powtarza, że nie dałby mi odejść. No ale teraz nawet ja 10 dni się nie widzieliśmy to dzwonił dwa razy dziennie i mówił, że nic nie je bo tak tęskni za nami !! 🤪 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka PiENKne 😉

Kasiak super nowy Awatar 🤪 Kayka jest prześliczna!! 🙂 I twarzowo jej w czerwonym 😉 Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie hehe 🙂 🙂 🙂 Iwonka- tak, musicie coś z tym zrobić, bo nie może tak być, że jednego dnia jest super, a na drugi on Cię poniża- to nie do przyjęcia! 😠 Zadaj mu pytanie jaką przysięgę Ci składał podczas Ślubu to może skłoni to go do refleksji... 😉 Trzymam kciuki 🙂 Dobrze, że możesz się rozładować paląc fajkę- szkodliwe ale skuteczne... Sylwia musisz mi koniecznie dać przepis na ten sos musztardowy bo mój Rafał uwielbia musztardę to i ten sos by mu smakował 🙂 Czita a jednak coś w nocy było haha 😁 🤪 Kasia ja Cię podziwiam za czytanie książek- ja się zabieram do tego jak Pies do Jeża ha ha 😁 😁 😁 Jakoś mi ciężko zacząć 😜 Na razie czytam tylko malutkiej bajeczki i Biblię dla dzieci 🙂 Miłego dnia dziewuszki- uciekam na spacer jak mała się obudzi bo drzemie 🙂 W nocy mi się w ogóle nie obudziła tylko jak ja się kładłam spać koło północy to musiałam jej dać trochę mleczka. Ach z tymi nockami to jest różnie 🙂 Buźkaaaa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz czytam książkę LALECZKA pisarki Joy Fieldig i polecam. Jestem dopiero na początku, ale już się nie mogę doczekać wieczora i jak usiądę na kanapie i będę ją czytać dalej. To opowieść o młodej prawniczce z Florydy której matka zabija faceta trzema strzałam z broni w foye hotelu i będzie się teraz wyjaśniać kim w ogóle był ten facet a do tego sama Amanda- gówna postać jest strasznie ciekawą osobą !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🤪 🤪 🤪
Byłam na spacerze w parku i koleżanki na kawce 🤪. Koleżanka , bardzo sympatyczna dziewczyna mieszka 3 ulice ode mnie , i mam juz koleżankę 🤪 🤪. Tylko ona pracuje tylko na 2 zmiany i o 12:30 wychodzi juz z domu.
A mój Tomek choryyyy że hej 😞 Nic jeść nie może bo zwraca zaraz i dołem i górą 😞. Może to rota??? Cholera wie 🤢
My teraz posiedzimy w domu bo gorąco. Pózniej wyjdziemy na spacer jeszcze 😉
Kasia awatar - boski !!! Kayka fajowa jest 😉
A Dominik już pisać potrafi ???????? Zdolniacha z niego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wpadnę jutro bo musimy do Przemka wyjechać bo on ma jakieś sprawy jutro w Warszawie, więc ok 18 wyjazd, a ja mam dentystę jeszcze, pakowanie, obiad 😞 Dziś znowu rano była mega kłótnia ale potem zaczął mnie przepraszać, powiedział że teraz już na prawdę nie będzie się tak zachowywał, zobaczymy... ja mam nadal oczy od porannego płaczu spuchnięte. No i musimy jeszcze tam jechać, a mieliśmy mieć 5 dni tylko dla siebie bo nawet jutro po to wolne wziął i mieliśmy jechać gdzieś odpocząć i pobyć z sobą i znowu nici bo ok 13 okazało się że trzeba jechać. Ale zobaczymy jak to będzie, pozdrawiam
A Kajtek całuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Jestem 🤪 🤪 🤪
Byłam na spacerze w parku i koleżanki na kawce 🤪. Koleżanka , bardzo sympatyczna dziewczyna mieszka 3 ulice ode mnie , i mam juz koleżankę 🤪 🤪. Tylko ona pracuje tylko na 2 zmiany i o 12:30 wychodzi juz z domu.
A mój Tomek choryyyy że hej 😞 Nic jeść nie może bo zwraca zaraz i dołem i górą 😞. Może to rota??? Cholera wie 🤢
My teraz posiedzimy w domu bo gorąco. Pózniej wyjdziemy na spacer jeszcze 😉
Kasia awatar - boski !!! Kayka fajowa jest 😉
A Dominik już pisać potrafi ???????? Zdolniacha z niego 😁 😁 😁


my po klubie mam i spacerze, ale goraco! Gosia - jak takie objawy i nie przechodzi po diecie, to wyglada jak rota...niech Tomek pojdzie do lekarza, to mu przepisza gastrolit (to przeciw odwodieniu), plus smecta i jeszcze cos mezowi dali. ide cos zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Był u lekarza w pracyi powiedział że to nieżyt żołądka i dostał trilac i coś na zatrzymanie biegunki. Jutro jeszcze idzie do internisty do nas do środka zdrowia.
Moja śpi na balkoniku w cieniu i chłodzie 😆
Iwonka trzymam kciuki za Was 🙂 🙂 Wierzę że się ułoży - musi być dobrze 😉
A gdzie reszta zwierzyny ?????????? Na spacerze z maluchami ???
Aga fajnie że masz takie atrakcje , można fajnie spędzić czas z dzieckiem. No stolica w końcu 😁 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
przesadziłyście z tym pisaniem 😜 Oj, nieładnie...
To tak........
Maja ma piękne rajty 😁 Pewnie zrobione z tyłka matki 😜
Kasia, piękny awatar 😁 Kaya tak świetnie wygląda w czerwonym 😁
Dominik to ..... mały poeta 🙂
więcej nie da mi napisać moje dziecko, gdyż jest śpiące, a ja mu nie daję spać.
Iwonka, może zostań w Warszawie u rodziców z Kajtkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne zdjęcia Mai 😁 Boska jest 🙂
Miniatura- wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy!! Niech się skończy w łóżku 🤪 🙃 A Marta ma jutro urodziny 😁 haaaaaaaaa 🙂 58 hahahahha 😁

A jutro około 12 Kogut pojawi się w kurniku 😁 juhhuuuuuuuuuuu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie to jak pisać sama ze sobą 😁 Zaraz całą stronę zajmą moje posty haha 🙂 A to moja mała Cytrynka ... no i napis mówi wszystko .... 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/page2pk.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5576/page2pk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...