Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Haniu własnie sie zastanawiałam gdzie Ty sie podziewasz 🙂 czyli jednak córa na 100% 🤪 a pamiętam jak chyab w 12 tyg przypuszczałyśmy co bedzie za płeć i co byśmy chciały 🙂
brzuszek masz bardzo zgrabny!!
a ubranka słodkie, dla dziewczynek jest o wiele wiekszy wybór, to niesprawiedliwe:P

to może ja coś wkleje, jakies małe ubranka 🙂 z tym, ze czesc dałam mojej siostrze bo michaś akurat sie w nie teraz mieści i mam bardzo mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to haniu świetnie że córa tylko pogratulować. 🙂

brzusie macie fajne 🙂 każdy to inny 🙂 ja mój zrobię później jak mąż przyjdzie 🙂

dzisiaj miałam znów jakieś humory ale wyżyłam się na ddziewczynach w parku :P złośnica ze mnie. ale zdenerwowałam się jak zobaczyłam takie dwie krowy siedzące razem na jednej huśtawce 😠 niedawno zrobili u nas park zabaw, taki co to teraz są modne z drzewa i jest tam jedna opona na łańcuchu dla dzieci jako huśtawka na bali przymocowana. wiadomo to ma jakąś wytrzymałość. spytałam je czemu to niszczą i ile one razem ważą przecież to jest zrobione dla małych dzieci i ma swoją wytrzymałość ... na szczęście zeszły lekko zaczerwienione ze wstydu przed znajomymi - a grupka była niezła.


a jeszcze wam nie powiedziałam że moja pediatra powiedziała mi że tak ładnie wyglądam w ciąży że powinnam być w niej częściej hehe, ja do niej że nie to już ostatni raz, a ona zapytała ze smutkiem : ostatni ?? hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu gratulacje 🙃 i cieszę się że Malutka zdrowa 🙂 ubranka śliczne,mi na widok takich malutkich ciuszków to się oczyska świecą 🙃 brzusio prześliczny 😉 no ale w końcu wszystkie mamy śliczne te brzucholki :P


Beatko a ja właśnie myślę że dla chłopca jest dużo ślicznych ciuszków 🙂 ale to chyba się tylko mi tak wydaje,może dlatego że nie lubię tak do końca tego różu,falbanek itp 🥴


Paulisia nie wiem jak z tym pajacykiem,zależy chyba od temperatury w domku,ale nie mam pojęcia ☺️ osobiście to bym chyba do spania nie ubrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZięki Wy tez macie słodkie brzuchy , a najsłodsze są te cukiereczki w środku 🤪 Wiecie co a ja jestem fenomenem bo jstem blondynką z brązowymi oczami :P choć teraz włosy farbuje na brąz więc nie podpadam

Beatko nie było mnei tlyko jeden dzień, a własciwie pół dnia bo już do was wróciłam stęskniona 🤪 no pamiętam na początku jak mówiłyśmy że będą chłopcy i oba szymonki albo dziewczynki NAdie 🙂 no i jest parka Nadia i szymonek 🤪

KAsiu nigdy nie mów nigdy, może jescze 4 dziecko kiedyś się pojawi-nie wiesz co jest Ci pisane :P

Co do pajacyja to ja myślę ż enada sie on na wyjścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie fajne brzuchole:laugh:
Wlasnie wrocilam ze spaceru z psem i synek tak dziwnie wypychal mi raczke lub nozke pod piersiami,az mialam takie twarde jak dotykalam ....teraz daje ostre kopniaki strasznie ruchliwy sie zrobil ale super oby tak dalej...

Martwie sie troszke nie wiem moze przesadzam le mialam dzis wrazenie ze jak maly mial czkawke to czulam ja pod piersiami a wczesniej czulam na dole brzuszka,mysle oby tylko sie nieprzekrecil nozkami bo niechce miec cesarki 😞 zobacze co lekarz nam powie w czwartek,miejmy nadzieje ze bedzie dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na prawde swietne brzuszki:laugh:
mi juz przeszlo wkurzenie, wyzylam sie na pracach domowych i na simsach he he:P tam juz mam dwojke dzieci fajnie jak ona w ciazy chodzi tak sie toczy jak ja:P
co do terminu to wg miesiaczki i wg Usg wychodzi podobnie bylo chyba tylko dwa dni roznicy tak wiec zostaje 2 listopad ale sadze ze posypie sie w pazdzierniku.
Co do rozstepow to tez uzywalam tego Fissana i lipa troche bo rozstepy mam... jak naladuje baterie to tez zdjecie jakies wkleje.
Jezeli chodzi o siare to tak jak Beatka powiedziala nie musi sie ona pojawic przed ciaza. Ja czulam rano jak sie obudzilam ze cos mi leci uczucie mokrego i patrze a tu plama na koszuli nocnej. Ostatnio nic nie lecialo ale za to jak moj M sie do mnie przytula to mowi ze pachne malym dzieckiem tzn mlekiem.
Maiha super zakupy i super cora! A powiedz mi jaka waga wyszla wg Usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piękne brzusie!Haniu śliczna córeczka 🙂 Ubranka też super!
ja już po gościach. Będe robić jedzonko. Głodna jestem strasznie.Ja niestety w każdej ciązy mialam duży brzuch i rodzę duże dzieci. Ale dla mnie to niema znaczenia czy duzy czy mały. 🙂 Byle doskonały 😉 Brzuszek też wkleje ale to później bo dziecko do sklepu pogoniłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko spokojnie,też mam momentami takie wrażenie że czuję główkę wyżej ale to chyba bardziej pupka 🤪 niby już jest ułożona tak jak się należy,no ale nigdy nie wiadomo,najważniejsze to spokój,nie ma co się denerwować na zaś.

Asiu i tak powinnaś robić,i nie narażać Maluszka na zły humorek,bo Nam małe nerwusy wyjdą 🤪


A ja posprzątałam łazienkę całą,ale z nad wanny jak myłam to nie mogłam się podnieść 😞 tak mnie kręgosłup zaczął łupać 😞 teraz wyciągnęłam trochę kopytka,i się lenię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi nie masz sie co martwic maluch ma jeszcze troche czasu na to zeby sie ulozyc. Moj synek myslalam ze juz sie ulozyl glowka do dolu i na usg tak bylo ale lekarz powiedzial ze nie ma sie co cieszyc bo on sie jeszcze bedzie przekrecal. No i faktycznie wieczorem byl juz w poprzek bo kopniaki czulam po bokach z jednej i z drugiej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córka się jescze nie obróciła główka do dołu-ma jescze czas wiec zobaczymy jak to bedzie, Marzenko ja też czuje główkę pod piersiami czasami czuje jak mi rączki pod żebra wpycha, ale najważniejsze ż eja czuje cały czas i to mnie uspokaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu jaka jestem :P no skorpiony nie należą do "najłatwiejszych" znaków, tzn nie mają lekkiego chrakterku:P
dużo mogłabym napisać..ale to bardzo dobry znak 🙂 moja mama też jest skorpionem i ciężko nam sie dogadać, więc zastanawiam sie jak to będzie wygladać w zestawieniu mama skorpion + syn skorpion 🙂
moim zdaniem ludzie spod tego znaku mają bardzo silną osobowość, kochają albo nienawidzą, oddają sie całą swoja duszą i sercem pasji, bądź osobie, konkretnie temu czemuś na czym im zależy. Znam pare skorpionków i to albo zbieg okoliczności albo tak rzeczywiście jest 🙂 Aha na pewno skorpionki są pamiętliwe i nie zapominają wyrządzonej krzywdy, są też mściwe dlatego nie warto z nimi zadzierać 😉:P hehehe

w horoskopy za bardzo nie wierze, chociaz czasem przeczytam ale to co piszą ogólnie o skorpionach sprawdza sie w większości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...