Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zaopatrzylam sie dzis w kosmetyki w aptece za olejek do kapieli ten Oilatum dalam 30zl a i kupilam kren na kazda pogode Nivea do smarowania buzi myslicie ze to dobry wybor,pozatym jeszcze linomag,bepantem ,sol fizjologiczna,butlke do karmienia choc mam nadzieje ze mi sie nieprzyda ...
A i dwa bodziaki z dlugim rekawem i sliczny bialy sweterek na zime z kapturkiem tak to chyba juz nic...

Pozatym wlasnie wrocil moj M JAK ZOBACZYL ILE WYDALAM TO OCZYWISCIE NAGADAL SIE AZ SIE POPLAKALAM ale faceci tak maja szkoda gadac,powiedzial ze bedzie ze mna jezdzil na zakupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się dziś czuję jak słoń. Ledwo dycham i nie moge sobie miejsca znaleźć ani siedzieć ani leżeć.Nie wygodnie mi 🤔.
Ja jak ide do miasta też często chce mi się do wc. I jeszcze mam takie ukłuia. Jak szybciej ide to zaraz zwalniam bo mnie coś kuje ,ciągnie. 🤔 Ja to chodząca porażka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 🙂 ale dziewczyny nastukałyście kartek , nie było mnie troszke ale normalnie w ciągu tygodna to ze 150 kartek , chciałam poczytać Wcześniej co się działo , ale nasz admin chyba stronki uciął bo mi dochodzą tylko do 167 🙂
Karola niezłe przygody miałaś hehe , jak Ty wytrzymałaś 🙂
Z pęcherzykiem to ja też mam problemy , w nocy w staje co najmniej 5 razy, w mieście to już nie wspomnę, a najbardziej mnie wkurza jak ide do ośrodka , tu mi już prawie po nogach leci, akibelek zmknięty i jeszcze po kluczyk leć 😮 Ja mam tak że nie mogę siedzieć bo jak posiedze dłużej to jak wstane mam makabre bo mam wrażenie że cały brzuch z niunią mi na pęcherz leci normalnie aż spory ból odczuwam, nie wsponę już o innych narządach. macie śliczne brzuszki ja bym też swój wstawiła ale pzryznam się ż nie wiem jak :P . Ostatnio byłam znowy u diabetologa normalnie załatwiłam sobie darmowy glukometr :/ już mam dosyć tego kłucia , wyobrażcie sobie że na śniadanie mam jeść kanapki z dwóch kromek razowych bo jak z trzech wezme to już mi cukeir skacze, ostatnio obudziłam się głodna jak wilk, zjadłam knapki z dwóch białych bułek, wypiłam pół jogurtu śliwkowego ( mniam :P ) to cukier mi skoczył na 182 gdzie norma po jedzeni to 130 a petem między posiłkami mierzyłam to wyskoczyło mi 260 🙃 ( miałam stary glukometr porzyczony od lekarki i chyba jakieś głupie wyniki dawał ) ale potem w głowie mi się kręciło. Ja streasznie mam teraz duży apetyt a tu musze się ograniczać np do dwóch śliwek co trzy godziny 🤢 jak to wytrzymać :/ Nie wiem jak wy ale ostatni mam problemy z całą częścią lędżwiową, pupą i udami, normalnie głupie pobolewania jak na miesiączkę mam nadzieje że to niegrożne. A jeśli chodzi o brzuszek u mnie też tak twardzniej tylko że na dłuższy czas, ale nie wiem co to oznacza będę szła do lekarzka to się dopytam, za to u mnie niunia to chyba się ułożyła prawie dobrze bo ale mam wrażenie że dosyć nisko jest bo boli mnie jak siadam i wstaje ( mam nadzieje że nie robie jej tym krzywdy jeżeli ma już nisko główkę ) tylko coś bardzo dużo czka , troche mnie to martwi bo praktycznie codziennie i czasem nawe dwa razy w ciągu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny link Maiha, widziałam to już gdzieś kiedyś (choć szkoda, że nie na żywo). Taka zabawna perspektywą. 😉

Łoj z tematem obiadowym to się spóźniłam... w każdym razie moja mama przygotowała jej słynne spaghetii. 😉

Moniczko to masz przeboje z tym cukrem, współczuję. 😞 Ale trzymaj się, już bliżej niż dalej. 🙂

Jeju mi się też dziś już włącza tryb dychania a nie oddychania. 😲 Na szczęście zdążyłam zaliczyć fryzjera, kosmetyczkę, pomogłam też mamie w sprzątaniu i podjechałam z nią na cmentarz, na grób dziadka. Teraz chwilkę zbijam bąki, ale potem chyba na zakupki bo mi się trochę pierdół w domu pokończyło... Głównie kosmetycznych... :P

A i udało mi się dzisiaj upolować śliczniusi i nie drogi kocyk dziecięcy w Lidlu. 🙂 Jest tak przyjemnie miękki i wybrałam sobie żółty kolorek - bo mam trochę dość wszechobecnego, chłopięcego błękitu... w nadmiarze wydaje mi się taki zimny. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje że to mi przejdzie po ciąży:/ ale dla dzidzi wszystko zniose mam nadzieje że i poród też 🙃 Ja narazie mam jeden kocyk kupilam w BABY FANT za 33 zł wymiary 85/110 ale jest cudownie miękki samam bym się nim okrywała. Haniu ja z malowanych blond ( bo mam naturalne ciemne) osttnio szamponem bezamoniakowym ciemnym malowałam i ładnie mi wyszło. To chyba zależy od kazdego indywidualnie ale przy rozjasnianiu może byc problem, ale jak fryzjerka będzie Ci robić to pewnie dobrze zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu też mi się wydaje że każdy inaczej,nie wiem ja farbowałam sobie na ciemny kolor to nie miałam problemu 😁

Moniczko też myślałam o tym,czy to wszystko po porodzie przejdzie,ale pewnie tak 😉

A ja przygotowałam wszystko na krokiety,ciasto mam,farsz też,także tylko smażyć,szkoda że nikt nie może tego za mnie zrobić 🙃 leniuch maximus ze mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi na dobrą sprawę brakuje tylko wózek,kosmetyki,łóżeczko już zamówione i zapłacone to już się nie liczy no i co najważniejsze to szafa 🤪 bo na chwilę obecną nie mam w co zapakować Malutkiej rzeczy 😲 ale myślę że i tak Nam dobrze poszło z wyprawką,a tak się jej bałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂. a ja przyszła do domu i jak zwykle zmęczona po całym dniu mam straszny humor 😞 ... już mnie samą to męczy bo wszystko mnie denerwuje. ide zroobić sałatkę bo córka mi się domaga. 🙂. a i sama jestem głodna 🙂 niby dzień lenia a i tak czuje się jakbym nie wiem co zrpbiła 😞 .... a i córke by mi przejechało !!! głupia baba nie poczekała aż przejdziemy na chodnik (jest takie miejsce między sklepaki gdzie auta zjeżdzają a gdzie normalnie chodzą piesi) i Maja w momencie kucła i babka przyspieszyła za nami !!!! ja ją szybko szarpłam do przodu. dajcie spokój jezdza jak głupki ludzie !!!! az gosciu co to widzial wydarl sie na ta babke i az był czerwony ze zlosci. a ja to oslablam w momencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko po śliwkach cukier idzie bardzo w górę, to jest jeden z owoców, który zawiera najwięcej cukru 🙂

Co do farbowania ja się nie wypowiadam, bo ja w ciąży nie farbowałam.... czekam, aż urodzę.... ja farbuje włosy u fryzjera, bo mam strasznie dziwne włosy, farba mi się nie trzyma itp. sama fryzjerka się dziwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu są idioci na tym świecie, a tą babke to bym dorwała i chyba z łeb wytargała, mnie i mojego Artura mało co ostatnio samochód nie przejechał , szliśmy na zielonym, a ten chciał się załapać żeby nie czekać i skręcał i centralnie na nas, a dokładnie na mnie bo z mojej strony dosłownie 5 cm od lusterka byłam, ale dogoniłam dziada i z..... na czym świat stoi powiedziałam że jakby coś się dziecku stało to bym go otłukła :P ( taka się teraz wredna zrobiłam nie patyczkuje się z nikim, nikt mi życia nie uprastrz więc i ja walcze o zwykłe moje miejsce w środowisku tak jak każdy obywatel) Zapomniałam dodać wcześniej mowa była o kolejce w sklepie , wiecie jaki numer wywinełam hehehe , staliśmy z mężem w kolejce zwykłej,( było przed nami trzy osoby więc malutko ) i nagle złapał mnie chyba takie skurcze ( jak macica twardnieje) i mówie do męża " wiesz chyba mam jakieś skurcze ' nie dał mi dokończyć , przestarszył się i mówi że do szpitala trzeba jechać, a że pzrede mną sami faceci stali i się wsłuchali dokładnie w rozmowe , to wszyscy oczy na wierzch i nie wiedzieli chyba czy mają zwiewać czy odbierać poród hehheh a kobitka przy kasie do mnie " prosze Pani następnym razem aby pani nie stała tam jest kasa dla ciężarnych " mówie Wam myślałam że popuszcze :laugh: ,jak to każdy slucha prywatnych rozmów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu z pomieszczeniem to i ja mam już problem chociaż mam nie wiele narazie , ale pokój mały niecałe 2 metry na 2,70 może , i my we trójke musimy się tu ze wszystkim pomieścić, wyrzuciłam już większość moich rzeczy, teraz w dużej szafie będziemy półki robić bo nie mamy już miejsca na ubranka , bety itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu niestety ale teraz trzeba na wszystko uważać i na wszystkich 😞 zdarzają się tacy nieumyślni kierowcy,nie patrzą w ogóle na jezdnię 😞 w ogóle to powinno być takie miejsce w jakiś sposób oznakowane.

Moniko każda z Nas chyba teraz walczy jak lwica,ja też pod tym względem się zrobiłam niedobra 😲 no ale o swoje trza trochę powalczyć,bo inaczej nie się nie da 🤪
My znowu mamy taki mały pokoik dodatkowy,ale tam na dobrą sprawę to by weszło łóżeczko i szafa ale nic więcej,no i do tego pokoiku muszę cały korytarzyk przejść,to odpada,nie będę latać po nocach,i zadecydowaliśmy że Malutka będzie z Nami w pokoju,a w ten dodatkowy wstawimy naszą szafę i małej 🙂

Mnie jak do tej pory jeszcze nikt nie przepuścił w kolejce ani nic takiego podobnego heh,i to zarówno w Polsce jak byłam jak i w Anglii teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...