Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale jestem wściekła od samego rana!!!!! 😠Zaraz wybuchne.... 😠Mój dobroczynny mąż pozwolił firmie kąpiącej kanalize stawiać wszystkie maszyny u nas na działce,przy nowym domu.Kur...żebyście widziały co te kretyny maja porobione z podwórkiem.Trawa porozjezdzana,mój bez posadzony na wiosne znikł,poprostu znikł!Mówił mi ze bede stawiac u nas jakies maszyny ale nie z takim syfem!I myslałam ze postawią gdzies z boku a nie na srodku.Jeszcze jak na złosc nie mogę się dodzwonić do Joachima,bym go tak opierd...Wrrrrrr......
No i będzie kłotnia bo ja nie popuszcze!!!!
I jak pięknie mozna komus popsuć humor od samego rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

buuu Marto to faktycznie nie ciekawie z ta dziełeczka cala praca poszla na marne!!!!

pomylilam sie z ta firma bucikow to rena
mati po szczepieniu bardzo plakal nie spi fdo tej po ry tylko sie kreci chce zeby go zalowac 😉
ps. dzisiaj z wloch przyjezdza moja tesciowa - dopiero sie poznamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!
MArta to ja bym tez nie popuscila tak zniszczonego podworka...:/
A u nasz od dwoch dni hitem kulinarnym jest kurczak wedzony 🙃 Piotrek po 2 udka dziennie zjada hehe:P I w dodatku je sam-ja mu tylko na kawaleczki na talerzyk naskubie i wszystko sam zje 😁 W ogole od jakiegos tygodnia Piotrek dostal niesamowitego apetytu-caly czas cos szatkuje:P Moze jakis skok teraz przechodzi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki 🙂
U nas tak w skrócie-Oskar ma 3 nowe zęby,brakują mu tylko wszystkie piątki 🙂
Obiadki skubie,ale coś tam zje-tylko codziennie to samo,kotlet z piersi i ziemniaczek,je mało ale ja się cieszę,że wkoncu zaczął jeść.Dzisiaj schab robię,ciekawe czy zje 🙂
Ja już 4 kg przytyłam(z Oskarem w 25 tc było 9,1 więcej,więc jest dobrze 🙂)
Oskar od jakiegoś tygodnia się zmienił,pokazuje różki 😞-rzuca wszystkim,trzaska,mały złośnik 😞,wiem,ze to taki etap ale chwilami mam dość 😞
Aha i przestawił się na 1 drzemkę,ma tyle energii,ze ja wieczoram padam z nóg,często o 21 chodzę już spać,bo nie wiem już jak się nazywam 😁

W sobotę idę na akcję darmowego usg 3D/4D,mam nadzieję,ze się dostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ada jasne,że idź na to usg.,trzeba wykorzystywać takie okazje 🙂
Wczoraj byliśmy z Amelka u chirurga jak pisałam wcześniej.Powiedział,że rączka wygląda dobrze jak po takim poważnym oparzeniu.Muszę kupywac maści i żele na rączkę przez minimum rok!W ciągu dnia dwa razy mam smarować maścią-CONTRATUBEX a na noc żelem DERMATIX.Troche mnie to będzie kosztowało no ale trudno.Wszystkie te kremy,żele po oparzeniach sa 100% płatne,szkoda,że nie są refundowane.Farmaceutka w aptece powiedziała mi,że zamiast contratubexu mam kupic cepan bo to to samo tylko cena sie rózni.Jeszcze nie kupiłam więc zastanowie się.Dermatix kupie przezallegro bo o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
No proszę już drugie strzyżenie i irokez.Super 🙂podoba mi się jak takie małe brzdące mają wymyślne fryzurki 😆 Hehe a Amelka to nie wiem kiedy się wybierze do fryzjera 😁) ma tak mało włosków,że nie wiem i do tego bardzo pomalutku rosną.Raz tylko sama jej lekko podciełam z tyłu bo miała z tyłu "sianko" od leżenia na głowce 🙃
Jestem sama w domku,sprzątam sobie a Joachim zabrał dziewczyny na działke 🙂
Aaaaaaaa i najważniejsze!!!!Kasiu wczoraj poraz pierwszy robiłam pierogi i mi wyszły 🙂 Robiłam z jagodami,pycha!Przepis mi dała kolezanka(3szkl.mąki,szczypta soli,jajko i szkl.gorącej wody) wyrobiłam,rozwałkowałam i wyszły 🤪Wyszło mi 53 szt.I wszystkim smakowały.Hehe jestem dumna z siebie.A zawsze myślałam,że nie umiem robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lasencje!!! ale mnie ie bylo, ale i tak pewnie za mną nie tęsknicie 😉
Oj Ada dzisiaj wystaje za usg-wyczytałam właśnie, mam nadzieje że sie dostanie i czekam z niecierpliwością, co u niej. DAJCIE ZNAK na sms-a, bo od popołudnia nie będe miała netu, a nie wytrzymam do wtorku i padnę z ciekawości. Moja bratowa tez ma w poniedziałek usg i się dowiemy czy moja mama bedzie miała czwarta wnusię czy będzie wyłom i będzie jednak Leon.

Martus, super, że z rączką juz jest dobrze, smaruj Cepanem, ponoc nawet lepszy, ale tak jak KAsia mówi-śmierdzi cebula trochę.
Kasiu, mnie tez wzięło na pierogi po tym wywodzie 🙂chyba mamę namówię, żeby zrobiła..

Ja jestem nadal u mamy w Nowym Sączu, mam luzy, bo nic nie robię i tylko z laseczkami na plac zabaw latam i po sklepach oczywiście 😁

Ok, czekam na wieści od Ady-alez jestem tym podjarana, jak bym sama w ciązy była 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam się na to usg 3D 🙂 🙂 🙂
Byłąm już tam o 8 a zapisy od 10,byłam 4 a miejsc tylko 24 😞
Synek zdrowy,wszystko ok,tylko się chował i kładł nogi na głowę 🤪...normalnie wygimnastykowany 😜...na zdjęciu słabo widać buźkę
http://img59.imageshack.us/img59/9190/zdjcie0058u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu jasne,że tęskniłyśmy 🙂)
Ada fajnie,że się dostałaś 🙂Ja mam nagranie 3minutowe z usg 3D Amelki,świetna sprawa!
Koncze robić sałatke i jedziemy do mojego kuzyna na grila.Kolejny weekend z grilowaniem i tylko dupa mi rośnie 😜 No nic od wrzesnia wezmę się za siebie 😁
Od poniedziałku do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Martus ja z Oskarem mam film nagrany 3D aż 17 minut i zdjecia,ale płaciłam 250zł 😞,a teraz za darmo,nie mam nagrania tylko zdjecia,ale zaozczędzone sianko,które wydam na Alanka 🙂
W środę jedziemy po brakujące rzeczy,takie tam duperele jak smoczki,ręcznik,przewijak itd.

Alan szaleje w brzuszku jak nie wiem 😁...oby był spokojnieszy od Oskara....choć trochę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Aduś jak maluszek szaleje w brzusiu to bardzo dobrze 🙂 U mnie się sprawdziło,że drugie dziecko jest inne od pierwszego.Wiki jak była malutka była spokojna i grzeczna a Amelka...szkoda gadać-roztrzepaniec taki,że szok 😁Wszędzie jej pełno 🙂przy Wiktorce kwiaty mogły stac na podłodze a przy Amelce wszystko pochowane.Więc coś w tym jest...
Jemy obiadek i wyjeżdzamy do Jastrzębiej Góry.Słonko dzisiaj słabe więc spokojnie z Amelka możemy pochodzic po plaży,no i tradycyjnie już dziewczyny muszą zaliczyć wesołe miasteczko 🙂
Miłej niedzieli mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Jejku Marta jak ja Ci zazdroszczę tego morza,masz tak blisko 🙂
My wyjeźdzamy 20 na działkę na 4 dni,mamy nad samym jeziorem,niestety aż 80 km od domu,więc to cała wyprawa,domek 10 m od jeziorka 🙂
A maluch kopie,że szok 🤪,normalnie sala treningowa 😁
Mam nadzieję,ze się sprawdzi i będzie spokojniejszy,no bo Oskar to mały łobuz,przecież jak był noworodniem to w dzień już np.mało spał,gdzie ponoć tekie maluszki śpią prawie całą dobę...no na pewno nie u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Pierwszy dzień w pracy po 2-miesięcznym leniuchowaniu zaliczony 🙂Prezes firmy zaskoczył mnie i to bardzo,ponieważ wezwał mnie do siebie i pytał o Amelke.Okazał serce niesamowite i dostałam 300zł. od firmy na rączkę Amelki.Jak lezałam w szpitalu tez dostalam pieniąki od firmy(pracownicy sie złożyli)Kurcze jestem w szoku az do teraz.Ludzie potrafią okazac serce 🙂
Kupiłam Cepan ale faktycznie śmierdzi 🤢 to nic najważniejsze aby pomógł.Dermatix zamówiłam 60g. za 250zł. więc sie opłacało bo w naszej aptece 310zł.
Moja siostra-chrzestna Amelci przyjechała do nas pilnować Amelke.Będzie przez 2-3 tygodnie w zleznosci jak Joachim sie wyrobi z robotom.W sumie od dzisiaj mąż ma urlop ale nie potrafi siedziec bezczynnie.Ma to swoje złe jak i dobre strony 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

No Marta to faktycznie super,jednak znajdą się jeszcze ludzie z dobrym sercem i wrążliwi na cierpienie innych,niestety takich to już coraz mniej.
Amelce na pewno nic nie zostanie po tym poparzeniu,maści na pewno pomogą 🙂
Wiecie jak muszę jechać tramwajem i nie jedzie niskopodłogowy to bardzo rzadko kiedy znajdzie się ktoś kto mi z wózkiem pomoże 😞,przeważnie wnoszę do góry i znoszę sama...z brzuchem,a do tego,zeby jeszcze ktoś miejsca ustąpił...brak słów,ludzie są bezduszni i zapatrzeni w siebie,jak tylko zobaczą mnie to zaraz "złotych gór" w szybach wypatrują 😠

Tak mnie wzięło,bo akurat dzisiaj jadę coś załatwić i pewnie mnie to czeka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloooooo... gdzie jesteście???
Zaniedbujecie brzuszek,mamuśki 🤢
Ada z wózkiem w tramwajach to Ci współczuję.Kurcze ciężko,gorąco,brzuszek już spory i do tego wszystkiego Oskarek...no i zero pomocy od innych.
Kasiu nowa fryzurka bardzo twarzowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja jestem....pokój dla dzieci prawie skonczony. wczoraj jeszcze zamówilismy drzwi takie przesuwane zamiast otwieranych normalnie..super będzie.
Oj Ada, rzeczywiście nie zazdroszcze tych tramwajów czy autobusów. ja juz chyba z 2 lub 3 lata nie jechalam, a na samą myśl mnie zbiera na wymioty, brudno, smierdzi, i jeszcze gorąco w lecie...ech wyjeździłam się z Alą w ciąży, bo do pracy miałam 4 przystanki, a na dwie raty jechałam..na szczęście potem już mieliśmy fiacika maluszka i po koniec ciązy mi ulżyło.
A propos mężus cos napomyka o zmianie drugiego autka 🙂..yup yup, bo to moje małe bez klimy i sie roztopic można..brr
Kasia wyglada rewelacyjnie, tak trzymaj kobieto!!!

Aha, u mnie bratowa wczoraj sie dowiedziała, że będzie u niej druga córeczka, tak jak u nas, czyli moja mam będzie mieć 4 wnusie 🙂))ale super, babiniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Wreszcie się pojawiłyście,bo mi się tak samej pisać nie chce 😞
Kasiu ślicznie wyglądasz 🙂Jak Piotruś???
Aniu to widzę,ze remont pełną parą 😁
My wyjeźdzamy 21 na 3-4 dni i wtedy kumpel u nas będzie kończyć remont...mam nadzieję,ze go wkońcu skończy,bo jak się zimno zrobi to juz nie pomaluja a została kuchnia i korytarz,no i poprawki w pokojach.Łazienka niestety na przyszły rok(kafelki)
Wczoraj byliśmy już na zakupach dla maluszka,ale po takie pierdołki jak smoczki,ręcznik itd...wydaliśmy 300 zł 🤪 i ja się pytam na co!!!!!
Jeszcze nic ciuszków nie dokupiłam nawet i jeszcze reszta pierdołek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...