Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jak mi sie nic nie chce laski jezuuu...

mi też nie ale ja się Zośka zasłaniam 😁 znowu wypieła tyłek na moje żebra i naciaga mi cały brzuch, kurcze jakoś tu dziwnie spokojnie bez Agi Mini 😞


czekam na ska od niej...

obyś się nie doczekała a ona sama tu za chwile zawitała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Szukam właśnie na allegro jakiegoś biustonosza do karmienia, może coś znajdę i zamawiam, macie rację, biorę sprawy w swoje ręce, faceci się nie znają 😁


Gdybym miała liczyć na swojego męża to pewnie połowy bym nie miała wyprawki i nie byłabym spakowana 😁 Dzisiaj muszę wszystkie dokumenty poskładać w jedną teczkę- wyniki badań, wypis ze szpitala etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):

Gdybym miała liczyć na swojego męża to pewnie połowy bym nie miała wyprawki i nie byłabym spakowana 😁 Dzisiaj muszę wszystkie dokumenty poskładać w jedną teczkę- wyniki badań, wypis ze szpitala etc.

hehe a jak jakbym liczyła na mojego to bym pewnie miałą dwa razy wiecej rzeczy niż potrzebuje, a co do dokumentów, kurcze moje sa w skoroszycie ale porozwalane i mi się układac niechce, a ja musze brać niewiaodmo ile tych plików bo miałam wczesniej operacje i zabiegi i to wszystko trzeba bez sensu, czekam aż bedą te lektroniczne karty na których wsyztslo będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jak mi sie nic nie chce laski jezuuu...

mi też nie ale ja się Zośka zasłaniam 😁 znowu wypieła tyłek na moje żebra i naciaga mi cały brzuch, kurcze jakoś tu dziwnie spokojnie bez Agi Mini 😞


dobre te wpisy o męskich wpadkach na tym forum, mój chyba jeszcze takiej nie miał, ale teraz spróbuje go na czymś złapać, ciekawe co palnie 😆
A to że wam się nic nie chce to chyba nas wszystkie dziś dopadło, ja to praktycznie cały dzień leniuchuje, a mój to chyba śpi bo jakaś taka cisza w brzuszku, ale nie zapeszam bo zaraz wstanie i da mi popalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybym miała liczyć na swojego męża to pewnie połowy bym nie miała wyprawki i nie byłabym spakowana 😁 Dzisiaj muszę wszystkie dokumenty poskładać w jedną teczkę- wyniki badań, wypis ze szpitala etc.


a jak ja byłam w szpitalu po tym wypadku w 12 tyg ciąży i mam z tego pobytu różne karty konsultacyjne itp. to też muszę to brać? to dawno było to nie wiem czy to istotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Chwili mnie nie było, a i tak muszę nadrabiać. Dziewczyny, ja jestem nie do życia 😞 Już nie mogę sama ze sobą wytrzymać! 😞 Ryczę bez powodu, wszyscy mnie denerwują i jestem na maxa przygnębiona 😞 No i mam wszystkiego dość 😞


hormony kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Gdybym miała liczyć na swojego męża to pewnie połowy bym nie miała wyprawki i nie byłabym spakowana 😁 Dzisiaj muszę wszystkie dokumenty poskładać w jedną teczkę- wyniki badań, wypis ze szpitala etc.


a jak ja byłam w szpitalu po tym wypadku w 12 tyg ciąży i mam z tego pobytu różne karty konsultacyjne itp. to też muszę to brać? to dawno było to nie wiem czy to istotne

bierz, nie zaszkodzi, mnie potrafia pytać o operacje sprzed 7 lat i musze im karte dawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Chwili mnie nie było, a i tak muszę nadrabiać. Dziewczyny, ja jestem nie do życia 😞 Już nie mogę sama ze sobą wytrzymać! 😞 Ryczę bez powodu, wszyscy mnie denerwują i jestem na maxa przygnębiona 😞 No i mam wszystkiego dość 😞


Te hormony... Raz jesteśmy wesołe jak nigdy a raz bez powodu ryczymy, ale nas ta natura obdarzyła 😞 Może zaraz Ci się wszystko odwróci, tego życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Chwili mnie nie było, a i tak muszę nadrabiać. Dziewczyny, ja jestem nie do życia 😞 Już nie mogę sama ze sobą wytrzymać! 😞 Ryczę bez powodu, wszyscy mnie denerwują i jestem na maxa przygnębiona 😞 No i mam wszystkiego dość 😞


hormony kochana...

święta prawda, ja też mam takie dni że rycze bez powodu ale mam głupawe bez powodu, najlepiej jak przedwczoraj sie rozpłakałam do męża ze on niechce być przy porodzie, ze ja to czuje, on mnie bidny pocieszał a za 5 minut chodziłam i się wyśmiewałam z niego jak się myje naczynia, hormony dają czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ten miesiąc to zdecydowanie dla mnie najgorszy ze wszystkich... Rozumiem te pierwsze miesiące, ale ósmy?? Wcześniej nic mi nie było, może parę dni miałam takich, a tak to wesoła byłam i bez humorów, a teraz to masakra 😉 Z niczego się nie cieszę.... eh....

to juz praktycznie 9 sie zaczyna, organizm się przygotowuje do porodu, hormony szaleją do tego stres związany z przyszłym porodem, więc zmiennośc humorów to i tak nic przy takim obciązeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, pytałaś o łóżeczko, tu masz linka : http://www.klups-gostyn.pl/lozeczka2a.html
Bartek II . Mi ogólnie się nie podoba, ale muszę być praktyczna, bo tylko z tego można tapczan zrobić, więc mi posłuży na dłużej. Cena z szufladą to 350 zł. Plus materac ok. 140 zł.
Ale żal mi dupę ściskał jak patrzyłam na te piękne łóżeczka z obrazkami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮


Oj Ola, nic nie mów.... U mnie też jest co chwila kłótnia 😞 Nie martw się, po urodzeniu dziecka też przyjdzie kryzys, który trzeba będzie przetrwać 😘 Małe to pocieszanie, ale tak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮

ja też mam wrażenie ze jakoś gorzej nam się układa, ale cały czas zakładam ze to przez to że nie ma dla mnie czasu i tak sobie bede dalej tłumaczyć bo jak za dużo do mnie dotrze to sama ze sobą nie wytrzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮


My to małżeństwo krótkie stażem bardzo, ale znamy się jak łyse konie i nie potrafimy się długo kłócić. Fochy, złości itp. ale i tak zaraz przytulasek bo bez siebie to my już żyć nie potrafimy. Przyznam, że mi teraz też różne głupie rzeczy do głowy przychodzą, jakieś wątpliwości itp. ale to chwilowe, a jak urodzę to będzie już normalnie, tak czuję. W końcu ja praktycznie to żadnych dolegliwości ciążowych do tej pory nie miałam, albo bardzo rzadko, to teraz hormony dają mi popalić, żeby nadrobić. U ciebie też tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi maz powiedzial jak sie go zapytałam co dla niego najwazniejsze jest to powiedział że ala sie tylko dla niego liczy i ona jest najważniejsz ateraz... 😮 a ja mnie pies jebał... 🤢 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
mi maz powiedzial jak sie go zapytałam co dla niego najwazniejsze jest to powiedział że ala sie tylko dla niego liczy i ona jest najważniejsz ateraz... 😮 a ja mnie pies jebał... 🤢 🤨 😞

to chyba standardowe podejście facetów mój też ciągle Zosia Zosia więc mu kiedyś focha puściłam ze ja to co niby gorsza, że traktuje mnie tylko jak jakiś inkubator i od tamtej pory uważa jak się wysławia i zwykle mówi "dwie moje najważniejsze na świecie kobietki" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...