Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha ...byłam po soczek,wypiłam,zeszłąm po schodach z mojego 5 piętra i weszłam...ledwo 🙃
ha ha ale Sebastian uparciuch i tak nie chce wyjść


teraz odczekaj 😁 i co nie dobry co nie 😁


dobry,tylko mnie zgaga męczy i będziejeszcze gorzej 😞
ale czy ten coś da 😮...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha ...byłam po soczek,wypiłam,zeszłąm po schodach z mojego 5 piętra i weszłam...ledwo 🙃
ha ha ale Sebastian uparciuch i tak nie chce wyjść


teraz odczekaj 😁 i co nie dobry co nie 😁


Dobry, niedobry- ważne, żeby był skuteczny 😉 A jak zadziała to wszystkie będą piły soki grejpfrutowe ha ha ha 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ten wózek Iwonka czarno- niebieski jest super jak dla chłopca!!!! 🤪 🤪 Dobrze, że poszliście na kompromis bo wybór na prawdę świetny 😉


On go jeszcze nie widział bo jest w pracy, ale myślę że na taki kompromis się zgodzi, już ja go przekonam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha ...byłam po soczek,wypiłam,zeszłąm po schodach z mojego 5 piętra i weszłam...ledwo 🙃
ha ha ale Sebastian uparciuch i tak nie chce wyjść


teraz odczekaj 😁 i co nie dobry co nie 😁


Dobry, niedobry- ważne, żeby był skuteczny 😉 A jak zadziała to wszystkie będą piły soki grejpfrutowe ha ha ha 😁 😁 😁 🤪


Ja często jem grejpfruty i żadnych objawów nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
zobaczymy 😁
jestem zła,bo jutro tego mojego gina nie ma,będzie inny niestety 😞...mam nadzieję,zę nie ten co tydzień temu 😮


To ty co tydzień do lekarza chodzisz? Moja gin jak byłam ostatnio jak byłam kazała mi dopiero za miesiąc przyjśc, dziwię się bo niby powinnam teraz mieć częściej wizyty ale jak nie karzą to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Byłam u gina z tym zapisem ktg i powiedział, że wszystko ok. gdyby te zygzaki były na dół do byłoby źle i zrobił mi jeszcze usg żeby zobaczyć przepływ i też ok. także jestem już spokojna mała waży 3200 🤪 Śniło mi się, że Ola dzisiaj urodziła miała szybki poród i pokazała nam tu maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hejka 🙂
Byłam u gina z tym zapisem ktg i powiedział, że wszystko ok. gdyby te zygzaki były na dół do byłoby źle i zrobił mi jeszcze usg żeby zobaczyć przepływ i też ok. także jestem już spokojna mała waży 3200 🤪 Śniło mi się, że Ola dzisiaj urodziła miała szybki poród i pokazała nam tu maluszka 🙂


No widzisz Kochana mówiłam, że będzie dobrze 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
Aduś napisał(a):
zobaczymy 😁
jestem zła,bo jutro tego mojego gina nie ma,będzie inny niestety 😞...mam nadzieję,zę nie ten co tydzień temu 😮


To ty co tydzień do lekarza chodzisz? Moja gin jak byłam ostatnio jak byłam kazała mi dopiero za miesiąc przyjśc, dziwię się bo niby powinnam teraz mieć częściej wizyty ale jak nie karzą to nie


ja juz od 28 tyg chyba chodzę co tydzień,bo mi sieta szyjka skracała i mały za mało ważył.
mam nadzieję,że nie dotrwam do tej wizyty,albo będzie ostatnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hejka 🙂
Byłam u gina z tym zapisem ktg i powiedział, że wszystko ok. gdyby te zygzaki były na dół do byłoby źle i zrobił mi jeszcze usg żeby zobaczyć przepływ i też ok. także jestem już spokojna mała waży 3200 🤪 Śniło mi się, że Ola dzisiaj urodziła miała szybki poród i pokazała nam tu maluszka 🙂


Szczęście,ze wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aga Ciebie to bolec męża ruszył do porodu a nie sok z greifruta 😁 😁 🙃 🙃 🤪


Bolca wsadził to się darłam że boli,wyjął i patrze krew ma na nim to w ryk że mi "bobasa zabił wackiem" 😁 pojechałam do szpitala tam doba i nic,po dobie wypiłam sok i po paru godzinach miałm skurcze jak cholera 🤪


to nieźle 🤪 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Dokładnie tak lepiej zawsze sprawdzić czy wszystko ok. niż później żałować czegoś. Słyszałam, że w naszym szpitalu stała się straszna rzecz, bo dziewczyna nie chodziła na ktg i było już za późno na reakcje lekarzy .....


ja jeszcze ktg nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, ja wróciłam od gina - u mnie nic się nie dzieje, tj szyjka zamknięta, nie ma rozwarcia i generalnie nie rodzę 🙂. I nic się nie zapowiada...za 2 tyg kolejna wizyta i usg. Zobaczymy...a tu widze, że wszystkie sie szykuja i wywoluja akcje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...