Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny! 🙂
Aniu ja myslalam o antybiotyku na ta bakterie,ktora Piotrus wypil z ta niedobra woda:/

Adus no narazie zrobil raz kupe, w sumie nie tak rzadka jak wczoraj... Ale od wczoraj calkowicie bez mleka jestesmy, na kleiku ryzowym,kisielu i rosolku i chrupkach kukurydzianych... A z lekow to tylko Lakcid i ten plyn nawadniajacy dostaje... Ale pampersy teraz co chwile trzeba zmieniac-tak sika czesto:P

No mam nadzieje ze juz dzisiaj bedzie lepiej 🙂 Dam znac pozniej co i jak 🙂

Adus a z tymi zatokami to nieciekawie masz:/ A jak tesciowa sie czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Jeju,na pewno wkrótce będzie lepiej 🙂
Całuski dla Piotrusia 🙂 🙂 🙂

Teściowa źle....pije od tygodnia na leki z morfiną 😞,nic nie dociera do niej,mąż już nawet policję wzywał i karetkę 2 razy...no ale oni nic nie mogą,no i oczywiście Andrzej się stara a według mamy jest najgoszy.Po pracy przeważnie jedzie do niej i wraca nawet po 23.Żal mi tego mojego męża,nie mogę mu pomóc a teściowa zachowuje się jak egoistka 😞
Może to głupio brzmi w tej sytuacji,ale jak nie pije to mówi,ze musi dobrze wykorzystać czas jaki jej został a jak zacznie to ma w dupie wszystkich wkoło...jak nie o nas to o wnukach mogłaby pomyśleć....ja się chwilami dziwię,ze jeszcze w ciaży jestem przez te nerwy,no ale widocznie dzidziuś chce bardzo byc z nami i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej przedwczoraj mamie zabrał leki to wydzwania pijana i mówi,ze ją pozbawia leków ratujących życie!!!!!! a co ona myśli,że jak pije na nie to pomagają?! przecież to jestzabójcza mieszanka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie!!! tylko jak to przetłumaczyć 😞 niby sama jest tego zdania a potem rusza w ciąg,jak przestanie,bo skończą siępieniądze to będzie znowu ok aż do renty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety Ada takim ludziom choroba w piciu nie przeszkadza.Jest to smutne ale co poradzisz?Możemy sobie pogadać i nic więcej...
Kurde upalnie jak cholera,Amelka płacze bo ja raczka swedzi.Pół nocy nie spałam bo marudziła.
Spotkała dzisiaj taką znajomą,której nie widziałam z jakieś 2 msc.i schudła z 15 kg.,niedopoznania babka.Pytam jak to zrobiła a ona mi na to"piłam same kawy i jadłam 3 jabła dziennie" 🤪 🤢 Jezu rozumiecie Wy to????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...dziwna dieta,ale organizm się wkońcu zbuntuje 😞

Biedna Amelka,a lato strasznie upalne 😞,ja wróciłąm ze spaceru i padam,słabo mi a teściowa znowu to samo i Andrzej jest u niej,wróci pewnie wieczorem 😞....juz nie wiemy co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Amelci to marudzenie to nie tylko jednak raczka...Ma gardło zawalone jak nie wiem .Przytulała sie do mnie i poczułam nieprzyjemny zapach z jej buzki,spojrzałam w gardło i tragedia,az białe naloty ma.Tylko dziwie sie,ze nie goraczkuje.I jutro do lekarza.
Aduśsłabo Ci przez ta pogode a do tego jeszcze jestes zmeczona bo wiadomo przy małym tez troche roboty.Wypoczywaj kobitko sobie 🙂
Odezwe sie jutro jak wroce od lekarza.Pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc!
A ja jestem wlasnie po nalocie tego idioty, zdemolowal mi caly dom, zniszczyl drzwi, powiedzial ze jest u mnie jakis fagas i ze mu laske robilam i ze on wszystko widzial-byl pijany do tego stopnia ze mial zwidy 😞 I jeszcze nozem zaczal wymachiwac ze on znajdzie tego h*ja i go zaj3bie... Ale zachowalam zimna krew i wywalilam go z domu, zamknelam sie od srodka i w razie czego bede na policje dzwonic 😞 Teraz az cala sie trzese 😞 Kurwa, kiedy to sie skonczy???? 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Kasiu co za koszmar,następnym razem drzwoń zaraz na policję!!!! niech zamkną gnoja,a Tobie interwencje policji pomogą przy rozwodzie.
Dobrze,ze nic Tobie i Piotrusiowi nie jest!!!!
Co za cham 😠,jak on tak może 😞
Musisz byc silna i jak najszybciej złożyć o rozwód i alimenty,a policja powinna Ci założyć niebieską kartę-chyba tak to się nazywa,jak jest przemoc w rodzinie.
Trzymam kochana za Ciebie kciuki,zeby więcej się to nie powtórzyło.

Martuś napisz jak po lekarzu,biedna Amelka 😞
Zdrówka 🙂

A ja się pożarłam z mężem....ma kompletnie w dupie moje nerwy,nie chce mi się nawet rozpisywać ale nie zdziwięsię jak nie doczekam do grudnia z tych nerwów,biorę 3 razy dziennie tabletki na uspokojenie.
Dzisiaj mu powiedziałam,że jestem idiotką,ze za każdym razem wierzę,ze się zmieni 😞 oraz,ze ma sobie żyć swoim życiem a ja swoim,bo nie potrzebne mi nerwy 😠
Aha,mam zamiar wydać psa....według niego to moje marzenie,zeby sięgo pozbyć!!!
A prawda jest taka,ze pies wychodzi o 6 rano a potem dopiero o 18 i to wkoło bloku!!! czasem wyjdzie jeszcze ok.15,a nieraz nie wychodzi całą dobę 🤪,wczoraj wyszedł z nim o 6 i dopiero dzisiaj 😞,ja nie mam jak z nim wychodzić,bo nie wezmę wózka i psa,Dragon za bardzo ciągnie.Do cholery bokser powinnien przynajmniej godzinę dziennie biegać a nie wychodzić na 5 minut 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc!
Dopiero teraz mam jak napisac... Myslalam zejak wyszedl to sobie poszedl i nie wroci-ale sie myllam:/ Wrocil przed 2 i mi okno wybil 😞 Wezwalam policje, przeszukali cale podworko i domy,ale uciekl... W poniedzialek zloze doniesienie o znecaniu sie. Adus ja juz mam ta niebieska karte-bo kiedys jak na stancji mieszkalismy to tez podobna sytuacja sie zdarzyla-tyle ze nie zdewastowal wtedy domu... A ta cala sytuacja tylko dodala mi pewnosci ze rozwod to jedyne wyjscie!
Przezylam po prostu koszmar 😞 😞 😞 Kurwa, u mnie w domu nigdy nie bylo ani pijanstwa ani awantur-moi rodzice to normalni ludzie! A ja musialam trafic na takiego huja ktory zmarnowal mi cale zycie 😞 😞 😞 No i jeszcze ten zdewastowany dom 😞 Okno do wymiany 😞 I powiedzial mi ze na Piotrusia nie dostane od niego nawet zlotowki!!! Na picie i kurwy kase zawsze ma,ale na dziecko to juz polozyl... 😞 Ech...cale szczescie ze cala rodzina tak mnie wspiera...
A on tak pewnie sie czul,bo moich rodzicow nie bylo,bo wyjechali nad jezioro na tydzien... Ale juz wracaja... Ech... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Kasiu co za debil 😠,dobrze,ze wezwałaś policję i wzywaj za każdym razem!!!
Idiota cholerny 😞
Biedna tylko nerwy masz,szybko o ten rozwód składaj i alimenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak przypuszczałam Amelka ma anginę.Kurcze na leki wydałam 70zł.W nocy gorączkowała i prawie wcale nie spała.No ale antybiotk jest to bedzie dobrzePrzepisała mi jeszcze SEPTOLUX w aerozolu do pryskania ale mała nie chce za cholere buzki otworzyc i mam problem.Do tego priobiotyk Linex i wit C.I apteka w domu...
Kasia Ty się nie daj temu wariatowi.Niestarczy,że Ci zycie zatruwa to jeszcze dom demoluje 😠Wrrrr jak mnie wkurw...tacy faceci!!!!
Moj maż podobnie jak Ani jest naprawde wporzadku,pracowity i dla nas stara sie jak najlepiej.Zawwsze powtarza,ze chcial miec rodzine i bedzie robil wszystko abysmy byli szczesliwi 🙂I zawsze moge na niego liczyc.Dzięki Bogu ze tak jest i Wam dziewczyny równiez zycze takich partnerow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYY..Kasiu, jestem w szoku, zatkalo mnie. Ale gość. Weź sie nie dawaj gierkom żadnym i wygrażaniu, bo będzie chciał czy nie, to na dziecko będzie musiał Ci dać pieniążki, nieważne, czy krzyczy czy nie, to mu nie pomoże.
I JEZU DROGI, nie wracaj przypadkiem do niego...on się nie zmieni.
Oj współczuje tej sytuacji, nawet zapomnialam, co miałam napisac z tego wszytskiego.
I dzwoń dzwoń za każdym razem na policję, nie cykaj się..

ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Jak tam u Was???
Amelka lepiej się czuje? A jak Piotruś???

Pogoda pasuje do mojego samopoczucia,leje jak cholera,nie gadam z mężem,brak słów,nie chcę Was zanudzać 😞
Biorę te leki na zatoki ale na razie boli jak cholera,nawet wczoraj przez to wszystko nie pojechałam na kontrolę,do tego biorę na uspokojenie,bo chyba bym nie wyrobiła.
Maluszek się rozbrykał od wczoraj i częściej kopie 😁...boję się,ze z tych nerwów urodzę wcześniej a wtedy mu nie daruję 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej się wkońcu zmieni!!!! Wszystko na mojej głowie,nie pomaga w domu ani przy małym,nie pamiętam kiedy był z nim na spacerze!!!! Ja z Oskarem śpię,przewijam ,karmię,kąpię,chodzę na długie spacery...ok,siedzę w domu,ale jestem w ciąży i jest mi coraz ciężej a on pracuje tylko 5 godzin dziennie.
A jak jest juz w domu,bo potem nigdzie nie jedzie to się nawet z nim nie pobawi tylko kanapa i telewizor,bo jest zmęczony 😞
A co będzie jak maluszek się urodzi,jak ja to sama ogarnę wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek polega na pomaganiu sobie i dzieleniu się obowiązkami a nie tylko na przyjemnościach i na tym,ze jedna połowa robi wszystko a druga nic!!!!
Gdzie tu jakieś partnerstwo!!!!!
Ach nie mam już sił na to wszystko,szkoda,ze nie wiedziałam,że tak się zmieni po śmierci dziadka 😞
Jak byłąm z Oskarem w ciąży to mi pomagał,sam kazał odpoczywać a teraz ma wdupie,nawet brzuszek może z 2 razy dotknął...jakby miał to dziecko gdzieś

Śliczną masz córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje .Wiesz jeśli piszesz ,że po śmierci dziadka to może nie doszedł do siebie albo ma jakis problem o którym nie chce ci powiedziec,bo moj jak ma problem to zaraz po nim widać nie oddzywa się i jak go nie pociągnę go za język to nie powie 🤨.musisz wytrzymać jeszcze trochę 🙂.A mam takie pytanie kto zostanie z Oskarkiem jak pójdziesz rodzić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie moze być takim egoistą przez to...przecież mi z coraz większym brzuchem jest coraz ciężej,do tego mam pproblem z kręgosłupem i teraz zapalenie zatok...zero pomocy 😞
Oskar zostanie z tatą,on chodzi do żłobka,tylko od marca siedzi ze mną w domu,wraca tam od września
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...