Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A to miał być taki piękny dzień....
Oskar płacze...nie wiem już czy to brzuch czy dziąsła,wypił tylko 80 ml,zasypia mi na rękach,przebudza się i płacze.Dałam mu Nurofen,nawet herbatki nie chce 😞

Aniu ja już jedną fizykoterapię przeszłam,nic nie pomogła,od 15 września znowu.W domu mam lampę do Soluxa i naświetlam,do tego ketonal maść i tabletki 100,i jakieś 2 inne lekarstwa co mi zapisała.Dostawałam już naklofen w zastrzykach i chyba z 6 różnych przeciwbólowych...a w październiku będą 2 lata jak boli 😞może to nerwica? żaden lekarz mi nie pomógł 😞tylko by tabletki dawali

Ale mam doła dzisiaj

Na 14 idę z małym do lekarki,mam nadzieję,że choć jemu pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

No Adulka...psychika tez ważna, możliwe...a dawali Ci coś miorelaksacyjnego np. diazepam (Relanium) w małych dawkach? wiem, że to brzmi źle ale czasem pomaga..
No masz problem..
Oby u małego to był tylko gorszy dzień i tyle. Napisz, co tam wymyśliła lekarka Oskarowi.
A wiecie co, moja młoda nie umie wypic więcej mleka niż 120 ml na raz i to rzadko,a chce pić częściej. Nie wiem, czy to ok, może ma i tyle?hmm...bo zupkę potrafi zjeść cały słoiczek i kaszkę całą miseczkę..
właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze tydzień i młoda będzie miec 5 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj synek ma już 4,5 miesiaca...ale ten czas leci 🙂cale 8 kg wagi i 74 cm...mlody spi na balkonie moglam spokojnie poprasowac...parnota taka ze nie ma czym oddychac...zero waitru...trzeba korzystac z resztek lata 🙂


Adus trzymam za Was mocno kciuki 🙂 mam nadzieje, ze bedzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ale ten Matti rosnie, a przecież Ty Monia taka drobna, aż niemożliwe.
Moja Nastka rosnie mniej niż Alicja, zajrzałam do takiego albumu i w tym samym czasie miała już 700g więcej, a urodziła sie mniejsza o pół kilo...takie tam ciekawostki, aha, a byla tylko na cycu do końca 6.miesiąca...
U mnie też duchota, a ja jak lunatyk, musze chyba druga kawę rąbnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ADUŚ wszystkiego najlepszego i duzo milosci... 🙂))

Bylam dzisiaj z Amelia na wizycie kontrolnej u ortopedy i jest znaczna poprawa.31 sierpnia mamy jeszcze zrobic usg i zobaczymy co dalej ale chyba sie obejdzie bez szyn 🙂

Kolezanka dala mi namiar na swojego ginekologa i jestem dzisiaj umowiona na godz.19,bo moja gin.z powodow prywatnych nie przyjmuje do konca przyszlego tygodnia.Odezwe sie wieczorem po wizycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia 🙂

Oskar ma czerwone gardło i stąd ten niepokój i brak apetytu 😞dostał witaminę C i mam dawać mu 3 razy dziennie Nurofen
Kupkami się nie przejmować,bo to normalne.

Kurcze wszyscy biorąóskara za dziewczynkę 😞jaka piękna dziewuszka...

Marta cieszę się,że z Amelką już lepiej 🙂tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
No widzisz Aduś, jakis wirus wstrętny...a nasz Oskarek ma takie dłuższe włoski i to ewnie dlatego..no i drobny jest. Ale co sie przejmujesz takimi bzdetami. Jak ja Nastke ubiore neutralnie, to tez ja za chłopca biorą... 😉 dlatego lubię na maxa cukierkowe ciuchy, bo wtedy nie ma watpliwości:P

Ja nie wiem, co się z Nastka dzieje...wczorajsze popoludnie przejdzie do historii, bo była taka zmierzła, że hej. Nigdy jeszcze nie była taka płaczliwa(a Alicja była taka codziennie przez kilka miesięcy)..w nocy zbudziła się aż 3 razy...myslicie, że to jeszcze może byc efekt szczepienia? jestem wymęczona...

Aha, widzisz..mowiam, że zielone kupska sa GIT... 😉 :P 🙂 :laugh:
Miłego dnia..

Adunia...jak po rocznicy ☺️ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Matra i co na wizycie?Wszystko dobrze?

Oskar dzisiaj ładnie spał 20-5 🙂

Dzisiaj odkrył swoją nogę i chciał ją włożyć do buzi...ale było śmiesznie 🙂

Dzisiaj na zakupy 🙂

Wiecie co dostałam od mężusia-moje marzenie,nowego laptopa:laugh:
http://www.komputronik.pl/hp_vivienne_tam/
Ale się cieszę 🙂

Wczoraj tak paskudnie czułam się po tabletkach przeciwbólowych-powodują bóle głowy,zawroty,bezsenność i tak miałam właśnie przez 3 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu może faktycznie po szczepieniu 😞Oskar też był niespokojny.
Na pewno dzisiaj będzie lepiej 🙂

Rocznica super....mężuż zaskoczony i ...przydała się elektroniczna niania ale Oakar i tam smacznie spał:laugh:

Ach,już od paru miesięcy stękałam o tego laptopa ale wiadomo jak to z sianem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, siano....wiadoma sprawa...a propos, ide ostatnio do kadr, a tam pani do mnie..."o dobrze, że pani jest, bo trzeba podpisac aneks do podwyzki" hehe...oby tak dalej..człowiek nie pracuje, a tu takie gifty...

wcvzoraj zakupilismy szafę z przewijaczkiem..jak znajde wkleje linka...

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29828090

Alicja ma z tej serii ózeczko, szafę itd. to bedzie komplet potem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci się udało 🙂
Ja dostałam podwyżkę tydzień przed wiadomością o ciąży i poszłam na L-4 🙂też fuks

Fajna ta komoda,duża i funkcjonalna 🙂

Ale w nocy była burza...hałas,że szok!

Jutro na kolejną blokadę,mam nadzieję,że pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
Wczoraj bardzo pozno wrocilam i dlatego pisze dopiero dzisiaj.Ufff...w ciazy nie jestem ale mam zapalenie jajnikow co moze byc spowodowane przeziebieniem 😞 Faktycznie jestem troche przeziebiona,no i boli mnie podbrzusze a zwlaszcza prawa strona ale bylam przekonana ze to zwykly przedmiesiaczkowy bol.Przepisal mi antybiotyk i globulki dopochwowe,no i powiedzial,ze o spirali mam narazie zapomniec 😞Brak okresu moze byc spowodowany tym zapaleniem lub jak powiedzial do pol roku po porodzie misiaczki moga byc nie regularne 🥴 Za dwa tygodnie mam przyjsc na kontrol...Fajnie,ze dostalam namiar na tego gin.,bo naprawde fajny lekarz.Pogada i doradzi,tak jak powinno byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki

Marto no to jestes troche spokojniejsza- a zapalenie szybko wyleczysz 🙂

Adus fajny prezencik:d mezus Cie zadowolił...i Ty jego pewnie tez 😉

Aniu fajna komoda,my nie mamy przewijaka,poki co bo mamy kolyske a pozatym mam za malyt pokoj i juz jest zagrodzony zwlaszcza po tym jak rozkladam koldre na podlodze to nie ma jak sie ruszyc:/

Dzieki za komentarze na nk. Mati sam sie zlapal za łancuchy na hustawce juz wie do czego sluza od malego 🙂
Ja z moim M na sciezce wojennej- przyznal sie ze grzebal w moim tel...a swoj to bierze ze soba nawet do wc...zreszta nie mial co tam znalesc ale naruszyl moja prywatnosc...

Mnie pobolewa na okres,moja przyjaciolka ktora urodzila 1 lipca wczoraj juz dostała mimo ze karmi non stop piersia-a ja nadal czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę Marta, nieciekawie, no to leczonko przed Tobą solidne...ale grunt, że nie ciąża 🤔

Moja młoda dzis lepeij..wstała, pobawiła się bez ryku, zjadła zupkę jarzynową z Hippa, z kalafiorkiem, groszkiem, marchewką i ziemniakiem 🙂) smakowa była..wcięła wszystko a teraz śpi. chyba po kryzysie.

wkurza mnie tylko to budzenie w nocy. dziś spróbuje dac młodej mleko pół na pół z wodą, a jak bedzie ok, to jutro samą wodę..bo nie wierze cos, że ona glodna, pociumka ze 40ml i tyle a ja mam pobudkę..ech..zobaczymy

w ogóle jakaś przymulona dziś jestem, może to ta pogoda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zazdroszcze nie przespanych nocy...Mati spi słodko przez 8-9 godzin,ale tylko w domu bo u tesciow w wozku spi do 3-4 i musze go brac do siebie:/ a moze to wina tej pogody ANiu,...ja mam sie wybrac do przychodni po recepte na rota i po mleczko dla malego ale boje sie bo zaraz moze lunąć deszczem:/
od dzisiaj biore sie za magisterke... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta grunt,że nie ciąża a zapalenie szybko wyleczysz,tylko żeby Cię jeszcze tam teraz nie przewiało!

Oj Monika Ty to nie masz łatwo 😞Twój M przesadza,już ja bym mu dała 😠
Aniu przecież Natalka tak ładnie spała całą noc?!Co jej się nagle stało? 😞

Oskar śpi 8-9 godzin 🙂Nieraz jak się obudzi to dam mu smoka i idzie nynkać dalej 🙂

Muszę jeszcze iść do gina po jakieś tabletki anty,bo azalii nie chcę a miesiączki nie widać...

Dzwoniłam dzisiaj do pracy i już zapowiedziałam,że ok.10 września wracam 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle że to buzenie jest związane z odstawieniem od cyca, na pewno, bo wtedy się zaczęło...może jej brak przytulanka..mam nadzieje, że przejdzie...ech...no co się poradzi.

Jak nie karmisz Aduś to jakąś dwuskładnikową tabletę weź. njalepsze są.

ki, młoda wzywa..papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE TAKĄ CHCE,BO NA RAZIE MNIE NIE STAĆ NA SPIRALĘ 😞

W TAKIM RAZIE PEWNIE MASZ RACJĘ,BRAKUJE NATALCE TEJ BLISKOŚCI 😞
DACIE RADĘ 🙂

UCIEKAM,BO GOŚCIE ZARAZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
nade mn wisi jakies fatum,zepsuł mi sie dzisiaj laptop- MOJEGO BRATA ktory mi dal na wakacje,mialam zaczac prace pisac a tu jak na złosc klapa:/ probujemy go mim M odpalic ale nic z tego...brat mnie zatłucze:/

ehhh wszystko mnie wkurza

ps. jest juz nowe forum kwietnioweczki 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wlasnie mikusia przywitalam kwietnioweczki2010 🙂 tez dziewczynom zleci ten czas szybko,jak i nam 🙂
a laptopem sie nie przejmuj to tylko martwa rzecz 😉 :P :P


Ze wzgledu na moje zapalenie nie bede mogla miec narazie spirali,bo ponoc ten stan czesto powraca a przy spirali tym bardziej ale przepisal mi Rigevidon...ale wyczytalam,ze to tabl. starej generacji 😠wrrrr...co ja mam za pecha!
Poki co nie mam okresu i nie biore 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Mikusia Ty to naprawdę masz pecha niekiedy ale pocieszę Cię ja to w ogóle jestem pechowa 😞co chwilę coś
Nie twoja wina,że sie zepsuł a brat na pewno zrozumie 🙂

Ja także przywitałam już Kwietnióweczki 2010 🙂

Tak sobie od rana marzę co bym zrobiła gdybym wygrała w tego totka we Włoszech....ach dobrze,że za marzenia nie karają:P

Oglądam dzisiaj wiadomości a tam info,że 40-letnia kobieta spodziewa się....DWUNASTORACZKÓW!!!! 🤪 🤪 🤪

Aż zaraz w necie poszukam,bo nie wierzę!!!!!
Wyobrażacie sobie to-drużyna piłkarska!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...