Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Sorki że nie pisałam tak długo, ale trochę nam się wszystko pokomplikowało w życiu i nie miałam głowy do pisania, ale was podczytywałam. M szuka nowej pracy bo ze starej musi zrezygnować. Nie dość że go prawie nie ma w domu, to jeszcze chcą mu pensje obniżyć a na to nie możemy sobie pozwolić zwłaszcza kiedy ja nie mam pracy. Wkurwił się, bo zaniedbywał nas dla tej pracy a tam chcą od niego ciągle więcej i więcej. A ja do pracy raczej nie pójdę, to jeszcze nie potwierdzone przez lekarza ale dziś na teście wyszły mi dwie czerwone kreseczki 🙂 Muszę się teraz na wizytę umówić. No a jeszcze nas ta operacja Kajtka czeka 14 lipca, mam nadzieję że teraz już się odbędzie i wszystko będzie ok, bo potem to już coraz gorzej będzie bo Kajtek coraz większy itp.
Nie pamiętam już bardzo wszystkiego co pisałyście ale trochę:
na pewno gratuluję ząbków Oli i Szymonkowi, a Łukaszek ma następnego?
Mini - fryzura bardzo ci pasuje, a Maja ślicznie mówi"rrrr" 🙂
Widziałam jak fajnie przemieszcza się po podłodze Dominik i jak ślicznie już Ola siedzi.
A Czita na zdjęciach to laska jak się patrzy 🙂
Zauważyłam też że Foka ma nowy profil, choć nie wiem dlaczego?
I mamy nowe zwierzę - Owcę 🙂 A Gabi ślicznie już z butli je, gratuluję. Kasiu, macie podobno jakiś nowy wątek z przepisami, możesz mi też lin podać? Chętnie z nich skorzystam. No i jak tam z szukaniem mieszkanka?
Ninka, czyżbyś ty też chciała zmienić fryzurkę?
Ja farbowałam wczoraj włosy, ale nic nie zmieniłam 🙂
A Aga 2010 coś rzadko zagląda?
My z mężem rzuciliśmy palenie, już5 dni ani jednego nie zapaliliśmy. M teraz na zwolnieniu, bo nie chce wracać tam do pracy i robić na nich po 16 godzin jak wie że i tak nie ma tam przyszłości.
Szuka w necie czegoś, może za granicą, ale my tu wtedy sami byśmy zostali, bez nikogo kto by nam mógł pomóc więc mi to nie pasuje. A żebyśmy mogli razem wyjechać to trzeba kasę na start mieć. Oj, po kąplikowało się wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😜 😎
Link jest pod moimi postami i tam są przepisy 😉
Ala pospała a teraz szaleje- przewraca się na brzuch, ale już z niego nie umie wrócić na plecy bo nie wie jeszcze jak rączkę podwinąć żeby się przeturlać 🤔
Ja mam dzisiaj pomidorową z ryżem mniam mniam 😁 Ala też poje z nami zupki 😉
Iwonka to jak chcą żeby tyle pracował i jeszcze do tego obetną mu pensję to ma rację niech szuka innej pracy !! Boziu co się dzieje w tej Polsce.
Co do testu na ciąże i wyniku pozytywnego to jak dla dużo za szybko, ale jeśli jesteś w ciąży to życzę Ci abyś szczęśliwie wszystko przetrwała i żeby Dzidziuś był zdrowy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wchodzę, a tu taka miła wiadomość. Miła i zarazem szokująca!! 🙂
Gratuluję Mrówcia. Będziemy z Tobą 🙂 No to Kajtuś będzie miał braciszka lub siostrzyczkę 😁
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrMAJArrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😁
Ale fajnie rrrrrrrrrobi 😁 hihihi mały cielaczek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie 3 testy robiłam i na dwóch wychodziła ta druga kreska ale jasna bardzo a dziś już normalna. Ale jeszcze na 100% nie wiem, pójdę do lekarza i będę wiedzieć. Wiem, że wcześnie ale my w sumie my nie planowaliśmy ile musi przerwa wynosić czy coś w tym stylu, antykoncepcji też nie chcieliśmy, tak że oboje wiedzieliśmy że jak Bóg da, to będziemy czekać na drugą dzidzię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Iwonka, Ty miałaś cc, trochę szybko, także mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 😘 😘 😘 Musi być 🙂

no ja zapomniałam....
Mrówa a pytanie,nie musisz odpowiadać...planowaliście już drugiego maluszka? 🙂
czy to kinder suprise 🙂


Odpowiedziałam na Twoje pytanie jeszcze go nawet nie czytając 🙂 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A pracą męża się nie stresuj, na pewno coś znajdzie 🙂
A nie bałaś się po cc tak szybko??
hihih nad morzem nie próżnowaliście 🤪 🤪 🙃 🙃
a to Łukasiu Was pozdrawia 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/29tydzie034.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2315/29tydzie034.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz mam trochę obaw, ale tak na prawdę każdy organizm jest inny, nie mogę być pesymistką. Pójdę do lekarza to na pewno będę wiedziała jak to wygląda. Łukaszek to już wielki kawaler 🙂 Kajtek śpi, potem wstawię jego fotkę, bo go ciotki dawno nie widziały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrówa masz gratulację od Ady 🙂 od razu musiałam ją poinformować 🙂
oj, Kajtka to już całe wieki nie widziałyśmy, także czekamy na zdjęcia 😁
Ale Ty Krowa jesteś tępa, co to dla niej dwie małe mróweczki. Ty chyba mrowiska nie widziałaś ile tam się dzieci robi!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu z bratem i z tatą - widać jaki jest naprawdę długi.
Krowa zaniżasz poziom naszego forum !! Idź, zjedz trawę i wróć mądrzejsza 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/26tydzukasia3493.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6518/26tydzukasia3493.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Kura zaniżasz to ty swoim kurzym móżdżkiem,nawet wzrost masz taki ze jak krowa pizgnie placka to się udusisz bo łep ci zaleje 😁 🤪 🙃 🙃
co ty tam wiesz o życiu gówniaro,ledwo z jaja wyszłaś ,nie opierzona,i zamiast pióra to świecące gacie kupiłaś 😁
a już nie wspomne o polowaniu na gasienice 😁
a wogóle wiesz co się dzieje z kurą po odcięciu łba???
jeszcze chwile biega 🤪 🙃 🙃 🙃


Tu nie o wzrost chodzi, tylko taką wielką srakę robisz!!
Biegam bez głowy i nikt tak nie potrafi 🙂 ja nawet bez głowy mogę jeszcze chwilę pożyć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Kura zaniżasz to ty swoim kurzym móżdżkiem,nawet wzrost masz taki ze jak krowa pizgnie placka to się udusisz bo łep ci zaleje 😁 🤪 🙃 🙃
co ty tam wiesz o życiu gówniaro,ledwo z jaja wyszłaś ,nie opierzona,i zamiast pióra to świecące gacie kupiłaś 😁
a już nie wspomne o polowaniu na gasienice 😁
a wogóle wiesz co się dzieje z kurą po odcięciu łba???
jeszcze chwile biega 🤪 🙃 🙃 🙃


Tu nie o wzrost chodzi, tylko taką wielką srakę robisz!!
Biegam bez głowy i nikt tak nie potrafi 🙂 ja nawet bez głowy mogę jeszcze chwilę pożyć!!

a wiesz czemu???
bo tak czy inaczej g...w niej jest czyli czy z głową czy bez to różnicy nie ma 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 🤪

Widać jesteś z siebie bardzo dumna, ubliżając mniejszym i słabszym. Ja mam tylko dziób do obrony, a Ty masz srakę, rogi, kumpli w postaci much (czyt. ochrona) i smród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hihihi, ale ja na prawdę koffam Krowe 😉 😁
Ninka śliczny awatar 😉
A do mnie pisała Mama, że w końcu załatwiła nam transport z lotniska ufff..... 🙂


Pigi ode mnie odgapiła z nowym awatarem. Ja byłam pierwsza jakby ktoś nie wiedział 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 hahhaha
Masz szczęście, że też masz piękny awatar z Alusią 😁
a co Ty taka opalona????? 😎 😎 Byłaś na WaHajach?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Mrówa- GRATULACJE!!!! 🤪 Cudowna wiadomość- będziemy razem przeżywać Twoją ciążę hehe, bardzo się cieszę !!!! 🙂 Daj znać jak będziesz po wizycie u lekarza 🙂 Wszystkiego dobrego dla Was kochana!!! 🙂
Mini, Majunia zajebiście wypowiada rrrrrrrrr 😁 Coś czuję że szybko zacznie mówić bo trudno jest wymówić spółgłoskę "r" a ona robi jak mistrzyni hehe 😜 🙂 No i gratulacje dla Oliwki w związku z kolejnym krokiem ku dorosłości czyli siusiania na sedesik 😁
Nina, avatar z ostatniego wypadu do Parku rozumiem 🙂 Zarąbisty! 😉 Łukasz jest bardzo długiiiii 🤪 Ile on mierzy na tą chwilę??? Kurdę, w życiu bym nie pomyślała, że on ma 7 miesięcy! 🤪 🤪 🤪 A poza tym na tym zdjęciu to potwierdza się, że wg mnie to męża nie jest podobny, tylko do Ciebie kurko 😁 🙂 🙂 🙂
Sylwia, udanego pobytu u rodziców 🙂 Rozumiem jednak, że będziesz do nas zaglądać równie często 🙂
Czita, super że śmigasz na weselicho ! 🤪 No i daj zdjęcie sukienki bo jestem ciekawa 🙂
Pigi, avatar superancki !! 🙂 Malutka jest cudna! To kiedy wyjeżdżacie do PL? Chyba na dniach, co? 😉

My dzisiaj na spacerku cały dzień 🙂 Zaprosiłam męża na obiad bo on rzadko wpada na tak genialne pomysły haha. Ja tu muszę być w tym związku romantyczna 🙃 😁 😁 Myślałam jeszcze o winku po kolacji ale ja wysilać się nie będę 😜
Ja gotuję zupę grzybową bo w okresie karmienia piersią nie jadłam grzybów także nie mogę się doczekać aż ją zjem 🙂
Malutka śpi od 19:30 także miałam czas nadrobić i posiedzę na necie pewnie do północy 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Jutro lecę 🙂
Rzeczy przyszykowałam do spakowania i jedną torbę już spakowałam reszta jutro bo Mariusz musi mi walizki sięgnąć 🙂
Ala już śpi ale przez tą duchotę nie mogła usnąć biedna 🤔
Ja tak byłam na wakacjach na SOLARIUM BEACH 😁
Nie mogę się opalać na naturalnym słoneczku bo mam uczulenie i nawet krem z filtrem nie pomaga- jestem wysypana drobnymi krosteczkami które schodzą cały dzień 🤨 ☺️
Boziu ile mamy tego do zabrania 😮 🙃
Popakowałam letnie i ciepłe rzeczy bo ta pogoda w Polsce to różna jest a my troszkę posiedzimy a więc muszę być przygotowana na wszystko 😎 😜 🙃
A tu cisza znów straszna 🤪
Marta mój mąż myśli, że słowo romantyczność to jakaś zaraźliwa choroba hahaha 😁 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...