Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatko ja narazie nie kupuje leżaczka, bo zobacze jak sie już dzidiza urodzi czy będzie mi to potrzebne, narazie kupuje tlyko niezbędne rzeczy, a jak juz sie dziecko pojawi to mysle ze bede wiedziała co mi sie najbardziej przyda 🙂 a łożeczko jest śłiczne 🙂 ale ja postanowiłąm ż ekupie je dopiero po narodzinach dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski!
Widze, ze wszystkie z niecierpliwoscia oczekujemy na przyjscie na swiat naszych slodkich bobalkow 😁 Ja rowniez nie robilam sobie USG 3/4D i jakos mi sie nie pali wystraczy mi to, ze bobalkiem wszystko ok a najlepszym tego dowodem jest moje dobre samopoczucie... 🤪 Ostanio lekarz skalnial sie ku dziewczynce a ja niewiem czemu mam nadal przeczucie, ze bedzie chlopak.I to nie tak, ze bym bardzo chciala chlopca lub dziewczynke bo uwazam, ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe przeciez to moje pierwsze dzieciatko wiec co za roznica 😆

Co do lezaczkow jestem zdecydowanie na tak!! Bedziemy z dziecmi spedzac cale dni i noce a przeciez trzeba zalatwiac swoje potrzeby fizjologizne, ugotowac obiad, wykapac sie... Nie bedziemy zostawiac dziecka w drugim pokoj, bo tam stoi łożeczko, zeby wykonac te lub inne czynnosci. Najlepiej miec je caly czas na oku - szczegolnie kiedy nie spi. Taki lezaczek pozwoli zerkac na malenstwo kiedy bedziemy musialy cos zrobic w jakimkolwiek miejscu naszego domku... moja opinia oparta jest na doswiadczeniach kolezanek-obecnych mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra ja mam dokładnei to samo odczucie co ty, bo od początku ciąży czułam że będzie synek-a lekarz na USg powiedział że widzi dziewczynkę i kupiłam juz nawet jedną sukieneczkę ale też jakoś czuje chłopczyka-ale tak samo jest mi to obojętne czy bedzie syn czy córka byle zdrowe 🙂 a tak naprawdę będę pewna co płci jak juz zobacze moje maleństwo na własne oczy 🙂 czyli juz nie długo bo za jakieś 12-14 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja kupilam lezaczek z fiusher price pokaze wam linka http://www.allegro.pl/item707233814_lezaczek_bujaczek_fisher_price_do_18_kg_gratis.html
moja siostrzenica ma taki sam i pwioeim wam ze wszyscy sobei chwala lezaczki wibracje sa takei ajk by dzidzia autem jechala 🙂 co im dpowiada bo jak mamausia codzi to ja kolysze ...polecam a zapewne jak bedziecie sprzatac czy cos to macie dzidzie kolo siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny i łóżeczko i leżaczek super 🙂. ja na pewno kupie taki leżaczek, łużeczko dzisiaj wystawiam z piwnicy by zobaczyć gdzie ja je dam !! :/ .... może już zostanie na zabawki dziewczyn, bo nie mam dla nich już miejsca :/ zmieniłam meble i pluszaki się nie mieszczą. a teraz ide po kartkę na ślub koleżanki 😞 niestety nie pojade a tak bardzo bym chciała a wesele już w sobotę, ... 😞 ....

mi na każdej wizycie lekarz potwierdza że będzie synuś 🙂 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałm usg u mojego lekazra 2 razy, jedno potwierdzające a drugie połówkowe, czeka mnie jescze jendo po 30 tc ale nie wiem jescze dokładnie kiedy, więc lekarz potwierdz swoje przypuszzcenia co do dziewczynki dopieor za około 2 miesiące,ale jakoś mnie to juz nie ciekawi az tak bardzo 🙂

moja znajoma urodziła w piątek i wiecie jaki jej synuś ma fajna datę urodzin?? 07.08.09.r. 🙂 ale powiem wam ze rodziła w pobliskim szpitalu w tym gdzie ja nie chce rodzic i strasznie sie anmeczyła bo ejchałą do szpitala z bólami i już miaął rozwarcie prawidłowe ze urodziła by w mig ale porodówka była pełna i dlai je an wstrzymanie porodu- a potym jej wszyttsko przeszło musilei nastepnego dnia jej dac znowu cos na wywołąnie porodu-i już się bardzo mefczyła zeby urodzić, a jej koleżnaka z sali rodziła dosłownie 3 dni-spędziła praktycznie 3 dni na porodówce-czujecie to?? biedna, mogli przeciez jej cc zrobić zeby sie nie meczyła, zyjemy w 21 wieku a ona 3 dni rodziła dziecko, a myślałam że porody które trwają powyżej 48 ogdzin to już przeszłość ale w naszym szpitalu widocznie nadal to praktykuja przy dzisiejszych postepach w medycynie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Beatko ta dziewczyna miała żal do lekarzy-bo przez 3 dni nie tylko ona sie męczyła ale i dziecko-a dzicko urodziło się sine i dostało na początku tlen ale niby juz jest dobrze

zobaczcie sa i tańsze leżaczki
http://www.allegro.pl/item699534642_baby_boo_lezaczek_z_wibracjami_i_zabawkami.html
jak będę kupowała to raczej skusze się na taki tańszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a później to i tak chyba zalezy od dziecka jak będize miało juz roczek albo i więcej to może być jak to się mówi "żywym srebrem" i taki leżaczek się już nie sprawdzi-moim zdnaiem dlatgeo wystarczy mi ten leżazcek z linka do 11kg za 59 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super ten lezaczek Fisher Price bo moze pozniej sluzyc starszym dziecia jako fotelik/fotelik bujany... Na pewno go sobie/nam kupie 🙂 Ja na razie robie liste wyprawkowa co bede musiala kupic ... jesli chodzi o firmy i ceny to nie badzo sie orientuje 🤨 Wiec jak macie jakies zlote pomysly... ciekawe linki dotyczace zakupow dla niemowlaczkow to jestem chetna 🙂
Na pewno skorzystam z lezaczka, poscieli w paseczki(ktoras z was wstawila kiedys) i jeszcze paru fajnych rzeczy 😁
Dziekuje i prosze o wiecej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, hi, hi, mój czasami tylko tak sie układa po prawej stronie i kopie z całych sił. Ale najgorzej to jak rano się ułoży tak baardzo wysoko w brzuchu... jakoś to mało wygodne. 😞 Ale u Ciebie to uroczo wygląda! Będziesz miała co wspominać. 🙂

Co do tego szpitala... to przykre, że pozwolili dziewczynie aż 3 dni cierpieć. 😞 Nieludzkie. 😞

Beatasz na razie z dodatkowymi zakupami się wstrzymuję - a do takich zaliczam np. leżaczki. Może po urodzeniu się maluszka... Na początek muszę skompletować najpilniejsze rzeczy. Choć to łóżeczko cudne. 🙂

Mar super zdjęcia z usg - takie wyraźne. 🙂

Usg 3D miałam przy okazji usg połówkowego, kiedy dzidziuś został już zbadany, pani doktor przełączyła na ten właśnie tryb (mam też filmik i zdjęcie, w sumie to plus wizyta wyszło około 150 zł). Ale niestety maluch za szybko i mocno się wiercił... także powiem wam, że mi się bardziej podoba zwykłe usg. :P Ale co fakt to fakt - jeszcze nacieszymy się swoimi maluchami, do woli, jak się urodzą.

Uff... dziś mam "zmęczony" dzień. Od rana czuję, że nie mam sił. 😞 Zaliczyłam dziś pocztę - myślałam, że padnę. O klimatyzacji nikt tam chyba nie słyszał, ale nie mówiąc już o otwarciu jakiegoś okna... Może i nie tylko mi tam było duszno, ale już bez przesady: stoję, czekam, nie mam czym oddychać i jeszcze obok "pachnący" ludzie (a pomyśleć, że mydło się wydaje tak powszechnym wynalazkiem). Jak wyszłam to zakręciło mi się w głowie. Normalnie "kocham" (w sumie tę konkretną, bo gdzie indziej nie bywa tak źle) pocztę. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też kupię wózek leżaczek dopieor jak juz się dziekco urodzi 🙂 dziś chciałam umyc łóżeczko po sisotzreńcach ale okazało sie troszke zniszczone-więc szukam na allegro ajieigoś fajnego łóżeczka w kolorze wenge 🙂 musze też skelpy odwiedzić może coś ładnego znajdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...