Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu na kierowców trzebA UWAŻAĆ bo niektórzy sa bezmyślni!!! wrr

Wiecie co a ja odnośnie tej farby jeszcze-poowiedzcie mi bo nie farbowałm włosów od kąd jestem ciązy ale musze to zorbić bo osdrosty katastrofa, bede robić pasemka wiec farba nie bedzie miała stycznosci z głową ale martwią mnie ejscze opary czy one mogą w ajkiś sposób zaszkodzić dziecku?? bo penwie bym nie farbowała ale nadarzyła sie okazja ze w ekskluzywnym salonie gdzie za pasemka liczą sobie aż od 200zł w górę ja bede miała je robione za darmo 🤪 do tego cięcie więc szkoda by było nieksorzystać ale czy moge bez obaw cieszyc sie tą koloryzacją??co z tymi oparami z farb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haniu ja uważam zawsze .... tylko ona zajechała nas od tyłu !!

co do farbowania ja się farbowałam. nie wolno we wczesnej ciąży ale teraz to już spokojnie można. pytałam się nawet swojego ginekologa. powiedział że można ale nie na takie zabiegi które godzine np trwają. oki ide czytać bajkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam zamiar isc pod koniec miesiaca zrobic odrosty bo od stycznia nierobilam i sa juz na pol glowy bede lepiej sie czuc pozatym mysle i duzo osob mowi ze tylko w pierwszych miesiacach niemozna farbowac a teraz juz tak...

Pozatym musze zmykac bo moj M znow oglada bajeczki a ja musze zadowolic sie gzetka i krzyzowka...

A bylam dzis w biedronce i od jutra beda fajne komody za 99zl z 5 szufladami mam zamiar kupic na ciuszki dla malenstwa kazda szufladka bylaby na cos innego zobaczcie sobie na stronie www.biedronka.pl oferta przemyslowa...

Milej nocki mamuski,pokopanych brzucholi zycze,ja cos senna sie zrobilam 🙃

A jutro zdam relacje z usg 4d mam na 14 wiec dopiero po poludniu sie odezwe bo pozniej jedziemy na male zakupki dla dzidziusia

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje że ten jeden raz nie zrobie nic złego mojej dzidzi-bede starała sie nie wdychać tych oparów myślałam o jakiejść husteczce żeby zasłonic usta i nos :P ale nie wiem czy nie bede śmiesznie wyglądać 🙂

komoda super, ale mi nie bedzie pasowała 😞 bo mam meble w kolorze venge czyli bardzo ciemne-teraz żałuje ze wszedzie kupiłam ciemne meble ale cóż nie są złe ale kurz widać bardzo, ale przyzwyczaiłam sie ze juz do tego ze codziennie ze szmatka latami je wycieram:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie że nic nie bedzie!Ja farbnełam się raz w 22 tygodniu jak szłam na wesele. I chyba sie nic nie stało 😉 Ale jak nie musze to sie nie farbuję.Mi też ta komoda nie pasuje . A cos takiego potrzebuje. Kupiłam sobie jedna ciemna w ikei za 140 zł fajna większa od tej.Teraz kupiła bym druga ale nie bede jechać Ikei za daleko 😞.
Ide wymopczyc moje stare kości bo cos mi nawalają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski ja dzisiaj uczylam sie rodzic tzn pozycji rodzenia i oddechu i parcia ale takiego wyimaginowanego.:P
co do obiadu to zmoim M poszlismy do Pizzy Hut na Pizze Hot Pepperoni mniam! A pozniej z sil opadlam... tak po tym jedzeniu sen mnie ogarnal jak nigdy.
Bylam ostatnio w aptece i tez nieduzo osob bylo przede mna a pani farmaceutka kazala mi podejsc bez kolejki w sumie milo mi sie zrobilo. I dzisaj byl taki tlok w autobusie i ludzie odrazu mi miejsca ustapili 🙂
Sathi pytalas kiedys o te ksiazki kupilam dzis "Domowy Pediatra" musze ja przejzec ale jak patrzylam w sklepie po spisie tresci to wydala mi sie przydatna.
Dzis moj maluch tak sie kreci i wypina a to z lewej a to z prawej i to tak porzadnie. Czuje ze juz ma tam malo miejsca. 🤢 Tylko przeplywa tak z jednej strony na druga. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko no to podobnie jak ja z tym komplementowaniem... Choć mój M dzwonił z rodzinnych stron i "straszył" kilkoma workami ciuchów dziecięcych. 😆 Po rodzinie, owszem, ale ja jestem jak najbardziej za! Jeżeli rzeczywiście tyle aż tego - to będzie z czego wybierać! :laugh:

Kosmetyki, jak kiedyś wspominałam, zostawiam na październik. 🙂

Mebli czy takich rzeczy do dziecięcego nie liczę... Bo jak się nam uda, to będziemy mieli to swoje jedno pokojowe mieszkanie (ale psyt! by nie peszyć!) i dopiero wtedy będziemy myśleć co gdzie jak układać. 🙂 Choć miejsca wiele nie będzie, ale to jak na dzień dzisiejszy wydaje się mało istotne! :laugh:

Kasiu straszne przeżycie! 😞 Dobrze jednak, że nic się małej nie stało! Oby takich przypadków jak najmniej!

Cóż co do kolejek - mnie też nikt jeszcze nie przepuścił. Wręcz odwrotnie: jak podchodziłam do jakiejś to od razu wyłapywałam te przerażone spojrzenia, mówiące "czy aby nie zażąda pierwszeństwa?" i odruchowe uciekanie wzrokiem na boki... He, he, oj ludzie, ludzie, macie szczęście, że staram się wybierać na zakupy tylko w pełni sił. :P

Włosków nie farbuję... Jakoś chyba nigdy na poważnie nie farbowałam. Dawno temu miałam pasemka... Ale jakoś tak lubię swój naturalny, choć nijaki kolor włosków. 😉

Za to paznokcie maluję. Zawsze muszę mieć pomalowane paznokcie... u stóp. :P U rąk sobie już bardziej w ciąży odpuściłam, ale nóżek niepomalowanych nie zniosę. Mam wrażenie, że są wtedy tak okropne! 😞

Marzi to czekamy na relacjęz usg! 🙂
Wow i dzięki za namiar na komódkę. Kto wie, może się przyda mi też, bo ciężko z miejscem i meblami możemy mieć.

Leniuszku "Domowego Pediatrę" jeszcze nie widziałam. Będę musiała poszukać, ale najlepiej w księgarni - na miejscu się wg. mnie najlepiej sprawdza - wertując. 😉 I dzięki za namiary! 🙂
Tak, no i też tak czasem leżę i zgaduję... Aż żałuję, że nie ma jakiegoś poradnika pozwalającego to ustalić. :P
A urodzinki już miałam. 😉

Akigo komoda całkiem w porządku, przy takiej prostocie mebla, to wiele daje wystrój - czyli duże pole do popisu. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz zaraz jaka ja ciemna masa jestem przeciez Twoj M robil Ci tort na urodziny matko gdzie ja mam glowe ech 🤔
dobra niewazne gapa ze mnie i tyle
co do tej ksiazki to ja kupilam ja w ksiegarni Swiat Ksiazki ale wydaje mi sie ze bedzie tez na allegro i chyba nawet taniej. Niestety ja zapisalam sie do tego swiata ksiazki i musze jedna na 2mies kupic taki regulamin 🤢 wczesniej kupilam Zmierzch i calkiem fajna byla szybko sie czytalo a pozyczylam mojej kolezance to tak sie wkrecila ze w ciagu tygodnia przeczytala wszystkie 4 czesci i jeszcze gdzies 5 znalazla w necie:laugh:
moj pies dzisiaj wariuje chyba wkurza go jego wlasny ogon i cooagle za nim gania. Lezy przyglada mu sie i sam siebie prowokuje bo zaczyna tym ogonem ruszac i wtedy probuje go gonic albo ugryzc 🙃 wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach Paulinko oby się wam udało z tym mieszkaniem...

JA mam 4 pokoje+kuchnie+2 łazienki ale pokoik trudno mi bylo wygospodarowac bo im więcej pomieszczeń tym więcej gratów, wybrtałąm już jeden pokój ale narazie mam tam mnóstwo rzeczy przez remont kuchni więc nie moge sie zabrac za jego urządzanie 😞 ale za miesiac mam nadzieje ż erusze pełną parą 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie będziesz sama-będzie z Tobą maleństwo 🙂 ja tez czasem śie sama i źłe mi sie śpi, a po z atym mój mąż ma takie zmiany ż eprzychodzi czasem o 6 nad ranem albo o 3 w nocy wiec śpie czujnie bo czekam aż wróci boję się jak wraca po nocy samochodem , bo wiem ż ejest zmęczony a do domu ma jakieś 30 minut to nie dużo ale stracha mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu przecież zapominalstwo to już ustaliłyśmy wszystkie, że to nasza kolejna ciążowa dolegliwość. 😁 Także się nie przejmuj. 😉
Zwariowana psina, rzeczywiście! :P
Świat Książki, mówisz? Kurcze, to muszę się mamy zapytać, czy dalej należy, bo wiem, że kiedyś tak i właśnie tak zamawiała różne książki... 😁
Leniuszku nie martw się. Postaraj sie w miarę szybko zasnąć, aby szybciej noc minęła. A przy sobie zawsze możesz mieć pieska. 🙂 Już nie wspominając o pewnej malusiej osóbce w Tobie, bez której ostatnio nigdzie się nie ruszasz, he, he... 😉

Maiha dzięki, oby...

Hm, ja zaś wam powiem, że sama to sypiam mocniej... niż z moim M. :P Kiedy jest obok mam strasznie czujny sen, w sumie często się nawet zdarza, że budzimy się w tym samym momencie. 😁 Ale też jakoś tak pierwsze noce, po tym jak się rozchodzimy są takie puste. Potem to mija. A jak wraca to muszę się od nowa przyzwyczajać do "intruza" w łóżku. 😉 W sumie to trochę tęsknoty chyba nie zaszkodzi, bo potem jakoś tak bardziej słodko się do niego przytulić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pies niech sie lepiej nie zbliza nie spi z nami w sypialni (choc czasem fajnie jak tak wskakuje do lozka) zreszta wygryzl nam dzisiaj dziure w scianie jak nas nie bylo i jestem na niego obrazona. Musimy go nauczyc zeby nie wchodzil do sypialni i zeby nie wskakiwal na lozko i kanape w duzym pokoju bo jak dziecko poniej bedzie lezalo to zeby na nie nie wskoczyl.
Co do spania to roznie czasem spie jak zaac pod miedza slysze jak pies piszczy przez sen albo warczy, jak cos tam sie na dworzu dzieje a dzis spalam strasznie mocno nawet nie slyszalam jak pies szczekal przez sen moj M mi tylko o tym rano powiedzial.
A wlasnie piszecie o tym wstawaniu do wc wiecie co najwiecej razy to wstawalam tylko 2 razy. Kurcze jakos mnie cisnie ale chyba mi to az tak nie przeszkadza skoro tak czesto sie nie budze. Na pewno wstaje 1 raz ale z takim pelnym pecherzem ze hej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie glupi ten film fajnie sie zakonczyl
kurde a ja musze jeszcze ze swoja psina wyjsc a tak mi sie nie chce. Len taki ze mnie ze hej...
Ojej Polacy przegrywaja 3:0 masakra...
Musze przygotowac sobie taka liste co mam jeszcze kupic dla dziecka no i ten olejek o ktorym mowilyscie na O...
Maiha a jak tam Twoje 2 macice wszystko w porzadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noi znów się nazbierało pare stronek 🙂 ale to dałam rade w całości nadrobić :p Ja zrobiłąm pierożki z truskwkami :P ( nie mogę ich zabardzo jeść ale nie powstrzymałam się nie dałam rady 😁 ) Mój mężuś wrócił z pracy i zaraz zasnął 🙃 Jutro też go nie będzie cały dzień i tak do soboty bo miał w sobte wolne ale go sciągneli 😠 i nici z zakupów 🤨 Też się bardzo o niego martwie bo cały dzień jeżdzi , chociaż świetnym jest kierowcą ale boje się zawsze tak jak ty Haniu że zmęczony jazdą cały dzień .
Bardzo fajna komodka , kupiła bym ale raczej do nas nie wcisne 🙃 Oki dobranoc Dziewczynki i Dzidziusie uciekam oglądać oszukać przeznaczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...