Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiem ze to forum ciazowe 🙂 ale kazdy temat wskazany np.fryzury ..i wlasnie doradzcie mi..jaka fryzura do slubu cywilnego??..nie mam pomyslu jak sie uczesac..dodaje ze fryzure chce zrobic sama ale nie mam pomyslu..kilka wskazowek..mam szczupla pociagala twarz..czarne wlosy do ramion..moze macie jakies linki czy cos..prosze o pomoc..wkoncu kto lepiej doradzi kobiecie niz druga kobieta??:P ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂

dzieki kasia to masz 2 urowiski w domku... 🙂

Chcialabym was wlasnie poznac dlatego tak sie wypytuje...jak cos to sorki....

A ja sobie leze...juz po kapieli.....

Tomek spi czyli moj maz..bo w nocy nie spal i woogle sie martwi mna.... 😞 Nie dziwie mu sie....Ale bedzie z niego udmy i kochany tatus.... 🙂 rany....Tak slodki i meski.....hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jak byłam na weselu to też sama się czesałam, porbiłam sobie loki które potem poupinałam na głowie aby przypominały taki kok, a pare pasemek lokowanych wypuściłam luzem. Możesz też tak zwanego banana sobie zrobić ( skręcić włosy i podciągnąc do góry i poupinać, albo można czasem kupić takie coś co się w to włosy wkłada potem skręca i upina też wkok albo coś innego sorki nie wiem jak to się nazywa ale pewnie kojarzycie o co mi chodzi) ewentualnie w zależności od kreacji możesz idealnie włosy wyprostowaći podpiąć boki ładnie 🙂 Coś poszukam jeszcze w internecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski
witaj Jagoda 🙂
bylam dzos ogladac sale porodowe i kurcze jeszcze ten wyklad z polozna troche sie przerazilam... 😞 choc nie powiem szpital odnowiony, lozka nowe wszystko takie extra cacy 🙂 ale i tak strach mnie ogarnal... 🤨 niby wszystko tak ladnie pieknie kolorowo (sale porodowe sa pojedyncze i maja nazwy "malinowa", "cynamonowa" itp) ale jednak przerazajaco
po szkole rodzenia moj M oznajmil ze jedziemy po czesc wyprawki bo zwiedzial sie ze jedna z dziewczyn ma juz wszystko gotowe a my jestesmy w lesie. Wiec kupilismy butelki szklane (bo juz nie wiedzialam czy brac te plastikowe), taka pake huggies (pieluchy+chusteczki+skarpetki z kubusiem), termometr, szczoteczke, nozyczki, puder, podklad ceratowy pod materac no i taka masc... LINODERM (mialam kupic sudocrem ale jakos sie zamotalam i nie wiem czy dobrze zrobilam).
Akigo dobrze ze poszlas do lekarza trzymaj sie dzielnie 😉
Dziewczyny niezle macie te sny. Mi sie tylko snilo ze pojechalam na porodowke i okazalo sie ze falszywy alarm i gadam z pielegniarka a tu przychodzi pol rodziny przynosza mi surowe zeberka, jajka. Ja mowie po co przeciez ja nic z tym tu nie zrobie bo to surowe. Babcia kupila wedzonego wegorza a ja zaczelam biadolic ze szkoda kasy bo on taki drogi ze jak juz chciala kupic to mogla zaczekac do Swiat Bozego Narodzenia. 🙃
Jagoda jestesmy z Toba! Zobaczysz wszystko bedzie ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może napiszemy do Agnieszki na n-k,będzie wiadomo co się dzieje.
Sandra z Beatką zwiedzają pewnie 🙂

Tabelka super,jaka się długa robi powoli 🙂
Madeline o ile dobrze pamiętam ma mieć córeczkę,ale też coś nie była pewna.

Co do fryzur to ja też nie mam pojęcia,mam do du...włosy i mało co z nimi robię 😮

Karolinko wymyślisz coś na pewno na urodziny,ja też mam zawsze problem,tylko z moją mamą nie mam problemu,bo zawsze wiem co by chciała.

Kasiu myślałam że ma takie wiesz trochę wiszące ☺️ mi kiedyś po przebiciu takie założyli,no ale ile lat temu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj moge teraz normalnie coś napisać bez pośpiechu 🙂

CZeść Jagoda-fajnie z ejescze dołączają do nas nowe mamusie 🙂 mam nadzieję że wszytsko będzie dobrez i spokojnie dotrwacie do 38tc i urodzisz szczęśłiwie zdorwego dzidziusia-zresztą tego wszytskim mamusią życzę i sobie równiez:P

Co do fryzur to ja uweilbiam je robić sobie i innym-choć fryzjerką bym nie chciała być, zależy jaką masz sukienke jeśli masz "strojną" to radze spokojna fryzurę, może lekko upietę i jakiś kwiat z boku wpięty, a jak masz "prostą" sukienkę to możesz te loki zrobic co Monika mówiła zrobić i też spinkami upiąć i fajny koczek wyjdzie albo też loki podpięte po bokach i kwiatuszek np. storczyk śłicznie wygląda, zaraz poszperam w necie i czegoś poszukam co by odzwierciedlało moje opisy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no chętnie bym jescze kogoś dodoała do tabelki 🙂 aj właśńie patrze i mam numer 13 a to niby pechowy 🤢

a co do madeline to poczekam na nią bo nie wiem czy córka czy syn al nie moge się jej doszukać we wcześniejszych stronach :P ale jescze pewnie wkleje do tę tabelke kilka razy więc się uzupełni na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale u nas sie tu dzieje 🙂Haniu masz u mnie oklaski za tabelkę.Ja lecę sie kopać. Jak ja kocham siedzieć w ciepłej wodzie.Co do fryzur ja sie nie wypowiadam mam takei włosy że mam zawsze olbrzymi problem żeby coś z nimi zrobić.Moje zycie żyją swoim życiem wiec mam problem 🤔.
Ja to dobra jestem przeczytałam wszystko co napisałyście ale zanim dosłam do końca to zapomniałam co czytałam na początku. Bo coś miałam napisać czytając to co napisała Asia i nie wiem 😲Źle się z moja pamięcią dzieje.Ale wróce po kąpieli!
A juz wiem zazdroszcze zakupów.jakby Ci sie Asiu nudziło to zrób zdięcie chętnie pooglądam.Chyba że Ci się nie chce 😉 Uciekam do wanny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiękuje wam ślicznie za oklaski 🤪

Może masz rację-i dla mnie i mojego dzidizusia 13 będzie szczęśliwa-oby

Iwonka za niedługo my zaczniemy szaleć z zakupami 🙂 bo chyba my jesteśmy jedne z nielicznych na tym forum co czekaja do ostatniego momentu ja po 10 października zabiorę się za listę z wyprawką :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, cały dzień mnie nei było i 15 stron lektury! 🤪

Kasiu kuracja to dobra rzecz. Zwłaszcza, jeśli rzeczywiście z córeczki taki chorowitek.

Akigo przynajmniej uspokoiłaś siebie - a jutro pewnie dowiesz się już więcej. I nie martw się na zapas. 😉
A z przesyłką to świństwo! 😠

Moniczko to masz dokładnie tak jak ja - muszę się ruszyć gdziekolwiek z domu, bo inaczej fioła dostaję. 😉
Ał, musiała boleć "przygoda" z żelazkiem. 😞 Ale wiesz, jakiś czas temu już stwierdziłyśmy, że chyba wszystkie w ciąży zrobiłyśmy się "trochę" ciapowate... Także, nie czuj się czasem z tym jakoś źle, że masz takie, różne "przeboje". Szkoda tylko ręki i niepotrzebnego bólu. 😞 Współczuję. 😞
Co do ginekolog... może powinnaś zmienić? Skoro uważasz, że nie bada Cię odpowiednio. Albo powiedzieć wprost, czego oczekujesz, a czego Ci brak, podczas wizyt? Jeżeli Ci nie odpowiada, uważam, że nigdy nie jest za późno na zmianę.

Witaj Jagoda "mamasynka" z malutkim Julianem Mateuszem. 🙂 Współczuję wakacji w szpitalu, ale jeśli trzeba było, to chyba tak lepiej, co? Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka, aby dalsza ciąża sprawiała wam jak najmniej zmartwień!

Paulisia mnie chyba zawsze bolą harce tego mojego zbója. 😉 Brak apetytu też ostatnio mam... w ogóle nie potrafię określić czy jestem głodna czy pełna. :P

Maiha, ale się tabelka rozrosła! 🙂

Ech, ja też chyba będę kończyć wyprawkę w październiku. A przynajmniej "drobiazgi" typu butelki, smoczki, pampersy... Bo na razie same ciuszki i większy sprzęt. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tego właśnie Ci zazdroszczę Paulinko.Ja jaki pisze to zapominam co kto napisał 😞 Chyba muszę czytać robić notatki na kartce i wtedy odpisywać:laugh: ! Ło matko !Ciapowata dobre określenie 😉.Nie chce opisywać jak moja ciapowatość wpłyneła na wczorajszą depilację.Wchodząc do wanny poczułam jaka jestem pocięta.:laugh:
Ja też mam Haniu nadzieję że zabiorę sie w końcu za wyprawkę.
Troche mnie to wkurza że jeszcze wszystkiego niemam. Ale nic na to nie poradzę. 🤨 Cieszę sie ze chociaż mam ubranka.I pare innych pierdułek. Musze sobie spis zrobic w końcu co będe potrzebować i policzyć ile mam na to kaski odlożyć.
Paulinko Dobrej Nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...