Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co prawda to nie bylo pytanie do mnie ale pozwolcie ze sie wtrace :P
Znalazlam sliczne kocyki z metryczkami na Allegro:
http://www.allegro.pl/item699245846_artku_haftowany_kocyk_metryczka_imie_danymi_dzieck.html
jest duzo propozycji podobnych nalezy tylko w piszac na Allegro w wyszukiwarce kocyk z danymi lub kocyk z metryczka
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodkie
🙂 nie widziałam takich 🙂

haniu fajne to łóżeczko. a mój miał mi przynieść z piwnicy i nie przyniósł 😠 dzień minął potem coś wypadło, jutro go nie będzie i nie wiem kiedy sobie popatrze gdzie by je tu dać. a mam już fajną koncepcję 😁 😁 tylko najpierw trzeba pomalować ściany ... 😁 😁 będzie ślicznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten pochmurny dzionek ( u mnie). Ale przynajmniej aż miło się w pracy siedzi 🙂)

Ale te łóżeczko mi się podoba 🤪 i nie drogie.... tylko bym wolała w wersji z szufladą 🙂

Te kocyki tez super. Pierwszy raz widzę takie coś 😆 . Mam nadzieje, że ktoś z mojej rodziny wpadnie na taki pomysł i nam sprezentuje na zimę taki kocyk w sam raz :laugh:
[img size=128]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STACHOWIAK_4-fd66b277f98ff03546f3b1f8106eb003.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Dzisiaj idę do lekarza i zobaczymy co mi powie z tą moja glukozą bo na czczo miałam 78 a po 50g miałam 141 i się trochę 🥴 obawiam, ale mam nadzieje, że jeszcze się w normie zmieściłam, więc zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super pomysł - kocyk z metryczką! 😁 Sama bym chętnie taki swemu małemu sprezentowała, hi, hi... :P

Łóżeczko fajne no i nie jest takie drogie. 🙂

Mar trzymam kciuki! Oby lekarz powiedział Ci, że wszystko okej. 🙂

Ja się dopiero budzę, choć wczoraj to padłam już o 22. 😮 Byłam taka zmęczona... nie wiadomo czym... 🥴 Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej - że znajdę w sobie więcej energii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też leje i leje :/ i jeszcze mój mi humor zepsuł 😞 ... zawiódł mnie strasznie głupią decyzją, a ja mam dość mu matkować .... pewnie więc mnie tu dziś mało będzie....

ja jeszcze widziałam takie fajne puszki gdzie się nóżki i rączki dziecka odciska 🙂 też na allegro. o znalazłam nawet linka :

http://www.allegro.pl/item700234933_0964_odcisk_bobasa_zachowaj_wspomnienia_mega_hit.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez widzialam w smyku te puszki na odciski ale nie kupuje, bo kuzynka juz zapowiedziała, ze kupi mojemu małemu:P

co tak pusto tu dzisiaj?? spicie jeszcze dziewczęta 🙂?

ja wstałam rano, zmieniłam dowód, miejsce zameldowania, byłam na borowaniu zębów i teraz znieczulona jeszcze jestem hehehe nie lubie tego uczucia! i kupiłam maluśkiego pajacyka dla Szymona- biały w maleńkie niebieskie misie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 witam 🙂 u mnie też deszczowa pogoda-ale mi to na rękę bo fajnie chłodno jest 🙂 ale jakoś humoru mi dziś też brak...

nie mam jakos chęci ostatnio żeby cokolwiek zrobić-ciągle mam remont i marze już żbey wszytsko miec gotowe i spokojnie czekac na dzidziusia nie amrtwiąc się czy zdążymy na czas;/

Kasiu pomysł z odciskami śiwetny 🙂 ale mozna tez poprostu zrobić zdjęcie takich słodkich stópek i oprawić w ramkę 🙂 łądnie by sie to prezentowało na ścianie w dziecięcym pokoiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra, jak obcinała swojemu synkowi pierwszy raz wsłoski to zechciała je na pamiątke sobie zostawić 🙂 związała je sobie ąłdnie wstążeczką i włożyła do albumu ze zdjęciami swojego synka-ale oatantio jak juz ten jej już teraz 9 letni syn przeglądał te zdjęcia i zobaczył te włoski to stwierdził ż ektoś je tam włośył przez pomyłke i je spuścił w klozecie...siotra się starsznie zdenerwowała-ale no cóż "facet to zawsze jest facetem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam na 16 listopada 🙂 więc całkiem blisko 11 🙂 za 2 tygodnie mam wizyte u mojego lekazra i chyba bede msuiaał got roszke wypytac o koncówke mojej ciąży i poród-choć obawiam się że jescze nie za dużo na ten temat mi powie ;/ ach dzieic maja takie mięciustkie włoski 🙂 a ja uwielbiam robić warkoczyki i kucyczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzis niby chlodniej a dla mnie i tak duszno jak zawsze 😞
Wczoraj mialam dola,musialam isc wziasc ciepla kapiel i sie wyplakac,nie wiem mam takie hustawki nastrojow ze sama jestem w szoku...
Pozatym robiac wczoraj mojemu M herbate zlapalam przez rekawice gwizdek i nie wiem jakim cudem poparzylam sobie reke,myslalam ze niezniose tego bolu,odrazy pomyslalm o dzidzi zeby tylko jakiegos znaku nie mialo(przesad) 🙂 ,ale dzis juz jest dobrze.
Wstalismy o 11 i poszlam z mamusia swoja na male zakupki kupilam sobie wkladki laktacyjne,w ciuszkolandzie synkowi 4 pary spodenek,chyba z 8 par kaftanikow ,skarpeteczki ,2 bluzeczki i zaplacilam chyba 30zl zadowolona jestem bo w normalnym sklepie zaplacilabym chyba z 200zl ..
Teraz siedze przy kompie ,szperam po necie czekam na swojego M moze wyciagne go na jakies zakupki,znajac go pewnie bedzie zmeczony po pracy 🙂
Czy wasi M tez tak maja ze wypominaja wam to ze siedzicie na L4 w domciu i ,,niby,,nic nierobicie?
Moj to mnie czasami tak denerwuje, a dom kto sprzata a obiad kto gotuje mysliz ze wszystko samo sie robi,ale coz puszczam to mimo uszu 🙂 🙂
A co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ja prawie codziennie sie o coś oparze! od 3 tyg mam dwie kreski na ręku bo porzadnie sie oparzyłam, wyjmując pieczeń z piekarnika- u mnie to norma hehehe

mój M tez czasami mi wygarnie, że on to ciężko pracuje a ja siedze w domu i nic nie robie! a jak mówie, ze sąsiad przychodzi i robi wszytsko w domu za mnie bo ja leże na tapczanie cały dzień, to sie wscieka i mowi, ze taka praca w domu to nie praca 😠 a jak jest week i sprzata razem ze mną, to ciężko zmeczony później jest...hhehe
na szczescie nie mowi mi tego czesto, bo chyba bym nie wytrzymała ale czasem sie zdarza..
w ogole jest dziwny czasami ode mnie wymaga nie wiadomo co a czasami zrobi wszytsko sam: pranie, zmywanie, wc umyje i nawet go o to nie musze prosić- no cóż tak jak ja, ma jakies humory heheheh

a co do tych ubranek, to w lumpeksie najlepiej jest kupować, za tyle rzeczy zapłaciłaś 30zł!!
ja dzisiaj kupiłam jednego pajacyka i zaplaciłam 31zl ! zazwyczaj kupuje uzywane albo na duzych promocjach ale dzis nie chcialo mi sie chodzic po deszczu i szukać po sklepach a i tak założyłam, ze kupie kilka nowych ubranek i bede zakładać jak bedziemy szli do lekarza itd.
Ale naprawde ceny w sklepach są zabójcze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cen w sklepach to rzeczywiscie sa ogromne,sama sie zdziwilam ze za tyle rzeczy tak malo zaplacilam,moze wyciagne tego swojego bo chcialam juz pokupowac jakies kosmetyki dla siebie i Szymonka 🙂 jakies pieluszki,kocyk i moze rozek bo do listopada to niewyrobie finansowo 😉
Pozatym trzeba szykowac pieniadze na znieczulenie 700zl,moze na opieke poloznej,ale jeszcze nie wiem bo znajoma powiedziala ze jakby niechcieli mnie przyjac do tego szpitala co chce to da mi numer do glownej poloznej i ona zalatwi mi miejsce ,byloby super bo jednak 1000zl mialabym w kieszeni 😉


Zauwazylam dzis na majtolach swoich troszke bialego sluzu,bez zapachu juz dawno nic takiego mi nie wycieklo nie wiecie co to moze byc?

Do swojego ginekologa ide dopiero za 9 dni i nie wiem czy cos z tym robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku ja też się ciągle parze 🙂 to patelnia to garnek z gorąco wodą to coś wyleje ... 🙂 ostatnio straszna ciamajda jestem 🙂

ja wam powiem że u nas sprzedają nowe rzeczy w jednym sklepie z mojego zakładu pracy ale to za daleko byście skorzystały a szkoda 🙂 ... bo można po 6,50 body, śpioszki kaftaniki kupić - nówki. ja też mogłabym po 4 zł pokupować ale różnie to u nas bywa, raz jest pełno do wyboru raz nie ma nic, czasem wszuystko różowe, czasem wszystko niebieskie, a prześle wam linka 🙂 ...

tu pracuje i to szyjemy 🙂 :

http://www.ewaklucze.pl/ewa_klucze_pl.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...