Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wyprawka z ciuszkow dla maluszka ,tzn.co zamierzacie do szpitala zabrac z ciuszkow???

Mi znajoma radzila po 4 komplety pajacykow i bidy z dlugimi rekawami ,i nic wiecej ,bo kaftaniki i koszulki to sciagaja sie malemu a body trzyma sie idealnie,i tak sie wlasnie zastanawiam???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja do szpitala muszę zabrać,z tym że nie rodzę w Polsce 😞 to się Wam nawet nie przyda,no ale muszę wziąć:

2*śpioszki
2*kaftanik
2*body
pieluszki jednorazowe
kocyk
fotelik samochodowy (obowiązkowo)

a sama dodatkowo zabieram:
czapeczkę
skarpeteczki
komplecik biały z wełnienki

i to chyba wszystko 🙂 resztę mam na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam gości zaraz wam zdięcie zrobie jakie cuda dostałam.Dostałam bluzę,czapkę rękawiczki i butelkę dla niuni.Były u mnie dwie szwagierki. żebyście teraz widziały jak mój dom wyglada po tej wizycie 😲.
Ale poprawiłam sobie humor i już o wszystkim złym zapomnialam.Olga dresik śliczny.Ide robić zdiecie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a ja dziś byłam u koleżnaki na ploteczkach rano 🙂 jak fajnie wyrwac się z domu 😆 Dresik super 🤪 cieplutki a dzidiza bedzie wyglądac w nim wspaniale 🙂
Iwonko pochwal się nam ubrankami ja uwielbiam oglądą cte mautkie ciuszki 🤪 dobrze że szwagierki poprawiły ci nimi humor-tera zpowinnac miec tlyko dobre dni 🙂 nie zamartwiaj się bo to źle dla maluszka i dla Ciebie też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja dopiero wczoraj zauwazylam bo chcialam pierscionek zdjac z palca a tu nie mogeale jak sie udalo to zdjelam wszystkie bo moze jeszcze bardziej napuchna...

Jutro chce tego mojego wyciagnac po komode dla synia,ale znajac zycie rano jedzie z kolega na gielde komputerowa i mu sie niebedzie chcialo,ale juz ja go jakos nakrece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...