Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie Asia ma racje! nie przejmuj sie Kasiu szwagrem. Ale dziwny troche z niego człowiek. Szczyci sie tytułem... widać, że jednak ma jakieś kompleksy skoro to tak podkreśla..
bo może to jedyne czym może sie chwalić... oj kurcze chyba za bardzo najechałam na Twojego szwagierka hehe, mam nadzieje, że Cie nie uraziłam ale tak wnioskuje z tego co napisałas 🙂

Asiu jak tam Twój psiak? dalej gania swój ogon 🤪 moja sunia tak robi z radości jak usłyszy: " chcesz iść na dwór?"
oj te pieski kochane 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haslo: dwor, idziemy, spacerek. To sa trzy slowa ktore rozumie najlepiej, to fakt gania swoj ogon jak sie podnieci:laugh:
A dzis z nim spokuj spiacy jest i ciagle lezy albo wygrzewa sie na balkonie. Jak przychodza do mnie znajomi to ich uczulam zeby tych trzech slow nie uzywali bo on wtedy skacze, szczeka i wogule jest podekscytowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj cos dzisiaj pusto dziewczyny u nas na forum... 😞
Akigo kurcze nie wiem co Ci poradzic na polepszenie chumoru moze jakas czekolade bys zjadla 🙂
Marzi czekam na relacje z Usg!
Kasiu moze ja tez troche przesadzilam z tym co napisalam na temat Twojego szwagra ale po prostu strasznie draznia mnie tacy ludzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam do domku, wcinam obiadek i jestem happy bo upolowałam dwa takie cudeńka, za niecałe 6 zł jedno:

[img size=467]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_1989.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Było tego więcej z fajnymi napisami, w ogóle nadrukami... Jednak wiem, że zbiera mi się od rodziny, znajomych kupka ciuchów i w porę pomyślałam sobie "stop". :P Heh, z jednej stron mam ochotę sama coś kupić, wybrać, z drugiej strony boję się, że tego się nazbiera... a z trzeciej strony i tak panikuję, że najprostszych i najpraktyczniejszych ubranek zabraknie. I tak sama się w tym gubię. 🤪 Widziałam też śliczny zielony ręczniczek z kapturkiem i lewkiem, ale pomyślałam sobie, że poczekam na mojego, ciut trzeźwiej oceniającego sytuację M. 😉 Niech on teraz decyduje czy ładne i czy potrzebne (choć wg mnie tak, bo ręczniczka póki co brak). :P

I w końcu znalazłam deskę do prasowania - taką małą, czyli dla nas w sam raz i nie drogą, za 30 zł. 🙂 Bo już się bałam, że same klumpy ponad 70 zlotowe w tych sklepach. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero wróciłam do domku,ale nie mam siły 😞 padam na twarz.Szafa zamówiona ale czekać musimy do 35 dni na nią 😠 no ale nic,jak trzeba to nic nie zrobię.Wiele nie pisałyście,i całe szczęście,bo nie funkcjonuje dzisiaj tak jak się należy 🥴 Paulinko super body 🙂 i się nie martw nie zabraknie Wam nic,już dobrze będziesz wiedziała czego potrzebujesz 😉
Nic idę na chwilkę się położyć,tutaj jest dopiero 16:30 to czas mam jeszcze dobry,godzinkę mogę poleżeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi tatus napewno bedzie zadowolony 🙂 Fajne body i naprawde tanio kurcze ja nie moge jakos na takie okazje natrafic 🤔
ja tez mam dostac cos od rodziny wiec sie z zakupami wstrzymuja ale z drugiej strony to juz bym chciala wiedziec co to bedzie zeby miec swiadomosc czego mi brakuje i co jeszcze musze dokupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu odpoczywaj ile wlezie, zwłaszcza, że widać, że potrzebna Ci regeneracja sił. 😞

Leniuszku mam nadzieję, że tatuś się ucieszy. Chcę mu zrobić niespdziewajkę jak przyjedzie jutro i mu to pokazać. :P Próbowałam sobie przypomnieć i wogóle też znależć gdzieś w necie nazwę tego sklepu by Ci podać, ale nie mogę trafić. 😞 Może jak będę w pobliżu to podjadę i kuknę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie przesadziłyście z moim szwagrem 🙂 nic mnie nie uraziło pod tym względem cały dzień mnie nie było po prostu. teraz kukam i mało coś dzisiaj 🙂 iwonka nie widzialam twojego wpisu .. :/ ... wpis jakby był, ale tekstu nie ma ... nie iwme czy ja tylko tak mam ?? .... coś ktoś wspomniał że może czekolada na polepszenie więc wnioskuje że coś cię dopadły złe nastroje. oby mineło bardzo szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki niebylam wkoncu na tym usg bo niemialam czym dojechac musialam odwolac,w srode ide do swojego ginekologa i on mi zrobi takie zwykle,choc chcialabym dowiedziec sie ile maluszek juz mierzy i wazy a to dopiero dowiem sie za miesiac w 36 tyg.bo dopiero bedzie ten moj drugi lekarz co ma te lepsze usg 4 d,smutno mi bo myslalam ze zobacze dzis swojego synka ale coz wstrzymam sie do srody....

Pozatym napiszcie czy te pieluszki dobre kupilam ,mam jeszcze
http://www.pieluszki.pl/categories/cat_id/3
o wlasnie takie i niewiem czy to wystarczy czy jeszcze dokupic?


Mialam jechac dzis na zakupki dla maluszka tz. po ciuszki bo mam ich niewiele ale oczywiscie moj m kazala mi sie wstrzymac bo jego siostra ma nam oddac ubranka ,ale jakos jej sie niespieszy ,ja to bym juz chciala miec wszystko bo to wkoncu wrzesien jest i musze miec przynajmniej w co dziecko w szpitalu ubrac,wiec w poniedzialek umowie sie z kolezanka i pojade sama...

A w jakim plynie pluczecie ciuszki dla dzidziusia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem,trochę lepiej 🙂

Marzenko wydaje mi się że dobre bo też na takie patrzałam,co do prania ciuszków to w ogóle nie mam pojęcia,nie wiem co tutaj jest w ogóle dostępne dla dzieciaczków 🤨 jak ja bym chciała być na miejscu,a nie tak daleko 😞

No Iwonka dzisiaj coś Nam leniuchuje,wcale jej nie widać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo moze to Cie rozweseli...
w takiej pozycji spi moj pies czasem ma lapy skrzyzowane a czasem jedna ma na sztorc do gory wyciagnieta.
Mi jakos juz dobry chumor minal ale coz tak to jest jak czlowiek sobie cos zaplanuje a tu los okazuje sie ze robi nam na opak... 🤨 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMGP0031.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...