Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć! Wiem że was zaniedbałam ale niestety od czwartku Kajtek jest w szpitalu a ja nie mam z nim łóżka niestety bo nie ma miejsc i muszę do niego dojeżdżać 😞 od rana do 19 mogę z nim siedzieć. W środę byliśmy u urologa a tam w poczekalni siedziały dzieci do różnych poradni czekające i niektóre kaszlały i w ogóle i podejrzewam się że tam go choroba wzięła, bo ma zapalenie płuc 😞 Na szczęście od razu w nocy zauważyłam i najgorszy dzień, czyli wczoraj był pod opieką lekarzy, a dziś już lepiej z nim było, ciągle ze mną rozmawiał i zaczął jeść, bo spadł mi przez chorobę na wadze, ale mam nadzieję że będzie dobrze. Jak będę miała więcej czasu to się do was odezwę, pozdrowienia dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwonka trzymaj się kochana i wycałuj Kajtusia ode mnie i Alusi 😘 😘 😘
My kobiety jesteśmy bardzo silne ile trzeba nie raz w życiu przejść 😞 🥴
Krowa a Ty nie świruj bo masz swoje placki zaschnięte na dupie a zgrywasz mądralę 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Nie mam czasu nadrobić,wpadłam tylko się przywitać i złożyć życzenia 🙂
Kochana Nina ma dziś urodzinki,więc życzę Tobie wszystkiego najlepszego,zdrowia,szczęścia i spełnienia marzeń.Sto lat!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Pewnie miałabym cesarkę gdyby na usg nie pokazało im wagi 3300/3400g jakaś nowicjuszka mi robiła. Parte były o 100 razy lepsze niż te rozwierające.

ja miałam bóle parte 3 godziny ale jak dla mnie to bóle rozwierające to było cudo, prawire bezbolesne a jak bóle parte nie pozwolili przec przez 2 godziny tak lezałam przekrecana z boku na bok to mnie ból rozsadzał..br zresztą ja bóle rozwierające to poczułam dopiero o 20:30 a o 22:20 były już parta, na ktg wyszły skurcze ale ja ich nie czułam
ja mam wpisane pierwszy okres 7 godzin( od 15 jak odeszły wody) drugi 50 minut bo liczyli nie od początku bóli partych (bo z takim długim okresem to by patologia była) tylko od momentu jak mała w koncu ulozyła sie prawidłowo i dostałam oksy,
Marta a sprawdzałaś skład chipsów?? bo ja ostatnio chciałam zjeśc i jedne mają mleko w proszku a inne serwatke 😞 powiedz mi co to za karuzelę masz na zdjęciu na nk?? bo u nas kupiłam ale same plastiki a własnie chciałabym z pluszowymi zabawkami
Gosia ja też okres dostałam mimo ze karmie piersią 15-17 razy na dobe czasem czesciej i ostatnio mam wrażenie ze mała niedojada i teraz się boje że się pokarm konczy a ona nie chce tego sztucznego mleka jeść 😞
Iwonka współczuje ale dobrze że najgorszy okres był pod opieką
Nina ja tez składam życzenia wszystkiego najlepsiejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Agata mała przyzwyczaji się do butli,potrzeba troche determinacji...Moja też nie chciała wogóle butli a mój ją nauczył że chociaż herbatke od czasy do czasu jej da-np gdy ja wyjde a ona płacze 😉

Zosia też pije herbatki z butelki nie ma problemu ale nie wtedy jak jest głodna a mlekas wogóle niechce, nie chodzi o to czym podane ale o smak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


Agata mała przyzwyczaji się do butli,potrzeba troche determinacji...Moja też nie chciała wogóle butli a mój ją nauczył że chociaż herbatke od czasy do czasu jej da-np gdy ja wyjde a ona płacze 😉

Zosia też pije herbatki z butelki nie ma problemu ale nie wtedy jak jest głodna a mlekas wogóle niechce, nie chodzi o to czym podane ale o smak 😞


Nawet jak jest bardzo głodna?? No moja nawet jak byłam u ginek. to mojego ściągniętego mleka nie chciała z butli dopiero przy którejś próbie wypiła

nawet jak bardzo głodna, moje mleko z butli pije nie ma problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata zaprosiłam Cię na nk,ale masz ślicznne zdj ślubne 🙂
A synuś przesłodki 🙂 🙂 🙂

Aga nie daj się 😠...ach ci faceci nie wiem czym oni czasem myślą....to znaczy wiem 😠 🤪
Mój mi pomaga,ale jak ma zostać z dwójką to problem a Sebusiem się głównie ja zajmuje,choć śpi z nim w soboty
Sebuś ostatnio super śpi-codziennie od 19 do 3-3.30,zje i niestety zaczyna się kolka 😞...płacze do ok.4-4.30 i zasypia na moim brzuchu,dziś tak do 7 spaliśmy
w dzień zaczął ładnie spać...tzn jak Oskar go nie budzi 🙂

jutro mi przysyłają łóżko piętrowe...ale się cieszę!!!! 😁 😁 😁...zamówiłam też małym pościele z kubusiem puchatkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka to my tyle samo prawie rodziłyśmy 7 godz (u mnie +15 minut jeszcze) I etap porodu i 50 minut drugi 🤪 A karuzelę dostała od Chrzestnej pod choinkę w naszym takim sklepie dla dzieci. Dała mi paragon w ramach ewentualnej reklamacji i wyszło na jaw, że kosztowało to bagatela 200 zł z groszami 🤪 Nie wiedziałam, że to aż tyle kosztuje no ale ta karuzela jest dodatkowo ze światełkiem i muzyką klasyczną dla niemowlaka także warto! 🙂 Pewnie na Allegro można znaleźć mnóstwo podobnych lub takich samych więc tam zajrzyj 🙂 Co do Nutramigenu moja Gabi też nie chciała pić tego także po pierwszej próbie odstawiliśmy. Skład chipsów czytałam i to są najbardziej naturalne chipsy- już je próbowałam wcześniej i małej nic nie było 🙂 Gosiu- widzę, że talent cukierniczy to Ty masz!! Tort świetny!! A dzisiaj impreza więc baw się dobrze 🙂 P.S. Odgazowywałaś Karmi jak piłaś??? Mini- widzę, że do seksu masz takie nastawienie jak i ja 😁 No ale facetom zawsze igraszki w głowie 😜 Poza tym bojowo jesteś nastawiona do męża dzisiaj 😠 😁 Kasia- robótki ręczne zawsze stanowią jakąś alternatywę i wcale nie są gorsze także szalejcie na całego 😁 My na razie też się tak bawimy bo jak wcześniej pisałam- ochoty na sex nie mam i chuj 😁 😜 Renatka jeśli nie wieje mocno i nie pada deszcz to śmiało wyjdź na spacerek, u nas pogoda do dupy bo pada więc nici ze spaceru 🙂 Aduś- super, że kupiłaś w końcu to łóżko piętrowe! 🙂 Poza tym ładne prezenty dzieciaczkom kupiłaś- nie ma to jak mama- zawsze wie co dla dzieci najlepsze, a faceci tylko o jednym 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane i Ty Krowa 😜 😎 😁
Agatka mimo, że Zosia ma skazę białkową to na to też jest kilka rodzai mleczka i może wystarczy zmienić smak. Fakt nie które mleczka są niedobre i dzieciaki nie chcą jeść.
NINKA STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
U mnie noc znów przesrana, ale i tak było lepiej niż zawsze. Mała obudziła się o 2 na butlę i zasnęła dopiero po 4 😮 🙃 Ale ostatecznie spałyśmy do prawie 13:00 a mąż robił obiadek 😁
U mnie też strasznie wieje i nigdzie nie wychodzimy bo głowę urywa 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej zajrzałam aby się przywitac 🙂 🙂 🙂
[color=red]NINKA CÓRECZKO MOJA - ADOPTOWANA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , 100 LAT 🤪 🤪
Czekam na gości Paulinki na 16 maja się zjawić więc lada chwila się zwlą ha ha ha .
Martuś ja zawsze odgazowane karmi piłam jak cyca dawałam, ale siostra Tomka piła z gazem i nic nie było małemu 😉 Tort robiłam ja sama , ale ubierała go sąsiadka - kucharka 🤪 🤪,ja aż tak pięknie bym nie wystroiła tortu ☺️.
Na początku zawsze jest problem z niedobrym mlekiem, ale dzieci sie przyzwyczajają z czasem.
Aga twój mąz jest baaardzo niedobry i samolubny. Masz rację , nie daj mu sexu!!!!!!!!!!!!
Aduś Oskarek na pewno sie cieszy z łóżka piętrowego , bo Sebuiowi jest obojętne 🤪 🤪
Iwonka wspułczuję Ci bardzo, najgorsze jest gdy dziecko jest w szpitalu i w dodatku trzeba je zostawić same na noc 😞 Ale dobrze że Kajtusiowi już jest lepiej 😉. Wracajcie szybko do domku.
No to lecę 😉, jeśli już dziś nie zajrzę to dziewczynki dobrej nocki pa pa pa 😘 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej zajrzałam aby się przywitac 🙂 🙂 🙂
[color=red]NINKA CÓRECZKO MOJA - ADOPTOWANA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , 100 LAT 🤪 🤪
Czekam na gości Paulinki na 16 maja się zjawić więc lada chwila się zwlą ha ha ha .
Martuś ja zawsze odgazowane karmi piłam jak cyca dawałam, ale siostra Tomka piła z gazem i nic nie było małemu 😉 Tort robiłam ja sama , ale ubierała go sąsiadka - kucharka 🤪 🤪,ja aż tak pięknie bym nie wystroiła tortu ☺️.
Na początku zawsze jest problem z niedobrym mlekiem, ale dzieci sie przyzwyczajają z czasem.
Aga twój mąz jest baaardzo niedobry i samolubny. Masz rację , nie daj mu sexu!!!!!!!!!!!!
Aduś Oskarek na pewno sie cieszy z łóżka piętrowego , bo Sebuiowi jest obojętne 🤪 🤪
Iwonka wspułczuję Ci bardzo, najgorsze jest gdy dziecko jest w szpitalu i w dodatku trzeba je zostawić same na noc 😞 Ale dobrze że Kajtusiowi już jest lepiej 😉. Wracajcie szybko do domku.
No to lecę 😉, jeśli już dziś nie zajrzę to dziewczynki dobrej nocki pa pa pa 😘 😘 🤪



Udanej imprezy 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Kochane i Ty Krowa 😜 😎 😁
Agatka mimo, że Zosia ma skazę białkową to na to też jest kilka rodzai mleczka i może wystarczy zmienić smak. Fakt nie które mleczka są niedobre i dzieciaki nie chcą jeść.
NINKA STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
U mnie noc znów przesrana, ale i tak było lepiej niż zawsze. Mała obudziła się o 2 na butlę i zasnęła dopiero po 4 😮 🙃 Ale ostatecznie spałyśmy do prawie 13:00 a mąż robił obiadek 😁
U mnie też strasznie wieje i nigdzie nie wychodzimy bo głowę urywa 😮 🤪

tzn jakie?? ja wiem ze jest nutramigen, bebilon pepti i jeszcze jakies które kosztuje 170 zł za puszczke na 3-4dni 😞
marta ale warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć gUpki 🙂

Dziękuję bardzo za życzenia 🙂 Aż się wzruszyłam 😘 🤨 A Mini Twój kolaż to już w ogóle mnie zaskoczył 🙂 Kochane jesteście wszystkie 😁

Ja byłłam od rana u mamy, bo fryzjerka miała u niej być i chciałam obciąć włosy. Znowu wróciłam do grzywki i mocno obcięłam włosy, ale spieprzyła mi, bo mam schody jakby mi dziecko obcinało .... 😜 Dobrze, że mogę związać, ale jestem niezadowolona 😠
Iwonka, współczuję Ci 😞 Biedny maluszek 😞 Dawaj znać co i jak 😘 😘
Lecę odpocząć, bo padam 🙂
Kasia, spać do 13.... j abym tak nie mogła 😮 Ty śpiochu 🙃 🙃 widziałam Ciebie w końcu w reklamie hahah oink oink 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina daj zdjecie 🙂
moja Zosia Cie dzisiaj pozdrawiała w twoim jezyku nawet 🙂 czkawke silna dostała i gdakała po kurzemu 🙂
[URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc00037bn.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7615/dsc00037bn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobacz, czy Zosi pazury nie wyrastają haha 😁
A to mój Uczniak 😁 Łukasz jest taki mądry, że za niedługo do szkoły idzie hahahah 😁
[URL=http://img843.imageshack.us/i/7tydzukaszka1376.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2123/7tydzukaszka1376.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ninka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Ja mam chyba jakiegoś pecha 😞 Kajtek niby z tym zapaleniem płuc lepiej już ale dodatkowo złapał infekcje dróg moczowych a przy jego problemie z nerkami (bo okazało się że ma wodonercze obydwu nerek) to nie jest błachy problem 😞 Dziś w szpitalu strasznie wymiotował 😞
Na dodatek mleko mi zanika bo on woli już butelkę od smoka przez szpitalne nocne karmienie i nawet ściąganie nic nie pomaga, ani karmi, ani herbatka laktacyjna... 😞 już prawie pusto, ściągnę 30 i koniec a wcześniej 140 ściągałam 😞 No a jak 😞y tego było mało to dziś naderwałam sobie mięsień, ten długi od głowy, przez szyję do ramienia i nie dość że mnie okropnie boli, chodzę z głową pochyloną w lewo i mam prawe ramię dużo niżej to mam problemy z podnoszeniem Kajtka bo przez ten ból boję się że go puszczę 😞 On w szpitalu a ja połamaniec, jak pech to pech 😞 Ale już przestaje smucić bo to i tak nie pomoże.

Mini, mój mąż też jest taki sam, tylko jedno mu w głowie ciągle 🙂 A ja się muszę przyznać, że nie dałam rady doczekać wizyty u gina, po 6 tyg która za tydzień, bo próbowaliśmy 2 tyg po porodzie ale wtedy nie dało rady, ale od 3 tyg po już normalnie się kochamy i nie ma problemów, mam nadzieję że gin też potwierdzi że wszystko ok 🙂 🙂 🙂

Agata, ja też się zastanawiam, czy to że Kajtek wymiotuje w szpitalu to jest wina choroby czy mleka, bo tam dostaje Bebiko, a w domu jak go dokarmiałam czasem to dostawał Nan i nie wymiotował tak nigdy, a w szpitalu codziennie wymiotuje 😞 Mi jak już go choroba wzięła w domu to tylko ulewał ale nie wymiotował 🙂 A Bebiko ma zupełnie inny smak niż Nan, próbowałam i moim zdaniem Nan jest bardziej smakiem do mojego zbliżone i konsystencje ma też inną, Bebiko jest strasznie słodkie. Dziś zawiozłam im mój Nan i mają go mu od jutra go dawać.
Więc może twój problem też tkwi w mleku, więc popróbuj innego mleka to sama się przekonasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata też ma nowy awatar 😁 A jaka uśmiechnięta 🙂
Moja matka baluje, pewnie zjadła całego torta mojej siostrze 😉 Jejku, ile ja mam rodziny przez brzuszek... 😁 Synową, matkę i inne osoby przez to 🤪 🤪 🙃 🙃 No, ale co... jajka trzeba znosić i sama nie będę tego robić, także trzeba interes rodzinny rozkręcać 😁

Iwonka, dziękuję 😘 A Ty musisz się trzymać Poskręcańcu 😘 😘 Laktacja pewnie przez stres Ci zanika 😞 No, ale jak tu się nie stresować, jak takie rzeczy się dziecku dzieją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata też ma nowy awatar 😁 A jaka uśmiechnięta 🙂
Moja matka baluje, pewnie zjadła całego torta mojej siostrze 😉 Jejku, ile ja mam rodziny przez brzuszek... 😁 Synową, matkę i inne osoby przez to 🤪 🤪 🙃 🙃 No, ale co... jajka trzeba znosić i sama nie będę tego robić, także trzeba interes rodzinny rozkręcać 😁

Iwonka, dziękuję 😘 A Ty musisz się trzymać Poskręcańcu 😘 😘 Laktacja pewnie przez stres Ci zanika 😞 No, ale jak tu się nie stresować, jak takie rzeczy się dziecku dzieją.


Nie śmiej się z biednej kobiety 🙂, czuję się jakbym starą babcią była - tak chodzę przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...