Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez ogladam sietke z moim M POLACY DO BOJUUU! 🙃 (kurcze sama bym pograla)
Akigo u mnie jest roznie czasem ulozy sie glowka w dol i kopie tylko w okolicach zoladka (az robi mi sie niedobrze i zoladek mnie boli 🤔 ), a czasem w poprzeg i wlasnie mam tak jak Ty ze atak naraz z dwoch stron wydaje mi sie ze on wtedy skacze i odbija sie nogami a z drugiej strony glowka. Mam tez czasem takie wrazenie ze wypina mi sie z boku pod zoladkiem pleckami. To miejsce robi sie wtedy takie twarde a ja zaczynam go glaskac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to wredna żona jestem nie lubie siatki. Mój mąż też jak był w domu to oglądał.I to jeszcze z rana w łózku. Działało to na mnie jak wiadro zimnej wody bo zaraz wstawałam szłam do drugiego pokoju. Ja w ogóle nie lubie sportu.A piłki nożnej nie znosze.A tylko to u nas leci jak maż jest w domu.
Juz sie wykapałam i czkam na serialik.
Wiecie co takie niezbyt znowu mam te upławy. Może nie powinnam sie przejmować ale się przejmuję. 😞 Takie brunatne 😞 >Ja rozumiem że takie mozna mieć po nocy przespanej z meżęm albo po badaniu lekarskim. Ale w moim przypadku to nie rozumiem 😞 Ale już nie długo ide do lekarza.
Jaknbyście miały zgagę to polecam sprait . Ja ostatnio pije sprait i o dziwo niemam zgagi.
Dobra ja zmykam do łóżka.Śpijcie smacznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo, brunatne? Ale zabarwione krwia czy tylko takie brazowawe? Ja mam wizyte w srode to zapytam lekarza ale Ty chyba tez jakos masz teraz niedlugo wizyte...? Wiesz, zdarza Ci sie to pierwszy raz czy juz mialas takie uplawy? ja to bym sie bala ze to czop sluzowy ale nie chce Cie straszyc (wiec sie nie nakrecaj 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smacznego Leniuszku. 😉 I właśnie hymn leci! 🙂

Akigo skoro Cię niepokoją to nie lekceważ ich. Nie zapomnij zapytać lekarza. Nie wiem w sumie co poradzić, nie jestem lekarzem. 😞 A lekarz najbardziej Ci w tym momencie wyjaśni o co może chodzić. Ale nie dzieje się nic jeszcze nie?
Sprite na zgagę? Pierwsze słyszę. :P Chyba jakiś osobisty sposób, dobrze wiedzieć, ale ja pozostanę przy migdałach... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńko takie brunatne krwi nie widać. Ale jakieś takie gęste.Miewałam już podobne ale teraz jakos tego więcej ☺️.Zobacze jak będzie jutro. Jakby co to polece do lekarza. Bo tak jakos się przestraszyłam. Ja mam wizytę we wtorek.Ale jakby coś nie tak to polece jutro.
Dziękuje Asiu za troskę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo napisał:
Paulinko sama też nie słyszałam żeby komuś to pomagało. Ja piłam cały czas ice tea a ostatnio właśnie sprite. I nie mam wcale zgagi nawet po słodkim. Sam sie dziwię ale to dział.Bo ja cierpiałam na straszna zgagę.


Jak pomaga to tylko to się liczy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do czopu sluzowego to on jest tylko zapowiedzia wielkiej chwili ktora moze sie wydarzyc dopiero za kilka dni. Akigo nie ma sprawy przeciez po to tu jestesmy. Ja kiedys mialam brunatne plamienia ale mialam wtedy nadzerke i to od tego bylo. W sumie to Ty juz wiesz jak wyglada czop sluzowy ja to nie mam zielonego pojecia i Ci doradzam hehe:laugh:
co do sportu to ogladam wtedy jak gra reprezentacja Polski a takich meczy miedzy klubami to nie bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To napewnio nic groznego,ale lepiej sprawdzic,wpadlam zyczyc milej nocki,chyba polowa z nas ma w tym tygodniu wizyte u swojego ginekologa ja w srode,ciekawa jestem co u Malenstwa,bo wygina te swoje cialko az brzusio cale twarde sie robi...

Spijcie dobrze,ja rano jade do Tesco umowilam sie z koklezanka na pogaduchy i male zakupy,dzis bylam w Biedronce nic niekupilam i 70zl poszlo nawet nie wiem na co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko pilnuj się i obserwuj 🥴 nie mam pojęcia co to może być,i tak jak Paulinka nie mam pojęcia co poradzić,ale jak się utrzyma do jutra to idz lepiej do lekarza,będziesz spokojniejsza.

Asiu smacznego 😉

Ja mam spokój ze sportem,bo jedyny sport heh mojego N to laptop 🤪 nic poza tym się nie liczy.Mnie też nie interesuje siatkówka itd,ale jedyne co oglądam to Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej co 4 lata 🙂 i zawsze wiernie kibicuje Brazylii 😮 nie wiem ale jakoś Polskie Reprezentacje do mnie nie przemawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja dwa razy rodziłam i czopu nie widzialam 🤨 Ale z tego co czytał to chyba to jednak nie to.Ja miałam nadrzerkę. Ale sie jej pozbyłam metodą zamrażania. Chyba ze znowu dostałam 😞 Bo tak własnie mnie coś narywa jak nadrzerka 😞.W ogóle często mam skurcze martwie sie troszke . Połknęłam znowu nospę i porozmawiałm z córeczką ze jeszcze przynajmniej 3 tygodnie ma wytrzymać .Może posłucha! 🙂
Całe szczęście ze mała mi znaki życia daje więc mniej się martwie.
Już napisałam mężowi że mamy złoto.Napewno sie ucieszy.No i pewnie pomyślał że taka cool jestem i siatkę ogladam:P.
Dobra zmykam do łóżka bo za chwilke Teraz albo nigdy! Śpijcie smacznie! 😘
Ps. Asiu smacznego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś znowu późno zawitam do łóżka. :P

Ale za to połaziłam po okolicy, fajny wieczorny spacerek w lekkim chłodku. 🙂 I Witek chyba też spacerował w moim brzuszku. 😉

Leniuchu ja tam sport okazyjnie widuję, gdy M w tle ogląda. 😉 Ale siatkę mężczyzn jakoś tak nawet lubię... :P

Akigo ja się powtórzę, ale może lepiej udaj się do lekarza już jutro... czyli dziś (poniedziałek 😉).

To dobranoc dziewczęta, spokojnej nocy, rozkosznego poranka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka czekam na nowiny, jak tam po nocy czy dalej ci się to uyrzymuje i co ci lekarz powie. na pewno będzie dobrze ale dla spokoju sumienia idź. a ja znowu z Zuzą w domu - Młodsza w przedszkolu a starsza znowu chora. właściwie zaczeło ją teraz kaszleć i pojawił się katar a nadal jest na antybiotulku!!!!
😮

dzisiaj już nie pójde do lekarza bo ma dużo pacjentów i zamkneli listę osób zarejestrowanych - przyjmuje jeszcze jedna pediatra ale do niej nie chce iść.

ja lubię sport, ale nie lubię go oglądać, kiedyś grałam w siatkę i ręczną .... a mój mąż gra też w piłkę nożną.

iwonka ja też czopu nie widziałam ... nie wiem jak on wygląda ... a też dwa razy za mną...
☺️
no śpiochy to ja ide na tv .... trochę się zrelaksuje po nocy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! 🙂

Kasiu może to takie przejściowe pogorszenie w leczeniu? 😞 Nie wiem, oby to było chwilowe.

Akigo jak tam dzisiejsze samopoczucie?

Ja właśnie się pomału wygramoliłam z łóżka... Jejku, jak mi się nic nie chce. 🙃

Pobolewa mnie brzuch. Nie wiem co to, myślę, że przejdzie, może mały tak ostro buszował w nocy. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati ona tak zawsze na jesień, na wiosne, na zime, .... tylko latem był spokój. ona bardzo często mi łapie infekcje. ale jutro ide do innej lekarki, wróciła już z macierzyńskiego na szczęście ... zobaczymy co ta powie i zapytam o jakąś kurację wzmacniająco ponoć są takie choć kosztowne, a niech będą kosztowne tylko niech ona tak nie choruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Byłam u lekarza.I dowiedziałam się że mała jest duża zdrowa jest nisko i jest odwrócona gówką do góry.Mam tak skopany pęcherz i inne wnetrzności że lekarz powiedział ze nie ma sie dziwić ze mnie boli że mam upławy.Ale czuje się naprawde źle.
Powiedział że jak do jutra nie przejdzie to bedziemy działąć.Bo jutro ide po zwolnienie.Nie wiem jak będziemy działać mam nadzieję że nie trafie do szpital.Troszkę mam dołek ale przejdzie! 😉

Kasiu to nie dobrze z tą Twoją małą. Moja też strasznie chorowita.Ale widzę że Twoja bardziej. Mam nadzieję że lekarze coś na to poradzą.
Trzymajcie się dziewczynki buziakI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...