Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka 🙂

Iwonkaniech mały szybko wraca do zdrowia,doskonale wiem co czujesz,przeżyłam to już kilka razy,dobrze,że się Kajtkiem zajmują,na pewo szybko wyzdrowieje.
noi Ty się trzymaj,a jak pokarm zaniknie,trudno,trochę był karmiony,nic nie poradzisz ale nie załamuj się....ja też przestałam karmićprzez cholerny szpital 😞
Będzie dobrze!!!!
Ninaślicznie wyglądasz 😁 a Łukaszek DUŻY 😁 😁 😁,śliczny 🙂
Agataa jak brzuszek małej???
Ja od dziś znowu na diecie,ciekawe ile wytrwam 😞,czekam dziś na łóżko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🤪 🤪
Aduś ja cały czas jestem na diecie 🤪, wczoraj nawet na Paulinki urodzinach tortu nie spróbowałam 😞 a wygladał pysznie i kusił. No i od czwartku mam 3,100mniej 🤪 🤪,jeszcze ze dwz kg i starczy 😉
Iwonka bedzie dobrze , Kajtus wyzdrowieje, a jak pokarm zanika to trudno,dobrze ze troszke possał cycunia.
Ninka matka zaszalała jak pożegnała gości hihi, z bratową bratem mamą i Tomkiem wypiliśmy 0,7 białego martini ze spritem lodem i cytrynką - ach jakie to było pyszne .... A Łukaszek się faktycznie zmienił na buzce,i jaki duży chłopczyk - mój piękny wnuk 🤪 🤪 🤪
Agatka a Zosia oczęta ma zarombiste - takie ogromne hihihi.
Zaraz biorę się za sprzatanie pokoju bo była Paulinki chrzestna z 1,5 roczną rórką i mała tak nabrudziła 🤢 czekoladę i chałwę mam wszędzie , dywan mam z długim włosiem i nie wiem jak go doczyszczę 😠, mało tego to sama chciała pić i rodzice pozwolili, i co mała zrobiła??? Rozlała cherbatkę na dywan 😠 😠. masakra.
U mnie pogoda do kitu, wiatr, ponuro i zimno 😠 😠 😠
Zajrzę póznie do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):

Agataa jak brzuszek małej???
Ja od dziś znowu na diecie,ciekawe ile wytrwam 😞,czekam dziś na łóżko 🙂

hej, brzuszek dalej męczy mała a rękach, prez sen wygina sie i preży, skaza z buzi powoli znika ale po jelitkach widac jeszcze daje, wczoraj piłam caro z mlekiem sojowym i niby nic się nie dzieje, dzisiaj jeszcze popije i zobaczymy mam nadzieje że nie ma uczuleni na soje więc bebilon sojowy bede próbować jej podawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Aduś napisał(a):

Agataa jak brzuszek małej???
Ja od dziś znowu na diecie,ciekawe ile wytrwam 😞,czekam dziś na łóżko 🙂

hej, brzuszek dalej męczy mała a rękach, prez sen wygina sie i preży, skaza z buzi powoli znika ale po jelitkach widac jeszcze daje, wczoraj piłam caro z mlekiem sojowym i niby nic się nie dzieje, dzisiaj jeszcze popije i zobaczymy mam nadzieje że nie ma uczuleni na soje więc bebilon sojowy bede próbować jej podawać


A ma stwierdzoną skazę??? Może Nutramigen dostaniesz od lekarza?
Jeśli pominęłam to przepraszam,nie mam czasu zbytnio nadrabiać 😞
Oskara karmiłam piersią a jak skazę rozpoznali to dokarmiałąm Nutramigenem,Sebuś pije to mleko już ponad miesiąc.
Spróbuj jej czasem dać Viburcol,to homeopatyczne czopki uspokajające...polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, mnie wczoraj nie było, bo mieliśmy urwanie głowy i gości. Nadrobiłam jednak 🙂 Gosia - super tort, jestem pod wrażeniem 🙂. Iwonka - trzymam kciuki za Wasze zdrówko, Ty biedna jesteś 😞 Agatka - ładny awatar a Zosia taka drobniutka 🙂, Nina - wszystkiego naj z okazji urodzin, spóźnione. U nas ok, kolejna dobra noc, Pawełek od 20.30 spał do 3.20! nie wiem co ja mam w tym mleku... 😉 A ja czasem napiję się pol lampki czerwonego wina wieczorem, bo słyszałam, że można troszkę, poza tym jest duża przerwa 🙂 miłego dnia, Mały się budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Aduś napisał(a):

Agataa jak brzuszek małej???
Ja od dziś znowu na diecie,ciekawe ile wytrwam 😞,czekam dziś na łóżko 🙂

hej, brzuszek dalej męczy mała a rękach, prez sen wygina sie i preży, skaza z buzi powoli znika ale po jelitkach widac jeszcze daje, wczoraj piłam caro z mlekiem sojowym i niby nic się nie dzieje, dzisiaj jeszcze popije i zobaczymy mam nadzieje że nie ma uczuleni na soje więc bebilon sojowy bede próbować jej podawać


A ma stwierdzoną skazę??? Może Nutramigen dostaniesz od lekarza?
Jeśli pominęłam to przepraszam,nie mam czasu zbytnio nadrabiać 😞
Oskara karmiłam piersią a jak skazę rozpoznali to dokarmiałąm Nutramigenem,Sebuś pije to mleko już ponad miesiąc.
Spróbuj jej czasem dać Viburcol,to homeopatyczne czopki uspokajające...polecam

tak, ma stwierdzoną skaze i to bardzo silną maść na antybiotyku brała bo ta robiona z witaminami nie pomogła, dodatkowo od tej skazy zorbiło sie zapalenie bakteryje skóry bo ona drapała, nutramigenu niechce, poczuje smak i już niechce, ja pije teraz mleko sojowe od wczoraj, żadnej nowej reakcji buzia sie jej wygaja więc jeszcze dzisiaj popije i jutro i jak nic nie bedzie to zaczne jej podawać bebilon sojowy
a co do mojej Zosi to ona taka drobniutka nie jest, ma po prostu taką budowe jak ja nie widać grubości ale jest, ma sliczne fałdki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś dziękuję w imieniu Paulinki za życzenia 😉
Posprzątałąm po gościach, ale dywan to o pranie prosi 😠. Ja nie wiem jak tak można wychowywać dzieci??? Na wszystko pozwalają i nie mówią NIE 😠Moja Paula jak była taka malutka to od początku ją uczyłam jeść przy stole nad talerzykiem , a jak poszłam do kogoś to ją pilnowałam aby nie zabrudziła. Ale cóż każda matka inna.
Ja juz wróciłam ze spaceru z Olą - spacerowałyśmy godzinke i ja zmarzłam 😞. Kiedy skończy sie ta zima i nadejdzie słoneczna wiosna 😎....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
U mnie noc super !! Moje grzeczne dziecko powróciło !! 😁 Spała od 12:00 w nocy do 8:30 rano dostała butlę, wzięłam Ją do łóżka i spałyśmy do 11:30 😁 I teraz śpi w łóżeczku- zasnęła przy odkurzaczu !! 🤪 🙃 😁 😁
U mnie taki wiatr, że głowę urywa !!! 🤪 🙃 😮
Gosia jak ja uwielbiam martini bianco ze spritem i lodem i cytrynka do tego a spróbuj sobie jeszcze kiedyś do tego wszystkiego dodać trochę rumu MNIAM jeszcze lepsze !!!!!!!!!! 😁
Ja dzisiaj wyspana to mam dużo energii i już wysprzątałam mieszkanie a teraz piję kawę 😁
Aaaaaaa moja Ala dzisiaj kończy 6 tygodni a już tak gaworzy !!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema piękne 😉 Słuchajcie mam pytanie- jak matka coś zje to kiedy będzie to w mleku tzn wiecie o co mi chodzi??? Nie mogę się wysłowić ha ha 😁 😜 Sprawdzam reakcję bo małą dzisiaj brzuszek boli i nie wiem czy to od efektu jedzenia wczorajszego czy sobotniego 🤔 Pediatra mi mówił, że niby wstecz 2-3 dni ale aż tak długo 🤪 Gosia- cieszę się, że impreza udana ! 🙂 A co do rodziców małych dzieci to niestety czasem nie potrafią być asertywni i pozwalają na wszystko 😮 Ważne, że Ty wychowujesz dobrze dzieci a resztę miej gdzieś bo to nie Twój problem 😜 Dywanik się spierze i będzie jak ta lala 😁 🙂 🙂 Aduś- czekamy na zdjęcie łóżka dla dzieciaczków więc jak będzie fotka wrzucaj bo jestem ciekawa 🤪 Iwonka- współczuję szczerze tych problemów ze zdrowiem Kajtusia ale on jest na pewno silny i daje sobie świetnie radę, poza tym czuje Waszą miłość więc na pewno jest mu dobrze 🙂 Kwestia czasu a mały będzie z Wami w domku 😉 Agatka- ja kupiłam puszkę Nutramigenu za 9,90 zł a Bebilon chyba za 11 zł ale na receptę bo rzecz jasna jest taniej 🙂 Mini- nadal widzę bojowo do męża jesteś nastawiona 🤔 Ech czasem tak jest ale ważne, że jesteś konsekwentna i się nie łamiesz! 🙂 A z tym buziakiem na zgodę masz rację- bardzo dziecinne 😜 Nina- Łukaszek jest cudowny !! A Ty wyglądasz kwitnąco w tej grzywce 😉 Aga2010- super, że Pawełek przesypia Ci całą noc z przerwą na karmienie- dobre mleczko masz i przede wszystkim treściwe 🙂 Zdradź mi dietę jaką stosujesz bo moja mała po kąpieli do 22 godziny ciągle by na cycu wisiała aż są wypompowane do granic ludzkiej możliwości ha ha 😁 😁 😁 Kasia- ale ten czas leci...Alicja już 6 tygodni ma 🤪 Cieszę się, że kolki minęły poszły w niepamięć 🙂 P.S. A Ty znów się za sprzątanie bierzesz? Przypominają mi się czasy brzuszka kiedy ciągle sprzątałaś, prałaś, gotowałaś i piekłaś hehe 😁 😉 No ale nie śmiałabym wątpić, że wyszłaś z wprawy ha 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia jak zawsze wszystkich pięknie nadrobiła 😁 Ja nie wiem jak jest z tym jedzeniem w mleku mamy także niestety Ci nie pomogę 🤨
Oj tak ja niestety nadal pedantka i nic mi nie przeszło to lizanie mieszkania itp. rzeczy haha 😉
Ala już nie kolkuje chyba z tydzień odpukać w niemalowane żeby nie zapeszyć ! 🤪 😮 Myślę, że to Gripe Water pomogło !! 🙂
A tu cisza znów jak w kościele !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia faktycznie pięknie nadrobiłaś 🙂 z tym czymś w mleku to ja też slyszalam, ze 2-3 dni, ale ciezko mi uwierzyc...czytałam, ze najwieksze stezenie to 60-90 min po jedzeniu, co do diety, to ja ostatnio coraz wiecej rzeczy jem, a akurat wczoraj byli goscie, wiec zjadlam makaron z sosem ze smietany, lososia i koperku i sałate zoliwą 🙂 generalnie jem: nabiał bez mleka, mieso wlasnej roboty, warzywa raczej te co polecaja, chleb, ryz, makaron, ciasta, ciastka ☺️.. ale mi tez wisi na cycu godzine wieczorem (tj na obu 🙂 a w ciagu dnia 15 min, wlasnie mi usnął przy piersi 🙂 tj przysypia. My bylismy godzine na spacerku i u nas cieplutko. Kasia - widzę, że Ty znów masz powera do sprzątania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś Ty to masz kochana pamięć 😮, ja jak nadrabiam to próbuje wszystko zapamiętać i Wam odpisać , ale po skończeniu ostatniego postu pamiętam 1/5 😞 hihihi
Kasia super że kolki juz nie dokuczaja Alusi 🤪,ale nie przestawaj podawać jej gripe water, aby nie wróciły. No i ja k ja przeczytałam że wylizałaś mieszkanko to przypomniało mi się jak my pisałyśmy na brzuszku a Ty szykowałaś jedzonko na Boże Narodzenie 🤪,i tylko wpadałaś na chwilkę i psałaś co zrobiłas i leciałś dalej pichcić ha ha ha ha ha ha .
Kasia my tez juz po spacerku 😉, Ola uwielbia spacery - śpi jak zahipnotyzowana 🤪
Właśnie zasnęła ide i ja się położyć z nią 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwilę,łóżko skręcają,pościele też przyszły 🙂

Ja nie wiem jak to robicie ale ja połowy co piszecie nie zapamiętuję 😞...skleroza gigant 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej spowrotem 😁
Ja też już po spacerze byłyśmy ponad godzinkę i zakupy przy okazji zrobiłyśmy bo mleczko nam się kończyło 🙂
Tak Gosiu będę dawać cały czas i Gripe water i Infacol bo to nie jest jeszcze ten czas co dziecku kolki całkowicie przechodzą.
Oj tak to były piękne czas- czasy ciąży i czasu co nie miara na pisanie na brzuszku hihi Wtedy to ja byłam głupia na punkcie sprzątania potrafiłam o 12 w nocy myć okna haha 🤪 🙃 A mój Mariusz mówił dosłownie, że mnie już pojebało haha 😁 😁 🤪 🙃 Teraz idę pranie wstawić bo u nas to tyle prania co 2-3 dni jakbyśmy w pięciu mieszkali ! 🤪
Krowa Ty wykorzystywaczko !! Sama sobie prasuj Ty mi ostatnio nie chciałaś poprasować !! 😠 😜 🙃 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nas dzis spacerek ominal - czekalam na naprawiaczy telewizora i dopiero wyszli.
czekalismy na nich tydzien. tydzien temu byl jeden i powiedzial ze musi ich przyjsc dwoch 😲 😲 i ze da znac kiedy to bedzie.
no... i tak minal tydzien. ale pieniadze musialam zaplacic, zanim jeszcze ktokolwiek zapukal do drzwi 😮 tak to juz jest w tym kraju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...