Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu, tak często jest, że dziewczyny się zarażają od głaskania brzucha hahah 😉 coś w tym jest 😉
Ale Ci zazdroszczę, nie będziesz musiała stać przy zlewie, tylko bedziesz wrzucać i będzie zmywało za Ciebie 😁
Ada, zapomniałam zadzwonić na posiew 🤪 🤪 ja pieprzę, gdzie ja mam głowę. Mąż jest spawaczem, ale ma też różne inne uprawnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem co jest dzisiajz małym,płaczei płacze,jakby go coś bolało,śpiącyjest a zasnąć nie może,przy jedzeniu złość 😞,spałdziś w dzień chyba z 40 minut,cały czas na rękach...już nie wiem czy katar czy skok czy co do cholery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
kurcze nie wiem co jest dzisiajz małym,płaczei płacze,jakby go coś bolało,śpiącyjest a zasnąć nie może,przy jedzeniu złość 😞,spałdziś w dzień chyba z 40 minut,cały czas na rękach...już nie wiem czy katar czy skok czy co do cholery


a moze na zabki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam no i jestem zła 😞 Nie było dzisiaj naszej zmywarki będzie pod koniec tygodnia i musimy jechać w niedziele ją kupić, bo my potrzebujemy slimeline do małej kuchni. Malutka zdrowa. Wczoraj mi pokasływała troszeczkę, ale osłuchał Ją doktor i nic nie słyszy ale dał do noska na wszelki wypadek kropelki bo ma dość spore gilki. Poza tym zdrowa a na główkę powiedział, że trzeba ćwiczyć, żeby przekręcała na prawo a my dużo z Nią ćwiczymy i widzę postępy bo kiedyś patrzyła na prawo tylko oczkami a głowa była prosto a teraz i główka idzie na prawo jak chce coś zobaczyć.
Aduś jak dziecko płacze przy butli to brzuszek musi go boleć i jak przełyka mleko to jelita pracują. A do tego może być skok 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez na chwile bo mały juz spi 😁 Nina trzymam kciuki moze jak maz tam pojdzie i pogada to cos pomoże. Ada wspolczuje ja nie lubie kiedy maly jest marudny ...
Ja zmywarki jeszcze nie mam ale mysle że kupie na raty ale moze w kwietniu zobacze jeszcze... A moj to tak głową kreci że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja tez na chwilke 🙂 Pawelek spi 🙂 dzis byl bardzo grzeczny! i dużo spał 🙂 Kasia - fajnie Ci ze zmywarka, u nas sie by nie zmiescila niestety 😞 Aga Mini - super pomysl z informatyka, tak mi sie wydawalo, ze Ty biegla jestes, bo po programach smigasz 🙂. Nina - wspolczuje z praca meza, ale moze uda mu sie jakos wyjasnic. Dobrej i spokojnej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas upadła stocznia, także jest tysiące bezrobotnych stoczniowców ... I za granicą też jest mało pracy. Jak funkcjonowała stocznia, to w pracy można było przebierać 🤪 🤪
Padam na ryjek dzisiaj, ciągle na rączki chciał dzisiaj mój brzdąc 🙂 Poza tym uprasowałam stertę ubranek i w ogóle dziś dzień miałam zajęty.
Dobranoc Byłe Brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Haha niezłe Aga,uśmiałam się od rana 😁 😁 😁
Daj znać jak poszczepieniu...a przy okazji,już wiem do kogo się zwrócić w razie problemów z kompem 😜
Nina śliczny avatar 🙂,pamiętaj o posiewie 🤪,daj znać.

Oskar mi właśnie Sebę obudził,pospał 40 minut 😞,maruda ciąg dalszy,spał od 19 i budził się o 2 i wstał o 4.30 😞...katar go męczy bardzo,cięgle mu odciągam,do tego może ten skok,wieczorem go brzuszek bolał 😞...kurcze a już tak super było,w dzień grzeczniutki,noce super...od 4 dni się zmienił 😞
Niestety w to zimno muszęz nimi wyjść 😞,muszę zanieść Oskara mocz na posiew,bo 1 mamy nefrologa.
A na 15 do chirurga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja z Sebusiem...tylko nie chce mi prosto wyjść
[URL=http://img541.imageshack.us/i/p1050750v.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2039/p1050750v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie mam czasu nadrabiać, ostatnie dni i noce masa cały czas rączki, skaza znowu wyszła, wczoraj pojechalismy do lublina do pani pediatry i alergolga(bo skaza to niby alergia pokarmowa) w jednym, zabuliłam 100zł za wizyte i mam nadzieje że warto było, lekarka stwierdziła skaze, kolke i jeszcze że zbyt długie nierobienie kopki tak samo męczy małą, za 2 tyg do kontroli, na dzien dzisieszy dostała 2 nalewki robione, maść robioną na skaze, olejek do smarowania z oilatum zamiast oliwki, mamy dalej kąpać w balaneum bo jest dobre, a lakcid jeszcze i deb..coś tam to marta chyba stosowała, i ta lekarka obiecała że wyprowadzi małą z tych problemów z brzuszkiem, a i kazała mi jeść codziennie albo jogurt naturalny albo kawałek chudego białego sera, z czym akurat ja sie nei bardzo zgadzam, wiem jak reaguje na jakiś nabiał w minimalnych ilościach w jakiś produktach..e za to zabroniła mi jeśc soji, parówek i pić soków z kartonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo hej babiszony 🤪
Agatka ciesze sie że jesteś 🙂 🙂 🙂. I jestem zadowolona że udałaś sie do innego pediatry 🙂 Więc teraz tylko czekać na poprawę Zosi 🤪. Napewno bedzie dobrze 🤪 🤪A z tym nabiałem to nie wiem, bo ty wiesz jak Zosia reaguje na niego,a mówiłaś lekarce?? I co ona na to ??
Aduś słodki jest Sebuś i prawdziwy męszczyzna z niego się staje 🙂
Ninka wygladasz super - awatar super 🙂
Mam nadzieję że nie naskrobałuście dużo bo mój internet jest wolniejszy od żółwia 😠 i zanim nadrobię to lato będzie hahahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i mała wg pani doktor sie najada, bo 5 kg 2miesięczny maluszek to naprawde duże dziecko, i zmiarzyła ją 59cm, coś niby mało, bo ciuszki na 62 są za małe, te co teraz nosi od pierwszych z 5 -6cm dłuższe są, aha tu wczorajsze zdjęcie
[URL=http://img407.imageshack.us/i/dscn1124w.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4374/dscn1124w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata super,że jesteś 😁
Dobrze,że poszłaś jeszcze do innego,widzisz,mówiłyśmy,ze ta co chodziłaś zbagatelizowała sprawę,mówiła przecież,że Zosia poprostu taka jest a jak widać to jednak brzuszek.Debridat pewnie zapisała,pomoże na pewno 🙂,ale dziwne,ze kazała Ci coś znabiału jeśc,przecież przy skaze to jest zabronione 🤪...to już sama musisz zadecydować 🤨

Wróciłam z laboratorium,kurczejak zimno a musiałam iść 😞...masakra
Sebusia boli brzuszek 😞męczy się znowu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ma skazę od urodzenia i chodzimy do alergolog-pulmonolog i ona zakazuje nam cokolwiek z nabiału nadal,mimo,że zaraz ma 2 lata,choć na bebiko przeszliśmy jak miał 10mies i jest ok.
jak ja zjadłam choć kawałek serka to małego zaraz brzuszek bolał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Oskar ma skazę od urodzenia i chodzimy do alergolog-pulmonolog i ona zakazuje nam cokolwiek z nabiału nadal,mimo,że zaraz ma 2 lata,choć na bebiko przeszliśmy jak miał 10mies i jest ok.
jak ja zjadłam choć kawałek serka to małego zaraz brzuszek bolał 😞

no własnie ale ona mówi ze ja juz sie sypie i bedziemy próbowac koło piatku mam zadzwonic co i jak, czy cos sie zmieniło i bedziemy wszystkoprzestawiac pod nia, ona tez jest alergologiem i dlatego sie do niej wybralismy, bo u nas wszyscy lekarze ze ok koniec kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 mały śpi wiec wpadlam sie przywitac! Agata z tym wzrostem maluchow to jest tak że po porodzie są mierzone tak niedokladnie bo zależy jak im sie złapie maleństwo i np od środka główki mierza czy jakos tak... wiem, że dzieci są w rzeczywistości mniejsze niż podają nam po urodzeniu a ciuszki też zależy od firmy i od budowy ciala malucha bo mojemu np wiecej na brzuszku sie rozchodzi materialu hehe 😁 ok lece myc naczynia i musze sie pouczyc bo jutro śmigam na ostatnie zaliczenie do Olsztyna a od soboty nowy semestr zaczynam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
Agata - mamy maluszki prawie identycznych rozmiarow 🤪
zapomnialam sie was zapytac juz jakis czas temu, bo nic na ten temat nie pisalyscie -
wasze maluszki mialy w 1 szym tygodniu szczepienie p.gruzlicy?

i jak dlugo zamierzacie sterylizowac butelki? czytalam gdzies , ze do 6 m-cy sie powinno, ale nie sadze, abym tak dlugo sterylizowala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja czytalam juz wczesniej, ale jakos tak usiadlam, ze nie mialam jak pisac 🙂 Pawelek dzis konczy 2 miesiace, ale ten czas leci! 🤪 Agatka - fajnie, ze jestes i dobrze, ze poszlas do innego lekarza, oby ten pomogl! Trzymam kciuki, a Zosia sliczna! z tym wzrostem to tak jak pisala Kasia jest inaczej, bo mi tez wyszlo jak on sie kiedys rozciagnal, ze ma z 59 cm a niby przy porodze mial 58... a u mnie remontuja klatke i wierca jak szaleni! 😠 ja sie wsciekam, a Pawelek nic, olewa 😁 milego dnia, zaraz kuzynka przychodzi, wiec koncze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...