Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hay laski...
my noć średnio mała sie troche budziła ale już mniej kaszle... nadzieja...
katar ma ale nie cieknacy już tylko sie zrobił gilkowy troche
odciagam grucha jej do tego maść majerankowa na poduszkę olejek eukaliptusowy jako inchalacja... no i psikam woda morska... goraczki brak czyli nadzieja na lepsze jutro obserwuje ja...
po tym szpitalu jest taka marudna że masakra tam ja nosilismy i sie przyzwyczaiła... 😮 teraz chce wedrowac po domu nie posiedz długo...;/ ale jestem twardka i ja oducze...

co do bicia ja jestem za klapsem pod warunkiem że zasłuży i napewno jak moja Alka coś zbroi to go dostanie w przyszłości... i kary też miec bedzie... musi wiedzieć jak źle zrobi a nie... już jedno bezstresowo u nas w rodzinie chowali to teraz diablisko z niego 🙃 no a ja w niedziele jestem na chrzcinach jestem chrzestna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.Ja tylko na chwilę. Zaraz lecę pod prysznic, potem muszę zupkę Kajtkowi zmiksować trochę i się ogarnąć, bo na 14 do gina. A Kajtek mi się zbuntował i nie chce mleka pić, może przez całą dobę to 1 butelkę taką 250ml wypije, masakra, tylko by stałe pokarmy wcinał. o 10 mleka nie ruszył ale jak mu banany z jabłkiem i brzoskwiniami zrobiłam to 200ml zjadł i szczęśliwy 🙂 Mały cwaniaczek się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kasiu jak tam podroz sie udala? wrzuc nam jakies zdjecia 🙂 a wiecie co moje dziecko wczoraj mnie o malo do zawalu nie doprowadzilo hehe bo ogolnie on od jakis trzech tygodni jak mu daje raczki to nie siada tylko prosto na nogi wstaje no i przy kanapie i fotelu chwile sam potrafi stac 😮 a wczoraj chcial chodzic i stac duzo a jak go postawilam przy fotelu i dalam mu moje rece to je zlapal i zaczal isc 😮 wolalam Pawla żeby przyszedl go ode mnie zabrac bo balam sie schylic az a maly banan na twarzy i zadowolony, że tak pol pokoju przeszedl 😲 boziu ale podobno ja bylam taka sama 😮 ale najlepsze jest to, że mu to żadnej trudności nie sprawilo. Ok lece na obiad 🙂
Mrówka czekamy na pierwsze foto i trzymam kciuki że wsio jest ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, opowiadaj jak tam podróż i chrzciny 😁 No i zgadzam się JEDYNY RAZ z Mini - dawaj zdjęcia 😁
Iwonka, napisz co gin powiedział, koniecznie!! 🙂 No i miałaś dać zdjęcie Kajtka - obiecałaś 😁
Sylwia, ja sobie tego nawet wyobrazić nie mogę, że Dominik chodzi 😮 😮 On ma 6 miesięcy 🤪 🤪 Terminator?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale się dziś naczekałam u tego lekarza, poszłam na 14 a weszłam po 17, bo on bez zapisów przyjmuje tyle pacjentek ile przyjdzie, a jak nie ma to do domu, ale za to cena wizyty z usg 50zł - bajka normalnie, ale sam mi powiedział, że tu są inni ludzi i nie może na godziny zapisywać bo by miał ograniczenia i cenę by podnieść musiał i by tyle klientek nie miał. A więc poszłam i tak jak mówiłam - jestem w ciąży. Ale foto jeszcze nie mam, on ma ale ja nie bo muszę za dwa tygodnie iść bo z miesiączki wychodzi 6 tygodni a z usg 4 tygodnie i trzeba sprawdzić czy wszystko ok, ale z Kajtkiem też tak było, no i miesiączki mi się nie uregulowały jeszcze. $ tygodnie to mała ciąża jeszcze, a za dwa tygodnie już będzie lepiej wszystko widać, ale i tak już tam coś mi pokazywał. Teraz Kajtek nam łobuzuje i spać nie chce, a spał dziś tylko od 13do 15 i nawet senny nie jest.
Ninka, wiem że miałam dać foto, ale przez tego lekarza plan dnia mi diabli wzieli, jutro wstawię, wybacz 😞 😞 😞 😉 🙂 Kasia, widzę że wróciłaś, opowiadaj wrażenia i wstaw jakieś zdjęcia.
Sylwia, Dominik chodzi? To dopiero jest nygus, to on będzie szybki w życiu, nie ma co. Kajtek też lubi stać, wstaje na równe nogi ale do stania samodzielnie to mu dużo brakuje, tak jak i do siedzenia, bo on ostatnio na rękach woli i się czołgać po pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje, ze nie dalam zbyt duzo fotek i sie nie znudzilyscie 😉 😜
Kaya podroz zniosla wysmienicie, zuch dziewczynka - cala noc w pociagu, i podroz samolotem, wszystko bylo naprawde ok.
chrzest byl rewelacyjny !!!!! takiego jeszcze nie widzialam!!!!! kosciol byl tylko dla nas, moglismy filmowac i robic zdjecia do woli. nawet jak ksiadz polewal malej glowe woda i nie zdazylam pstkryknac- zapytal sie mnie: - jest? a ja mu na to : nie - jeszcze raz - i wyobrazcie sobie - polal glowe jeszcze raz 🤪 juz bez wypowiadania slow, ale polal 😁 😁
namaszczal jej czolo, oczy, uszy, dlonie, stopki, piersi, plecki, - przezycie nie do zapomnienia. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Mrowka gratulacje serdeczne i trzymam mocno kciuki!!! Ach ale fajnie 🙂 No a Kaya na zdjeciach śliczna, no i naprawde z tegoco piszesz Kasiu to chrzest był świetny!!! Ja tam nie chce żeby Dominik za szybko zaczął chodzić wczoraj już go nawet nie oprowadzałam wcale bo mnie tymi swoimi pokazami wystraszyl no, ale lekarze twierdza, że jak dziecko samo chce to jest ok bo nie wolno po prostu zmuszac do niczego. Szwagierka do mnie, że już w chodzik moge go włożyć, a ja na nią 😮 ja chodzika wcale nie bede używała będzie chciał to sam ruszy. ok lece włączyć pranie bo nareszcie dziś pogoda śliczna się zapowiada to i poschnie mi na dwórku ładnie 😁 Gosia pewnie dziś zajrzy, bo nie wytrzyma bez nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kaya wyglądała jak mała księżniczka 😁 Jak z bajki 🤪 🤪 Cieszę się, że chrzest się udał. Pewnie dobrze zrobiliście, że na Ukrainę pojechaliście 🙂
My dzisiaj idziemy do dermatologa co Łukaszkowi tak wyskakuje na głowie, na policzku i plecach. A zwłaszcza to duże coś na głowie.... 😞 ale się denerwuję 😞
Mrówka, to jeszcze raz gratuluję 😁 Kajtka to za niedługo pewnie nie poznamy 😉 😜
Mućka, jak domówka? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w środe znowu do okulisty z małym a oczko nie widac poprawy 😞 Mućka pewnie odsypia albo sprząta po imprezie 😉 ide do mojego śpiewaka hehe bo pieje w łóżeczku a spać nie chce luj jeden a wstał po 6. A ja niewyspana znowu bo tzrecia noc mały w nocy od okolo 2 kreci sie wierci popłakuje wiec ciagle wstaje i to smoczek to może herbatka i chwile jest ok a zaraz to samo 🤢 Ola Ala szybciutko będzie zdrowa zobaczysz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrówka czyli będziesz marcóweczką 2012? A wogole jak Twoj M zareagował na potwierdzoną ciąże? I kiedy powiedzie rodzinie? hehe ale jestem ciekawska hehe ale masz fajnie będzie pewnie ciężko, ale wyobraź sobie za parę lat młodzi oboje jesteście i już dzieci odchowane będą fajnie będziecie mieli 😁
Mini dopiero mi sie przypomniało, ze czytalam ze macie zamiar wyjechac ale mam nadzieje, że forum z tego powodu nie opuścisz!!!
aaa Nina a Ty miałaś nam kiedyś fotke Sebusia dodać i co?
ok lece robić śniadanko bo za chwile Paweł przyjdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE BELE MAĆ teraz ja mam cieknący katar i gardło drapie!!!
mam te same obiawy co moja Alka!!
dobrze ze do lekarzqa idziemy dziś na kontrole... bo masakra...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, je z Kajtkiem rano siedział, ale dziś święto bo Kajtek o 7 wstał dopiero, padało w nocy i pewnie mu coś nie pasowało bo o 4 obudził się jeść, jak nigdy i poszedł dalej spać. Ale na szczęście już ładnie na dworze, a mój M nie chce mi uwierzyć że w nocy padało. Niedługo na zakupy się wybieramy ale wieczorkiem zdjęcia wstawię.
Sylwia, M już wcześniej widział po mnie że jestem w ciąży, po mnie widać szybko, już ok 3 tyg jak mi mówił że w ciąży jestem, przy Kajtku też on wcześniej zauważył we mnie różnice. Ja zresztą też, senna jestem, w dzień drzemki ucinam, mam nastroje bardzo zmienne no i zawroty głowy często. A jego reakcja, ucieszył się, on chciał szybko następne, tak jak mówisz, różnicy wieku nie będzie dużej i potem jak podrosną my nadal młodzi będziemy. My byśmy 3 chcieli, ale zobaczymy jak to się potoczy. Mam nadzieję, że wszystko na następnej wizycie wyjdzie ok i będę znowu wyczekiwać. Mój M to już nawet stwierdził, że on wie że to chłopczyk będzie. A kiedy rodzinie powiemy? No nie wiem, myślę że jeszcze zaczekamy, w środę do szpitala, w czwartek Kajtka operacja, trzeba potem wszystkich uspokoić, a nie żeby jeszcze o mnie się martwili. M też się trochę martwi, jak poczytał o tej przerwie po cc, ale musi być ok. Pewnie powiemy jak pojedziemy, w sierpniu może, na początku nie chcę, wtedy dopiero pod koniec 3 miesiąca powiedzieliśmy.
Kasiu, Kaya wygląda jak mały aniołek, śliczna jest i jak ładnie siedzi 🙂 A mała Ukrainka na nk jest cudna 🙂
Krowa to pewnie melanż odsypia 🙂
Ninka, a kto to jest Sebuś, jeśli mogę wiedzieć? bo jakoś mi umknęło.
Jeśli o kimś zapomniałam to sorki,ale skleroza postępuje 😁 Lęcę na śniadanko, buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...