Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, My wróciliśmy ze dworku i Kajtek zasnął.
Kasia, fajnie będziesz mieć jak Ala raczkuje, szybsze tempo życia, biegiem za Alą 🙂
Maja to prawdziwy łobuz, co ona tam wyprawia, oj będzie agentka 🙂
Gosia szykuje się na to weselicho i szykuje... Ty się tak nie szykuj bo to młoda ma błyszczeć na własnym ślubie a nie Ty 😁 😁 🙂
Ninka, ja też mam czasem wrażenie że Kajtek i Łukaszek wydają się trochę podobni, może dlatego że to bondyni 🙂
A Ty Foka, co dziś tak dużo napisałaś? Aż nie wiem czy dam radę przeczytać 🙂 🙂
Miałam już wcześniej napisać, co się dzieje z Agą2010, dawno nie widziałam jej postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej piękne 🙂 my właśnie wróciliśmy Maja prawie całą drogę płakała nie chciała siedzieć w foteliku. Mam dwie walizy prania chyba będę to prała z tydzień, bo tu do pralki długa kolejka 😁. Kasia zdjęcia Kayki są piękne i musze Ci powiedzieć, że mam chrześniaka prawosławnego i wiem, jaka to jest piękna ceremonia 🙂 Sebuś jak ślicznie siedzi i jaki przystojniaczek z niego kurcze muszę zmykać, bo dziewczynka krzyczy.....

Mrówa pochwaliłaś się już rodzinie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 🙂 Nadrobiłam ale wybaczcie- mam lenia i pisać mi się nie chce... 🤔 😜 Napiszę tylko, że myślę, że Mrówa będzie miała teraz córeczkę 🙂 No ale może się myli moja intuicja 🙂 W każdym bądź razie u mnie się rok temu potwierdziła 🙂 Maja to kombinatorka więc lada chwila stanie na nogi hehe. Kajtuś chyba rzeczywiście do taty podobny 🙂 Sebusia bym nie poznała 🤪 Ach wszystkie chłopaki to przystojniaki u nas na forum 🙂 Czita bawi się na weselu więc super!! 🙂 Naje się, napije, wytańczy więc czego chcieć więcej hehe. Bez alkoholu też można się świetnie bawić ale to zależy dużo od towarzystwa 🙂 Czasem jest nawet lepiej 😉 Podczas imprezy z alkoholem zależy jakich granic się trzyma 🙂 Nina, ale zajebiście że jedziesz nad morze!!! Ciekawe jak Łukaszek zareaguje na widok morza! 🤪 😉 Ale tej smażonej ryby to Ci nie daruję hehe. Będziemy w kontakcie 🙂 Miałam nic nie pisać ale jakoś tak wyszło 😜 Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 🤪

Dzień dobry kochane 🙂

My po śniadaniu 🙂 Dzisiaj malutka dała mi pospać- przed 5 zjadła 120 ml mleczka i dalej poszła spać także wstałyśmy przed 8 🙂 Zaraz lecimy się szykować bo na 11 do Kościoła i zaś do rodziców na obiadek 🙂

Miłej niedzieli mamusie i dzieciaczki 🙂

P.S. Moje dziecko dzisiaj pierwszy raz się wywróciło tzn była przypięta w leżaczku z Fisher Price'a i myślałam że to na tyle bezpieczne, że niby miałam ją na oku ale byłam w kuchni (mam pokój z aneksem) i patrzę a ona leży na dywanie 😞 Usiadła i się przechyliła tak do przodu, że masą ciała przewróciła leżaczek na siebie... Płakała ale chwileczkę bo bardziej się przestraszyła niż ją bolało pewnie. No więc my tez już pierwszy upadek mamy za sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Co Najlepsze Dla Gabrieli 🙂

No to druga 😉
To pierwszy upadek i pierwszy strach macie za sobą. Łukaszek też leci do przodu w leżaczku jak siada i się zgina do przodu. Dlatego trzeba dziecko mieć na oku bez przerwy w takim czymś.

Krowa, jakbyś zmieniała sieć na Orange, to bym Cię zasrała smsami 🙃 🙃
Kafina, opalona jesteś?? 😁 Sprzedałaś trochę towaru nad morzem, co?? hahaha połączyłaś pracę z wakacjami 😉
Ja pogody nie będę mieć, ale to nieistotne 😁 Dzisiaj pakowanie, prasowanie. Niby tylko 3 dni, ale wiadomo, siebie i dziecko spakować, to sporo tego wychodzi. Nie tęsknijcie tylko bardzo za mną, będę myślami z Wami hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Paskudy 😜 😁 😁 😉 😘
No więc krótko : Wesele niezbyt udane 🤢, no fakt że pojadłam , pobawiłam się i mało popiłam hahaha.
Fotek nie mam bo naszym aparatem kilka zrobiliśmy młodym i koniec. Na pewno jakieś będę miała pózniej od innych gości to Wam wstawię 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/sam1263r.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2821/sam1263r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tu taka kiepska fotka .
No i była laska, ładna ale takie kurwis.. z niej. Narąbała się i wiecie co??? Dostawiała sie do mojego Tarzana 😮. No ale Tomaszek kocha swą Czitę i nie zwracał na nia uwagi , mało tego uciekał przed nią 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Nie pozwalał mi na krok od siebie odejść 😁 😁 😁, bo tamta zaraz do niego leciała 🤢.Wróciliśmy po 3. Wesele zaliczone ale długo w pamięci nam nie zostanie.
Aaa młoda dostał pudło po wyjsciu z kościoła, otworzyła je iiiiiiiii wyleciały dwa białe gołębie 🤪
Maja mała akrobatka jest hahahahaha. Zaraz łóżeczko w dół musisz opuszczać 😉
U mnie leje jak cholera 😠, więc w domu siedzimy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Baby !! 😁 😜
U nas wsio dobrze 🙂
Upał 😁
Już po obiadku i zaraz na spacerek trzeba wyjść 🙂
Dzisiaj kupujemy łóżeczko dla Alusi i będzie mieć swoje tutaj w Polsce 🙂
Gocha zawsze się na wesele trafi jakaś ,,łatwa sztuka,, 😉 Najważniejsze, że Tarzan jest Ci wierny 😁 😜
Jutro może uda się jechać nad jeziorko 🙂
Mamy już dość dużo zdjęć może kiedyś uda mi się coś wstawić 😜 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie, że tęsknie 😜 😁 😁
My niedługo na spacer tylko niech Ala wstanie bo zasnęła u Mania na kolanach 🙂
Ja jak dobrze pójdzie będę w PL do września do chrzcin Nel brata, ale Mariusz pewnie przyleci w sierpniu do Nas do PL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już tak sobie nie cukrujcie 😉 okazujcie swoją miłość na privie, bo to się robi niesmaczne 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 ohhh ahhhhhhhh jaka wielka miłość 😜 a najchętniej by sobie ogony powyrywały 😉 Tak, tak, ja Wam zazdroszczę tego uczucia, dlatego tak gadam 😁
Czita, ona pewnie myślała, że Tarzan z córką przyszedł, to podjazdy robiła 😉
Krowa, Ty pomyśl ile wosku musiało pójść. Czita cały Pruszków wymiotła z wosku 😉 Teraz taka łysa to piękna kobieta z Ciebie 😁 Ukrywałaś się pod toną futra niepotrzebnie 🙃 🙃

Pigi, długo posiedzisz w Polsce 😁 Przynajmniej pogodę będziecie mieć 😁 bo w Anglii to chyba ciężko o coś innego niż deszcz 🙃 🙃 bynajmniej w Polsce zawsze cieplej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ! Ja sie dzis tylko melduje bo jestem padnieta i nie chce mi sie nic pisac. Fotki ładniutkie kurcze Kajtek jaki przystojniak!! A Maja niezla artystka hehe. Gosia wygladala swietnie i nie dziwie sie ze Tarzan nie zwraca uwagi na inne 😜 Nina udanego wyjazdu 🙂 A Pigi w Polsce na dłużej fajnie 😁 ok lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie nie mam czasu was nadrabiac. teraz po przyjezdzie jakos nie mam czasu na kompa. trudno mi jest sie zorganizowac i wpasc w rytm dnia - tam wszystko za nas bylo robione, lacznie z rozpieszczaniem malej. 😉
w domu byl syn, ktory raczej nie rozpieszczal domu i mam kupe sprzatania, niby na pierwszy rzut bylo ok, ale jak sie przyjrzec z bliska... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Nina opalona jestem, ale słabo, bo tylko 5 dni słońca było 🤢 byłam na urlopie, więc nie pracowałam 😁 hahahaha dałam dzisiaj Mai spróbować jogurtu z jagód tak jej smakował, że wyrywała mi szklankę z ręki 😁 dajecie maluszkom np. danonki ???
BUZIACZKI DLA GABI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooooooo jakie komplementy , nie słodzcie mi , nie musicie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ja niezbyt byłam zadowolona ze swojego wyglądu , ale cóż, mam mało fotek więc mam to gdzieś hahahahahahaha A Tarzan nie był nią zainteresowany bo to wywłoka była 🤢 A jeśli by spróbował to..... bym utłukła sukę i jego 😁 😁 😁 😁 😁 😜
Najlepszego dla naszej Gabi 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😉
Gratulacje dla Kayki - ząbek wyszedł 🤪 No Kasiu nie dziwię się że trudno Ci wrócić do dawnego porządku dnia . Ale za kilka dni wszystko sobie ułożysz 😉
Kuro kiedy jedziesz pióra wymyć w Bałtyku??? Krótko będziesz , ale baw się dobrze 🤪
Mućka a Ty masz Amerykę u siebie teraz 😁 😁 Nowe życie,spędzanie czasu w miłym towarzystwie ,grill i jekieś piwko "karmi" super!!!!!!!!!!
Pigi a Ty jeszcze tu w Polsce pozostaniesz 😮 Ale fajnie , więcej czasu z mama spędzisz i ze znajomymi , no i lata posmakujesz 😆
Kaffi pogody nie miałaś ale rybkę pojadłaś 😜 😜, i odpoczęłaś. Ale teraz sielanka się skończyła, urlopu koniec.
Marta a Ty wiesz coś o tej pracy w ośr. adopcyjnym ????? Dobrze że Gabi odstawiłaś od piersi bo jak Cię przyjmą to już nie będzie problemu 😉
Foczko a co z Alusią??? Czy już jest zdrowa ??? I ty jak się czujesz ???
Mrówa Ty odpoczywaj duuuuużo i nało się stresuj 😉 Powodzenia na operacji Kajtusia 🙂
A ja od jutra znów do pracy 😠 Ach jak mi się nie chce . Mój Tarzan w poniedziałek do pracy i urlop dwa tygodnie . A ja może pod koniec sierpnia lub początek wrześnie wezmę.
No to by na tyle było piękne, wolna mam środe , ale nie wiem kiedy zajrzę 😞i w dodatku jeszcze weekend mam pracujący wrrrrrrr , nie znosze weekendów.
No to dobranoc i przyjemnych kolejnych dni 😘 😘 😘 😘 😘
Ja ide się wykąpać i umyć włosy, nakarmić Olę i do łóżka spać , bo po tej nocy nie wyspana jestem.
Ojaaaaaaaa ile nabazgrałam 😮 😁 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Nina, Czita, Kafi za życzenia dla Gabi 🙂 Ale ten czas leci 😉
Upadek nie bolał bo jak się wywróciła to przytuliła się do mnie wyciągając rączki i było już ok a żadnego śladu nie ma 🙂
Gratulacje dla Kayki z okazji pierwszego ząbka 🤪
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 PIERWSZA 🤪 no ale wpadm na chwile bo padnieta jestem. Mały w nocy sie krecil wiercil nie mógł się ułożyć 🤢 ja po 8 jade do moich rodzicow i przywioze siostre to sie malym zajmie bo ma dzis wolne a ja sobie tak mysle okna pomyje i w ogrodku moze popiele bo juz zarasta 🤢 zajrze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem druga!!!

moje dziecko już lepiej... choc troche jezcze ma katarek i kazelek od kataru włanie...
a my po chrzcinach byłam matką chrzestną i mała Julka była grzeczna i słodko wyglądała 🙂
a moja Aliszka była z dziadkami 🙂 grzeczniuka i musze sie pochwalić że lada dzien bedzie raczkowac 😁
dostałam chodzik od znajomej i ja wadziłam to ordzi w nim jak dzika ale nie wkładam jej za czesto bo nie bardzo chce zeby w chodziku latała 😁
nooo... a ja ja mam kataru troche i kazel... ale jest ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam lenia więc nie piszę zbyt dużo hehe

Malutka obudziła się po 7 i godzinę później była śpiąca ale nie mogła zasnąć. Zaczęliśmy z Rafim sprzątać, a ona albo na krzesełku do karmienia się bawiła albo na macie albo ją nosiłam i tak z pół godziny temu ubieram ją na przewijaku a ona zgadnijcie???- ZASNĘŁA!!! 🤪 Taka była wyczerpana że podczas ubierania poszła spać... Przełożyłam ją do łóżeczka i śpi 🙂 Moja kruszynka kochana 😉
W takim razie jak się obudzi to pójdziemy na spacerek 🙂 Po deszczu powietrze jest super więc na katarek najlepsze 😉
Ja do chodaka nie będę kładła Gabi bo niby niezbyt polecane no ale na dwoje babka wróżyła i jest to kwestia czysto indywidualna 🙂 Ola, super, że już po Chrzcinach. To Twój pierwszy Chrześniak? (Chrześniaczka). Dobrze, że Alusia już lepiej... 😉
A tu co taka cisza??
Kura pewnie rozkłada pióra na plaży w Rewalu 😁 🙂 A reszta gdzie? 🙃

P.S. Pytanie- co dajecie dzieciaczkom do picia??? Moja wczoraj wydudniła zwykłą wodę! A herbatek tych z Bobovity czy Hippa nie lubi także chyba dobrze bo mają dużo cukru. Jak jest u Was z dopajaniem właśnie??

Miłego dnia 🙂 Lecę zjeść moją ulubiona kalafiorową 🤪 Malutka też ma dzisiaj kalafiorową a wczoraj jadła nasz rosół z kluseczkami i marchewką także pierwszy raz - nie papkę hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk to moja pierwwsza chrzesniaczka 🙂
a z chodzikiem różnie gadają... ja nie jestem za ale czasem włoże małą bo musze coś robić w domu a ona jest taka że musi jej byc wszedzie pełno 😁

ja rozcienczam soczki mojej Ali z woda albo wode daje... albo rumiankowa cherbatke robie taka zaparzaną zwykła za 1zł bo w szpitalu mówia że tych granulowanych nie dawac bo to sama chemiaaaaa... różnie
a dzisiaj jej obiadek musze zrobic niewiem co właśnie... hmmm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
U mnie pada, ale jest ciepło 🙂 Nudy przez ten deszcz 🤔
Ala ma swoje łóżeczku i ślicznie w nim śpi 😁
Gratulacje dla nowych ząbków 😉 😘
Moja Ala najlepiej pije marchewkowe soczki poza tym herbatki z Bobovity, ale nie lubi ich za bardzo 🤨 Ale te herbatki to straszne gówno jest !! Kiedyś Mariusz dał Ali herbatkę, piła sama i przysnęła, butelka wypadła i oblała siebie i prześcieradło i plamy zrobiły się GRANATOWE !!! 🤨 🤪 😮 A więc wiadomo ile w tym jest chemii 😠
Teraz jest w tesco promocja na soczki Bob Fruity i deserki Hippa 😉 Moja Ala je Danonki- dwa na raz a jak bym dała trzeci to też by zjadła 😁 Bardzo je lubi 😉
Później pewnie też zajrzę bo pogoda brzydka to nie wiem czy wyjdziemy z domu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Marta moj synek wypije wszystko co mu dam hehe ale woli soczki od herbat napewno, rozcienczam je z woda. Pije ogolnie sporo zwlaszcza w gorace i duszne dni. Oj biedna Ala cierpi przez ząbki 😞 ok lece bo wpadlam tyloko rachunki poplacic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...