Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie Kasiu, to wyczekiwanie jest najgorsze, przychodza takie bzdury do glowy ze szok, nie bede pisala bo po co straszyc 😉 a moze Ty akurat nie przenosisz i nie zycze Ci tego, do 40 tygodnia bylam przeszczesliwa i spokojna, bo do dzis dnia czuje sie super, nic mi nie dolega alew teraz to wlasnie mnie martwi ze nic sie nie dzieje a powinno .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mi wszystko jedno kiedy urodzę, aby dziecko zdrowe było bo jak na razie nie wiadomo z jakiego powodu ma powiększoną lewą nerkę, po porodzie się okaze. Ale nie ukrywam, że już bym chciała mieć synka przy sobie 🙂 Czas mi się ostatnio dłuży...

to zobaczysz pozniej, blizej terminu jak Ci sie bedzie dluzyl czas.
JA TEZ MOWILAM ZE OBOJETNE KIEDY BYLEBY ZDROWE ALE INACZEJ JEST MOWIC A INACZEJ TO CZUC.
MOZE NIC NIE DOLEGA TWOJEMU MALUSZKOWI TYLKO LEKARZ SIE POMYLIL, ZOBACZYSZ NA KOLEJNYM USG, NIE MARTW SIE. MOJEJ KUZYNCE LEKARZ POWIEDZIAL ZE DZIECKO MA SERCE PO PRAWEJ STRONIE, KUMASZ...... A TO BYLO GOWNO PRAWDA, ZLE POPATRZYL, ZAPOMNIAL ZE NA USG JEST ODWROTNIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to raczej nie pomyłka, byłam na dwóch konsultacjach w tym usg 3D i badania prenatalne, nie wiadomo tylko dlaczego tak jest. Są trzy teorie: 1) torbiel na nerce i nic raczej nie trzeba będzie robić, 2) wodonercze czy jakoś tam i trzeba będzie po urodzeniu zabieg wykonać, lub 3) nerka nie pracuje a wtedy to już trzeba będzie ją wyciąć. Ja o tym na razie nie myślę, bo jak będe myśleć to jeszcze gorzej będzie, musi być dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z Iwonką, że lekarze nie raz potrafią nawymyślać takie rzeczy, że głowa boli od strachu a po porodzie okazuje się, że wszystko jest dobrze 😉 Mój mąż właśnie zrobił pycha kolację nie mam wyjścia muszę zjeść hi hi hi 😁 😁 Iwonka ja zaraz zaczynam 36. tydzień i już mi się dłuży. Ciągle coś robię bo jakbym miała jeszcze siedzieć na tyłku całe dnie to bym zgłupiała 🙃 Poza tym nie umiem usiedzieć bo mnie nosi !! Dzisiaj aż za bardzo się przeforsowałam i kuła mnie szyjka, ale już przeszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ale to raczej nie pomyłka, byłam na dwóch konsultacjach w tym usg 3D i badania prenatalne, nie wiadomo tylko dlaczego tak jest. Są trzy teorie: 1) torbiel na nerce i nic raczej nie trzeba będzie robić, 2) wodonercze czy jakoś tam i trzeba będzie po urodzeniu zabieg wykonać, lub 3) nerka nie pracuje a wtedy to już trzeba będzie ją wyciąć. Ja o tym na razie nie myślę, bo jak będe myśleć to jeszcze gorzej będzie, musi być dobrze.

napewno bedzie dobrze, trzymam za Was kciuki. Pa, do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Aga pojechała już do tego szpitala???? bo nadrobiłam te 30 stron ale mogłam przeoczyć 🤨
Aguś trzymam kciuki 😁
dziwię się trochę,że dałCi skierowanie,ja niby mam 1-1,5 cm rozwarcia,skurcze na ktg wychodziły a mnie do domu puścili

Ola ale ten lekarz to idiota 😠 😠 😠 a nie możesz się wcześniej umówić na wizytę?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 😁

Witam Iwonę 🙂 Szkoda, że tak późno do nas się odezwałaś, ale lepiej późno niż wcale 😁
Przeglądnęłam tak pobieżnie co napisałyście, bo muszę się szykować.
Iwona, ja bym Ci radziła kupować wyprawkę, bo to niepotrzebny stres, a w każdej chwili możesz rodzić i co wtedy?? Zakupy na szybkiego po porodzie?? Raczej nie wchodzi w grę. A nie wiem czy Twój mąż by to wszystko ogarnął. Ja nie mam paru rzeczy i spać po nocach nie mogę 😜

Dzisiaj nam Agę zabierają na badania, ciekawe czy każą jej rodzić 🤪 🤪 Aga, daj nam jakoś znać 🙂

Ok, ja się szykuję,a Wy nie piszcie dużo, bo nie będę miała czasu nadrobić 😉
Miłego Dnia Grubasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj byłam u mojego lekarza na wizycie, ale wróciliśmy późno i już do was nie zajrzałam. A więc jest wszystko wporządku, szyjka jest zamknięta te skurcze które mam to poprostu mnie przygotowują ale narazie jest ok i mogę wszystko normalnie robić żadnych zakazów hehe 😁 a co do synka no to chłopak jest bardzo duży hihi waży około 3100 g z jego pomiarów na usg taki z 2 tygodnie starszy niż jest i na usg wyskoczył termin 8 grudnia więc może na święta już będę miała synka w domku 😉 następną wizytę mam akurat 8 grudnia więc sobie teraz spokojnie czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia no to super,że wszystko ok 😁,synek dużżżżyyyy 😁 😁 😁
wiecie ja podejrzewam,ze mój synek gdyby nie stresy w ciąży to byłby większy....stres może włąsnie powodować niską masę 😞....najbardziej sie boję żeby zdrowy sie urodził 🤨

ja jutro do lekarza..ciekawe czy znowu mniena oddział wyślą 😜...tylko oby tym razem juz było po wszystkim 😁

Aga dzisiaj jedzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Tylko patrzeć jak zaczniemy rodzić ciekawe kto pierwszy będzie Ada Ola czy Aga 🙂 Sylwia syn duży do terminu to może ważyć 4 kg no ja to się boję że moje maleństwo będzie takie duże 🥴 ja nie wiem jak ja bym takiego klocka urodziła 😮ze względu też na to bym chciała przed terminem urodzić 😮 Idę sobie zrobić śniadanko bo w brzuszku burczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kawał faceta 😁

A ja mma problem...Oskar chory i do końca miesiąca już i tak nie pójdzie do żłobka,od wczoraj ma antybiotyk 😞
Jak zacznę rodzić albo juz będę w szpitalu to nie mamy opieki nad nim od poniedziałku do środy...siora dopiero wraca w czwartki,reszta znajomych w pracy 😞a andrzej musi byc w pracy bo nie ma zastępstwa,dopiero jak wyjdę ze szpitala to tydzień dostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...